Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!! Rez - já už to vyšpionila dřív, že to bude kluk!!! x-) :-D Tak moc gratuluji! Hoj Helenko - tak jak je dvojmamino?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky!Zdravím z raního kojení! Radůstko:to jsem ráda,že už je Matýskovi lépe a rýmečka taky odejde. Am:tak jak?Už je lépe?Přejeme Elince opožděně vše nej k narozeninám a posíláme s Terezkou obrovskou pusu :-) Ded,co stavba? Teri,gratuluji k chlapečkovi!!! :-D Heli,co dětičky? Ju a máme hotový obývák!Chybí nám už jen obložit strop,ale to už je maličkost. Tak dobrou,holky!
Odpovědět
Ahojte holčiny :-) Tak Teríí, moc gratuluju k Tobiáškovi ;-) Peti, tak to je dobře,že už má ouška v pořádku (ťuky ťuk), teď už si to snad vybral na hoooooooooodně dlouho ;-) Ty, včera bylo tak hnusně :-( se mi nechtělo ale vůbec nic dělat. Udělala jsem akorát papů a celej den jsem se válela :-D Je to tak hrozně ospalý... už aby se to sluníčko konečně ukázalo :-|
Odpovědět
ahojte, tady to včera sun s počasím celkem šlo, za to dnes je to děs, bojím se jít s dětma ven, aby nác nestihl déšť. Jinak zítra čeká Matýska očkování proti pneumokokovi, za měsíc jdeme na další vakcínu, tak snad bude pak klid. Ještě objednám Paťce proti meningokovi a pak asi neštovice. Mám hrůzu z těch všemožných virů :-. Veru, co Terezka, jak se jí daří? Gratuluju k obýváku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky !! Dobre ranko preji vsem !
Odpovědět
ahoj Lindu, jak se máš mamko, už je ti lépe?
Odpovědět
Díky holky. Lin ahoj, jak se daří? Povídej? Sun, co ty děláš pořád, ani se skoro neukážeš :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:Terezku teď hlídá babička a začíná z ní šílet :-D V poslední době nechce přes den spinkat a je pěkně protivná,ale zdravá-a to je hlavní.Já teď na úřadě vyřizuji porodné. Lin:jak je,mamčo?
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, nic moc. Porad zvracim z tech vsech pachu naseho bytu. Kdyby me pripravili o cich byla bych nestastnejsi clovek na svete. A ani bych nevedela ze jsem tehotna. Ale tak si to tehotenstvi teda zatim vubec neuivam :-(
Odpovědět
Linunko vydrž...takhle potrápit umí převážně holčičky, takže budeš mít krásnou holčinku, uvidíš. A brzy to přejde, hodně větrej a spinkej ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Linduško,tak jak říká Terinka,vydrž,uteče to jako voda a za chvilku budeš mít v náručí nádherné,zdravé miminko :-) Pak dáme srazík s kočárkama a budem s úsměvem vzpomínat na náš rozhovor na Fifejdách(můj strach o Terinku a to,že jsi ještě nevěděla o tom,že máš v bříšku mimíska) ;-)
Odpovědět
tak já až do konce zvracela s Matýskem, takže to je těžké říct. Je to jen dočasné, uvidíš, že to všechno stálo za to ;-) holky, Mates už tak krásně chodí, to je sranda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky, hodila jsem toho našeho šikulu do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je ten je krasny . Radost a ty jsi do konce tehotenstvi zvracela z ceho? Z pachu nebo z jidla ?
Odpovědět
ze všeho. Třeba jsem dostala chuť na nektarinku, dvakrát jsem si kousla a už jsem běžela na záchod...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to tak nastesti nemam, ja bych jak rikam a ni nevedela ze jsem tehotna, kdybych necitila. Snim cokoliv. nekdy je mi pravda z neceho zle. Ale to z jidla malokdy. Spis opravdu jen z te kuchyne. Ta je desna.
Odpovědět
já vím, že nejhorší to bylo přes to léto, když to venku zavánělo z restaurací a jídla z těch zahrádek. Navíc to teplo 8-( to přejde, neboj, určitě si to těhulkování ještě budeš užívat, uvidíš ;-) a taky mi bylo hrozně zle, když si někdo vařil kávu, to byla hrůza :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!! Lin - držím pěsti, ať tě to rychle přejde! ;-)
Odpovědět
Ahojte..poupátka ty jo, Radost, když to tak všechno vyjmenováváš (ty očkovací manévry), tak je až nepředstavitelný jak my jsme mohli bez tohodle všeho očkování přežít (a co teprv rodičové), je to hrozný, co přibývá za nemoci :-| Ale huš od toho. Jinak tady hnusno ospalo a deštivo :-( Linduško, drž se! Snad to brzo přejde a pak si to budeš užívat ;-) Tak Matýsek už cupitá... no tak to musíte mít ale hoooooooooodně velkou radost, hlavně, že už mu je dobře, broučkovi malýmu ;-)
Odpovědět
ahojte, tak očkování máme za sebou, teda jednu dávku a jedna dávka stojí 2000,- , je to docela síla, hlavně, když jsou děti dvě. Co se dá dělat. sun, snad už budou oška v pořádku, ta vakcína by mu měla taky pomoct ;-)
Odpovědět
Ahoj berušky. My jsme dnes byli na srdíčku a malýmu buší jako zvon a navíc nám byl znovu potvrzen ten pindíček, tak jsem ráda ;-). Očkování? No jo, bobci...
Odpovědět
ahoj holky, jak se všechny máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!Mě zrovna opět saje ta maličká přísavka.Je zdravučká(zaklepat) a zlobí jen občas,jinak je to zlatíčko.Jinak u mě nic nového-vařím,uklízím,peru,žehlím,kojím,přebaluji....Chvílemi si připadám jako robot.
Odpovědět
já jsem už robot dvojnásobnej, už mi z toho začíná normálně hrabat, Matýskovi říkám Patýsku a Patynce Matynko 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aahojík holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preju krasny vikend ! :-)
Odpovědět
ahojte, am, co malá, jak je na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Eliška už je v pořádku následky žádné a už zase s Týnou zlobí jak čerti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ja jsem tady :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?