Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
hany: a nemuzes si vzit takove ty Tums tabletky na paleni zahy?Nevim jestli je to vhodne pro tehulky? Do Rima letime tento patek!Jeste 2 dny v praci a v destive anglii a hura do slunne Italie, je tam 30stupnu :-N :-)
Odpovědět
katty: teď mi docela dává znát, že tu se mnou je :-N Kolegyně mi říkala, že prý, když je ženský blbě, tak je to známka, že mimi dobře prospívá...podle mě pověra, ale chlácholím se tím :-D blue: to právě nevím, takřka na všech lécích na pálení žáhy je napsaný, že těhotný a při kojení jen po poradě s lékařem...tak jdu na kontrolu v úterý, tak to vydržím a zeptám se doktorky, co bych případně mohla. Jinak jsem na diskuzích četla, že pomáhá mléko...jenže po tom bych šla rovnou na wc zvracet...babán jsem si koupila včera a jeden jsem nakonec dala manželovi...nějak jsem se na něj nemohla ani podívat a dneska ráno jsem natlačila do sebe ten druhý...a podobný to mám s jídlem normálně...prostě jím, protože musím, ale nic mi nechutná :-S A je to na tý váze teda docela znát...ale na druhou stranu bude místo na přibrání, když mi bude lépe :-D Holky včera jsem si všimla, že jsem si do kalendáře udělala poznáku, že budou hotový občanky...a co myslíte, zapomněla jsem na to...a dneska nestíhám zaskočit na úřad, tak tam budu muset jít až v pondělí...asi mi už měkne mozek :-N
Odpovědět
Sakra jsem to odeslala dřív než jsem chtěla... blue: tak to je krása, že je tam takový krásný teplo, to bude parádní dovča x-) Ačkoliv mě by víc vyhovovala ta deštivá Anglie...momentálně mi sluníčko a teplo nedělá vůbec dobře...to si to krásně užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue, dortík byl třípatrový potažený marcipánem, byl výborný, zbylo nám ještě poslední patro, protože byl dost sytý, tak jsem ho rozdávala posledním hostům spolu s ostatním sladkým, které zbývalo... zůstalo kompletní 2 dorty a zbytky sladkostí od maminek... jinak na oběd nás bylo 36, večer dorazilo dalších asi 60 hostů, skoro všichni pozvaní přišli... moc jsme si to užili, v sobotu jsem nemohla chodit, jak mě bolely nožičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay - my letime v nedeli, uz i hotel je zamluveny, jednu ulici od nadrazi
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budete nedaleko od nas :-) dame si spicha na kafco :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale vy jedete v nedeli domu, ne? My priletime v nedeli po poledni
Odpovědět
Profilova fotka
My letime od patku do utery ;-) Koukala jsi na predpoved, bude nadherne! Mluvila jsem i s kolegama co tam pracuji a vcera vecer bylo jeste 29stupnu a krasne :-N Ja uz se fakt tesim, tady dneska leje jak z konve, hruza!
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala a tesim se, snad to opravdu vyjde Tady u nas je krasne tak se klidne muzeme sejit, pisni IP
Odpovědět
Tak holky , to je počasí, :-( od ráma brečím ani spát jsem nemohla... :-( Ted jdu ne vlásky a make-up tak nám držte palce...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: To je pech :-( Zrovna dneska se to počasí tak pokazí ]-( Nenech si tím deštěm ale zkasit tento svůj den!! A užívej si ho. Držím palce, ať vše další klapne!
Odpovědět
kjaju: teda to je smůla, ale ono třeba tady v Praze už se to vybírá, tak třeba se to zlepší...zase pršet nemá celý den. Hlavně se tím nestresuj a užij si svatbu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky ,tak se hlásím jako vdaná paní :-) Nakonec nám to počasí celkem vyšlo akorát dvakrát trošku krápalo jinak bylo docela teplo vydrželi jsme až do večera všichni v šatech a krátkých rukávech :-) Den byl krásný... x-) Až bude čas rozepíšu se a přidám foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kjaju, gratuluju!!! To je super, že se počasí nakonec docela umoudřilo. Šup sem s fotkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, taky se už lásím jako vdaná paní ;-) Vše nám vyšlo perfektně, skvěle jsme si to užili :-) . Dám do alba par fotecek ;-)
Odpovědět
Tak jsem taky přidala pár fotek , zatím jen od známých fototgraf toho má ted moc takže až budou profi dodám :-)
Odpovědět
Tak trošku podrobnější popis... :-) upřímně nebylo to podle mých představ ... ale to jsem čekala... :-D Ráno jsem vstala a jela vyzvednout kytky, byly naprosto dokonelé a úžasné neměli jedinou chybičku a já moc děkuji školní květince na Mělníku :-) odvezla jsem je domů a jela na líčení a vlásky , make-up Jitká Hrubá z Neratovic, vydržel až do noci naprosto netknutý a bez jediné chybčky :-) A účes Jakub Malíř studio K byl nádherný a nebýt rýže a šíleného větru při focení na vyhlídce vydržel by taktéž do noci :-) Přijela jsem domů, upravila pár věcí na stolech a šla se převléct, na obřad jsme samozřejmě odjížděli pozdě místo v půl dvanácté až ve třičtvrtě...už jsem byla fakt nervozní a naháněla svatebčany do aut protože mě vůbec nikdo neposlouchal...byli dost neukáznění a trvalo jim to fakt věčnost... :-p Nakonec jsme tedy dorazly, a šlo se na to , to už sem nervozní ani nebyla a šlo to celkem rychle proslov místostarosty byl krátk ale hezký, navléknutí prstýnku taky v pohodě a ...a jsme svoji :-) Pak focení na radničním dvoře a na vyhlídce...když jme odcházeli na vyhlídku dost svatbčanů remcalo co jako budou dělat když my se jdeme fotit...no přešla jsem to a fotky budou určo úžasný :-) Pak se jelo domu a obídek, to byla pohodčka jídlo moc dobré a bylo toho mraky!!! Snědlo se strašně málo...:-( Pak jsem všechny obcházela a snažla se je trošku rozpohybovat, jediné co jsem rozpohybovala bylo že se courly ještě víc dokonce několk hostů odešlo na pivo do hospody ač nebyli místní...Skoro nikdo netančil jen já , žench a moji a naši svědkové a nejbližší...dovolím si říct že jse měli snad nejsobečtejší svatebčany pod sluncem... Zase na druhou stranu já mám toho nejúžasnějšího manžela na světě jelikož nám to moc nevadilo a bavili jsme se i přesto že vetšina chlastala do němoty, courala se a několik jich bylo dost nepříjemných...
Odpovědět
Můj táta si se mnou ani nazatančil , ale tchán se ukázal jako naprostej a dokonalej bavič a gentleman :-) Končili jsme kolem dvanácté a to bylo už dost hostů doma, no večer se tolik nevyvedl :-( Nicméně naše afterparty den po svatbě s tema lidičkama co se bavili už na svatbě byla naprosto luxusní smáli jsme se všichni až nám břicha bolely a mrzelo mě že nebyla taková sranda večer na svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: nic si z toho nedělej, jejich blbost, že se nebavili s vámi... Je to sice trochu zarážející, ale možná to zase o něčem vypovídá, ne... Důležité je, že jste si to s manželem i tak krásně užili a vaši radost a štětí vám to nezkazilo. Ještě napiš, jak to celé vnímal a prožíval váš syn??
Odpovědět
Profilova fotka
ditu: tobě to ale slušelo... ;-) Jaký byl obřad v Nelahozevsi? Co ta hudba - povedlo se nakonec tak, jaks chtěla?
Odpovědět
Naše zlatíčko bylo úžasné od rána ho hlídala moje maminka a na obřad ani nepípnul by výbornej všechny bavil a tak moc mu to slušelo bohužel foto v oblečku bude a od fotografa...pak mě celé odpoledne objímal pusnkoval asi měl nějakej deficit když jsme nebyli spolu...byl kouzlnej x-) Jinak nám pár hostů udělalo ještě podle mě dost neslušnou věc ...hned na začátku jsme řekli že hotel budeme platit my ...někteří e po svatbě sebrali z hotelu ani se na recepci nezeptaly jestli je plceno a zdejchli se bez rozloučení a jakéhooliv slova... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack, dekuju moc x-) . Ano, obrad jsme meli na zamku v Nelahozevsi a vse ostatni v Marine :-) . Moc mile me prekvapili. Kjajule, byla jsi moooc pekna nevesta, krasne ucesane vlasy, krasne saty, a tvuj manzel je tedy fesak ;-). Je pravda, ze je dost neslusne, aby se svatebcane rano rozutekli bez rozlouceni ]-(. My jsme se rano jeste vsichni, kdo jsme spali na Marine sesli u snidane, dojedli jsme gulasek, dali kavicku a pak jsme se presunuli jeste k nam domu pro vyslusky atd. Za poslednimi jsem zavrela dvere neco po jedne odpoledni a nejak se mi celkove ulevilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack, omlouvam se, ale v tom zmatku pred svatbou jsem ti zapomnela odpovedet. Dekuju moc za poslani Hapky, uz jsem ho tedy mela, ale moc diky. Samozrejme, ze nas u proslovu rozplakal, nedalo se to ustat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kjajule: velké gratulace. Můžu se zeptat, jak moc dopředu jsi zamlouvala p. Hrubou? Nejsem spokojená se svou zkouškou líčení a tak zkouším narychlo někoho jiného ... i když Hrubá bude asi docela vytížená, co? Psala jsem jí a čekám na odpověď.
Odpovědět
Já jsem jí nezamlouvala měla jsem to jako svatební dar od svědka žencha a on s ní spolupracuje tak fat nevím ale já byla max. spokojená :-) A meke-up držel perfektně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ta slečna mi řekla, že mám docela mastnou pleť a že líp to prostě nejde ... což je pro mě malý argument. Určitě se najdou způsoby, jak to zmatnět :) Navíc aby mi namake-upovala nos, pak přetřela pudrem a na nose byl pořád vidět ne uplně rozetřenej make-up ... nic moc :(
Odpovědět
Mě tam dávala nějakej gel proti mastnost a fak to pomohlo ... vyčistila obličej, dala gel proti maštění, korektor , dva různé na flíčky a jeden pod oči a zafixovala nejakým sprejem pak make-up a zafixovala zas tím sprejem pak pudr a zafixovala...tak nějak pořád používala ten sprej na zafixování...no jak říkám byla jsem moc spokojená :-)
Odpovědět
dituu a kjaju: gratulace mladé paní ;-) Oběma to moc moc slušelo x-) kjaju: nic si nedělej z toho, jak se chovali svatebčani...alespoň jsi poznala, který lidi stojí za to a který nemá cenu příště někam zvát. V každý rodině se někdo takový najde, ale je to hnusný a sobecký :-| Hlavně, že jste si to s manželekm užili vy dva ;-) Tak holky, padá na mě opět nervozita...zítra jdu na kontrolu a dozví se výsledky z krve...jsem dost zvědavá, co mi MUDr. řekne...dělali mi i testy na štítnou žlázu a jaterní testy, tak jsem zvědavá...už je to skoro 10 let, co jsem měla problémy, tak doufám, že už to je v pohodě. Ale taky jsem včera dostala dobrou zprávu, že od druhé poloviny října už budeme v našem v bytě zase samy dva po roce)...švagřícci se konečně odstěhují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky novomanželky gratulace :-D já mám dnes první fázi obíhání dokladů, nejdřív jsem si musela podat žádost o změnu trvalého bydliště, potom občanka, rovnou jsem zažádala o nový pas.... 2 hodiny parádně strávenýho času... za 3 týdny vyzvednout občanku a další zařizování, banka, pojišťovna, auto, řidičák, katastr, hypotéka... je to paráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jojo, to znám, měla jsem to stejný - trvalko, občanka, řidičák, živnosťák, finančák, sociálka... těch institucí je tolik, že by se člověk zbláznil. A to nepočítám ty "nedůležité", kde to budu měnit průběžně, až tam dorazím - jako knihovna, doktoři a tak. Minulý týden jsem si teprve byla vyzvednout nový řidičák - ale tím by to mělo skončit a už bych měla mít vše nové a v pořádku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?