Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
matika jako zkratka ma(tema)tika - takže u mě dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: no, už tě ten žaludek drží nějak dlouho, že by tam přeci jenom bylo něco jiného? :-D
Odpovědět
black: právě, už je to víc jak týden, tak už mi to začíná vrtat...asi budu o víkendu testovat :-D a je to čím dál horší =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: žaludeční nevolnosti a taky nechutenství víc jak týden, to už není úplně běžné - asi bys to měla testnout a případně si někam zajít.
Odpovědět
O víkendu testnu a uvidíme...kdyžtak naklušu k doktorce. Pořád jsem si říkala, že to je z toho grilování, pak z vedra...ale je to divný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: clovece jen aby sis nenosila v brise novyho obcanka :-N x-) holky tak nam dneska prisli letajici lampiony, snoubenec vcera koupil masinku na vyrabeni bublin :-D meli to nekde zapnuty pred kramem a pry to vypadalo tak uzasne,ze to koupil :-D coz je super, ale jsem zvedava jak to vsechno budeme cpat do kufru!! :-o
Odpovědět
hanyzka: když jsem čekala Vanesku, měla jsem úplně stejné příznaky jako Ty teď... ;-) jídlo mi vadilo i na obrázku... takže držím palce, třeba to bude maličký přírustek... x-) Nebo jste to zatím ještě neplánovali?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: to abyste si letěli vlastním speciálem, kolik máte věcí :-D Ten Mělník už jsem volat nezvládla, zabalila jsem to a šla domů do bazénku ;-) Není Mělník na to už moc daleko? Spíš bych asi hledala někoho v Kralupech, Nelahozevsi, Lešanech nebo tak, trochu se obávám, že z Mělníka ti nikdo přijet chtít nebude :-.
Odpovědět
denda: fakt? To by bylo moc fajn, kdyby to byl přírůstek x-) Rádi bysme se rozrostli, ale nechce se mi tomu moc věřit...teď poslední měsíc před svatbou by to byl docela zázrak, kdyby se to povedlo. To zařizování a stres...nebyl pořádně čas se tulit :-| No uvidíme... Zítra jedem nakupovat, tak skočím do lékárny a v neděli se uvidí :-N Tak mi držte palec, aby tam bylo :-D blue: teda vy budete mít kufrů pomalu jako delegace :-) To ale může být super věcička na ty bubliny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mame s letenkama tri kufry,kazdy 20kg, snoubencova dcerka toho snad moc mit nebude, tak ji kufr zaplnime :-D :-D black: strasne moc ti dekuju, jsi poklad!! asi mas pravdu,my to z Vranan mame bliz na Melnik ale z ty Nelahozevse je to mnohem dal,ze. Clovece musim se podivat na mapu kde jsou Lesany,ale urcite budu dal hledat Kralupy a ty Lesany a tak. hanyz: jeee to by bylo uzasny, budu drzet palce,dej v nedeli vedet! x-) x-)
Odpovědět
hanyzka: já k Vanynce také přišla ani nevím jak... :-D ...to by jste měli hezký posvatební dáreček... x-) Dej vědět... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: líbilo by se mi vlastně asi všechno :-D spíš jde o to, co z toho by bylo v okolí... louky a pole nebo stará zástavba, industriálně u továrny i u řeky. Řeka je kousek, to si vybavuju, že jsme jeli kolem z MěÚ. Dala by se tam poblíž najít i nějaká ta továrna event. staré/ rozpadlé domy? Přiznám se, že nechci mít jen klasiku - svatebčani na lavičce, za ruku. Chtěla bych spí netradiční fotky,místa momentky apod. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kkoudelka: nevim zda mi neuniklo koho máte za fotografa? :-) Dobrej fotograf udělá hezké fotky všude, jen musí mít ten nápad. My se fotili v hnusnejch Neratovicích a našli se i hezká místa. ;-) Super budou v Neláči fotky na kolejích... můj typ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: Tak pokud chceš industriálně, tak můžeš zkusit PTZ (Unilever) Nelahozeves nebo Kaučuk v Kralupech, řeka v té Marině, u jezu v Miřejovicích, v kempu ve Veltrusech, kolem tůně v Kralupech, louka kdekoliv kolem, je jich tam spousta. Na koleje v Nelahozevsi bych moc nelezla, ta trať na Prahu je dost frekventovaná a nebezpečná (nedávno tam jeden klučina přišel o život...), pokud koleje, tak raději jinde...
Odpovědět
kkoudelka: taky bych chtěla mít něco netradičnejšího ne jen fotky na lavičče apod...tak jsme s přítelem vymysleli že se necháme vyfotit na zdymadlech a kolejích kousek od baráku...ještě nás napadlo nechat se fotit ve špičce hodne zespoda aby byl videt zámek ale nevíme jestli to půjde provést... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuju za tipy. Během srpna vyrazíme nějaký víkend na výlet a všechno to omrkneme. ;-)
Odpovědět
Tak holky skvělá zpráva :-D Budeme tři x-) Zatím to vůbec nikdo neví...tak doufám, že mě nikdo z mých známých nenajde tu na beremku :-D
Odpovědět
Jůůůůůůůůůůů, ohromná gratulace... x-) x-) Mám úplně husí kůži... miminko bylo s vámi i o svatební den a ani jste to nevěděli... ;-) PS: Příznaky mi byly povědomé a nemýlila jsem se... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: x-) :-N x-) :-N x-) :-N x-) :-N straaaaaaaaaaaaaaaaasne moc gratuluju!!!!!!!!!! :-D :-N :-D :-N to je uzasnej svatebni daracek!!!!!!!!!!
Odpovědět
Díky moc, holky.je to skvělý, že jsme to ani nevěděli a náš svišť byl s námi na svatbě...je fakt, že jsem úplně zapomněla sledovat, kdy mám začít krvácet a zpětně jsem se podívala a mělo to být právě na svatbu...asi je to nějaký znamení...teda ne že bych na ně věřila :-) Lepší dárek jsme si ani nemohli přát x-) Teď musím naklusat k mudr., abych věděla, zda je všechno v pohodě. Je fakt, že včera večer jsem začala mít i citlivý prsa...tak už to bylo hodně příznaků :-D Pořád mi to ještě nedochází, že nás bude víc...doufám, že teda budeme jen tři, že to nebudou třeba dvojčátka...manžel je totiž z dvojčat a já jich mám v rodině taky požehnaně... A už jsem i vymyslela, jak to řeknu našim...koupím dva hrnky...babička a dědeček...a dáme jim je jen tak...uvidíme, jak zareagují. Ale počkám ještě nějaký čas...chci mt jistotu, že je všechno v pořádku :-)
Odpovědět
No, dvojčátka, to by bylo veselo... :-D Hrnečky-super nápad!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: tak to je supeeer, strašně moc gratuluju. :-D
Odpovědět
hanyz: moooooc gratuluji krásný dáreček ;-) tak hlavně at je vše vpořádku je úžasný nosit miminko v bříšku moooc ti to přeju x-)
Odpovědět
denda: tak uvidíme, jestli budou nebo ne...bylo by to krásný, ale i náročný. kkoudelka a kjalule: holky díky za gratulace...snad všechno bude v pohodě...a za rok po svatbě by mohli být křtiny :-D jako oslava výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: já tu tušila a taky psala - hned jak jsi to tu psala poprvý - že v tom bude něco jinýho... ;-) Moooc gratuluju a moc ti to přeju!!!
Odpovědět
black:a měla jsi pravdu ;-) Máš prostě nějaký šestý smysl ;-) děkuju...mě to prostě přišlo jako šílený, když jsi to psala, že by to vyšlo...nějak jsem tomu nemohla věřit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: ja se tu u pocitace usmivam jak blbec, sice te "neznam" ale mam za tebe hroznou radost!! :-N x-) Jak to vzal manzel?Jak jsi mu to rekla? :-N
Odpovědět
blue: manžel věděl o tom, že mi je blbě a byl to i on, kdo věřil tomu, že to není jen rozhozený žaludek...test jsme dělali spolu...tedy spíš čekali spolu a když viděl ty dvě čárky, tak byl nadšený a měl hroznou radost...chtěl mimčo už dlouho a konečně se mu to vyplnilo. Myslím si, že dneska domů z práce nepřijde z práznou :-N Už minulý týden na mě pořád "musíš se šetřit" a podobně :-) Byl to i on, kdo skočil do lékárny koupit test :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: jééé, to je hezký, manžel má taky šestý smysl, co? :-N To je super, že vám to takhle hezky vyšlo ;-) Fakt nádherný svatební dárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem zpět.-) nestíhám pročítat vše, ale hanyz-velká gratulace :-D to se opravdu povedlo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?