Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
black: jee to je skoda, a kam jedete na libanky?? hanyz:uz se tesim na fotecky!!!snad se mimisek dneska umoudri :-) holky ono se to tak straaasne blizi!!!!! :-o :-.
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: já se těším na fotky, hlavně na ty šaty :-D To je co, ještě není ani na světě a už dokáže takhle potrápit... blue: jedeme do Chorvatska, manžel nemusí teplo a letadlo, takže toto byl kompromis, který byl ochoten pro mě udělat :-N
Odpovědět
Zatím je to dobrý...už jsem i po obědě a v pohodě, tak dneska se asi umoudřilo :-N Tak to vypadá, že i večer budu něco schopná zveřejnit :-D blue: tak mě teď tak napadlo, že bych se mohla, pokud budeme doma, zajet na Tebe podívat k zámku, jak Ti to sekne :-D Je to sobota, že jo? A od kolika? Abych kdyžtak věděla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: je to sobota 7 srpna a obrad je ve 12hod :-N :-N
Odpovědět
blue: tak už mám zapsáno, tak uvidíme, jestli to vyjde :-N Jinak holky, nechodíte některá k Volkový? Na netu nemůžu najít ordinační hodiny :-S Potřebovala bych vědět, od kolika je tam ve středu...chci k ní zajít, aby mi řekla, jak jsme na tom...dřív se nedostanu :-( Myslela jsem, že zavolám, ale nemám kredit a z prac. tel. nechci volat...potřebuju to zatím tajit :-N Vždycky si je u ní napíšu a pak to někde ztratím 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: tak cekam na fotky :-D :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: fotky super!!! Moc ti to slušelo, mělas nádhernou kytku. Všechno takové netradiční, ale o to zajímavější. A autíčko suprový :-D
Odpovědět
Díky holky...tradice totiž se srdce nesnáším :-N Ještě budu přidávat, ale asi zase až zítra...musím ještě nakrmit kočičáky a pak abysme šli spát...dneska mimčo v klidu, tak toho musím využít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: super fotečky, svatbička úplně stylová, už se těším na zbytek foteček ;-)
Odpovědět
hanyz : tý jo krásná svatba a ty tvoje vlasy ty máš krásně dlouhý svoje? protože teda jsou fakt úžasný! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: fotky jsou super, meli jste uzasne netradicni svatbu. Vypadala jsi jako princezna z doby Robina Hooda x-) strasne moc ti to sluselo!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz, mě spíš připomínáš Arwen z pána prstenů... nádhera, hrozně Ti to sluší :-D holky začínám panikařit, nemám spodní prádlo, musím ho koupit co nejdřív, protože ještě musím nechat upravit šaty... s těma botama fakt nevím,jsou prostě jinak bílý a obávám se, že mě to bude štvát, nevím, myslela jsem si, že budu nadšená ze všeho a jsem spíš rozhozená, šaty, boty, prstýnky, je to všechno krásný, ale já pořád nemám pocit, že je to ONO... nevím, možná se tím moc zaobírám... jinak včera jsem dělala zasedací pořádek, taky paráda, jak to rozsadit, aby se lidi bavili, večer se promíchaj, ale na ten oběd, tetičky a babičky... hrůůůza
Odpovědět
Článek se načítá
Holky moc děkuju :-) Nechtěla jsem bílou, protože jsem světlejší a v bílé vypadám divně...původně jsme chtěli červenou, ale nesehnala jsem správný červený šaty...pak jsem náhodou na jednom cizím webu narazila na tenhle styl svatbeních šatů (ty ze zahr. mám v albu příprav)...a pak jsem hledala v ČR, kde je sehnat...a objevila jsem tyhle zelený v krámku, kde měli historické kostýmy :-N Objednala a 3 týdny nervozně čekala, jestli jsem nevyhodila peníze... kjaju: vlásky jsou moje...jen vlnky jsou udělaný a barva je taky ne moje...barvil Honza...jinak délka moje :-D Když jsme spolu začali chodit, tak první léto jsem se nechala ostříhat na krátko (chtěl mě vidět s krátkými vlasy...měla jsem je o něco kratší než ted)...a od té doby rostou...už 7 let. lucija: Tvoje pocity znám...pořád jsem přemýšlela, jestli to půjde, bude vypadat pěkně...a výsledek sama vidíš...bude to skvělý ;-) Manžel mě pořád ujišťoval, že je to krásný a až to uvidím dohromady, budu nadšená...a mě pravdu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci ja jsem takhle na vetvy z kadernice/vizazistky, poslala jsem ji fotky meho noveho ucesu, nic sloziteho,proste culik na stranu a napsala m,i ze s tim bude mit asi hodne prace,protoze neni kadernice.. 8-( to me nepotesilo..ach jo,snad to zvladne.. luci: a ty mas saty bile nebo ivory(sampan)? ze ti k tomu ty boty nejdou. vyfot to a hod do alba,at to posoudime, ale myslim,ze si toho krome tebe jiste nikdo jiny nevsimne, ;-) mozna se na to moc soustredis..
Odpovědět
Profilova fotka
blue, šaty jsou bílé (takové jako papír) a botky jsou trochu do krémova, problém je v tom, že jsou právě úzké, při chůzi jsou vidět boty... vždycky jsem si myslela, že to bude všechno perfektní, ale teď mi připadá, že je to všechno SKORO... nevím, chci aby to byl nezapomenutelný den, ale tyhle drobnosti dohromady mě hrozně štvou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci: kdyz te ty botky tak trapi tak si kup jiny! Tyhle jiste prodas,nebo je mozna i muzes vratit? ;-) Mas na to mesic :-) Coz sice neni buhvi jak dlouho ale jiste stihnes najit nove boty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: myslím, že jiných bot si nikdo nevšimne, ale jestli tě to trápí, tak si kup jiné. Jde o to, aby ses cítila dobře ty a jestli na to budeš myslet celou svatbu, že máš botky jiného odstínu, nemá to smysl a je lepší je vyměnit. A asi to tolik neřeš (vlastní zkušenost :-) ), spíš se začni soustředit na ty pocitový věci a zážitky než na ty materiální, protože jestlis měla boty trochu jinýho odstínu, to si nikdo pamatovat nebude, ale jestli to byla sranda, zábava, jestli si lidé dobře zatančili, pobavili se a tak, to si bude pamatovat asi každý. ;-) A asi u věcí, jako je právě svatba, nikdy nemůžeš zaručit, že to bude perfektní - je tam tolik věcí, které se mohou "podělat", že by ses musela rozkrájet, aby opravdu naprosto všechno klaplo na 100%. Spíš se snaž si ten celý den užít co nejvíc, uteče to jako voda! Já vím, že se mi to kecá, když už to mám za sebou, taky jsem před svatbou bláznila, ale teď vím, že to bylo zbytečné :-D Po bitvě každý generálem :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci: musím dát za pravdu mrsblack.-) na druhou stranu řešit se to musí aby pak právě mělo co klapnout :-D každej tě bude posuzovat jako celek ale je fakt, že jiný odstín by mě asi taky rozčiloval, z toho důvodu jsem neměla závoj, protože ač bílý tak mi přišel jinak bílý než šaty.Spíš si domluv zkoušku z tou vizážistkou, pokud má strach z jednoduchého účesu, tak bych se bála aby se jí to třeba jednou povedlo a podruhé už ne..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste zlatý... tohle vyzpovídání mi hrozně pomáhá... nevím, dneska mám nějakou depresi... no botky ještě zkusím prohlídnout ještě jednou, jak to vypadá, jako jsou nádherný, přesně podle mýho... jenže je tam to ALE... myslím, že je prodám v pohodě, vrátit jsou z Německa, jen by to bylo komplikovaný... jenže kde teď shánět boty... ale už vidím, jak stejně musím do Prahy pro spodní prádlo, tak při tom asi okouknu boty.... Kat, já s účesem zatím problém nemám, zkoušku mám až 12.8. na tu spoléhám, že bude bez problému.... účes řeší Blue... :-D právě, že pocity štěstí se zatím nedostavují, je to normální?
Odpovědět
Profilova fotka
luc, blue: sorry holky.-))))
Odpovědět
luc: myslím že ty pocity normální jsou já jsem ze začátku byla štěstím bez sebe a ted je mi to spíš k vzteku a stresu...:-P
Odpovědět
Profilova fotka
luci: presne tak, kdyz te to tak trapi, tak si kup jine botky katty: s tou vizazistkou(Havlickova) mam problem ja, nevim jestli mam zacit plasit a hledat kadernici ci se jen modlit, ze to zvladne? :-(
Odpovědět
blue: ty s tou kadeřnicí koukám máš porad nějakej problem jak ti jako napíše že neví jestli to zvládne že neni kadeřnice...já myslela že to kadeřnice je... :-o sem z toho v šoku...co je to proboha za ženskou? ale denda ji měla a byla spkojená tak já nevim...trochu tě lituju...budeš napnutá do poslední chvíle jestli se jí to povede nebo ne... :-(
Odpovědět
luci: tak to je ještě dobrý, když budeš shánět prádlo, tak jukneš na botky a třeba seženeš. Já měla botky taky jiný odstín zelené...a s hnědou a na boty mi teda nikdo nekoukal :-D A vidět byli... blue: to je nepříjemný, možná bych se ještě podívala po někom jiném...ale je divný, že by s tím Tvým účesm měla problém...nezdá se až tak složitý...
Odpovědět
Profilova fotka
no presne, rikala jsem si ze ten uces neni slozity, proc tedy nabizi kompletni sluzky jako vizazista kdyz si neni jista s ucesama.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci - dej tomu pár dní čas a pak uvidíš. Třeba ti to přijde teď, protože na d tím pořád přemýšlíš a pak ti botky budou připadat v pohodě. Nebo se v nich nebudeš cítit pořád dobře, tak se poohlédneš po jiných a tyhle prodáš. Jestli nebude pršet, tak v SO vyrazíme do okolí Nelahozevse hledat inspiraci na to focení. tak jsem zvědavá, co vymyslíme. :-D
Odpovědět
blue: no to je hodně divný, že nabízí i služby kadeřnice a pak z ní vyleze tohle...tak neprofesionální. U mě se kadeřnice zhrozila, když viděla mý dlouhý vlasy, že jestli to budu chtít zaplést, tak to abych přišla o půlnoci...pak jsem jí řekla představu, ukázala obrázek, jaký asi chci...a ona si odedechla, že to je tak děsně jednoduchý, že to bude mít tak za dvě hodiny...a nakonec to dělala hoďku a čtvrt...ale dvakrát to natočila, protože chtěla mít jistotu, aby lokny drželi :-N Zkus se ještě podívat, jestli by nebyla jiná...aby jsi pak nebyla zklamaná její prací. Bohužel nikoho neznám, tak Ti neporadím :-| kkoudelka: já doufám, že moc pršet nebude...jedem odpoledne do Znojma a na tu cestu by to nebylo úplně nejlepší, kdyby pršelo...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vím, že se vším moc zabývám, jestli šaty neměly být jiné, prstýnky lesklé, boty bělejší... už mi z toho asi hrabe... já jsem v tomhle hroznej perfekcionista, vnitřně se užírám.... teď jsem přijela od našich, ukazovala jsem se tátovi a prý v pohodě... že to není vidět, že stejně na boty nikdo koukat nebude. Když stojím, tak to není vidět, protože mám šaty trochu přes ně, a když jdu, tak jsou vidět, ale snad to bude v pohodě... kdyby někde aspoň měly boty za rozumný prachy, ale ty ceny ještě za ošklivý boty.... hrůůůza :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem na tom podobně, vždycky něco udělám nebo koupím a pak řeším, jestli jsem neměla koupit něco jiného nebo to udělat jinak apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelko, přesně tak... prostě pořád řeším, co mělo být jinak,jestli k obědu nemám vybrat něco jinýho než roládu :-D no jsem ráda, že to za měsíc bude za mnou :-D jo holky, nemáte tip kde koupit šaty na převlečení? neuvažuju o převlíknutí,ale může se cokoliv stát, tak chci jednoduchý korzetový bílý krátký... nevíte o něčem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?