Menu Forum

Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
1
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 736 příspěvků a 3 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 9. července 2010
    V Liběchově, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
1
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 736 příspěvků a 3 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 9. července 2010
    V Liběchově, Region Mělník
 blue: já mám sladké od přítelova bratránka.-)
denda. závidím, že nachytáš barvičku takhle přrozeně na sluníčku, u mě to jistí od příštího týdne solárko, ačkoliv se taky snažím slunit, tak mám různě opálené výstřihy apod
luci: kytičky to je fakt další náročná věc.-)mám objednanou kytici z růží a kdyby kvůli mě nesháněli fialové růže, tak bych to možná změnila, protože prostě cena všech kytek komplet je 3500 s čímž jsme fakt nepočítala.-/
mrs:přípravy vrcholí emoticon
9. čer 2010 v 09:10  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 holky ja taky nemam jeste zadny bizu,ani kytky a nevim jaky uces emoticon
denda: taky zavidim ze jsi uz opalena, ja se vzdy strasne rada opalovala ale uz nesmim,vyrizili mi nejaky znaminko na zadech a rekli ze uz se nesmim opalovat emoticon Takze ani plaz ani solarko nemuzu. Proto jsem chtela vyzkouset to sprejove opaleni a to bohuzel vizazistka zapomela, tak to vypada ze budu beloba..

holky chci se zeptat budete mit samodrzici puncochy, nebo podvazkovy pas, nebo na boso?
9. čer 2010 v 09:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 467 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 467 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Mělník.
 blue: já jdu na boso, mít v tom vedru ještě punčochy, to bych asi umřela...
9. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucija.c
2
Registrovala se 18. března 2010 na beremese.cz. Přidala 205 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    Mělník, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
lucija.c
2
Registrovala se 18. března 2010 na beremese.cz. Přidala 205 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    Mělník, Region Mělník
 Já jdu na boso, chci otevřené botky, takže do toho prostě neeee a asi nebudu mít ani podvazek, mám úzkou sukni, tak se bojím, aby to nedělalo neplechu...

jo sluníčko taky není můj přítel, počítám po dovče v červenci do toho jdu, sice jsem dneska koukala, že předpověď je příznivá, ale když přijdu z práce v 5, tak nemám šanci to sluníčko moc využít... no uvidíme, jak to dopadne
9. čer 2010 v 10:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
 blue: pokud mě botky nebudou nikde dřít, až je vyzkouším, jdu na boso a podvazek nebude, nechci ho...ještě by mi dělal neplechu emoticon

já už moc času nachytat barvu nemám, ale moc to neřeším...nemám bílý šaty, tak nebudu bílá stěna v bílém emoticon bohužel z prácě taky jezdím domů pozdě, tak to sluníčko vidím jen z okna v práci a doma ho moc neužiju, ale nejsem nijak bledá už teď, tak třeba ještě trošku barvy chytím, ale cíleně to řešti nebudu...
9. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 hm asi teda taky pujdu na boso, kdyz me nebudou drit botky, budu jen mit modrej podvazek a bude emoticon
9. čer 2010 ve 13:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
Registrovala se 24. září 2009 na beremese.cz. Přidala 431 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, já musím mít punčošky, takže asi samodržky, jinak mi kloužou nohy v botech... emoticon
Podvazek také bude... emoticon

Jinak jsem na***ná, teď mi paní z liblic napsala, že za utajovaný nástup, za pomoci koordinátora (žádnou pomoc bych nepotřebovala) chtějí ještě příplatek 1500Kč... emoticon
Chápete to? Za obřad chtějí 6 500Kč a za tohle ještě příplatek... emoticon Takže to vypadá, že utajená hold nebudu... a tak nějak jsem s tím počítala... emoticon

Sluníčko děsně pálí, tak máme siestu přes poledne doma... zaplať pán Bůh, že bydlíme ve starém, kamenném baráku, takže je to jak klimatizace... emoticon
9. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 denda: to je fakt hruza jak se z cloveka snazi vytriskat penize, je to nehorazny! 1500kc jen za to ze prijdes jako posledni?! ach jo, desi me s cim na me vyrukuju z Melnickyho zamku..
9. čer 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 jo holky dala jsem do albicka fotku oznameni ktere mame od Kyoprintu, vypadaji fakt krasne emoticon
9. čer 2010 ve 13:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Nechápu za co jako chtějí takový prachy... emoticon

Mě šlo také o to, že tam nebudu někde přešlapovat mezi lidma, nervózní, ze všeho dojatá, prostě jsem se chtěla "schovat" a pak s taťkou přijít... aaach jooo... je to hrozný, jak se hned změní plány... emoticon

black: budete mít v sobotu krásně, my jdeme také na svatbu...tak na Tebe budu myslet... emoticon
9. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 blue: oznamko super a účesy též... emoticon
9. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 denda: dekuju emoticon
s ucesama mam porad ten samy problem, vzdy se mi zalibi uces ktery je ale z blond vlasu a ja mam tmavy, tak nektery by bohuzel tak nevynikly.
kdy vubec jdes na zkousku make upu a vlasu?Pujdes k Havlickove? Snad jsem te neodradila, ona je to prijemna zenska..
9. čer 2010 ve 13:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Denda: já jsem se na to ptala, psala jsem jí email a bylo mi odpovězeno - kopíruji z emailu:

Dobrý den,

samozřejmě utajený nástup ano,bez příplatku.

Děkuji hezký den
9. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Nakonec se nalíčím sama a účes (jen kudrlinky) my zvládne udělat kamarádka se ségrou... emoticon

Jo a s tím nástřikem- nechci Tě odrazovat, ale kamarádka byla u Havlíčkové a byla úpně oranžová... emoticon
9. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 kramelka - denda: ty brdo!! tak vam objema rekli uplne neco jineho!! To je kocourkov! Hlavne aby to ted i Denda mela zadarmo!
9. čer 2010 ve 13:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
 denda: díky, počasí snad opravdu vyjde, dokonce už snížili teplotu na 26 emoticon

blue: oznámení je krásné, máme taky od Kyoprintu a také jsem na něj koukala.
9. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 denda: ja do toho nastriku nejdu kdyz jsem nemela moznost si to predem vyzkouset, nebudu to riskovat!
9. čer 2010 ve 13:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 No, tak to snad není možný... emoticon

kramelka: jak to budeš mít s příjezdem? pojedeš normálně v koloně a pak se jen odpojíš a schováš? emoticon

Jdu jí zkusit napsat...
9. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
 Jo jo pojedu v koloně a u zámku se odpojím a pojedu k zadnímu vchodu, kde mě propašují nahoru emoticon
No tak to jsem zvědavá jak to bude s tím nástupem..Já jsem to právě četla na jejich stránkách, tak jsem jí hned psala a vlastně dvakrát mi potvrdila, že nic navíc platit nebudu..To je spíš si myslím ten příplatek, pokud máš koodinátora na celý den... Anebo mi řekla hovadinu a napíše mi taky, že budu platit emoticon No to je divotvorný, to by mě teda naštvali a hned bych jí ten její email přeposlala... emoticon
9. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Utajený nástup je náročnější,ale můžeme jej uskutečnit,jde o příplatek 1.500,-kč/koordinátor/,kdy
s Vámi do poslední chvíle je koordinátor u svatebního nástupu a vede Vás do
okamžiku,kdy všichni jsou již nastoupeni a posléze vykročíte sama s
doprovodem..... atd. atd. atd.....

Poslala mi to paní Nora Trnková... Tobě?
9. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
 Dobrý den,

na 6.srpna máme u Vás zaplacený obřad v Mramorovém sále . Na vašich stránkách jsem se dočetla o příplatku utajeného nástupu nevěsty..Ráda bych se zeptala, jaká částka se nás týká, jelikož o utajený nástup nevěsty máme zájem..

Předem Vám moc děkuji za odpověď a přeji hezký den. ( to jsem psala já jí)

Dobrý den,
Vaší svatby se to netýká….
Děkuji s pozdravem
Nora Trnková ( první odpověď)

Děkuji Vám za odpověď, není mi to však zcela jasné..Znamená to tedy, že můžu mít utajený nástup bez příplatku? Anebo vůbec utajený nástup.. ( já, trochu nechápavá asi..)

Dobrý den,
samozřejmě utajený nástup ano,bez příplatku.
Děkuji hezký den
Nora Trnková ( její poslední odpověď - pro mě zcela jasná, takže ať nezkouší nějaké změny)
9. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak to je pěkná potvora, kdyby to třeba měli od určitého dne změněno za poplatek, tak by to nedávalo smysl, protože máme svatbu měsíc před vámi... emoticon

Už jsem jí napsala, tak jsem zvědavá s čím se vytasí... emoticon
9. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 holky tak to je mazec! emoticon emoticon
9. čer 2010 ve 14:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
 Tak to já taky, doufám, že to nezměnili..
9. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 To teda je... emoticon

To mi to pěkně začíná... jsem zvědavá co mě ještě čeká... emoticon
9. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
 tý jo, koukám, že v tom mají slušný zmatek. A 1500,- mi přijde dost přehnaná cena...
9. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
 Tak je jasný, že pokud to budeš platit ty, tak já stopro taky, musí to být stejný pro všechny..Neříkala ti náhodou, kolik lidí se vejde do toho sálu?
9. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Asi tehdy říkala, ale už si to nepamatuju, kamarádka měla skoro 80lidí a vešli jsme se, teda hodně jich stálo, ale v pohodě... emoticon
9. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Teď by mohli chtít ještě prachy za to, že chceme svojí hudbu, ne? emoticon
9. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 denda: tak jsem zvedava jak dopadnete! Trochu jste me postouchli tak jsem konecne napsala na zamek Melnik,udelali nam kalkulaci na "obcerstveni" a pripitek vse pro 30 lidi za 14 tisic! 6 tis uz jsme zaplatili za obrad.
Tak jsem jim ted po 2 mesicich odepsala a zkrouhla to na cca 3tis kc,taky proto ze by to bylo komplikovane s degustaci vina ve sklepe kdyz tam mame deti a plno ridicu a anglicany kteri by nerozumeli a muj tatka je na tom zdravotne spatne atd..
No uvidime co odpovi. Taky musim zjistit co a jak s hudbou,taky chci svoji, ale to jsem si nechala na pristi email abych je nezahltila otazkama.
9. čer 2010 v 15:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš