Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
blue: já mám sladké od přítelova bratránka.-) denda. závidím, že nachytáš barvičku takhle přrozeně na sluníčku, u mě to jistí od příštího týdne solárko, ačkoliv se taky snažím slunit, tak mám různě opálené výstřihy apod luci: kytičky to je fakt další náročná věc.-)mám objednanou kytici z růží a kdyby kvůli mě nesháněli fialové růže, tak bych to možná změnila, protože prostě cena všech kytek komplet je 3500 s čímž jsme fakt nepočítala.-/ mrs:přípravy vrcholí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja taky nemam jeste zadny bizu,ani kytky a nevim jaky uces :-( denda: taky zavidim ze jsi uz opalena, ja se vzdy strasne rada opalovala ale uz nesmim,vyrizili mi nejaky znaminko na zadech a rekli ze uz se nesmim opalovat :-( Takze ani plaz ani solarko nemuzu. Proto jsem chtela vyzkouset to sprejove opaleni a to bohuzel vizazistka zapomela, tak to vypada ze budu beloba.. holky chci se zeptat budete mit samodrzici puncochy, nebo podvazkovy pas, nebo na boso?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: já jdu na boso, mít v tom vedru ještě punčochy, to bych asi umřela...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu na boso, chci otevřené botky, takže do toho prostě neeee a asi nebudu mít ani podvazek, mám úzkou sukni, tak se bojím, aby to nedělalo neplechu... jo sluníčko taky není můj přítel, počítám po dovče v červenci do toho jdu, sice jsem dneska koukala, že předpověď je příznivá, ale když přijdu z práce v 5, tak nemám šanci to sluníčko moc využít... no uvidíme, jak to dopadne
Odpovědět
blue: pokud mě botky nebudou nikde dřít, až je vyzkouším, jdu na boso a podvazek nebude, nechci ho...ještě by mi dělal neplechu :-N já už moc času nachytat barvu nemám, ale moc to neřeším...nemám bílý šaty, tak nebudu bílá stěna v bílém :-) bohužel z prácě taky jezdím domů pozdě, tak to sluníčko vidím jen z okna v práci a doma ho moc neužiju, ale nejsem nijak bledá už teď, tak třeba ještě trošku barvy chytím, ale cíleně to řešti nebudu...
Odpovědět
Profilova fotka
hm asi teda taky pujdu na boso, kdyz me nebudou drit botky, budu jen mit modrej podvazek a bude :-D
Odpovědět
Holky, já musím mít punčošky, takže asi samodržky, jinak mi kloužou nohy v botech... :-D Podvazek také bude... ;-) Jinak jsem na***ná, teď mi paní z liblic napsala, že za utajovaný nástup, za pomoci koordinátora (žádnou pomoc bych nepotřebovala) chtějí ještě příplatek 1500Kč... ]-( Chápete to? Za obřad chtějí 6 500Kč a za tohle ještě příplatek... ]-( Takže to vypadá, že utajená hold nebudu... a tak nějak jsem s tím počítala... :-| Sluníčko děsně pálí, tak máme siestu přes poledne doma... zaplať pán Bůh, že bydlíme ve starém, kamenném baráku, takže je to jak klimatizace... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: to je fakt hruza jak se z cloveka snazi vytriskat penize, je to nehorazny! 1500kc jen za to ze prijdes jako posledni?! ach jo, desi me s cim na me vyrukuju z Melnickyho zamku..
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky dala jsem do albicka fotku oznameni ktere mame od Kyoprintu, vypadaji fakt krasne :-)
Odpovědět
Nechápu za co jako chtějí takový prachy... :-S Mě šlo také o to, že tam nebudu někde přešlapovat mezi lidma, nervózní, ze všeho dojatá, prostě jsem se chtěla "schovat" a pak s taťkou přijít... aaach jooo... je to hrozný, jak se hned změní plány... :-( black: budete mít v sobotu krásně, my jdeme také na svatbu...tak na Tebe budu myslet... :-D
Odpovědět
blue: oznamko super a účesy též... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: dekuju :-) s ucesama mam porad ten samy problem, vzdy se mi zalibi uces ktery je ale z blond vlasu a ja mam tmavy, tak nektery by bohuzel tak nevynikly. kdy vubec jdes na zkousku make upu a vlasu?Pujdes k Havlickove? Snad jsem te neodradila, ona je to prijemna zenska..
Odpovědět
Článek se načítá
Denda: já jsem se na to ptala, psala jsem jí email a bylo mi odpovězeno - kopíruji z emailu: Dobrý den, samozřejmě utajený nástup ano,bez příplatku. Děkuji hezký den
Odpovědět
Nakonec se nalíčím sama a účes (jen kudrlinky) my zvládne udělat kamarádka se ségrou... :-) Jo a s tím nástřikem- nechci Tě odrazovat, ale kamarádka byla u Havlíčkové a byla úpně oranžová... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kramelka - denda: ty brdo!! tak vam objema rekli uplne neco jineho!! To je kocourkov! Hlavne aby to ted i Denda mela zadarmo!
Odpovědět
Profilova fotka
denda: díky, počasí snad opravdu vyjde, dokonce už snížili teplotu na 26 ;-) blue: oznámení je krásné, máme taky od Kyoprintu a také jsem na něj koukala.
Odpovědět
Profilova fotka
denda: ja do toho nastriku nejdu kdyz jsem nemela moznost si to predem vyzkouset, nebudu to riskovat!
Odpovědět
No, tak to snad není možný... ]-( kramelka: jak to budeš mít s příjezdem? pojedeš normálně v koloně a pak se jen odpojíš a schováš? ;-) Jdu jí zkusit napsat...
Odpovědět
Jo jo pojedu v koloně a u zámku se odpojím a pojedu k zadnímu vchodu, kde mě propašují nahoru :-) No tak to jsem zvědavá jak to bude s tím nástupem..Já jsem to právě četla na jejich stránkách, tak jsem jí hned psala a vlastně dvakrát mi potvrdila, že nic navíc platit nebudu..To je spíš si myslím ten příplatek, pokud máš koodinátora na celý den... Anebo mi řekla hovadinu a napíše mi taky, že budu platit :-( No to je divotvorný, to by mě teda naštvali a hned bych jí ten její email přeposlala... ]-(
Odpovědět
Utajený nástup je náročnější,ale můžeme jej uskutečnit,jde o příplatek 1.500,-kč/koordinátor/,kdy s Vámi do poslední chvíle je koordinátor u svatebního nástupu a vede Vás do okamžiku,kdy všichni jsou již nastoupeni a posléze vykročíte sama s doprovodem..... atd. atd. atd..... Poslala mi to paní Nora Trnková... Tobě?
Odpovědět
Dobrý den, na 6.srpna máme u Vás zaplacený obřad v Mramorovém sále . Na vašich stránkách jsem se dočetla o příplatku utajeného nástupu nevěsty..Ráda bych se zeptala, jaká částka se nás týká, jelikož o utajený nástup nevěsty máme zájem.. Předem Vám moc děkuji za odpověď a přeji hezký den. ( to jsem psala já jí) Dobrý den, Vaší svatby se to netýká…. Děkuji s pozdravem Nora Trnková ( první odpověď) Děkuji Vám za odpověď, není mi to však zcela jasné..Znamená to tedy, že můžu mít utajený nástup bez příplatku? Anebo vůbec utajený nástup.. ( já, trochu nechápavá asi..) Dobrý den, samozřejmě utajený nástup ano,bez příplatku. Děkuji hezký den Nora Trnková ( její poslední odpověď - pro mě zcela jasná, takže ať nezkouší nějaké změny)
Odpovědět
Tak to je pěkná potvora, kdyby to třeba měli od určitého dne změněno za poplatek, tak by to nedávalo smysl, protože máme svatbu měsíc před vámi... :-| Už jsem jí napsala, tak jsem zvědavá s čím se vytasí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to je mazec! :-. =-)
Odpovědět
Tak to já taky, doufám, že to nezměnili..
Odpovědět
To teda je... :-| To mi to pěkně začíná... jsem zvědavá co mě ještě čeká... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, koukám, že v tom mají slušný zmatek. A 1500,- mi přijde dost přehnaná cena...
Odpovědět
Tak je jasný, že pokud to budeš platit ty, tak já stopro taky, musí to být stejný pro všechny..Neříkala ti náhodou, kolik lidí se vejde do toho sálu?
Odpovědět
Asi tehdy říkala, ale už si to nepamatuju, kamarádka měla skoro 80lidí a vešli jsme se, teda hodně jich stálo, ale v pohodě... ;-)
Odpovědět
Teď by mohli chtít ještě prachy za to, že chceme svojí hudbu, ne? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
denda: tak jsem zvedava jak dopadnete! Trochu jste me postouchli tak jsem konecne napsala na zamek Melnik,udelali nam kalkulaci na "obcerstveni" a pripitek vse pro 30 lidi za 14 tisic! 6 tis uz jsme zaplatili za obrad. Tak jsem jim ted po 2 mesicich odepsala a zkrouhla to na cca 3tis kc,taky proto ze by to bylo komplikovane s degustaci vina ve sklepe kdyz tam mame deti a plno ridicu a anglicany kteri by nerozumeli a muj tatka je na tom zdravotne spatne atd.. No uvidime co odpovi. Taky musim zjistit co a jak s hudbou,taky chci svoji, ale to jsem si nechala na pristi email abych je nezahltila otazkama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?