Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak už jsem po zkoušce líčení a účesu u Miláčkový.. nakonec musím říct-líčení super, výrazné tak akorát, a účes ačkoliv jsme vymysleli úplně něco jiného je taky perfekt. Jsem zvědavá na Vaše názory.-)
Odpovědět
Profilova fotka
katty; ty blaho!!!!Strasne moc Ti to slusi!!! :-N Ten uces je fakt uzasnej!!!! :-N wow, uplne ti zavidim, kez by moje vizazistka vytvorila neco aspon z poloviny tak pekneho. ;-) Mas fakt stesti, mas o starost min, fakt se vam povedlo najit uplne super uces..Budes tam mit tu ruzovou kytku, nebo je to jen orientacni?
Odpovědět
katty: skvělý, moc Ti to sluší ;-) Moc Ti to sedí a není to ani moc výrazný a zase nezaniká...prostě perfektní ;-) blue: si piš, že Ti vytvoří také krásný účes a líčení ;-) Já už se nemůžuž dočkat tý zkoušky, když to vidím...za týden :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ditu: nezoufej, mas jeste 2.5 mesice, kdyz se do toho opres tak muzes shodit minimalne 5 kg, je leto tak jez salatky, misto snidane si dej vodni meloun, vyvaruj se syru a bileho peciva atd.. ;-) Ja v loni takhle shodila 10 kg za 4 mesice a to jsem nehla ani malickem! :-D A porad si to drzim. Ted mam 2 mes do svatby a chci shodit jeste asi 4-5kg a budu spokojena. Jinak pokud jde o Marinu, nevim jestli jste tam ted byli, je tam nova pani provozni Skodova, je to sympaticka pani asi 50 let, cely zivot pracuje v brandzi a vi presne o cem mluvi a jak se to ma delat. Pak tam maji novou slecnu v kancelari ktera ma na starosti administrativu a rezervaci pokoju atd, sl. Ticha a ta je taky mila. Tak uvidime. My tam byly s moji mamcou pred tydnem a neco a popovidali si s pi Skodovou a meli jsme z toho moc dobry pocit, verim ji, ze se o vse postara a vse bude v poradku. Po pravde ja jsem predtim byla docela nestastna z pani majitelky Kozene, moc se mi nelibil jeji pristup. Ale ted to ma na starosti pi Skodova, tak je to OK :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz, blue: díky.-) moc jste mě potešili.. byla jsem z toho také včera nadšená a říkám si, že se to hodí i k šatům.-) Jinak kytička bude, ale asi tři malé růžičky v barvách kytice, blue já myslím, že tobě pak vizážistka vyfikne a všechny budeme závidět hanyz tak pak dej fotečky.-) ditu: jak říká blue, jestli máš tolik času tak shodíš raz dva, stačí se jen trošilinku omezit v pečivu, uzeninách apod. a hlavně hodně pít.. já se do toho teď dala, tak snad se aspoň 4 kilča za ten měsíc podaří :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda Kat, opravdu luxusní!! 8-) závidím, přesně v tomhle stylu bych chtěla účes... blue, jak myslíš, že se do vlasů připevňují ty ozdoby hair vine? na vlásenku? nebo perko? nemá to žádný hřebínek
Odpovědět
Profilova fotka
katty: budes vazne nadherna nevesta, ten uces je tak nezny..fakt super.. lucija: to je dobra otazka, myslim ze to muzes zaplest do vlasu a nebo pouzit vlasenku..clovece ja hledam a hledam a jsou docela drahe vid..ale vypada to fakt krasne, tak do toho pujdu. Taky jsem premyslela ze by se to dalo vyrobit doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky ještě jednou moc díky fakt jste mě moc potěšili a kdyby paní Miláčková jezdila mimo Prahu doporučím Vám ji všema deseti-přede mnou tam byla slečna a ten účes i líčení-no prostě luxus.-)
Odpovědět
Profilova fotka
katty: a neptala jsi se jestli jezdi? Na jejich strankach ma ze pouze po dohode mimo Prahu. Nesla sis tam sebou nejake fotky ucesu a make upu?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: ptala a moc se netvářila..ale já o tom věděla od začátku takže jsem to nechtěla hrotit..jinak fotky makeupu jsem nenesla, spíš jsem jí řekla představu a co se týká účesu tak nesla, ale nakonec jsme zkoušeli různě před zrcadlem, co by mi nejvíc šlo a vzniklo z toho úplně něco jiného, za což jsem ráda ;-) Ona si myslím, že tomu opravdu rozumí-dělá to snad deset let, je milá poradí, ale zase do ničeho netlačí.
Odpovědět
Profilova fotka
katty: to jsem presne cekala od moji vizazistky, ze bude vedet co dela a poradi mi a prdlajs.. koukam ze fireangel si dava nacas, jsem uz zvedava jaky to meli!
Odpovědět
Profilova fotka
Blue, čteš mi myšlenky, včera jsem koukala na youtube, jedna paní to tam vytvářela, nevypadalo to složitě, možná zkusím otravovat holčinu, od který bych chtěla vyrobit šperky, tak že by to udělala jako sadu... no uvidíme, každopádně jsou to pálky :-( ale je to nádhera, mě se nejvíc líbí na svatebni-raj.cz ten velký, ale náhodou to zahlídl přítel a řekl, že je to hrozný...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katt: účes nádherný!!! Super. Je vidět, že má paní zlatý ručičky... Nám se opět zmenšil počet lidí, kamarádka i její dcera mají angínu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
black:to je pech, ale jesti maj antibiotika tak se do soboty snad vykuryrujou ;-) Chci se te jeste zeptat kolik tech mini zakusku jste si objednavali na svatbu? lucija: byl ty to super konicek vyrabet hairvines :-) jestli mas nekoho kdo ti vyrabi sperky,tak urcite zvladne i hairvines ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: antibiotika mají, ale malá si pro ně chodí přímo do nemocnice, má na ně nějakou alergickou reakci, takže to nevypadá, že to zvládnou... :-( Minizákusků máme objednáno 150 - z toho část domu na ráno (asi těch 40), zbytek do hotelu. Co se nesní, půjde jako výslužka. Nechceme to moc přehánět, když máme 3 dorty, těžko to odhadujeme, ale myslíme, že ty dětičky to spapají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
black: ja pocitam tak 3-5ks na osobu u tech mini zakusku, jen nevim jestli to neprehanim, protoze to beru podle sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrs: díky.-) už se těšíme na fotečky ze svatby a tfuj tfuj ať máš krásně a vše dopadne.-) blue: ten počet se nedá odhadnout.-) já jich taky sežeru klidně deset, ale nikdo si zase nedá žádný, takže to zprůměruj a máš to akorát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katty; :-) to je dobry, ja se u sladkyho holt neudrzim :-D Odkud mas vubec tvuj dort a zakusky?
Odpovědět
katty: dám je určitě...jsem sama zvědavá, protože nemám nějak vůbec představu o líčení...s účesem je to jiný, ale nevím, zda to ke mě půjde...každopádně češe mě známá, tak se nějak domluvíme a třeba i sama poradí, co by se k těm mým šatům nejlépe hodilo...chci část nechat rozpuštěný...ale jelikož mám vlasy až do pasu, tak to chci trochu smotat, aby byli kratší...nebo nějak zatočit...aby mi v nich nebylo moc vedro. A líčení nějaký jemný...šaty jsou zelený, tak uvidíme :-D mrsblack: třeba to do soboty vyleží a bude jim fajn, to ještě pár dní je, tak nezoufej...tak třeba alespoň na chvíli přijdou. Minizákusky ani nemáme...ale budu dělat kokosky...můj taťka je miluje a tcháně taky...by se po nich umlátili, tak jsem jim je musela slíbit. A tchýně slíbila, že udělaá zase jeden druh svých, po kterých slintám já...ani nevím, jak se to jmenuje, ale jsou v tom piškoty, ovoce, nějaký krém a obalené v čokoládě...dělá to vždycky na Silvestra (mňam). Jinak se bojím, že by se zákusky roztekli...ale je fakt, že naše rodiny jsou z větší části masožrouti, tak by to sladký spíš zbylo :-N
Odpovědět
tcháně má být tchýně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem si byla pro rozpočet na kytky, byla tam přímo paní majitelka, s tou byla lepší řeč, hned jsme stáhly počet kal ze 17 na 7 :-D což je hned devět stovek dolů, ještě asi upravím kytky svědkyni a maminkám ze 3 na 1, našla jsem tady krásnou inspiraci, jednu kalu s lemon grass, takže to spadne ze 3.800 na 2200 :-D to je pro přítele přijatelnější cena ;-) je v tom i myrta a jedna kytka na stůl... ty prachy lítaj, hrůůůza blue: jako byl by to super kšeft vyrábět hairvine, zkusím to dát tý holčině, jestli by to zvládla, zase aby to vypadalo že? šperky chci jen korálky na silon, jemný, aby se to právě nebylo s tou ozdobou co chci do vlasů
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo ja jsem kytky jeste vubec neresila, jsem kvetinarsky anti talent, tak me ani moc nezajimaj, je to se mnou hruza. :-. holky nevite o nekom kdo by delal takovy ty trirohy svatebni kolacky?
Odpovědět
Holky, je tak krááásně, že ušetřím za solárko, jsme s Vaneskou pořád venku a já už mám hezky hnědou barvičku, teda krom nohou, ty si snad (kromě u moře) nikdy neopálím, ale ty pod šatama vidět nebudou, takže pohodaaa... 8-) A to jsem minulý týden propadala panice... :-) Jinak jsem dneska byla definitivně zamluvit kytí. Vašek řekl svým dvoum kamarádům, ať jejich přítelkyně (které my neznáme) přijdou až večer, kupodivu to prošlo, omluvili se nám další 2 lidé, tak jsme na 45 lidech + děti. Jsem zvědavá co bude ještě za změny... :-D katty: super, bomba, bezva, cool... ;-) :-D mimizákusků tchýně objednala 100 na dopoledne k nám a 300 na rautový stůl.
Odpovědět
Joooo a kramelka: dnes jsem viděla pár fotek té mé kamarádky, jak je fotila paní Borlová a musím říct, že byly úchvatné, dokonce se mi tam novomanželé líbili víc než ve skutečnosti... :-D Né, že by jim to neslušelo... :-D
Odpovědět
Ahojky děvčata..Tak dneska jsme zaplatili zálohu na prstýnky, takže už máme konečně o starost míň :-) Ve čtvrtek půjdu na kytky.. Katty: nádherný účes, moc ti to sluší!!! Denda: Tak to jsem ráda, že se fotky líbí, aspoň se nemusím bát..I když trochu ano, Vašek je hrozně nefotogenický :-)
Odpovědět
Kramelka: Tak u nás jsem nefotogenická JÁ, proto musíme mít profíka... :-D Strašně se nám to blíží... také vás štvou otázky typu: "Tak co? Už jsi nervózní?" ]-( Já teda musím říct, že už kvůli těmhle kecům ani nervózní nejsem, i když počkejme týden před... :-D Holky, já ještě nemám žádnou bižu a ani nevim co by se mi líbilo... =-) Nějak poslední dobou rezignuju a nechávám všemu volný průběh, nějak to dopadnout musí... :-)
Odpovědět
Já taky nic nemám, nervózní jsem jen z toho, že máme 2 měsíce do svatby a doma pořád nic...Aspoň ty prstýnky už máme.. Nevíte kolik se dává kytek do kytice a kolik maminkám, svědkyni a tak? A budete dávat i babičkám?
Odpovědět
Profilova fotka
Kramelko, myslím, že je to jedno, kolik kytek dáš, já asi budu mít 7 kal, svědkyni, maminkám dám asi jednu, to záleží na Tobě 8-) včera jsem pověřila přítele aby zajistil prstýnky, protože chtěl titan a rytinu nahoru, tak se domlouvám s panem Kubíkem z Plzně, milion emailů, kdy bychom přijeli, on že týdnu je ideál, přítel si zase nechce brát dovolenou kvůli prstýnkům, připadám si pak pitomec, tak jsem mu včera řekla ať si to vymyslí a zařídí :-D kramelko, já taky nic nemám... jen šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ještě nemám bižu, zatím jsem nenašla nic hezkého - mám sice koupený modrý přívěsek na krk, který jde krásně k těm šatům, ale zase k tomu nemám náušnice... Ode dneška mám dovču, tak budu trochu lítat po krámech. denda: všichni se mě ptají, jestli jsem nervózní, a já začínám být nervozní z toho, že nervózní nejsem :-D Mám za sebou kadeřnici (barvu a melírek), zubařku (hloubkové čištění a bělení), předsvatební kosmetiku, zítra jdu na nehty.
Odpovědět
Holky, tak bižu mám a nemám...zatím se bižu vyrábí, tak uvidíme, jak to dopadne :-N mrs: nebuď nervozní, všechno bude v pohodě, tak proč být nervozní...pak mi to prosím někdo zopakujte, až budu nervozní já :-D Ještě mám měsíc a tolik věcí musím zařídit, že se z toho asi zblázním :-| Teď přemýšlím, co s kytkama...já bych chtěla luční směs a pak pro maminky a mou svědkyni...akorát přemýšlím, jestli jim to samý v menším nebo jak...ještě ani nemám vyhlídnutý květinářství...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?