Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 a jaké byly zásnuby?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ja jsem to trosku predpokladala ze me asi bude chtit pozadat o ruku. No meli jsme vyroci a sli jsme na veceri, celou dobu nic uz doslo i na placeni a tak mu rikam pojd na hradby a on co tam sem totiz porad cekala a tak jsme sli dom a tam to z neho teprve vypadlo zadna romantika sedeli jsme na posteli a pak jestli si ho vemu..Ale zas na druhou stranu jsem necekala zadny tyjatr kolem toho on na romantiku moc nejni ale i tak jsem doufala ze tohle pojme trosku jinak
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 já jsem právě ráda,že u nás to nebyl ani na výročí ani na Vánoce nebo na narozky,ale na čarodějnice :-) což není pro nás žádný zvláštní den :-) i když teď už jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a jak tebe tvuj mily pozadal o ruku??
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 druhý den po mém propuštění z nemocnice,kde jsem byla 5týdnů s neurologickými problémy a bylo to hodně vážný,stálo to spoustu nervů,ale naštěstí všechno dopadlo dobře.Leželi jsme v posteli,měl radost,že mě má doma a pak říkal,že už nemůže čekat,že si po těch třech operacích uvědomil,co pro něj znamenám (pak se mi přiznal,že měl doma prstýnek už od první operace a chtěl mě pak požádat už v nemocnici) a jak mě miluje a zeptal se,jestli si ho vezmu :-) byla jsem dojatá,ale bylo to krásně spontánní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta To verim ze to bylo krasne!! Bohuzel nam krize neprala se vzit driv uz prstynek nosim 4roky vedeli jsme ze do roka se neveme ale chteli jsme urcite do dvou let protoze jsme si koupily bytecek takze byly a jsou dluhy jenze kdyz jsme meli uz vybrane datum uz ho stacilo jit jen rezervovat pritel prisel o praci a rok a pul nam trvalo nez jsme se z toho nejak vyhrabali aby jsme se mohli vzit protoze si svatbu platime sami, tedy mi rodice nam zaplati hostinu jinak vsechno ostatni zbylo na nas takze setrime jak mourovati ale uz jsem se konecne dockala a uz je to tutovka
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 u nás to taky nebude do roka a do dne,navíc na tom taky nejsme finančně úplně nejlíp a musíme dořešit bydlení a proto bude svatba až příští rok
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Hlavne aby se prozil krasny zivot
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 nejde o to kdy,ale že se vůbec budeme brát :-) i když bych nejradši letos,vidím,jak se vdávají spolužačky a kamarádky a už bych taky chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci být taky zasnoubená... ještě čekám.. prý až budeme nastěhovaní.. což snad bude do konce tohoto /začátku příštího týdne... tak uvidím :-) snad se dočkám do konce roku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 on te jeste nepozadal o ruku ale datum uz mate?? To je zajimave :-)
Odpovědět
holky jak to vidíte se sháněním šatů (v půjčovně)? koukám, že některé aktivní a natěšené je již mají, mně to přijde ještě brzy, kdy myslíte, že je optimální čas obcházet salony, aby ještě byl nějaký výběr? v zimě? na jaře?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@blondys23 jo no on by mě asi sám ani nepožádal, kdybychom se o tom spolu nabavili a já mu nenaznačila, že bych chtěla klasickou žádost o ruku s prstýnkem.. ani jeho taťka jeho mamce žádný nedával... Úplně původně přítel říkal, že by se chtěl ženit tak v 27 letech (takže odteď za 4 roky, až bude jeho brácha plnoletý a mohl jít za svědka). Ale před rokem se mě přítel na dovolené v Řecku při západu slunce na mole, kde jsme byli sami dva a moře, zeptal, jestli bych si ho nechtěla vzít o něco dřív, třeba příští nebo přespříští rok (takže 2011 nebo 2012)... byla jsem překvapená, nečekala jsem to, samozřejmě jsem řekla, že ano. No a až nedávno mě napadlo, jestli to vlastně nebral jako žádost o ruku. Ani jsem se ho už na to pak neptala.. každopádně ta žádost s prstýnkem ještě přijde, ale tu spontánní romantiku mám už asi za sebou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A děvčata, je tu některá z vás u které to bylo naopak (jako u mě), která žádala o ruku svého snoubence? Jinak na náš termín 7.7. 2012 už se nemůžu dočkat. Asi se tam radostí pozvracim :D A nebo možná strachy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne radostí se pozvracet.. tak to je dobrý, to jsem ještě neslyšela :-D já se teda spíš bojím, že radostí budu brečet a že se mi rozteče celý make up :-) i kvůli tomu chci umělý řasy, ale zas jsem někde četla, že je slzy odlepují, tak nevím, co budu dělat.. to jsou teda problémy co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne máme diskuzi přímo na 7.7 :-) @zuzkka88 neboj,dočkáš se :-) vy ´jste byli loni v Řecku?my taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj v září na Lesbosu.. naprosto úúúúúúžasný, asi naše nejhezčí dovolená řekla bych (byli jsme spolu u moře 3x)... Byli jsme v městečku Molyvos, krásné historické město, dokonce snad zapsané na seznamu památek unesco... hotel olive press, který byl přímo u moře, s terasou, kde se jedlo.. takže jsme večeřeli nebo snídali hned u moře, navíc jsme u večeře mohli každý večer pozorovat západy slunce, ve výhledu nám absolutně nic nestínilo, takže paráda. Západ slunce vypadal pokaždé jinak.. no romantika :-) kde jste byli vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 my byli v srpnu na Zakynthosu na deset dní,naše první dovolená u moře.Byla to nádhera,romantika,procházky po pláži za svitu měsíce,ideální na zásnuby a nevadilo mi,že už zasnoubená jsem.Byli jsme trajektem na výletě na ostrově Kos a ty lidi po nás pořád koukali,asi si mysleli,že jsme tam na svatební cestě :-) stejně jsem si tak připadala,tak co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ano našla jsem! Možná i přidam nějaký ten příspěvek, jestli to do 7.7. přežilu :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to zní taky moc hezky... ta romantika mi letos na dovči trochu chyběla. byli jsme s našima a jejich známýma.. sice to bylo super a byla sranda, ale nebylo to tak, jako když jsme byli na předešlých dovolených jen sami dva.. takže už se těším na tu svatební cestu, až budeme jen my dva (a možná malá bublinka :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne budu moc ráda¨ @zuzkka88 mně taky,my jsme nikde nebyli, chtěli jsme do Irska,ale nejsou peníze.Na svatební cestu se moc těším taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a kam se teda nakonec chystáte? už máte něco vyhlídnutýho?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 zatím nevíme,co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta přítel by si moc přál madeiru, tak uvidíme... určitě bychom chtěli last minute a mimo sezónu, takže by to mělo být o to levnější... třeba loni jsme měli sbaleno už dopředu.. pak jsme šli do cestovky, že něco vyberem, no a v 9 jsme koupili zájezd a v 11 už byli na letišti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 to je super :-) já bych si přála Maledivy,ale vím,že nebudou
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta když ne teď, tak budou třeba později... děti dáte k babičce a pojedete si udělat romantiku ;-) třeba na nějaké výročí svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 na takový luxus mít asi fakt jen tak nebudem,ale to mě nevadí,chci prostě jen romantiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj romantika je hlavní.. být společně s tím druhým člověkem a užívat si sebe navzájem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Také se přidám k vám do diskuze na července 2012 :-) Jestli budete shánět něco levnějšího ale hezkého (tak jako my, taky si platíme vše sami, takže na vyskakování není :-) ) tak je to určo Bulharsko, aspoň my se do něj zamilovali :-) Byli jsme tam 2x a naprosto úžasná dovolená, ale ono to ani není o tom kde jsi ale s kým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 No protoze slzy jsou slane ale treba ti to vydrzi :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?