Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@blondys23 to, že ti rodiče přispějí není samozřejmost, i když je to moc milé. Ale že ti tchánovci nedají ani korunu na jednu stranu chápu, co si budem povídat, se současnou vládou na tom málokdo je dneska dobře...:-D takže jakési "principy" jdou podle mě v tomhle stranou. Třeba živá kapela je fajn, ale je to luxus, který si taky pořádně zaplatíš. A že jí chceš mermomocí na své svatbě je fajn a určitě to bude atmosféra a zábava jako hrom, ale není to nezbytná věc. Proto možná tchýně navrhla (možná trochu neohrabaně) něco jiného. A ohledně příprav - máma bere jinak když se jí žení syn a jinak když se vdává dcera - u chlapa se to tak většinou neprožívá a když, tak se to nedává moc najevo, pochybuju, že chlap řeší kterou barvu iubrousků na stůl, že...:-D... Takže že se tchýně nezapojuje aktivně do plánování taky chápu... něco jiného ale je, když "krafou" do něčeho, co není jejich věc a říkají co potřebujete a co ne atd...to by mě teda taky namíchlo...:-)ale zase třeba to myslí dobře, akorát to neumí říct diplomaticky...:-) nám třeba obě strany prý něco chtějí dát, ale mě to přijde trapný, si to od nich vůbec vzít,když vím jak doma s penězma bojujou...Ale i kdyby se s ničím nenabídli, blbý by mi to nepřišlo... Nečekám od nikoho nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Jasne, chapu te. Kazda mame na to trosku jiny nazor. A tchyne neohrabane navhuje vse :)) fakt ji nemam rada, bohužel, docela me to i mrzi že spolu nevychazíme ale bohužel vedle jejiho syna není slečna podle jejich predstav takže se do me navaží kazdou možnou chvíli...A kde se budete brat zda se muzu zeptat??
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak První cervencova sobota je 1.7.2012 :)
Odpovědět
@blondys23 Tak to je hloupá situace...ale co už, hlavně že vycházíš s jejím synem:-D To by mě zajímalo, jakou slečnu by si vedle něj představovala, aby jí to stačilo...Někomu se prostě zavděčit ani nejde. Ale třeba se to trochu urovná, až už budete svoji. //My máme Červený Hrádek u Sedlčan...
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 my máme s tchýní super vztah,tak mě mrzelo,jak reagovala na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 v albu máš 21.7.2012
Odpovědět
@stastnanevesta Tak ony jsou maminky většinou vždycky zaskočený, když jim syn tohle oznámí. My třeba s tchýní máme dobrý vztah, ale taky z toho byla přešlá celkem dlouho, když jsme jí to oznámili... Sice věděla, že musí mít radost, tak dělala, že jí má:-D ale poznat to bylo. Až teď po delší době už se těší a vypadá v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan u nás to bylo spíš tím,že našim jsme to řekli hned loni den po zásnubách (teda já,ale byli jsme u toho oba) a tchýně se to dozvěděla až teď a navíc jsem u toho nebyla. a jí se nelíbilo,že oba studujeme,nemáme stálou práci a plánujeme takové věci,ale přitom po nich nikdo peníze nechtěl. a ani od nich nic nečekám. Mrzelo mě to a chtěla jsem to zrušt,čekala jsem,že bude aspoň trochu ráda,že se žení starší syn. Ale neřeším to. Svatba bude a do ničeho si mluvit nenecháme!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A jak reagovala?? Me ani neprekvapila jeji reakce ta se dala cekat
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Vsak jj 21.7. se budu vdavat ted netusim co tim myslis ze to mam v albu
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan @stastnanevesta Po větě: "JAK BY SI MOHLA ASI TAK VYPADAT VE SVATEBNÍCH ŠATECH, KDYŽ SE OBLÍKÁŠ JAKO KLUK " Jsem sní skoncila a to se oblíkam do riflí volnejsího stylu a mam rada klasicke tricka, proste sportovní styl. To že nenosím podpadky a elegantne se neoblíkam ji ocividne strasne vadilo narazky typu - POŘÁD NOSÍŠ TU SVOJI KLASIKU, BY SI SE TAKY MOHLA OBLÍKAT VÍC SPOLECENSKY, POŘÁD JEN TA TVOJE KLASIKA, JAK TO VYPADA. A to mi taky řekla PŘECI NEPOJEDES NA SVATBU VE FELICII JAK BY TO VYPADALO I KDYBYCH PŘIJELA TRABANTEN JI TO MUŽE BYT ŠUMAK :))
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan @stastnanevesta Muze si za to sama, jestli jsem ji nepadla do oka tak jsem ji nepadla ja se kvuli tomu nezblazním ale mame aspon respektovat a ne se do me v jednom kuse navazet. Zrovna dneska ma prijit to jsem zvedava co zní zas vypadne :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@blondys23 to teda naprosto chápu,že jsi s ní skončila. Moje měla taky tendenci mi do toho mluvit,když jsme šli v létě kamarádce na svatbu a já měla hnědý lodičky,protože jiný nemám a ona hned,že bych měla mít jiný boty,no děs :-) jinak jsi tu psala něco o první červencové sobotě,tak jsem myslela,že ses spletla
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 no když jí přítel řekl o svatbě ( trvalo mu to dlouho,pořád jsem mu říkala,že jim to máme říct dřív,ale on že si jim nechce říkat o peníze,i když já myslím,že o tom to není a na tom říct jim o svatbě nic není,ale prostě chlapi myslí jinak), tak se právě divila,že plánujeme takové věci a ještě studujeme a nemáme stálou práci.. My už ale čekat nechceme a je se nikdo o nic neprosil. Chceme se vzít,tak se vezmeme a hotovo!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Slecna psala ze se berou první cervencocí vikend 7.7. tak jsem ji psala ze prvni cervencoví víkend je 1.7 :)
Odpovědět
Profilova fotka
taky taky 7.7.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 aha @michaela_k máme stejný termín :-) je tu na něj i diskuze
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta hihi, to je super nazev - "tchanovcu" . @stastnanevesta @blondys23 - taky je pravda, ze za dob, kdy se brali nasi stal rohlik 10haliru a prstynky se vydavaly jen na zadost a na svatebni hostinu byl ananas jak dar z nebes. Nemuzete se ridit tim, co bylo pred 30ti lety. Je jasne, ze pokud mate svatbu o 20ti lidech, tak prispevek od rodicu - vam hodne pomuze a je tolik nezaboli, ale u nas je obed o 60ti a vecere o 100lidech - tak preci neprijdu za nasima ( kdyz ze 100lidi znaji 15 )- " ahoj mamo, tato, budu se vdavat a rozpocet je na 330tis - kolik date?" :-o . By me hanba fackovala :-o - starali se o me 25let se vsim vsudy. Nasi, kdyz se dozvedeli, ze se budu vdavat, tak me samozrejme pomoc nabidli a kdyz jsme odmitli, tak rekli, ze nam to daji svatebnim darem..... Myslim, ze tema penez od rodicu, by jsme mohly opustit a venovat se necemu zajimavejsimu. Nemate treba nekdo svadlenu na svatebni saty? nechavam si je sit a to je teda v CR ooooobr problem. Zatim preji hezkou nedeli...paaa ;-)
Odpovědět
@blondys23 no, nikdo není dokonalý, ale díky za info, že první červencový víkend vychází od 1.7. :-) , zkusím ještě přeplánovat datum :-)
Odpovědět
@blondys23 mimochodem mi to teda fakt nedalo a první červencová sobota je 7.7. , 1.7. je neděle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přípravy na svatbu se u nás na chvilku zastavily, jelikož ty zásadní věcy byly zajištěny... ale teď jsem zase měla chuť plánovat a uvažujeme o tom, že bychom si pronajali limuzínu na svatbu... nemáte nějaký tip v okolí Prahy? :-. :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Celá akce "A" se uskuteční 21.7.2012 na hradě Rožmberk :-) Tak já nevím, co s těmi matrikáři, asi si před nimi kleknu.. jak to řešíte vy? Docela přemýšlím, jestli si tímto jednáním milé orgány neříkají nepřímo o úplatek... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 to mi povídej :-) u nás je to tak,že náš fotograf zná kastelánku zámku,kde bude svatba a naznačoval nám něco,že by se to dalo zamluvit už teď,ale bojím se,abychom něco neobešli. Vytáhneme z něj detaily až si půjdeme pro Cd s předsvatebními fotkami :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Ty už máš fotografa? Ženský, děsíte mě, já nemám vůbec nic zařízeného. Jenom datum a čas ještě nejistý, řekněte mi někdo prosím, že je dost času :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik času dost je,jen některé věci se musí zamluvit dřív,když chceš něco,co je žádané :-) fotografa mám předzamluveného a kameramana taky :-)
Odpovědět
@zuziiik12 času je spousta, jen klid. Jenom kdybys chtěla jako fotografy Chvílu nebo Scharf apod. tak už loni bylo pozdě...:-D Jinak pokud nechceš nějaké profláklé místo apod. tak je to v pohodě. My máme svatbu třeba kousek od Sedlčan a zatím jsme tam prý nahlášený jen dvě...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan přesně :-) my naštěstí nikoho profláknutého nemáme,ale i tak je ten člověk hodně dobrý a dost vytížený a nám se jeho fotky líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 Jasne ze je dost casu, ten zlomek co jsme tu, maji asi radi vse v klidu s predstihem. Veskere me kamaradky a sousedky, na to mely max pul roku a svatba byla krasna.......takze .......kliiiiid
Odpovědět
@stastnanevesta no mě to dost překvapilo, že tihle fotografové jsou zadaní třeba i na dva roky dopředu. Přijde mi to jako nesmysl, jak kdyby to byla nějaká soutěž, která nevěsta si to dřív uždibne pro sebe... Přitom za za dva roky-to snad ani svatba takhle dlouho plánovat nejde, navíc datumy na matrice tak brzo nejdou apod... No nic:-D Taky už jsem si vybrala fotografku a mám zatím u ní předrezervé, ale ještě jsem našla jednoho a ted nevím, pro co se rozhodnout. Jestli už to nechat tak a nebo předrezervačku u paní zrušit. Ale taky-oba nejsou profláknutí tolik a oba mají skvělou práci... Tak ted sedím u compa a překlikávám z jedný stránky na druhou a koukám na ty fotky obou snad už po desátý:-D :-D
Odpovědět
Musí být ještě času fůůůra :-) zrdavím všechny, jsem tu nová a taky chystáme svatbu na červenec 2012 :-) zatim to vypadá na 7.7. a nemáme ještě vůbec nic, zatím plány, přišlo mi brzo začít to už realizovat, ale když to tady tak čtu, asi už začneme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?