Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 @stastnanevesta Mi se taky chytame na svatebni cestu ale kam je ve hvezdach. Budem kupovat Last minute a navic az podle penez, jelikoz si svatbu co se tice obleceni prstynku atd platime sami. Mi rodice zaplati hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 snad.. uvidím.. i když teď si uvědomuju, že když jsem je měla na promoci, tak jsem brečela (když mi gratulovala třídní, pár dní předtím jsme byly na pohřbu mého spolužáka)... a ani se nehly
Odpovědět
Profilova fotka
Asi super lepidlo...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 taky budem kupovat last minute.. ale možná to budeme mít jako předsvatební cestu v červnu, aby to bylo ještě mimo sezonu a hlavně abychom byli sami... a v sezóně totiž asi pojedem s rodinou do řecka přes známého za pár korun... tak ještě uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@ya Ja jsem si je koupila. Do pujcovny me nikdo nedostal a ani nedostane. Ale poporadku. Svatba je v cervenci takze jsem si rikala ze se ponich pujdu podivat na prelom roku ale jelikoz jsme zavisli na financich zacala jsem se zajimat o to kolik co stoji a kdyz jsem na aukro videla ceny za svatebnich saty rozhodla jsem se ze si je koupim a tak jsem zacala jen tak pokukovat co by se me asit ak libilo a kdyz jsem uvidela jedny tak jsem si rekla ze ty jsou moje a uz je doma 14dni mam. Nemam nic proti tomu ze si nekdo skousi 20svatebnich satu ale prijde mi to jako nesmysl. Kdyz proste nejake uvidim tak vim jestli je chcu nebo ne. A tohle byla laska na prvni pohled :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Me by se prave libila ta atmosfera ze je v sobotu svatba a kdyzby vyslo v nedeli vecir v pondeli odjezd
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 Dívala jsem se teď na ně ve tvém fotoblogu a můžu říct, že jsou nádherné :-) Ani se Ti nedivím, že už je máš :-) Navíc nejsi sama, já si chci taky do konce roku (nejlépe na podzim) vybrat a nechat si je ušít u mamiinky... Ono když se ty výdaje rozloží je to lepší než když pak máš najedno za 4 měsíce vypláznout pálku :-) Platíme si svatbu taky sami, takže třeba prstýnky bychom tak za týden, max. 2 už měli mít hotové a doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Na prstynky se taky chystame zari - rijen a zatim co jsme videla vyhravaji ty co mam ve fotoblogu.. Je ja uz bych se vdavala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 Jooooo to já taky :-) Ale musíme si užít ty přípravy, i když to čekání je dlouhé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 to by se mi na jednu stranu taky líbilo.. ale na druhou nechce se mi letět v sezóně... všude jsou mraky lidí, je větší vedro a ještě je to dražší.. myslím, že si to spíš užiju mimo sezónu.. navíc se mi letos udělala mírná alergie na slunko, což se mi mimo sezónu nestalo, tak i proto.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada @blondys23 my chtěli prstýnky už letos,máme vybrané a budeme objednávat z Irska,už se moc těším!!
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 to mi povídej.už bych chtěla mít aspoň ten termín jistý.tuhle se mi zdál,že mě jeden hodně blízký kamarád,kterého jsem chtěla na svatbě (už je ale 7let po smrti :-( vede k oltáři,byla by to nádhera...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanada Jj to jj... Nekomu rocni priprava prijde nenormalni ale pro me ne obzvlast kdyz si vsechno platime sami. Myslela jsem si ze budu jedna zmala kdo si plati svatbu sama ale jak tak vidim generace nasich rodicu nam na svatbu prispet nechtej a pak se vsichni divi ze maji deti bez svatby a jak by mohli byt oddani kdyz ted si na bydleni musi pucit a na svatbu nekteri nemaj.. Driv to vsechno platily rodice a ted nas v tom nechavaji vymachat a navic jeste byty dostavali pujcky nemeli a nam na to prispet nechcou
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Jj asi mas pravdu. No uvidime co bude za rok chteli by jsme 3tydny dovolene ja v praci nemam problem ale pritel asi vic jak 14dni nedostane..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Z irska?? Co je na nich tak zajimaveho??
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A kdo te povede k oltari??
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 povede mě normálně táta.Ty irské prstýnky jsou takové zvláštní a mají symboliku,navíc příteli se líbily ještě dřív než jsme se vůbec zasnoubili
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přesunula jsem se k Vám ze srpna. Náš původní termín (18.8.) nevyhovoval přítelovu svědkovi, takže jsme se dohodli na novém termínu 21.7. Zasnoubení u nás proběhlo teprve před 10 dny, kdy jsme vybrali i první datum a od té doby jsme se k dalšímu plánování moc nedostali. Teda já už mám určitou představu, ale uvidíme, jak to nakonec všechno bude.
Odpovědět
Ahojte, přidávám se k vám, také budeme mít svatbu v červenci. Jsem zasnoubená teprve měsíc takže zatím hledám inspirace, nápady a zkušenosti... :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se přídávám, původní datum nám padlo, takže teď máme jako tisíc dalších 7.7. 2012. Po dnešním dnu máme místo svatebního rautu, místo obřadu a to je vše:) Zasnoubení jsme od 6.května
Odpovědět
ahoooj !!!! tak jsem tu taky :-) a svatba bude 7.7. , což je dost hrozný datum, ale byla to první červencová sobota, tak co už naděláme, že .... :-) původní termín byl 2.6. , ale protože mám v rodině pár maturantů, tak jsme sunuli :-) všechno bude na jednom místě a obřad až odpoledne, tak bude dost času se dobře vyspat, aby nebyly kruhy pod očima :-)) a zasnoubený jsme od července 2009 :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem....... u nas je svatba take 7.7......Zasnoubeni jsme jiz 2roky, ale ja jsem trochu stresak s perfekcionistou v jednom, tak potrebuji na svatebni prip. min rok. Jsem cele dny doma, tak mam dost casu na surfovani po netu a shaneni veskerych info. Preji Vam mnoho sil a spoustu krasnych napadu.
Odpovědět
@blondys23 to by mě zajímalo, z čeho by to měli ti rodiče dát, když jsou sami odíraný státem a jediný rozdíl v tom je, že oni už mají ten byt dávno svůj, ale někdy do něj taky investovat museli...To že ho dostali je taky stálo peníze:-) A krom toho čekat na vlastní byt třeba i deset let a přitom bydlet u rodičů...uf:-D My si taky platíme všechno sami, v dnešní době mi to přijde naprosto normální, krom toho dřív bylo zvykem, že když to platili rodiče, tak svatba byla podle nich, a to by teda dopadlo:-D:-D Jinak roční příprava mi taky přijde normální,lepší je tu finanční zátěž rozložit...:-) i když mě ještě pořád udivuje, že všichni dodavatelé jsou už ted beznadějně zamluvený...
Odpovědět
My máme 21.7.:-D A už bych to nejradši měla za sebou, jsme zasnoubení od října a od té doby tak různě koukám, co by se mi líbilo a je toho mraky, vybrat ale můžu vždycky jenom jedno:-D A to je to nejhorší:-D Přemýšlím, kdy vyrazit na lov šatů, možná už se v říjnu na první obhlídku vypravím...:-) Zatím hledám fotografa, který je volný - docela problém:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak moc nerozumim tomu, ze nekdo na 100% ceka, ze svatbu zaplati rodice...... My kdyz jsme se rozhodli vzit tak u nas zaznela veta - Ja si te chci vzit, Ja chci pozvat sve pratele a rodinu, tak Ja si to snad zaplatim....Ale kazda rodina je jina ..... 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan ahoj,my jsme zasnoubení od loňského dubna a někkdy už to chci mít za sebou @playgirl007 @pusak máme stejný termín :-) je tu na něj i diskuze
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Pořád na tom jsou finančně o dost líp než mi. A navíc třeba přítelovi rodice mely svatbu uplne celou od rodicu zaplacenou a meli 60 lidi a nam nechteli ani prispet a bylo mi receno že kdyz mame dluhy at se neberem, což mi přijde dost sprostý, jelikož jsme se jich neptali jestli nam na tu svatbu neco daji. Když jsem přisla za svyma rodice stím že se chcem vzit, mamka se ptala kolik planujem lidi a ze nam hostinu samožrejme zaplati a nic jsem po ni nechtela. Mě samozrejme nevadi že si to zaplatime sami ale jde tu trosku o princip. Ja stejne svoji nastavajici tchyni nemam rada a poslouchat co je vsechno zbytecne na tu svatbu nepotrebuju (jednou neco rekne a poslu ji ..........) Jestli mi rozumis
Odpovědět
Profilova fotka
@playgirl007 Tadyk nejde o to že stím každý pocítá ale za doby kdy se braly nasi rodice jim to vsechno jejich rodice zaplatily a ted nam nasi rodice nechcou ani prispet a kazdej se divi že maji deti a nejsou svoji. Moji rodicove rekli kdyz jsem jim oznamila že se chci vdavat že mi zaplati hostinu i když jsem po nich nic nechtela, takže jsem byla mile prekvapena a co se týče příprav tak vše respektuji a nikdy jsem neslysela to a tamto by bylo zbytecny protože je to moc drahy. Přítelovi rodice rekly ze nam nic nedaji ale maji nejvíc reci co potrebujem a nepotrebujem a co vsechno je zbytecny, nedaj nic tak at respektuji to ze jsu od rana do vecera v praci a delam na tu svatbu jak otekla abych si ji užila ja chcu svatbu jak se patrí a podle samozrejme vydelaných penez. A kazdy rad ocení kdyz rodice aspon trosku prispeji a nebo se podivaji po kapela po vyzdobe atd. Moje mamka pripravy prožíva se mnou a jsem za to rada ale moje tchyne kdyz jsem se ji zeptala na kapelu rekla ze je moc draha a ze by nam taky nejaky Dj stacil že je levnejsí. Snad toto chapes
Odpovědět
Nazdar holčiny, tak jsem tu na ten červenec :-) Co se týče plánování - pozvánky, jmenovky, výzdoba...to padne asi na mě. Zbytek netuším, všichni mi říkají, že už mám začít, aby to pak nebylo všechno najednou, ale zdá se mi to brzo... Zatím máme vlastně jen datum a už řešíme problém s časem - chceme svatbu v sobotu ve 3 odpoledne, ale úředníci se nám cukají, prý oddávají jen do 11 :-S Máte s tím někdo zkušenosti? Přeji všem pevné nervy a hodně štěští!
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 ahoj,kdy a kde bude svatba?u nás chceme svatbu někdy mezi 12 a 13h a s vlastním oddávajícím a matrika se nám cuká,ževlastního oddávajícího mít nemůžem @playgir007 to není o tom,že s tím někdo počítá. U našich je to tak,,že naši se nabídli sami,že nám pomůžou,tak něco platíme my a něco naši, od tchánovců nic nečekáme,nebyli nadšení z toho,že se berem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?