Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k vám, s termínem 14.7.!!!:-) Máme vymyšlené místo a já mám vybrané šaty, budu si je kupovat, v pondělí jsem platila zálohu a jsem nadšená:) Máme rozmyšlenou i hudbu, jen ne ještě domluvenou a těšíme se na vybírání prstýnků :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anezka17 Jééé taky máme termín 14.7.2012 ale o šatech zatím ještě nemám ani představu...čeká mě moc práce...jsem nevěsta, která nikdy svatbu neřešila. Ale přítel mě po roce a půl známosti požádal 10.12. o ruku a začínám se na ten svatební mejdan těšit. Jen jsem netušila, že to je takovej šrumec a taková fuška to plánování :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anezka17 @kristynkak123 vítám vás a krásné plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my chceme 13.7 :) jsem na to zvedavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@holka_od_vedle to je krásný termín :-) a kde bude svatba,do jaké barvy a tak?pověz nám něco o sobě
Odpovědět
Profilova fotka
stastnanevesta: to prave jeste nevime, nemuzem se nejak rozhodnout :( nebo spis sem nenarazila na nic co by se nam libilo :( takže barva ani tak neni zatim vymysleno, jsem zvedava jak to stihnu jsem na to sama :-( jinak je mi 26, jsem z Ceskych Budejovic a mám dva prcky dcerku 7,5 a sany 3,5 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@holka_od vedle tak to jsme na tom podobně, za týden mi bude 27. Jsem původně z Prahy,ale studuju a už dlouho bydlím v Brně a chceme tu s nastávajícím zůstat. Děti zatím nemáme,doděláváme školu a je čas.Přítel ti nepomáhá?už jste zasnoubení?
Odpovědět
Profilova fotka
stastnanevesta: ale jo pomaha :-) ale hodne pracuje, a jsou veci ktere on resit nemuze :-D jako saty atd v tom smyslu jsem to chtela napsat, jojo jsme ted v breznu to bude rok :-D
Odpovědět
@sarkar Vyrukovat asi nebude možné. Máme svatbu velkou, pozvánky budeme muset posílat nejmíň dva měsíce dopředu a ostatní příbuzní se jistě prořeknou... :-| No nic, nějak to ustojíme, když se nase+ou, jejich problém... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@holka_od_vedle no vidíš,my budeme koncem dubna zasnoubení dva roky
Odpovědět
@parajan Prostě nebudou zváni, snad pochopí, pokud ne, plakat kvůli tomu nebudeme :-D Tchýně je horší problém... nebo ožehavější. Takovou paní tedy nezávidím u příprav, ani v životě. Moje tchýně je úplně v pohodě, do ničeho nemluví. Ale vzhledem k tomu, že má dva syny, vidím na ní, že by taky ráda byla něco platná, tak se jí občas zeptám na názor a tak. Poradí ráda, ale pokud není dotázána, k ničemu se nevyjadřuje ;-) Občas mě taky vytočí, ale mám ji ráda - vychovala přece toho nejlepší chlapa na světě 8-) Já bych takové paní asi na tvrďáka řekla, že je to naše svatba, že si její názor vyslechnu, vezmu v úvahu, ale rozhodnu se nakonec PODLE SEBE :-) A na tom bych trvala. Pokud tedy svatbu neplatí ona, v tom případě Ti asi nezbývá nic jiného, než mlčet a vydržet ;-(
Odpovědět
Děvčata, kdy budete posílat oznámení a pozvánky na hostinu? My máme i nějaké hosty ze zahraničí, takže jsme mysleli, že nejpozději do konce května. Je to pozdě? Nebo brzo? Nevím... poraďte.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky tak v pondeli si jdeme potvrdit termin 14.7.2012 .....v ten den mam narozeniny :-) :-) jinak nic jeste zarizeneho nemame
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 to je hezký,krásně vám to vyšlo :-) @zuziiik12 my budeme posílat oznámení a pozvánky asi v březnu,máme to po svátcích,tak ať je na to čas. Moji tchýni komplet z příprav vynechávám, až dostane oznámení,postavím ji před hotovou věc a bude klid do ničeho si nenechám mluvit!!!
Odpovědět
@zuziiik12 no uvidím, jinak máme celkem slušný vztah, tak mě to dost překvapilo. Když jsem s přítelem začala bydlet, tak se snažila nějak nenápadně něco vnucovat ale já si postavila hlavu a ona couvla. Od té doby to bylo fajn, ale teď se to nedá...:-) Jela se mnou na jedno zkoušení šatů a i ta paní v salonu mě musela uklidňovat, ať to neposlouchám...:-D Tak jen doufám, že na ní jen blbě dolehl fakt, že bude ženit svýho jedinýho syna...:-D // Ono se na ní natvrdo moc na tohle nedá, je dost velká diplomatka a manévruje dost nenápadně...:-) :-/ ale já už jí znám dobře. Stejně si budu dělat co chci já, jen mě vězí v hlavě, jak jí říct, že nechci aby byla u mého oblékání apod.před obřadem... ///Ohledně těch oznámení-jestli máte zahraniční hosty tak myslím, že v květnu je dost pozdě. My taky máme dost hostů ze zahraničí a předběžně jsme jim poslali mail radši už teď s takovým předpozváním s tím, že papírové pozvánky budeme na červencovou svatbu posílat už v únoru. Je to pro ně i lepší, že si bookujou letenky s předstihem a tudíž si zajedno můžou dost vybírat v odletových časech a společnostech (s něčím fakt lépe neletět...:-) ) a krom toho letenka bude o dost levnější-rozdíl je kolikrát i dva tisíce na ceně mezi třeba třema měsíci...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja byla dneska v 3 salonech a dopadlo to asi tak :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak se přesouvám k Vám holky :) ohledně termínu budeme chytřejší zítra, ale původní termín z rodinných důvodů není možný :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám připojuji, svatbu máme také 14. 7. - v kostelíku v Modré
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 takže nakonec červenec?a kdy? @holka_od_vedle copak?nespokojenost?však najdeš ty svoje,neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta budeme muset,segra ma v cervnu zaverecky,tak aby mela klid na uceni a babicka jde v kvetnu na vymenu kycle,tak aby pro ni nebyla moje svatba utrpeni v bolestech:-) chteli jsme to zaridit vsechno vcera,ale to moje trdlo se nedomluvilo na case,myslel ze v patek budou vsude cekat celej den:-D takze snad 7.7. ale musi se to dojednat jeste:-(
Odpovědět
Chtěla jsem zeptat, když máte na svatbě skoro na celý den fotografa i kameramana, tak pro ně se objednává stejné svatební polední menu, jako pro ostatní hosty?
Odpovědět
Profilova fotka
@snoopyk myslím,že ano,bylo by mi blbý jim nic nedat
Odpovědět
@snoopyk Určitě ano
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 tak jak jste dopadli s termínem?nám včera psala kastelánka našeho zámku,že děkuje za dobré zprávy (oznámil jsme jí dohodnutý termín) a přeje nám co nejkrásnější náš rok svatební :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nu zatím nijak jak jsem psala :( mělo se to vyjednat v pátek s panem farářem, ale asi se nějak špatně pochopili, když tam přítel volal, přijeli jsme kolem třetí a už nikdo nikde nebyl :-/ tak říkal, že to zkusí nějak předzařídit na dálku a za dva týdny zkusí přijet, když to práce dovolí a snad se to domluví konečně, jinak bude svatba asi na Vánoce tímhle tempem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to doufám, jdu v pátek do posledniho salonu v cb
Odpovědět
Profilova fotka
@holka_od vedle držím palce @claire90 to by taky nebylo špatný :-) my se včera byli podívat na svatbu,co dělal náš pan farář,bylo to pěkný,ale shodli jsme se,že na Silvestra bychom si to nevybrali
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta hihi na Vánoce by bylo už docela pozdě :) chci svatbu pokud možno venku a v prosinci by bylo chladno i kdyby nebyl sníh :) já doufám že ten červenec je poslední změna a snad se dohodneme na tom termínu co bychom rádi, přeci jenom dvojitý štěstí v tom :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my se 7 potkali,tak je to pro nás šťastné taky dvojnásob :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to budete mít pomalu trojnásob :) dvě 7 v termínu a ještě v seznámení :) hlavně ať všechno dopadne dobře bez komplikací :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?