Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Milé dámy, tak u nás už termín vyřízen, na matrice vše vyplněno, fotograf je, tak jsem si říkala, že vyberu šaty a pak budu mít tak na půl roku pokoj ;-) Vlezu do salónu, paní prý, na kdy ty šaty chci. Já, že až v létě, usmívám se, že jdu hodně dopředu, protože jsem dost nerozhodná. A paní na mě koukla a povídá: ale slečno, my už tu máme rezervace úplně běžně i na říjen... To mě jako dooost vyděsilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 ježiš... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 to je síla, já byla vybírat šaty s kámoškou a něco jsem si zkusila taky a slečna mi říká,že je to na červenec akorát :-)
Odpovědět
No, tak šaty už mám :-) Měla jsem dost jasnou představu a jsem vysoká a ne nijak šiřoká, takže mi sedly. Maminka schválila, nejlepší kamarádka schválila, tak jsem zaplatila zálohu a mám pokoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ASI máme termín - 28.7.2012 (moc možností není, další termín možný až někdy na konci srpna a to už nechci). Teď řeším jednu věc - chci obřad venku a není tam elektřina. Tak jak to udělat s hudbou, když se mi nechce shánět živej doprovod?
Odpovědět
@sarkar ..dlouhou prodlužovačku... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 No tak kdyby vedla z našeho bytu tak by musela být tak kilometrová. Ale jo, přítel se svědkem to vymysleli, kousek za tím parčíkem je pár baráků, tak prostě někomu strčíme pár stovek a na tu půl hoďku si prodlužovačku natáhnem od nich. Tak snad to vyjde, snad to budou ochotný lidi a budou v sobotu doma...
Odpovědět
Ahojky, tak jsme se s miláčkem konečně dohodli na termínu a pokud nám to v lednu paní potvrdí, tak máme termín 21.7. takže patřím do vaší party :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anellka vítej a kde bude svatba?
Odpovědět
V zámku v Benátkách nad Jizerou.
Odpovědět
@anellka Taky máme 21.7.:-) Ale kousek od Sedlčan. Ty Benátky jsou moc krásné místo:-) Já se pořád nemůžu rozhodnout jaké šaty:-) Myslela jsem si, že bych už v prosinci složila zálohu a místo toho to vypadá, že na tu zkoušku šatů pojedu ještě jednou:-) (došlo jim ještě pár šatů a ty jedny jsou přesně pro mě:-) ) Tak mám strach, aby mě s nima nějaká na můj termín nepředběhla:-D
Odpovědět
Teda,já ještě nemám skoro nic. Terminy rezervujou až v lednu,tak pak snad všechno vyřídím rychle.
Odpovědět
Článek se načítá
@stastnanevesta s těma šatama mě to taky dostalo, když jsem byla zkoušet. ještě nemám ani rezervaci, ještě chci vyzkoušet jedny co jsem objevila-jsou perfektní- a pak porovnat s favoritkami a teprve potom rezervovat. A trnu tady, aby už nebyly jedny nebo druhé na můj termín zamluvené. Prý už teď je nejvyšší čas:-) A co ted chodí nové kolekce šatů 2012 tak to je peklo už tuplem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan a jaké jsi objevila,máš foto? já jsem ráda, že už mám vybráno :-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se také s datem 21.7. ;-) termín bude potvrzen v lednu, ale myslím, že celkem není důvod ho nezískat, tak snad nebude problém... Šaty už mám, ale máme problém najít restauraci, jak jste na tom s restaurací vy? Mám obavy, že než něco hezkého objevíme, tak bude všude plno...
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k vám s termínem 14.7. :-) To hlavní už máme zařízené: místo na obřad a hostinu, domluvený termín na matrice, fotograf, svatební šaty i oblek :-) Svatbu chci v přírodním stylu, na stolech bude juta a mezi květinami budou hrát prim moje milované pivoňky.
Odpovědět
@stastnanevesta jsou to tyhlety http://nuance.cz/pronovias/2012/berta... úplně jsem se do nich zamilovala. Teď ještě jak v nich budu vypadat. Ale podobný střih už jsem párkrát zkoušela a bylo to dobrý a v nuanci to kdyžtak někde trochu zaberou atd. :-) Tak snad...:-) Jinak mám zatím vybrané tyhle, ale do pasu chci jinou mašli http://nuance.cz/pronovias/2011/frase... jako to mám v jednom albu.
Odpovědět
@stastnanevesta fakt Ti závidím, že už máš vybráno. Já už to chci mít taky rozseknuté. Snad to do konce prosince taky už rezervuju:-) A jaké budou Tvoje šatky?
Odpovědět
Holky, chci se zeptat... Moje svědkyně na svatbě bude moje ségra. Bere to hrozně vážně a je strašně "důležitá" že tam bude hlavní družička a tak:-D Byla se mnou na všech zkouškách šatů a já bych chtěla jít ještě na jednu zkoušku jak už jsem tu psala. Problém je ten, že ona nemůže když můžu já a naopak a takhle to máme obě až přes půlku ledna. Hlavně ten salon je Praze a my musíme dojet cca hoďku a půl, to už je na čas ještě náročnější. Já ale chci šaty rozseknout do konce prosince, zaprvé už mám z toho bílej mozek:-D a pak se bojím, že mi je některá na můj termín stihne třeba rezervovat dřív:-( A nevím co se segrou, bojím se, aby se neurazila nebo jí to nebylo líto, když pojedu zkoušet bez ní. Myslíte, že to mám nechat na druhou půlku ledna, kdy budem moct obě a nebo se sbalit, vzít kámošku a vyrazit do salonu bez ní? Co byste dělaly vy? Nechci zbytečně vířit vody...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan tady jsou http://www.beremese.cz/fotoblog/stast... nechám si je ušít někdy na jaře dnes jsme s drahým byli ve svatebním salonu kvůli jeho fraku a nakonec si ho půjčí, přece jen by to nevyužil v lednu se potkáme na veletrhu a paní nám tam přinese tmavý frak v přítelově velikosti, teď je půjčený.Tak se těším,že si to tam domluvíme. Dnes jsem si jen tak zkusila nějaké šaty,ale názor měnit nebudu. Přítel říkal,že by si z těch tří,co se nám líbily,neuměl vybrat a kdybych tam stála ve třech kopiích v každých z těch šatů, nevěděl by,co vybrat ;-) už se těším na jeho reakci na ty moje vysněné :-)
Odpovědět
@stastnanevesta jakto, že Ti přítel radí? Nemá Tě snad v šatech vidět,ne? :-D Pro toho mého to teda bude úplné překvápko, snad příjemné ;-)
Odpovědět
Holky, jak řešíte nechtěné příbuzné? Nevím proč, ale zrovna ti nejvíc nepopulární neustále otravují otázkou: kdy půjdeme na svatbu? Tedy ne: kdy budete mít svatbu? ...prostě se rovnou sami pozvou :-S Nemám sílu jim říct, že nedostanou pozvánku, tak mlžím, že ještě nemáme termín, i když máme. Omluva typu: bude to jen malá svatba, nezlobte se... ta neprojde, protože malou svatbu rozhodně nemáme :-D Máte někdo nějakou radu? Už jsem dost nešťastná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 Jo takhle mi to dělá kamarádka akorát říká kdy půjdu za družičku.. :D Ještě že já ten termín ještě opravudu nemám a budu říkat mám malou svatbu.. :D asi bych řekla že zvu prostě jen lidi s kterýma udržuju velkej kontakt že nemůžu pozvat každého... Že už tkahle mám hrozně moc lidí.. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 já už mám vybráno dávno a úplně jiné než jsem si zkoušela tam,takže mi nevadilo,že tohle viděl. A taky jsem ty svoje vysněné utajila :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Určitě je půjčení obleku lepší, jestli nechodí nějak moc do společnosti. Tý jo, fraky se mi moc líbí:-) Šaty máš moc pěkné, sluší Ti:-) A ty si je necháváš šít? Můžu se zeptat kde? (kdyby to bylo v mém dosahu, ta by se mi hodil typ na nějakou fajn krejčovou-přemýšlím o plesových šatech...:-) Dá se vůbec sehnat někdo, kdo takhle vyzdobí korzet kamínky a tak?To se asi našívá, viď? Jo a já myslím že reakce ženicha je jasná-bude zkrátka paf:-) @zuziiik12 no jestli takhle "otravují" tak se urazí tak jako tak. Pokud se s nimi moc nevídáte, tak bych klidně řekla že tam chceš jen ty lidi, s kterými udržujete vřelé vztahy a že jste zkrátka finančně limitováni (takže vlastně nebudeš ani lhát, když bys říkala že budete mít malou svatbu...:-D ). Tohle je těžký no. Může z toho být pak v rodině mela...:-( Já teď taky řeším jednu takovou nemilou věc. Budoucí tchýně se nějak ujala kecání do organizace:-/ Což o to, kdyby řekla narovinu-nelíbí se mi, že máš drahý šaty, že tohle bude mít takovou barvu...ale ona mi vykecává díru do hlavy a zkrátka čeká, až to prostě nebudu chtít poslouchat a couvnu (její zabírající taktika na jejího manžela). kdykoliv oponuju, hodí kyselý obličej a pak znovu jede svou. A tato paní počítá s tím, že bude u celých mých předobřadních příprav jako náhrada za mou mamku, která už tam bohužel nepůjde...:-( já jí tam ale nesnesu, vyskočila bych ještě před obřadem snad z okna:-D A nevím jak jí naznačit, že jí u příprav nechci ani vidět:-D , aby se urazila pokud možno vůbec a když, tak jen málo, protože až doteď jsme měly celkem slušný vztah, tak bych to nechtěla hned na svatbě zničit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan půjčení fraku je lepší, jinak to nevyužije. Mně se líbí taky a k těm mým šatům to půjde :-) Šaty si nechám šít v Madoře v Mikulově, potkali jsme je na veletrhu a přístup se nám líbí, reference jsou na to dobrý taky a už to mám napůl domluvené, tak se těším. Jo myslím,že ty aplikace se našívají. A jinak doufám,že ženich bude paf :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak se přidávám do klubu "Červencových" :-) Momentálně vybíráme hudbu na civilní obřad a zatím se to jeví že je to nad lidské možnosti. Držím palce ať se vám vše daří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky muzu se taky pridat :))) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 Hm to je docela blbá situace...Nám se naštěstí nikdo na svatbu sám nepozval, jen kamarádka řekla, že půjde s přítelem, což by bylo ok, akorát že jsou spolu docela krátce a nedávno jsme si řekli, že jeho na svatbě nechceme...Tak jsem jí jemně naznačila, že není vítanej a pochopila to. Hlavně ona sama ví, že to s ním dřív či později skončí. Možná by šlo prostě nic neříct a pak najednou vyrukovat s tím, že se třeba za pár dní berete a je to. Snad to pochopěj ne? Nebo se prostě smířit s tím, že tam budou a pozvat je...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?