Menu Forum

Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

10. srp 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
Registrovala se 24. září 2011 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků.
  • Svatba byla 21. července 2012
    Hrad Rožmberk nad Vltavou, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
 Milé dámy, tak u nás už termín vyřízen, na matrice vše vyplněno, fotograf je, tak jsem si říkala, že vyberu šaty a pak budu mít tak na půl roku pokoj emoticon Vlezu do salónu, paní prý, na kdy ty šaty chci. Já, že až v létě, usmívám se, že jdu hodně dopředu, protože jsem dost nerozhodná. A paní na mě koukla a povídá: ale slečno, my už tu máme rezervace úplně běžně i na říjen... To mě jako dooost vyděsilo emoticon
7. lis 2011 ve 21:59  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
 @zuziiik12 ježiš... emoticon
14. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @zuziiik12 to je síla, já byla vybírat šaty s kámoškou a něco jsem si zkusila taky a slečna mi říká,že je to na červenec akorát emoticon
14. lis 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
 No, tak šaty už mám emoticon Měla jsem dost jasnou představu a jsem vysoká a ne nijak šiřoká, takže mi sedly. Maminka schválila, nejlepší kamarádka schválila, tak jsem zaplatila zálohu a mám pokoj emoticon
18. lis 2011 ve 13:00  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 Holky tak ASI máme termín - 28.7.2012 (moc možností není, další termín možný až někdy na konci srpna a to už nechci). Teď řeším jednu věc - chci obřad venku a není tam elektřina. Tak jak to udělat s hudbou, když se mi nechce shánět živej doprovod?
5. pro 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
 @sarkar ..dlouhou prodlužovačku... emoticon emoticon
5. pro 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 @lck79 No tak kdyby vedla z našeho bytu tak by musela být tak kilometrová. Ale jo, přítel se svědkem to vymysleli, kousek za tím parčíkem je pár baráků, tak prostě někomu strčíme pár stovek a na tu půl hoďku si prodlužovačku natáhnem od nich. Tak snad to vyjde, snad to budou ochotný lidi a budou v sobotu doma...
6. pro 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anellka
3
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
anellka
3
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 Ahojky, tak jsme se s miláčkem konečně dohodli na termínu a pokud nám to v lednu paní potvrdí, tak máme termín 21.7. takže patřím do vaší party emoticon
7. pro 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @anellka vítej a kde bude svatba?
7. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anellka
3
fotoportrét
fotoportrét
anellka
3
 V zámku v Benátkách nad Jizerou.
8. pro 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 @anellka Taky máme 21.7.emoticon Ale kousek od Sedlčan. Ty Benátky jsou moc krásné místoemoticon

Já se pořád nemůžu rozhodnout jaké šatyemoticon Myslela jsem si, že bych už v prosinci složila zálohu a místo toho to vypadá, že na tu zkoušku šatů pojedu ještě jednouemoticon (došlo jim ještě pár šatů a ty jedny jsou přesně pro měemoticon ) Tak mám strach, aby mě s nima nějaká na můj termín nepředběhlaemoticon
8. pro 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anellka
3
fotoportrét
fotoportrét
anellka
3
 Teda,já ještě nemám skoro nic. Terminy rezervujou až v lednu,tak pak snad všechno vyřídím rychle.
8. pro 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @stastnanevesta s těma šatama mě to taky dostalo, když jsem byla zkoušet. ještě nemám ani rezervaci, ještě chci vyzkoušet jedny co jsem objevila-jsou perfektní- a pak porovnat s favoritkami a teprve potom rezervovat. A trnu tady, aby už nebyly jedny nebo druhé na můj termín zamluvené. Prý už teď je nejvyšší časemoticon A co ted chodí nové kolekce šatů 2012 tak to je peklo už tuplememoticon
8. pro 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @parajan a jaké jsi objevila,máš foto? já jsem ráda, že už mám vybráno emoticon
8. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saphire
5
Registrovala se 25. září 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků.
    Hrubý Rohozec, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
saphire
5
Registrovala se 25. září 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků.
    Hrubý Rohozec, Region Turnov
 Ahoj, přidávám se také s datem 21.7. emoticon termín bude potvrzen v lednu, ale myslím, že celkem není důvod ho nezískat, tak snad nebude problém... Šaty už mám, ale máme problém najít restauraci, jak jste na tom s restaurací vy? Mám obavy, že než něco hezkého objevíme, tak bude všude plno...
8. pro 2011 ve 12:30  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jita48
366
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 191 příspěvků. Má 63 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jita48
366
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 191 příspěvků. Má 63 přátel. Region Praha.
 Ahoj, přidávám se k vám s termínem 14.7. emoticon To hlavní už máme zařízené: místo na obřad a hostinu, domluvený termín na matrice, fotograf, svatební šaty i oblek emoticon Svatbu chci v přírodním stylu, na stolech bude juta a mezi květinami budou hrát prim moje milované pivoňky.
9. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @stastnanevesta jsou to tyhlety http://nuance.cz/pronovias/2012/berta.html úplně jsem se do nich zamilovala. Teď ještě jak v nich budu vypadat. Ale podobný střih už jsem párkrát zkoušela a bylo to dobrý a v nuanci to kdyžtak někde trochu zaberou atd. emoticon Tak snad...emoticon Jinak mám zatím vybrané tyhle, ale do pasu chci jinou mašli http://nuance.cz/pronovias/2011/frase.html jako to mám v jednom albu.
9. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @stastnanevesta fakt Ti závidím, že už máš vybráno. Já už to chci mít taky rozseknuté. Snad to do konce prosince taky už rezervujuemoticon A jaké budou Tvoje šatky?
9. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 Holky, chci se zeptat... Moje svědkyně na svatbě bude moje ségra. Bere to hrozně vážně a je strašně "důležitá" že tam bude hlavní družička a takemoticon Byla se mnou na všech zkouškách šatů a já bych chtěla jít ještě na jednu zkoušku jak už jsem tu psala. Problém je ten, že ona nemůže když můžu já a naopak a takhle to máme obě až přes půlku ledna. Hlavně ten salon je Praze a my musíme dojet cca hoďku a půl, to už je na čas ještě náročnější. Já ale chci šaty rozseknout do konce prosince, zaprvé už mám z toho bílej mozekemoticon a pak se bojím, že mi je některá na můj termín stihne třeba rezervovat dřívemoticon A nevím co se segrou, bojím se, aby se neurazila nebo jí to nebylo líto, když pojedu zkoušet bez ní. Myslíte, že to mám nechat na druhou půlku ledna, kdy budem moct obě a nebo se sbalit, vzít kámošku a vyrazit do salonu bez ní? Co byste dělaly vy? Nechci zbytečně vířit vody...emoticon
9. pro 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @parajan tady jsou http://www.beremese.cz/fotoblog/stastnanevesta/album/zkouseni-satu/6703516/
nechám si je ušít někdy na jaře
dnes jsme s drahým byli ve svatebním salonu kvůli jeho fraku a nakonec si ho půjčí, přece jen by to nevyužil
v lednu se potkáme na veletrhu a paní nám tam přinese tmavý frak v přítelově velikosti, teď je půjčený.Tak se těším,že si to tam domluvíme. Dnes jsem si jen tak zkusila nějaké šaty,ale názor měnit nebudu. Přítel říkal,že by si z těch tří,co se nám líbily,neuměl vybrat a kdybych tam stála ve třech kopiích v každých z těch šatů, nevěděl by,co vybrat emoticon už se těším na jeho reakci na ty moje vysněné emoticon
9. pro 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
 @stastnanevesta jakto, že Ti přítel radí? Nemá Tě snad v šatech vidět,ne? emoticon Pro toho mého to teda bude úplné překvápko, snad příjemné emoticon
16. pro 2011 ve 14:44  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
fotoportrét
fotoportrét
zuziiik12
 Holky, jak řešíte nechtěné příbuzné? Nevím proč, ale zrovna ti nejvíc nepopulární neustále otravují otázkou: kdy půjdeme na svatbu? Tedy ne: kdy budete mít svatbu? ...prostě se rovnou sami pozvou emoticon Nemám sílu jim říct, že nedostanou pozvánku, tak mlžím, že ještě nemáme termín, i když máme. Omluva typu: bude to jen malá svatba, nezlobte se... ta neprojde, protože malou svatbu rozhodně nemáme emoticon Máte někdo nějakou radu? Už jsem dost nešťastná emoticon
16. pro 2011 ve 14:53  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Blansko.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Blansko.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 @zuziiik12 Jo takhle mi to dělá kamarádka akorát říká kdy půjdu za družičku.. :D Ještě že já ten termín ještě opravudu nemám a budu říkat mám malou svatbu.. :D asi bych řekla že zvu prostě jen lidi s kterýma udržuju velkej kontakt že nemůžu pozvat každého... Že už tkahle mám hrozně moc lidí.. :D
16. pro 2011 v 16:11  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @zuziiik12 já už mám vybráno dávno a úplně jiné než jsem si zkoušela tam,takže mi nevadilo,že tohle viděl. A taky jsem ty svoje vysněné utajila emoticon
16. pro 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @stastnanevesta
Určitě je půjčení obleku lepší, jestli nechodí nějak moc do společnosti. Tý jo, fraky se mi moc líbíemoticon
Šaty máš moc pěkné, sluší Tiemoticon A ty si je necháváš šít? Můžu se zeptat kde? (kdyby to bylo v mém dosahu, ta by se mi hodil typ na nějakou fajn krejčovou-přemýšlím o plesových šatech...emoticon Dá se vůbec sehnat někdo, kdo takhle vyzdobí korzet kamínky a tak?To se asi našívá, viď?
Jo a já myslím že reakce ženicha je jasná-bude zkrátka pafemoticon

@zuziiik12 no jestli takhle "otravují" tak se urazí tak jako tak. Pokud se s nimi moc nevídáte, tak bych klidně řekla že tam chceš jen ty lidi, s kterými udržujete vřelé vztahy a že jste zkrátka finančně limitováni (takže vlastně nebudeš ani lhát, když bys říkala že budete mít malou svatbu...emoticon ). Tohle je těžký no. Může z toho být pak v rodině mela...emoticon

Já teď taky řeším jednu takovou nemilou věc. Budoucí tchýně se nějak ujala kecání do organizace:-/ Což o to, kdyby řekla narovinu-nelíbí se mi, že máš drahý šaty, že tohle bude mít takovou barvu...ale ona mi vykecává díru do hlavy a zkrátka čeká, až to prostě nebudu chtít poslouchat a couvnu (její zabírající taktika na jejího manžela). kdykoliv oponuju, hodí kyselý obličej a pak znovu jede svou. A tato paní počítá s tím, že bude u celých mých předobřadních příprav jako náhrada za mou mamku, která už tam bohužel nepůjde...emoticon já jí tam ale nesnesu, vyskočila bych ještě před obřadem snad z oknaemoticon A nevím jak jí naznačit, že jí u příprav nechci ani vidětemoticon , aby se urazila pokud možno vůbec a když, tak jen málo, protože až doteď jsme měly celkem slušný vztah, tak bych to nechtěla hned na svatbě zničitemoticon
16. pro 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @parajan půjčení fraku je lepší, jinak to nevyužije. Mně se líbí taky a k těm mým šatům to půjde emoticon
Šaty si nechám šít v Madoře v Mikulově, potkali jsme je na veletrhu a přístup se nám líbí, reference jsou na to dobrý taky a už to mám napůl domluvené, tak se těším. Jo myslím,že ty aplikace se našívají.
A jinak doufám,že ženich bude paf emoticon
16. pro 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
18. pro 2011 v 09:51 • titameh
fotoportrét
fotoportrét
kristynkak123
37
Registrovala se 13. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 12 přátel. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
kristynkak123
37
Registrovala se 13. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 12 přátel. Region Jihlava.
 Ahoj děvčata, tak se přidávám do klubu "Červencových" emoticon Momentálně vybíráme hudbu na civilní obřad a zatím se to jeví že je to nad lidské možnosti. Držím palce ať se vám vše daří emoticon
18. pro 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holka_od_vedle
1
Registrovala se 19. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
holka_od_vedle
1
Registrovala se 19. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
 ahojky holky muzu se taky pridat emoticon)) emoticon
19. pro 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 @zuziiik12 Hm to je docela blbá situace...Nám se naštěstí nikdo na svatbu sám nepozval, jen kamarádka řekla, že půjde s přítelem, což by bylo ok, akorát že jsou spolu docela krátce a nedávno jsme si řekli, že jeho na svatbě nechceme...Tak jsem jí jemně naznačila, že není vítanej a pochopila to. Hlavně ona sama ví, že to s ním dřív či později skončí.
Možná by šlo prostě nic neříct a pak najednou vyrukovat s tím, že se třeba za pár dní berete a je to. Snad to pochopěj ne? Nebo se prostě smířit s tím, že tam budou a pozvat je...
19. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš