Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :) tak i mě to čeká v červenci :) dokonce nám to datum vyšlo tak krásně, že sobota vyšla na 7.7 :)
Odpovědět
@krizecek Já budu mít tři dospělé ženské:-)
Odpovědět
Zdravím všechny... Chtěla bych se zeptata nevíte někdo o termínech na Libeňským zámečku? A co jak se těšíte na Svatbu ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan No popravdě v tom ti neporadím, já bych je asi mermomocí nervala do stejnejch šatů, ale prostě jim řekla co jo a co ne, aby nekazily fotky a je to...Ale to záleží na tobě, když je chceš mít stejný. Asi bych se ale bála, že některý nemusí sedět střih šatů, kterej sedí druhý, to bude případ mých družiček, každá je jiná, ať postavou nebo i barvou vlasů a pleti, takže jim prostě určím jednu ze dvou barev a pošlu je k mamině, ať jim něco ušije. A pokud nebudou chtít, tak to nebudou družičky, ale hosti a budou stát někde vzadu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Já ani nevím přesně kolik jich budu mít...Ale všechno to jsou dospělý ženský.
Odpovědět
@sarkar No nějak to vyřeším. Já si hlavně musela postěžovat, protože je to trochu na hlavu:-D Ony se hlavně dohodly, že klidně budou mít stejný šaty a já jim slíbila, že vyberu nějaký střih a barvu, co bude slušet všem-mají podobné postavy, tak to není problém a navíc vím, co nosí a tak....a třeba pudrová růžová - druhá navržená barva by jim šla taky všem., takže tohle problém není. Ale najednou si něco vymýšlejí a já budu ráda, když budu mít čas na výběr mých šatů, natož vybírat ještě ty jejich a takhle se kvůli tomu furt dohadovat...no nic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar já je mít nebudu a z dětských bych si ani neměla koho vzít
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Aha, no tak jestli už jste se nějak předběžně domluvily a oni zlobí tak to chápu, že tě to štve...Když se něco slíbí, má se to splnit. Přesně jak píšeš - starostí i tak dost a zrovna družičky by se měly snažit ti od nich pomoct, ne naopak...Tak snad to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Teď mě vlastně napadlo - jaký je rozdíl mezi družičkou a normální svatebčankou??
Odpovědět
@sarkar to mně taky vždycky zajímalo :) jinak já družičky nechci, ale přítel jo, ale děti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Mě to vlastně napadlo až teď :-) Je toho tolik co o svatbě nevím, ještě že jsem sem vlezla takhle brzo :-D A jak to u vás dopadne, když ty je nechceš a přítel jo?
Odpovědět
@sarkar no nevím:D přítel si asi prosadí svou ;-) Mně to jako ani zas tak moc nevadí, budeme mít 2 chlapečky od sestřenice (v té době 2 a 3 roky) no a pak mou 6letou sestřenici..a ještě musíme sehnat družičku pro druhého chlapečka, ale to nebude problém, sestra mé tety mají 5 dětí :-D Docela blázni..Jen já bych se bez toho jednoduše obešl :-p Jinak jsme na tom stejně, neorientuji se ani v tech tradicích a tak
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek Tak hlavně že se domluvíte. A náhodou, děti vypadají na svatebních fotkách úžasně :-D A chceš klasickou princeznovskou svatbu nebo spíš něco jednoduššího nebo originálního?
Odpovědět
@sarkar neee prosím, PRINCEZNA ne:D:D Já mám totiž naprostou averzi na korzetové šaty s nadýchanou sukní a k tomu korunku..Nemůžu si pomoct ;-) Chceme jednoduchou, obřad budeme mít v zámecké zahradě, pak oběd s mamkou, bratry, svědky a prarodiči a večer akce pro kamarády na téma Retro :-D Takže chceme hlavně vše neformálně a k tomu slunečnice..Jinak termín máme 7.7. to jsem zapoměla
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar já myslím,že družička třeba nese vlečku nebo tak,ale v případě dospělé nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Teda wow, úplně jak já. I slunečnice :-) (i když možná to změním na hortenzie nebo něco jinýho, každopádně ne takovou tu klasiku). Já chci krátký šaty, pokud to půjde a ženich možná bude mít červený tkaničky (prej jo, ale to ještě nevěděl, že to myslím vážně, tak si nejsem jistá :-D ). Závidím, že už máte datum, já chci taky...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No jo vlastně, já jsem taky šla jednou za družičku...šlo nás 5 dětí (holek) a jedna zakopla, spadla na tu vlečku a ta jak byla přišitá na šatech se natrhla a moje máma jako švadlena to pak musela zašívat :-D
Odpovědět
@sarkar já slunečnice miluju, takže to byla jasná volba:) Tak snad budou! No, o šatech ještě ani nemám představu, ani žádné vyhlédnuté,mám teda jedny od Very Wangové, akorát že to je nesplnitelný sen:(( S tím datem to bylo štěstí, že jsme na matriku zašli brzo, ale stejně jsme museli žádat o mimořádný termín..Ale když už jsme žádali i o mimořádné místo, bylo to celkem jedno ;-) Tak pokud je ženich pro každou srandu, tkaničky projdou :D Krátké šaty jsou krásné!! Také jsem chtěla, ale nemám hezké nohy:(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek To já taky ne, ale odvedu pozornost detailama :-) Trochu se budu opičit po jedné nevěstě tady, ne sice úplně, ale trochu...Źenich je "šašek", takže je pro každou netradiční věc, jako třeba pro písničku z pevnosti Boyard při nástupu :-) Šaty od Very Wang? To asi bude drahá paráda co? A kde se vlastně berete?
Odpovědět
@sarkar jooo, Boyard jsme viděli z ostrova, když jsme byli s přítelem ve Francii..No, zas tak drahé nejsou, teď jsou ve slevě za cca 8500kč, ale podle přítele je to hodně:( Ale nádhera ;-) Jinak se bereme na zámku v Kuníně(foto v albu), chceme v zahradě nebo v zámecké kuželně, tak ještě uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek 8500 je dost dobrá v cena...ségra vybírala šaty v Pze a ty co se jí líbily stály asi 13 tis. (nakonec si vybrala jiný za 10).
Odpovědět
@sarkar já ho ukecám:D šaty totiž platí on, já mu platila oblek.
Odpovědět
Tak to vypadá, že nás to taky čeká, akorát ještě nemáme přesně naplánováno jestli červen/červenec--- dle volného termínu apod. :-) Čtu si tady vaše příspěvky a zjišťuju, že o svatbě vlastně vůbec nic nevím, to bude ještě sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terysha Ahoj :) Neboj, já taky nevěděla (a pořád ještě objevuju nový věci), ale máš dost času na všechno přijít ;-) Odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Na šatech se nesmí šetřit, bylo by blbý mít sice levnou svatbu ale nevěstu, která má na sobě šaty, který jí nesedí nebo se jí nelíbí a to jen proto, že se na nich šetřilo. Tak mu to vysvětli, taky by nechtěl určitě nosit oblek co byl sice levnej, ale vypadá děsně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi máme zatím vybraný termín 21.7. Ale nemůžeme se rozhodnout s místem. Co se týče financí, tak svatbu platím já :D Přitel totiž hodně investuje do domečku, tak tohle bude na mě. Rodičům jsem rovnou zakázala, aby mi něco přispívali. Vím, že mají svého placení taky dost. No a tak jsem se rohodla, že začnu nakupovat brzo, abych to měla pěkně postupně a nemusela to pak platit najednou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte:) Tak se k vám přidávám. Taky u nás vyhrál červenec, třetí sobotu - 21.7.2011:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ykachnicka Koukam, ze nejen datum mame spolecne. Take budu vice mene financovat svatbu ja. Moji rodice pomohou s organizaci a pritelovi rodice resi a spolufinancuji svatbu sveho druheho syna, ktery ji ma o 14 dni driv a o 200km bliz :-) takze na nas se "nedostane". Coz jsem rada, protoze to muzeme udelat presne podle sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Přesně, to je ohromná výhoda. Nechci dopadnout jako známá, kterou na svatbu hodně přispívala tchyně a pak nemohla mít ani kytky, které chtěla
Odpovědět
Profilova fotka
@ykachnicka Chudák. :-( To bych nikdy nedopustila. To bych raději svatbu zrušila, nebo utajila. Naštěstí obě rodiny jsou rozumné a chápou, že to chceme podle sebe. Přesto vím, že by se přítelova maminka neubránila prosazování některých svých představ, jakkoli by to bylo dobře míněné. :-) Moji rodiče se kvůli požadavkům tátových rodičů brali tajně, takže ti nám hned na začátku řekli, že rádi pomůžou se zařizováním, ale musíme předem přesně říct co chceme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?