Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Jo Luvi jasny...ja myslela takovou tu zelinkavou,jemnounkou...jiny nemam rada :-S a reknu ti ze ten limec na tech satkach byl jakoby lodickovy vystrih a vypadalo to docela dobre az sem byla prekvapena :-D
Odpovědět
teda Luci :-D =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Moc moc pozdravu z Indonesie posila Misa s manzelem. Je to tu fakt jak v pohadce. Nadhera, nadhera, nadhera. A maji tu net ....
Odpovědět
Ahooj Míšo:-)
Odpovědět
Ahoj misooooooooooo :-)
Odpovědět
Zdravime mladou pani, uzasnou nevestu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Míšo užívejte si tu pohádku x-)
Odpovědět
Nazdárek:-)Kde jste kdo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) tady jsem :-D
Odpovědět
Ahoj Marti:-)Hned tě po ránu pobavím.Včera jsem si lehla do postele v nové noční košilce a že mi Zdenda namaže břicho.Ale jak jsem brala krém,tak mi celej vystříknul na tu košili a co myslíš,že udělal ten můj.Začal to roztírat na té košili a pak mi jen řekl,ať si dám pozor,abych nezamastila peřinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci :-D :-D :-D no jo chlapi :-D
Odpovědět
No jo.Úplně nová košile a on ji musí zničit.Ale zase překonroloval,jestli se přes ni namastilo i břicho a namastilo,tak byl spokojenej :-D Chci se na něco zeptat,Zdenda byl minulý víkend na rozlučce se svobodou,kterou pořádal bratr ženicha a došel mu teď od něj email,aby za to zaplatil asi 500Kč.Mě to příjde strašně ujetý.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No mě to příjde taky ujetý, jako kdyby se domluvili dopředu tak to beru, ale když to pořádal bratr
Odpovědět
Já bych taky pochopila,kdyby dopředu řekl,hele,složíme se na to.Nebo,každý si doveze svoje pití ...... (měli to venku),ale po týdnu napsat,že by bylo dobré přispět :-| Když na to nemám,tak to nepořádám.
Odpovědět
Nehledě na to,že co Zdenda říkal,že tam snědl a vypil,tak to 500 zdaleka není.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, ten kdo pořádá, ten taky platí, pokud to není dopředu domluveno jinak ;-) Už jsem tu měla šéfa, ale vše OK :-)
Odpovědět
Marti.tak to je dobře. Já to pro dnešek balím.Není mi dobře,tak si jdu domů lehnout.Všem přeju pěkný víkend:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak ať je ti brzo líp a odpočívej :-) my jedeme dneska ke tchýni, zítra budeme obouchávat fasádu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak další úkol máme splněný, včera jsme koupili ženichovi košili a kravatu a já jsem si koupila šaty na převlečení x-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:jak dopadla návštěva tchýně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) návštěva v pohodě, už se dokonce ptala jaké mám šaty a jaké máme prstýnky a měla strach ať se nespálím na sluníčku :-D pak se ptala jak to bude probíhat v den D, jestli má zajistit dort a tak, takže dort jsme jí vymluvili, že ho objednáváme my a taky souhlasili s našim návrhem na svatební dar (peníze) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a co jste prováděli o víkendu? Už je ti líp?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, ahoj, jak se všechny máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky! Tak co je noveho? Marti - co si spravila s tou tvojou tchyni? Ak mas recept, poslem ti na ozdravovnu tu svoju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééééééééé ahoj Dančo, tebe jsem už dlouho neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) Ahoj Dani :-) , no já jsem s ní nic neudělala, ona se jen potřebovala srovnat s tím že se jí žení syn a ono to nemůže organizovat, ale teda včera když jsme odjížděli tak si pobrečela, takže ji mi jasné že obřad celý probrečí :-D , ale to je v pořádku x-) A teda můžu vám říct že začínám být nervozní, dneska to mám za 19 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - ahooooooooooooooj, tak jak je v domečku?
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - no kde sa ty tulas moja? mas aciek ako nasr...ch :-D pisem si 2 svaraky :-D Marti - len nech breci ze? :-D Som zvedava na tu svoju, teda jestli ju vobec budem vnimat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dančo - no tak to nevim, jak bude na podzim vypadat, až to všechno vysosneme :-D :-D :-D :-D :-D to abych si vzala týden dovolenou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - po troskach, inak nas to zabije :-) navyse mam malo dovolenky uz :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?