Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Marti:speciálně pro tebe.Jsou od kamarádky.Od fotografa je snad dodám do koce týdne. http://leteckaposta.cz/505660719 Ještě jsem zapomněla ke svatbě dodat,že se nám nepodařilo připnout vlečku,takže po dobu tance mi ženich tančil na šatech:-)A největší hvězdou byla naše Abby,která se stala psem všech,takže jsme o ní ani nevěděli.Ona brzo přišla na to,že u rautového stolu je jí nejlíp :-D :-D A na fotkách je úžasná.Úplně mě zasklila :-D Dani:mimísek byl hodný.Já na něj taky.Dostal šáňo a pivko :-D :-D Za to teď si to vybírá.Doktorka mi doporučila pít hodně šťáv,abych dodala miminku potřebné vitamíny a minerály (zvracením je ztrácím),takže manža koupil odšťavňovač.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci teda bomba x-) x-) x-) kurňa já jsem od včerejška nějak naměkko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka - tak tie fotky ma totalne nadchli!!! Bola si prenadherna! Saty super, uces bomba, kviekty paradne farby! Tie stromceky vonku, tak tie boli uzasne! Na prvu fotku som totalne zostala civiet ale uz som pri druhej :-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Inak ja budem mat vacsie brucho nez ty ako tehotna nevesta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
utekam si po ten obed :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dani :-D :-D :-D Luci teda jak vidím ty tvoje fotky tak už se na svatbu zase začínám těšit x-)
Odpovědět
Dani:no jo,bříško nevystčilo růžky :-D Taky se to snaží Zdenda dohnat a to,co nenarostlo za cca 4 měsíce chce,aby narostlo hned.Takže mě pěkně vykrmuje :-D A byla celkem sranda,jak na mě všichni koukali a hledali břicho a strašně se divili,že žádné nemám :-D :-D :-p :-p Musím říct,že kytka se povedla naprosto parádně.I kombinace barev.... super.A účes mě velmi mile překvapil.Nečekala jsem ho tak krásnej.Pravda je,že jsem to pak horko těžko dávala dolů.Lak je svině :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...krasa, na te posledni fotce je videt jak ti manza slape po satech :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj cely dream team :-) hlasim sa ako dalzia manzelka asi najcetstvejsia x-) zatial mam par foto od kamosky http://leteckaposta.cz/663908543 jeej lucka kukla som foto, naaadherna nevesticka ale brucho nikde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lubi...byla jsi naaaadherna nevesta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne som bola stastna a uplne si to uzivala x-)
Odpovědět
luci - melas krasne saty, ktere to nakonec tedy byly?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jeee ja si taky svatbicku uzivala a hned bych se vdavala znova :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Lubkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! ahooooj!!! Gratulujeeem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lubka velmi velmi som na Teba myslela! nadhernu kyticu si mala! aks a nemylim, tak si si ju robila sama, vsak? no je uzasna :-) krasni ste boli :-) uz sa tesim na dalsie fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
a aj ja som si ju tiez uzivala, mi hovorila ludia ze to bolo pred kostolom vidiet :-) ale bodaj by nie, kazdy ta bozkava objima, pekne slova Ti hovori a dostanes aj krasne kvety :-) kvetov sme mali fakt zaplavu... asi by som si to zopakovala, aj ked tesne pred obradom som mala take nervy, ze konecnaaa :-) a vobec, aj doobedie bolo take vselijake, nie vsetko slo podla planu.. ale ia tak to bol super den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mela nerviky kdyz jsem vystupovala z auta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Lubi nádhera x-) x-) x-) moc gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vdaka moni, no kyticku mi nakoniec spravili sikovne kvetinarky v stupave akoze nadherne podla predstav a za par korun, by som ani nestihala tak som rada, u nas bolo doobedie tiez vselijake, ale ja som bola kludna a uzivala si to a ukludnovala aj ostatnych ze co sa boja ze vsetko pekne stihneme aj tak bolo.
Odpovědět
Evčo:ty šaty dostaly tak zabrat,že tohle bylo to nejmenší.Ono,fotit se na vinici není nic moc :-D :-D Lubi:byla jsi nádherná.Moc,moc gratuluju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci....me taky ppo foceni uz nebyly zrovna bile :-D a pri tancovani tez dostaly zabrat, ale uz jsou uzdravene ;-)
Odpovědět
Evčo:jé a co s nima hodláš udělat?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka, aj Teba som spominla tu, kde mas fotecky? 8-) ukaz ukaz!
Odpovědět
Profilova fotka
Na podzim je chci prodat ;-) mamca je vyprala a spravila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no moje saty utrpeli teda dost ked poprsalo a behala som po tej dlazke, ale nastastie v ramci normy a na foteni boli krasne biele, sranda ze vlecka ktoru som vlasila po zemi bola uplne cista
Odpovědět
Profilova fotka
aaa fotky luckine som objavila uz :-) naaadherna si bola x-)
Odpovědět
Evčo:zpravila,tys je roztrhla? Lubi:tak to je dobrý.Já ji měla ze spodu úplně černou. Díky moni;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...vlecka se trochu natrhla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - fotečky moc krásné, moc Ti to slušelo.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, kraaasny viedo clip x-) x-) x-) nadhera x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?