Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na faktor dřív taky kašlala, ale poslední dobou se mi dělají pořád nové a nové znamínka a to na sluníčko už skoro nechodím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně mám zkušnost že s vyšší faktorem se líp opálím a fakt to podstatně déle vydrží :-) Edit jak dlouho trvá než se udělají gelové nehty?
Odpovědět
Profilova fotka
misko jasne ze sa opalis i s faktorom..akurat sa nebudes lupat, nebudes cervena jak rak...nezostarne koza...nehrozi riziko rakoviny.... myslim, ze nubian - budes cerveny jako indian...uz som ti to i prelozila....uz vazne neni ono a na slniecko kam sa chystate by som ho nebrala ;-) poopalovak je dobry dla toho co mas na opalovanie...ja uz by som vzala serku ;-) patria k sebe obsahom
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - cca tak hodinku
Odpovědět
Profilova fotka
editko cauki marti ja nemam gelovky ale hodka a pol ;-) porcelanky inak gelovky by ste nemali mat babi na furt....nicia vase vlastne nehtiky, doporucuje sa cca 8-10 vymien za rok..viac nem u akrylu je to este menej 4 -5
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - 2 hodinky poprvé, doplnění hodinku a půl Ati - super, že mi nezestárne koza :-D :-D :-D Udělám kompromis, koupím 30. Zkusím mrknout, jestli nemají olej s tak vysokým faktorem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj .... Miso ja take radeji nizsi faktor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D koožaa ale mozno i...no nict bo naas ziraaf vykaze na pismenka po 22.00 :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
hele holky a nebude vadit kdyz budu mit na tu Ischii jen nakou 6 nebo 8 a na oblicej treba 25?Ja abych nemela hnedy telo a bilej ksicht :-D ja vim ze faktor znamena dobu kdy bude kuze chranena...takze cim vysi faktor tim dele je kuze chranena ale nema to vliv na opaleni?musi preci ne?,ja tomu nejak nerozumim =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Verco ja mam vzdycky vyssi faktor na oblicej ;-) To mi pripomina ze taky musim vyrazit na lov kremu x-)
Odpovědět
hele holky tak a ted m ijeste reknete jestli je lepsi olej nebo mleko nebo co teda... :-N :-N prijde mi ze oleje delaji skvrny na obleceni tak mam radsi mleka ale ted to zvazuju pac me to nebavi dycky hodinu roztirat 8-( 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja osobne jsem pro krem, ja pises olej zanechava skvrny a ta lahvicka je vzdy upatlana a mas pekne mastne ruce ;-) Ja vestinou mam opalovaci krem od Niveii s betakarotenem ;-)
Odpovědět
tak ja teda pujdu na lov uz dneska,taky si jdu pro novou obcanku...kdybych se vdavala ta uz si bezim pro tu s novym jmenem ale budu porad Prouzova :-D ...jinak holky jediny ceho sem litovala ohledne rozchodu s woutem bylo ze nebudu mit to jeho krasny cizi prijmeni.... :-( Evi a ty jsi ted Eva Daniel co?Kraaaasny x-)
Odpovědět
vewe a jak se jmenoval?
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) Eva Daniel x-) x-) ...jak si se mela jmenovat ty? Jsi s nim jeste v kontaktu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ráda oleje, ale ty zapatlaný ruce mě štvou. Lahvičku mám v poho, páč to přelévám do rozprašovačů :-p :-D Jsem čikovná :-D Ati - :-D :-D :-D no nedalo mi to :-D Jdu se podívat po olejích.... a kurňa taky pracovat bych asi měla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cikulka, cikovnaaaa to me nikdy nenapadlo :-N
Odpovědět
sil - nic se nema prehanet, pamatuj na to s tou praci :-) ;-) pristi tyden mas dovcu nebo normalne rachotis?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, nemastný :-N http://www.lekarna.cz/sun-vital-opalo... Ziraf - do středy včetně makám, ale pak už néééé x-)
Odpovědět
to je spravny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mít víc dovolené, tak se válím hned :-D
Odpovědět
jdu na o, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/142682-i... :-N
Odpovědět
Tak jsem konečně zase tady a jdu dočítat.Jo a těšte se na IP,posílám fotky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uf já mám pořád práce jak na kostel ]-( , jednu nabídku odešlu a příjdou mi další dvě na zpracování ]-( doma mě ještě čeká úklid, zítra dorazí naši na návštěvu, ale dovezou mi spodničku, takže zítra budu zase zkoušet šaty, tentokrát už komplet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - ať počítám jak počítám, za chvilku jsi zavalena :-D Luci - doma mrknu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci doma ta okuknem...teeda vaas, tesiiim x-) x-) cmucik babuchy...bo uz som zas operating in too many places :-N :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to doslova in :-D :-D skoro ako martinka zavalenaa :-N at by to nevystihovalo, chapete :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?