Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - ta moje kamarádka, jak se rozvádí ho právě má, tak jsem se chtěla dozvědět něco víc. Jak jí mohu pomoci a tak... =-) Marti - co ho nechat nějak předělat na bílé? =-) Přece jen ho asi budeš muset nosit, když je od tchýně...
Odpovědět
Profilova fotka
Misi, o tej Tvojej kamaratke som si precitala co si pisala v temicke |-| fakt am to mrzi |-| vies ze ma aj napadlo, ze ma mozno crohna? ked si spominala, ze berie hormony... aj ja som ich brala, tiez som pribrala... ]-( a ako dlho ho ma? inak ked je teraz na tabletkach a hormonoch, tak asi by nebolo dobre skusat otehotniet...na modromkonikovi je tiez tema od aurinky crohnova choroba a tam pise maminka jedna, ze sa radili s lekarom ohlade otehotnenia-....a aj mne bolo pvoedane, ze najlepsie je vystihnut obdobie remisie a ked su lieky vysadene - aspon imunosupresiva a hormony (kortikoidy zrejme berie)... chodi sem ta kamoska na forum? da sa jej pomoct vselijak. neviem v akej faze je, ci v klude a este berie tie hormony - tie davky sa pomalicky znizuju... tak asi je dost vycerpana, najlepsie sa jej da pomoct skocit za nou sem tam, neviem ako je na tom, ale mne kebyze nebyvam s nasimi a nestara sa maminka non stop o mna, tak by bodol nakup spravit..a hlavne psychicka podpora, nic nepomaha tak, ako dobra nalada (aj ked teraz ked jej chlap sa tak zachoval je to asi nerealne a chapem)...a nejake vitaminiky, hlavne probiotika... aj ked s mierou... neviem Misi, skus sa ma opytat, napisem Ti vsekto co viem :-) a k comu som sa za tie roky dopracovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak to bych musela vše vyzjistit. Tuším jí ho diagnostikovali tak před rokem a půl, ale ve fázích se nevyznám a ona o tom nemluví. Bydlí v domě s rodiči, takže dobrý. Jaká probiotika se mohou stále? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holčinky, já se loučím, jedu na nehtíky. Páááa a CMUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo když já řetízky na ruku nenosím, vadí mi to v práci a taky bych si ho musela nechat zkrátit, protože mám hubené ruce v zápěstí a je mi velký :-| , nosit ho nebudu, kdyby byl aspoň z bílého zlata nebo stříbrný, tak snad bych si ho i vzala, ale k titanu a bílému zlatu by to vypadalo jak pěst na oko
Odpovědět
Profilova fotka
a nech vela vela spi... pocas spanku telo regeneruje... a ja ked vela spim, som OK,.... ked ot zanedbam a mam stresujuce dni, alebo sa len vela musim nahanat, tak uz je zle. mne ich maminka kupovala...takze neviem co to bolo...a teraz si ja kupujem acidophilus od Jamiesonu. tiez som jedla jogurty - tie sa tiez odporucaju - napr. activia a spol, avsak kedze mi zistili intoleranciu na latozu, tak som ich vysadila (bolo mi po nich zle) 8-( a pri crohnovi a ulcerozke sa casto ludom vraj objavi tato intolerancia a potom im robia mliecne veci i spominane jogurty s probiotikami viac zle ako dobre. aaa nasla som to na webe, mami mi kupovala toto http://www.probiofix.sk/nutrolin-b-ka... velmi tej kamaratke drzim palce, ak chce, nech mi napise ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuuj tak papa MIsi a nech sa nechtiky vydaria ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo pááá, jsem zvědacá na ty tvoje nové nehtíky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno všem a Míše zvlášť :-) tak jsme se dneska stavovali pro nové občanky a samozdřejmě ještě nejsou, my jsme si to nějak blbě spočítali, nechápu jak jsme na to přišli :-D , no nic na dovču jedeme na staré občanky i když se to nesmí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne všem a mojí Martince zvlášť :-D Jsem byla zavelana, stíhala jsem akorát přeposílat kravinky :-D Nehtíky mám lukcucní! Zkusím je vyfotit, ale nevím, jestli tu mám kabel k mobilu... =-) No kdyžtak odpoledne :-D S tou OP to riskněte, to bude dobrý. Kdy odjíždíte? Mony - díky za tip! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no my to riskneme, nic jiného nám nezbývá :-D , odjíždíme v sobotu, jako když jsme byli v maďarsku před tak jsme občanku potřebovali akorát při ubytování, jinak ne Na nehtíky jsem zvědavá, jaké máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kabel jsem nenašla... Mám je zase trošku divoké, neumím to vůbec popsat. Špičky třpytkaté překryté razítkem a dole malované čárky.... No prostě to vyfotím a pak sem hodím :-) Počkej, máš na telefonu mms?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No když mi Josef posílá mms, tak mi příjde sms od vodafone s heslem na net a otevřu si to na netu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu fotit a pošlu mms! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak prd, ty fotky jsou špatně vidět, spíš vůbec ]-( Tak vyfotím doma digitálem, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě já si počkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky díky díky :-D A něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska by nám měli teda zprovoznit kotel, takže budeme mít asi i teplou vodu, no až poteče tak tomu uvěřím :-D ale zase musím říct že jsme měli štěstí v neštěstí, protože ta trubka byla celá posekaná od kanga a kdyby ji neprorazili hned tak by byla otázka času kdy prde a to by mohlo špatně dopadnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, už dneska, jo? :-D To jste teda s tou rourou fakt měli kliku! :-o Co budeš dnes dělat k večeři? Já rybičkovou pomazánku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No až poteče tak tomu uvěřím, no co příští týden si teplé vody v maďarsku užijeme víc než dost :-D dneska asi houbovou smaženici x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, houby mám v mrazáku..... díky za tip na další den :-D Jdu zítra odpo na kafčo s kámoškou, tak chci miláčkovi připravit večeři, aby nedržkoval :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra máme večeři v ikei :-D , musíme ještě něco koupit ale teď teda nevím co :-D a taky se chceme mrknout do levných knih a koupit něco sebou na dovolenou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
když jsme u toho vaření, tak tahle buchta je super http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... a pak tady ten guláš je taky boží a skoro bez práce http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, guláš chci na víkend... jdu mrknout.... Tééééda! Dnes večer peču a v pátek jdu do guláše! Další takové tipy!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ta buchta se musí pořádně uležet, já jsem ji pekla v pátek večer a včera jsme jí dojídali a teda čím je starší tím je lepší x-) guláš jsem dělala v sobotu a fakt super, v neděli jsem do zbytku připadala podušené rajčata a papriky a trochu zakysané smetany a bylo to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tohle je taky super, akorát místo šunky doporučuju použít anglickou http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
Bože, já mám na to všechno chuť! S tou smetanou to je super nápad! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si teď budu v maďarsku užívat jídla, po dovolené chceme na 14 zase najet na dietku, vynechat pečivo a přílohy, já co jsem teď pořád ve stresu tak dost jím a nerada bych znovu přibrala a taky chci před těhotenstvím shodit co nejvíc. Jo a chceme konečně zkusit pilates x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jste prostě čikovní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem zvědavá jak nám to půjde a jestli nás to bude vůbec bavit, ale bylo by to super, měli by jsme 3 pohybové aktivity týdně x-) a já bych u pilates mohla zůstat i v těhotenství, protože veslování pak asi nepůjde :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?