Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
Holky, teď trochu odbočím z tématu, ale jak je to s pstýnkama? Jsou stanoveny nějaký "svatební pravidla" ?Platí je celý ženich nebo nevěsta s ženichem na půl nebo je to jedno? Myslím, že má ženich zařídit zhotovení a vyzvednutí prstýnků. Ale jelikož byl týden pracovně v zahraničí a já už se nemohla dočkat, tak jsem je u zlatníka vyzvedla sama, a tudíž i celé zaplatila. Takže teď trochu váhám jak dál postupovat. Předem díky za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
Snoopi: Ahoj, tak to ti neporadím, ale přijde mi tohle hloupá takhle řešit. Jelikož s přítelem jsme spolu už 8 let a většinu věcí platí jen on, tak je celé zaplatil a a nikdo neřeší to, kdo to má platit. prostě je platil ten, kdo na to měl zrovna peníze. Jelikož stály 11000 Kč, jsem ráda, že to platil, jako obvykle vše.... Já si jen hraju na to, aby mě do toho dne neviděl v šatech, nic víc neřeším.... Jinak ostatním, co se týče nějakýho výhání... ANI NÁHODOU!!!!! Já se na to tak strašně těším už 8 let, já už chci být vdaná a klidně bych to brala zítra. Jinak mi přítel koupil v Tunisu nádhernou svatební svíčku, tak už se těším, až si jí pak zapálíme. Júúúúú
Odpovědět
Profilova fotka
snoopi: ahojky, tak mi tohle nijak dramaticky neřešili, vybrali jsme prstýnky spolu a zaplatili je napůl. Ostatní zatím platí zrovna ten, co má u sebe více peněz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snoopy:Já myslím,že je to celkem jedno když si to platíte vy dva.Třebahostinu byměli zaplatit rodiče nevěsty a alkohol zas ženichovy,ale u nás to nehrozí. jacakaca:Já už se těším až to bude za námi.
Odpovědět
Ahojky, tak díky moc za názory, asi bych tu svatbu neměla tak moc řešit a více si to chystání užívat. Mám pocit že ty dny do svatby ubíhají strašně pomalu. Už aby bylo 12.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: Ahojky, jojo, už aby to bylo za námi, strašně se těším na to, že budu vdaná, ale už se budu radovat, že bude po všem, hlavně po nervozním obřadu. Hlavně je sranda, že jen odejdu já, přijdeš tam ty... :)
Odpovědět
Ahoj holky tak už se nám to blíží :-) Má tu někdo obřad ve Slavkově?
Odpovědět
Ahoj Zabicko, ty jsi také z okolí Brna? My teda nemáme obřad ve Slavkově, ale slyšela jsem, že je to tam pěkné.
Odpovědět
Ahoj snoopi já jsem přímo z Brna, ale vše budu mít mimo. Obřad na zámečku ve Slavkově a hostinu v Luhačovicích :-)
Odpovědět
Ahoj Zabicko, já bydlím na vesnici 15 km od Brna, obřad máme u nás na obecním úřadě a hostinu v restauraci ve vedlejší obci. Odpadá nám tím problém s rozvozem příbuzných a kamarádů, příp. přespání zajistíme komukoliv u nás doma. Celkově ceny jídla i služeb jsou u nás nižší než v Brně, takže prstýnky, koláče, cukroví, dort, kytku, kadeřnici apod. mám zajištěny z okolních vesnic. Ne že bych byla nějakej škudlil, ale splácíme 2 hypotéky a peněz moc nezbývá a tak se snažíme udělat svatbu co nejlevněji (samozřejmě ne na úkor kvality a zábavy). Tak ti držím palce ať se ti daří přípravy a vše jde dle tvých přestav.
Odpovědět
Ahoj holky... Když se tak koukám ven, tak jen doufám, že toho 12.9. bude lepší počasí než dneska... Kdyby bylo takhle, tak mě asi klepne ]-( ]-( ]-( . To abchom si pro jistotu obstarali svatební pláštěnková ponča :-N :-N :-N Snoopi: my jsme si řekli, že nám prstýnky zaplatil stát vratkou na daních z hypotéky, kterou platíme napůl... :-x :-x . Jinak ostatní náklady jedeme +- napůl...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, u nás je dnešní počasí v poho, respektive je tam pekelné horko, sluníčko paří už od rána po vydatné noční bouřce. Takže já bych se možná na 12.9. přikláněla k podobnému počasí max o pár stupňů chladněji, aby se nám nerozpustili svatebčani :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no a tyky abychom se nerozpustili my :-D :-D :-D . Teď už je v Praze taky vedro, před chvílí jsem se vrátila z jednání, takže jsem pobíhala i venku ;-)
Odpovědět
Ahooj snoopi. My napřed vše chtěli i s ubytováním ve Slavkově, protože máme všechny hosty různě po republice, ale pak si začala sestra s švagrem podnikat a tak hostina bude u nich v restauraci a ubytováníčko vedle v penzionku. Koláčky, cukroví a dortíky máme tedy z okolí Luhačovic. Když nad tím tak přemýšlím tak přímo z Brna nemáme vůbec nic - tedy jen oznámeníčko. S tím počasím je to tedy špatný. Ale doufám, že od září to bude v normálu a všem nám ten vysněný den klapne.
Odpovědět
No dneska počasí děs, v Praze liják a ve Zlíně snad zapomněli dokoupit kyslík... 12.9. objednávám něco mezi :)
Odpovědět
Profilova fotka
V NÁŠ DEN bude prostě KRÁSNĚ!!!!!! Bude hezký příjemný počasí! Tak to prostě bude a basta!
Odpovědět
No taky doufám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja objednavam tak 24 stupnu a POLOJASNO protoze to vypada krasne na fotkach:o) Dal bych si prosila krasny zapad slunce s prijemnym mekkym svetlem (opet bajecne na foceni) :o) ale jinak vubec nejsem narocna :-D
Odpovědět
nápodobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak se mi podařilo objednat cukroví, no snad už to je vše. Ještě kosmetičku a kytky a můžu prohlásit, že mám snad vše nachystané tak to může přijít, co ? :-D
Odpovědět
Mihaelo: tak to jsi na tom výrazně líp než já ;-) ;-) . Ale je snad ještě času dost... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: já myslím, že čas ještě nějaký je, ale já jsem nervák, tak to raději chci mít co nejdřív všechno zajištěno, abych se z toho na poslední chvilku nezbláznila :-D A navíc mám takové tušení, že jsem stejně něco zapoměla nebo se něco ještě vynoří. Tak budu držet palce nám všem, aby to dopadlo co nejlépe
Odpovědět
ahojky taky mame svatbičku 12.9 2009...všechny vás zdravím.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, už nastává doba, kdy bych asi měla poslat oznámení, jak jste na tom vy? Já už tak nějak nevím co víc řešit. Jen zajdu objednat kytky a snad to bude hotový, jinak už nevím. Napadá někoho ještě něco? Na šaty mám domluvenou zkoušku, domluvenou kadeřnici, máme oblek, doplňky, jako korunku, punčošky, náramek, náhrdelník, naušnice, podvazek, oznámení, pozvání ke stolu, objednám kytky a myrtu, veškerý jídlo a pobyt máme zajištěn, tam se i starají o dort atd... Tak už fakt nevím co dál. Nějaký nápady?
Odpovědět
Profilova fotka
jacákaca:Ahoj myzrovna neco jdeme dát dneska a něcopříští týden.Já ještě nemám úplně vyřešený zdobení aut,kytky a to vše už mám.Od pátku máme doma i prstýnky,tak se nemůžu vynadívat
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi.m: Viď? Prstýnky, to je něco! Zrovna dneska jsem si ho zase zkoušela a obdivovala, jak mi sluší.. :) Kytky mám jen domluvený, jaký budu chtít a kde, ale chci tam přinýst nejdřív obrázek jak to chci. Zdobení neřeším, o to se už musí postarat mamka, pořád si stěžuje, že nemá skoro co připravovat. Má na starost hlavně koláčky. Hele, včera jsem zrovna četla tradice a pokud se bereme v září, přinese nám to bohatství. Holky, dobrý co?? Hihi...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko dámy, my už oznámení rozdávali minulý a tento víkend. Už nám jich moc nezbývá. S tím bohatsvím je to celkem dobré, to se může vždy hodit ;-) Kytky zatím vůbec nemám, jen vím, že bych chtěla kaly, ale kde a jak to uvázat? no nevím nevím. V nejhorším v den svatby ráno naškubu nějakou krásnou luční květinu :-N
Odpovědět
Ahojky, ja se byla po kytce dívat o víkendu v několika květinářství. To, že se ceny za svat. kytku pohybují kolem 2000 Kč mě docela vyrazilo dech. Přitom do stejného květinářství přisel mladej kluk, že chce kytku pro holku k narozeninám a oni mu na místě navázali nádhernej velkej pugét za 500 Kč. Od táty jsem dostala kdysi k promoci obrovskou nádhernou kytku za cca 600 kč. Zajímavé, že jakmile padne slovo "svatba" tak se ceny vázaných kytic několikanásobně zvýší ]-( Snažila jsem se sehnat malou kulatou svat. kytici do 1000 Kč, ale zatím se nezadařilo.
Odpovědět
Ahoj holky, my svatební oznamko stále ještě nemáme, tudíž ani nemůžeme rozdávat... ]-( ]-( 2000 za kytku mi přijde vážně trochu hodně :-| :-| . Já jsme kytky zatím neřešila, tak doufám, že si nebudu muset upravit názor.. :-N :-N
Odpovědět
Já doufám, že mě floristka při dělání kytek nas vatbu moc nenatáhne, taky jsem slyšela, že svatební kytky šíleně předražujou :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?