Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
Hanicka, já doufám, že si popůlnočky koupím v srpnu v Londýně... Tam mají výběr i na větší ženy ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanicka:?usím souhlasit s bocankou v Polsku majínádherné šaty, segra si je tam koupila za 1500-kč.Mám je v albu jsou to tydruhé, jak je tam sama. Já zatím o žádných šatičkách na převlečení neuvažuju.Chtělabych zůstat v šatech.A v kolik se tak budete převlíkat?
Odpovědět
Profilova fotka
Samozrejme chci ve svatebnich zustat co nejdele, ale moc si v nich asi nezatancuju... :( takze proto to prevlekani... chtela bych nejake kratsi - koktejlky...
Odpovědět
Profilova fotka
hanicka:Aha,no já mám takový jednoduchý lehký a i malou tu spodnici,žádný mega kruh,tak snad v nich vydržím
Odpovědět
Ahojky, já mám bohužel ten "mega kruh" takže pokud si chci zatancovat, tak se budu muset převléct. I když nejradši bych zůstala celý večer ve stavebních šatech. My to máme organizované tak, že máme oběd s rodinou a potom se k nám na 6h mají přidat kamarádi. Jak je znám tak dorazí pozdě v 7-8h. Chtěla bych, aby mě ještě viděli "krásnou" tzn. ve svatebních šatech. Takže se zřejmě převleču nejdříve v 8h. Snad to celý den v těch šatech i botech vydržím. A kapele řeknu, ať začou hrát kolem 8h a pak se pošupajdím převléct. Teda ještě vůbec nevím do čeho. Ta večerní róba musí být také bílá, nebo je to už jedno?
Odpovědět
sidi: no já počítám s tím, že se před/kolem půlnoci převléknu. Taky bych ráda nějaké koktejlky s déjkou nad/těsně pod kolena.... Uvažovala jsem i o kalhotech a nějakém zajímavém vršku... No uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snoopi:Já mysím,že je to jedno, že bílá být nemusí.Mymáme takyběd s rodinou,pakbychsechtěla jít ještě někam fotit aod 17 hodin máme živou hudbu a přijdou kamarádi a tak.Jáasi určitě vydržím v šatech,ale vezmu si jen jiné boty,nějaké bez podpadku, neumím v tom moc chodit. sarkajak:Kdybych nějaký takovýšatky objevila,třeba bych se taky převlíkla,ale nevím kde se svojí postavou hledat
Odpovědět
sidi: no mně se třeba (podle obrázku =-) ) líbí šaty ze sunnystore (e-shop), nicméně j edělají do 44, takže pro mě malé... Ale ty jsi říkala, že máš tuhle velikost, aspoň myslím... =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, převlečení také plánuju a už celkem brzo, jelikož po obědě budeme mít program, jako bazén a saunu atd... takže se pak budu muset už oblíknout do něčeho jiného. Ale já jsem džínová, takže bych nejraději vzala džíny a k tomu sehnala nějaký krásný bílý korzet.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:To sice jo, ale musela bych si to vyzkoušet, takhle naslepo přes net se mi moc nechce. jacakaca:Takto je jasný, to převlečení být musí.Nebo mají hezký trička nevěsta a ženich,to není taky špatný
Odpovědět
Profilova fotka
Ženský tak coje s vámi???
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem tu!!! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky.Tak se zas po delší době hlásim.Koukám,že to počasí venku se nám nějak nelepší.Tenhle týden sme se vrátili z dovolený a i tam nám jeden celý den propršelo :-| Chci se zeptat,jakou plánujete zábavu během slavení.Bojim se,že se tam lidi budou nudit a já nebudu vědět,jak je zabavit :-S
Odpovědět
ahoj smudlinko, my budeme mít živou hudbu, nějakou extra další zábavu zatím neplánuju - měla bych? :-O
Odpovědět
Ahoj smudlinko, my budeme mít DJ, plánuju tombolu, bylo nám doporučeno promítání fotek mládí nebo svatba :-N , plánuju, že udělám svatební noviny ;-) , máme možnost karaoke, ale na to se moc netvářím... =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
iwci:No neměla,ale já se bojim toho,že se lidi třeba nebudou bavit. sarko,tak to karaoke by bylo dobrý no,akorát teda nesměl by nikdo chtít po mě,abych zpívala :-D Já právě nad tim pořád přemejšlim a nic mě nenapadá :-|
Odpovědět
Jo a ještě chceme udělat nějakou dětskou soutěž:-). No a pak pouštění balonků štěstí... Myslím, že toho bude dost ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, no nám už prý kamarádi plánují nějaký soutěže, ale upřímně se toho spiše děsím. Obvykle to vypadá s našima kamarádama tak, že se hodně pije a pak se dělají kraviny. Očekávám, že veština soutěží bude postavená na tom, že se vymyslí děsná blbost a když někdo něco zkazí tak si musí dát panáka. Nechci mít ze svatby žádnou ožíračku a sbírání lidí pod stolama :-( . I když mojí drahé polovičče by to vůbec nevadilo. Zatím jsem na 7h objednala živou hudbu a doufám že se bude spíše hodně tancovat a zpívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se spíš bojím takový tý pauzy po obědě a než dorazí hudba.Obřad máme ve 12 než se vychotíme,tak kolem půl 2 by asi měl být oběd a živí hudba bude od 17,tak to snad nějak půjde.Taky přemýšlím o těch fotkách.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my to mame v planu tak, ze na 12 je obrad,nez to cele probehne spolu s gratulacema, tak obed bude kolem pul 3. A foceni bychom sfoukli az pak. Takze se vyparime neco pred ctvrtou, hoste si zatim daji kaficko, prectou noviny(pokud se mi podari je dat dohromady), daji dort a my pak dorazime a to s etak nejak zacne i hrat.
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi:A vyáte církevní sňatek?Mě přijde normální obřad tak 20 min apak ty gratulace taky tak těch 20 min,podle toho kolik je lidí a tot vše.My se po obřadu půjdem tak hodinku max fotit do zámeckýho parku,a pak bych chtěla pořídit ještě pár fotek po obědě.
Odpovědět
Profilova fotka
joj, my mame cirkevni i se msi, takze pocitame tak tu hodinu plus gratulace
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi:Aha,tak to pak jo.To vám uteče do večera rychle
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak o to já strach nemám a lámat si s tím hlavu nebudu. Obřad máme v 10 hodin taky na zámku v Brandýse jako Sidi.m. Budu o chvilku dřív vdaná než ona :) Hihi Pak se svezeme pro kufr a autobus si nás nabere doma, a odveze nás na Slapy na Měřín. Tam pak dáme oběd a po obědě máme mecheche, objednáno je zatím bazén, tobogán a výřivka, pak sauna a mám pocit že tam jsou i masáže nebo něco takovýho. Takže podle vlastního gusta. Chlapi i přemýšlí, že by šli na chvíli na ryby, většina jsou rybáři. Večer pak sezení a kecání, na tancování nikdo není, budoucí švagr bude dělat DJe a bude asi dělat i komika, bude chodit s rumbakoulema a nutit lidi zpívat s ním. Tak já se o nic starat nemusím. A i kdyby jsme to neměli tam... a bylo by to třeba na zahradě,jak jsem původně plánovala, sejnak bych to neřešila, ať se každej baví jak umí. Nuda rozhodně nebude. Však jde o svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, přidávám se máme taky 12.9.2009 tak trochu jsem si Vaši diskusi pročetla, abych byla v obraze. Miminko zatím neplánujeme, ale od příštího roku se mu nebráním. A pomalu na to připravuji i skoro manžela x-) Zařízený máme skoro vše, ještě nám chybí sehnat kameru a objednat zákusky. Zábavu žádnou speciální neplánuji, snad se dokáží zabavit sami. Obřad máme v 10:00, potrvá tak 30 minut, potom počítám s krátkým focením, hromadné a s rodinou. Potom přesun na oběd - ten bude ve 12:00. Od dvou máme objednanou živou hudbu, 2 pány z nedaleké dědiny. My se potom vytratíme na focení do zámeckého parku, počítám tak na 2 hodiny. No a potom už se jen budeme bavit, veselit a užívat si pozornosti všech ostatních :-D
Odpovědět
Ahoj holky, ještě zbývají 2 měsíce do svatby a já už se přistihla, že mě chytají zaječí úmysly typu "nějak si nejsem jistá zda se chci vlastně vdávat" nebo "neměli jsme to raději nechat až na přístí rok" ? Přitom ještě vloni jsem závistivě obrečela svatby našich známých a naznačovala své drahé polovičče, že po společných 7mi letech si moc přeji vlastní svatbu. A teď nějak ztrácím jistotu...čím víc se to blíží. Asi to bude z toho stresu a neustálého zařizování, aby vše klaplo na 100 %. Máte někdo podobné zkušenosti :-( ?
Odpovědět
Ahoj snoopi, já mám zkušenost malinko jinou... Vdávat se chci, ale kdybych si mohla vybrat, tak za týden :-D :-D , abych už nemusela poslouchat neustálé vměšování od mých bodoucích příbuzných (příbuzné :-D :-D ) a kritiku od skoromanžela, kterému je všechno jedno a zároveň má na všechno názor... :-p :-p :-p Nebo druhá varianta: Odletět někam na dovolenou a vzít se tam :-D :-D Letos mi bude 30, s přítelem jsme spolu 3,5 roku, časem bych ráda mimčo a ne hned po svatbě... Takže otázku jestli chci: tak ano; jak - to už je druhá otázka... |-| :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, zaječí úmysly teda rozhodně nemám, naopak už se nemůžu dočkat, spíš na co se budu těšit potom?? :-. jelikož to nikde nešíříme, ví o tom jen minimum lidí, jsem ušetřena vměšování okolí. Rady dostávám pouze, když si o ně řeknu. Jenom na mě nějak dolehl splín z plánování - jak nastrojit stoly, co všechno a jak na ně chci, kolik metrů organz a stuh koupit ??? a nejhorší je, že skoro manžel mi odpovídá zcela pravidelně: " já nevím, já se v tom nevyznám, mě je to jedno, rozhodni to ty ... " jako bych se v tom já vyznala :-N taky to plánuju vše poprví :-N Tak se obrním trpělivostí a nezbyde mi nic než přestat stresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mihaela:Ahoj takjázaječí úmyslynemám,ale ted si říkám,že jsmese měli vzít jen mydva se svědkama.Nemám rádapozornost a kdyžsipředstavím jakna mě celýden budou všichni koukat, bbrrrrrrr Mimi takyzatím neplánujem, mě bude letos 26 a mužovi 24, tak ještě tak 2 roky
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: no jo, taky mě už napadlo, že to spácháme jen s minimem lidí - my dva, rodiče a sourozenci za svědky. Na pozornost si taky moc nepotrpím, proto neplánuju žádný hry, kde bych musela hrát hlavní roli a všichni na mě koukali :-S Ale na druhou stranu, když už svatba, tak chci aby mě pochválili jak mi to v těch šatech sluší, když už nic jiného. Pomluvit mě můžou až to neuslyším :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?