Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
Já jedu na jachtu taky poprvé, jede nás 6 + pes. My + další pár to máme jako svatebku, tak doufám že tu jachtu moc nerozhoupeme a nepotopime :-D . Jinak doufám, že si to tam užiju a že nebudu celej týden blejt přes palubu :-(
Odpovědět
doporučení: nechodit do podpalubí, když loď jede (zůstat tam jen dobu nezbytně nutnou); vzít si kinedril; ráno se najíst;:-)
Odpovědět
Jsem znechucená. Přítel není ochoten podílet se na ničem ohledně svatby, dostal za úkol jedinou jednoduchou věc a samozřejmě na ni zapomněl a co je nejhorší - přijde mu to ok. Přijde mi, jako bych si svatbu a vše kolem ní vymyslela já a všechno si to tudíž musím zařídit. Trávím jediný volný čas, který mám plánovaním, co všechno se ještě musí udělat, prosím ho, rozčiluju se, vztekám, aby projevil aspoň trochu aktivity a on? Nic, jedním uchem tam a druhým ven. Kdyby to bylo jen trochu možný, tak tu svatbu odpískám, tohle mě fakt nebaví.
Odpovědět
iwci: všude je to stejný... Taky bych ho někdy nejradši roztrhla... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
iwci:Tak to je úplně všude stejný,ale ten můj už se trochu chytil,ted mu došlo,že se žení,tak plánuje rozlučku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukám, stejný, stejný, stejný. Včera jsme se chytli kvůli tomu, že nechápe, kterej debil vymyslel koláčky. Jsou přece hnusný a musíme k lidem, který nikdy neviděl. Zbylo mi pár oznámení apřemýšlela jsem, komu to ještě poslat, no to bylo. Proč to musím posílat každýmu, dyť ty lidi některý ani nezná... Bla bla blaaaa.... No ne že bych já všechny znala, ale prý je to nějaký příbuzenstvo.... Podle mojí matky... No takže nejdřív hádka kvůli tomu, že on nebude trávit celou sobotu rozvážením koláčků, že ty lidi nechce vidět a vůbec ne se s nima vybavovat... Pak ty oznámení... No masakr.... Jinam u nás se žádný rozlučky nekonaj. Nějak přítel není na tradice. A kámoš co se teď ženil taky nic neměl, ten zas prej nestíhal... No je to sranda... Ale už se nám to blíží co?? :)
Odpovědět
Zdravím nevěstinky, dneska jsem se konenčne vrátila z dovolené v Chorvatsku. Trošku se nám to protáhlo, protože Sky Europe krachla a my se museli nějak dostat domů sami. Ale ten týden na jachtě byl fakt boží ! Takže teď se zase vrátíme do reality a svatebních příprav. Iwči, je to fakt všude stejný. Taky jsem znechucena přístupem své drahé polovičky. Měl zajistit jenom víno a koupit si kravatu a boty. Doteď nemá ani jedno a k ničemu se nemá. O tom že by s něčím pomáhal nebo projevil sebemenší účast nemůže být ani řeč. A to jsem dneska zjistila, že jaksi "zapomněl" pozvat svou sestřenku s přítelem. Volala jeho rodičům během naší dovolené, že se dozvěděla o svatbě a jestli to je teda pravda a že ji nikdo nezval. A přítel na to jenom řekl, že je přece součástí rodiny tak se automaticky počítá že na svatbě bude... že vlastně není potřeba jí o tom extra informovat ;-( Grrr. Někdy mám chuť ho něčím máznout po hlavě, aby se vzpamatoval. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty.Tak už to máme za rohem :-) koukám,že rozčilování je všude stejný,tak to ani řešit nemusim :-) Jen doufám,že nejsem sama,co už pomalu začíná plašit a myslí si,že něco krachne.Třeba zrovna dneska se mi zdál sen,že jsem si musela teď hledat nový svatební šaty.Hrůůůůza 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,volala jsem na hydrometeorologický ústav a vypadá to, že v náš velký den by mělo být kolem 22st. a pršet by mělo jen ojediněle. ale prý je to pořád ještě brzo, tak budu zjišťovat v úterý - to by už předpověď měla být přesnější. Jsem z toho fakt nervózní, aby nebylo hnusně třeba jako dnes!
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi mluvíš z duše. Taková kosa jako je dneska! Nerada bych si ještě k tomu navíc půjčovala kabátek a deštník. :))) Jinak my na poslední chvíli všechno reorganizujeme. Původně jsme měli jet na oslavu mikrobusem všichni a najednou pojedeme autama... Moje sestra, která chtěla fotit, tak fotit najednou nechce, ničila by si tím svůj foťák a to jí nikdo nezaplatí... Chápete to? Já ty lidi někdy nějak nemůžu pochopit! A kort když je to v rodině, to už vůbec a mrzí mě to.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jinak jdu v pondělí na zkoušku šatů a já mám hrůzu z toho, jestli nebudu muset hledat jiný šaty. Trošku mi začíná růst bříško, prcek se tam už rozrahuje... A bojím se jak to bude vyoadat nebo jestli mi vůbec budou. Jsou sice sněrovací, ale aby to nebylo blbý. No nechám se překvapit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca: no snad to počasí vyjde, sleduju předpovědi a zatím to vypadá dobře. Tak držím pěsti, ať šaty sedí. Já byla na zkoušce ve středu a vyšlo z toho, že jsem si ještě musela shánět závoj (v salonu, kde mám zamluvené šaty, závoje prodávají a nepůjčují, ale bohužel už neměli krátký, který chci - nechápu)...tak jsem byla pro závoj v jiném salonu a nejraději bych nechala plavat zálohu 5tis. v tom původním a vybrala si šaty v tomto salonu (i lepší ceny)...ach jo, fakt nevím...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, páni to to letí :-o už jen pár dní. My v sobotu zdárně přežili rozlučku se svobodou. Porádně jsme to oslavili s kámošema a teď už jen budeme dolaďovat. No nevím, ale zatím jsem jaksi v klidu a doufám, že to tak vydrží. Ale jak se znám, tak budu v sobotu nadopovaná několika brufeny abych to vůbec zvládla. Jsem hrozná trémistka, snad mě nebude špatně ;-( Počasí vyjde, nebojte, bude krásně, svítit sluníčko a bude i trochu teplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca: neboj, šaty budou dobré
Odpovědět
Ahojky, my jsme také přes víkend úspěsně přežili rozlučky se svobodou ;-) . Zatím jsem v klidu, mám pocit, že mě to ještě jaksi nedochází, že se v sobotu vdávám. Možná mě to docvakne zítra, jak si půjdu vyzvednout svatební šaty. Výjmečně musím pochválit přítele, včera konečně přidal ruku k dílu a vyrobil nádherný jmenovky na stůl :-) . A taky nachystal flašky slivovice a domluvil řidiče na svatbu. Ještě musíme nacvičit nějakej společnej svatební tanec, ale to bude asi problém :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-D podle přítele jsme si tanec nacvičili na rozlučce, to abych se začala bát, protože takové kreace ve svatebních šatech a botech asi nezvládnu a rozmáznu se tam :-D Jako účast přítele na přípravách snad ani nekomentovat, ne že by se nepodílel vůbec na ničem, ale ... no já nevím, na všechno se musím ptát tak 3x než z něj dostanu nějakou pořádnou odpověď naštěstí už to vše je, jen to dolaďování a to už se mu prostě nevyhne 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se mi podařilo na poslední chvíli zajednat kadeřnici a manikuru, ted jen koupit stuzky na vyzdobu aut, naklidit byt a uz se jen tesit, na pohodu a bez stresu:) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...tak taky už nervíky pracují? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
včera mi vypadl fotograf a není nad to ho shánět 6dní před svatbou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky nekomentuju nějak přípravy přítele...ale když mu řeknu vše udělá..ale aý ,,když mu řeknu,,.... :-D no jo holky svatba je jen o nás :-Duž vidím jak přítel vybírá svatební dort nebo dělá vývazky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky._Chci se zeptat.Dělali ste si některá jmenovky na stůl sami?Jaký materiál se dyžtak použili na tu hlavní část?
Odpovědět
Ahoj Smudlinko, my jsme si delali jmenovky sami. Koupila jsem si v papirnictvi tvrdy papir (cerveny) a nastrihala na karticky. Potom jsem si v praci vytiskla jmena na bile lepici stitky a stitky nalepila na karticky. Jeste jsem to ozdobila malym nalepovacim srdickem v rohu karticky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!!! Tak šaty sedíííííí!!!!!!! Paráda!! Díky bohu, jak se ty šaty od pupku rozšiřují, hodně to zakreje. :) Takže paráda! A dokonce jsem k tomu zkusila rukavičky a výborně k těm šatům sedí, tak jdu do nich!!! Pěkně se to doplňuje, nevypadá to tak chudě. Kdyžtak mrkněte do mýho alba, jak se vám to líbí s rukavičkama. :) Jinak až tenhle týden se řeší věci jako, jakej dort, jaký menu, jak stoly, jaký kytky na výzdobu... No mazec. Celou akci dostala na starosti jiná ženská a ta si to chce upravit lépe než ta předtím. Tak dort je objednaný, figurky prý budou nějaký panáci sedící na lavičce. Výzdoba bude podle mojí kytice, takže lilie a růže, všechno do růžova... Změnilo se hlavní jídlo k obědu i večeři. No je to mazec. Ale už máme všechny stuhy na auta, máme panenku, vyrobili jsme si jmenovky na stůl. Jo jinak my je dělali tak, že jsme koupili čtvrtky a normálně jsme natiskli na ně jména a vystříhli, vypadají hezky, jsou i se srdíčky, zase celý do růžova.... :) A vypadá to pěkně. Poslední oznámení odesláno, u kadeřnice vyzkoušen účes a upraven čas příchodu v sobotu, aby bylo radši víc času, budu u ní už v 6 ráno. :) Abych do 9 už byla pryč. No můžu říct, začíná být fakt fofr! A už se těším, až to budu mít za sebou. Jo a taky jsem v pondělí konečně zaplatila na matrice obřadní síň na našem zámku. :))) Už nám paní volala, jestli se vůbec budeme brát, že jsme tam ještě nebyli to zaplatit. A přitom nám tvrdili, že stačí den předem. No jak u koho....
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jen dva dny :-N jmenovky jsme nedělali, takže bohužel neporadím jacakaca: vidíš, jsem ti říkala nevěšet hlavu, ono v salonech umí udělat úplné zázraky a ty máš navíc krásné šaty, a ty rukavičky k tom vypadají luxusně
Odpovědět
Profilova fotka
Viď že to nevypadá špatně? Sem si myslela, že to bude divný, ale společně se šatama se mi to líbí. Teď ale věsím hlavu kvůli úplně jiné věci... Včera tady kolega celý odpoledne kýchal a smrkal a mě začíná škrábat v krku, takže, jestli se mi z toho vyklube rýma a budu v sobotu smrkat a podobně, tak ho ZABIJU!!!!! To je jak naschvál. Celý měsíce nic a dva dny před svatbou se to rozjede..... Jinak jsem si ještě teď na rychlo objednala cilindr na ženichovo auto, holčina mi ho šla hnedka poslat a zítra by mohl být, tak snad to vyjde. Tak jak se holky těšíte? Dnes poslední svobodný pracovní den..... :))))))
Odpovědět
Ahoj holky, všem vám přeju, ať se vám svatba vydaří dle vašich představ a ať si to užijeme. Málo slziček a hodně smíchu ;-) . Nás s přítelem přepadlo nachlazení, takže se už dva dny dopujeme vitaminama a pijeme čajíky ať jsme na zítra fit. Včera jsme celej den balíčkovali a rozváželi cukroví, dneska děláme finalní úklid a zdobení aut. No zase budeme lítat až do večera a stresovat, abysme na nic nezapomněli ;-) Tak držím palce ať máme pěkný počasí a doufám, že si občas pisneme i po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj vdané paní!!! Tak nám to vyšlo fakt super!!! Krásný den a užili jsme si to! Sice jsem dva dvny předtím nastydla, musela jsem každou chvilku smrkat, ale při obřadu a focení jsem to skvěle zvládla. Počasí jsme měli celkem ok. Tak už si jen měním všude příjmení a zkouším si zvykat.. :) Sidi.m : Zřejmě jsem tě viděla jak jste jeli na obřad, to my už byli v Brandýse na sídlišti a čekali jsme na ostatní, až vyrazíme na hostinu. Bylo to kolem 11:45, takže určitě ty že? Jaké to bylo? Jen mě mrzí, že nás oddávala ta ženská, není tak příjemná... Ale bylo to super!
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca:Ahojky jo to jsem byla já.Měli jsme trochu zpoždění.A ujela mi kolona.Počasí vyšlo nádherně a i ten zbytek super
Odpovědět
Zdravim novomanželky ;-) . Nám v sobotu pršelo asi do 7h ráno. Pak se počasí umoudřilo, takže došlo i na bryčku s koníkem. Na focení v parku kolem 3h nádherně vysvitlo sluníčko. Další dešťová přeháňka přišla až v průběhu svatebního veselení v restauračce, takže pohoda. Všechno se povedlo a moc jsme si to užili. Ještě teď se směju, když si vzpomenu na paniku tesně před obřadem, když se nemohli najít snubní prstýnky; když jsme si manželský polibek museli dávat 2x protože fotograf to poprvé nestihl blejsknout; jak paní oddávající vypadla z ruky sklenička s přípitkem a málem mě polila celý šaty nebo jak se moji únosci ze svatby hádali tak dlouho kde mě schovají až nás ženich našel :-D. Průběh svatebního veselení raději ani nebudu popisovat ;-) Máme spoustu krásných a veselých zážitků na které budeme ješte dlouho vzpomínat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkné úterní ránko milé novomanželky, všem Vám přeju do společného života hodně štěstí, pohody, ale i nějaké té mráčky, aby se vztah utužoval a nebyl to stereotyp. Nám počasí vyšlo naprosto dokonale, sluníčko svítilo ale nebyl žádný velký pařák zcela mimo očekávaní jsem neuronila ani slzičku, zato můj taťka byl totálně naměko všichni jsme společně zatrsali, pokecali prostě si to parádně užili
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?