Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: kuchyně je moc krásná povedla se Vám, vždycky se najdou nějaké nedostatky. já když jsem vybírala kuchyni do baráku tak mi zas chlap neřekl, že mi klidně udělá skříňku 70 cm široké, ale že mi neudělá dveře na míru ale šoupne mi tam jedny z 60tky a jedny z 80tky :-D naštěstí to nebylo zas tak vidět. pak si zas H. vzpomněl, že by chtěl dát skřínky o 10 cm výš než jsem to naplánovala já, takže musel nastavovat skříň na troubu a spíš, protože by to jinak bylo v jiné výšce :-D Anička je šikovná holka a ve školce bude určitě nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Mony, kuchyň moc krásná, taky mám slonovou kost. A proč jste dělali novou linku, když máte smlouvu jen na rok? To by jste ji tam jako nechali nebo jak? Já mám kuchyň na míru od kamaráda a jsem moc spokojená, on je fakt šikovnej. Nedělal ji teda on, je ji naprojektoval, já si vymyslela, jak by to mělo být a on to dal do plánu a fakt bomba, nikde nic nechybí. ale je to i tím, že on všechno předem měřil.....
Odpovědět
Profilova fotka
VŠEM KRÁSNÝ VÍKEND!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky......nějak v poslední době nestíham, pořád musim běhat za Natálkou, a jelikož všechno uklízí, tak po ní 24h denně uklízet :-D :-D :-D :-D Jinak se máme dobře...... ;-) Také přeju všem krásný víkend :-)
Odpovědět
Ahojky, Market, tak mi si změřili taky všechno, páč jiné míry by sem do té nudle nešly, ale holt ta ženská to na ty plány tak nedala. No a já lítala po krámu za dětma, tak jsem tomu moc nevěnovala pozornost a Jarda už byl nerv. Jako se nedivím, já toho pak měla taky dost. Jako 45 minut čekat jen na prodavače a to tam byla jen jedna, ostatní někde v zadu. A jen co jsem si sedli a začli plánovat, tak už nám za zadkem stáli další lidi ........ Ale jako neva, pak hodím foto, jak jsme to vymysleli. Jinak kuchyň nová proto, že tady byla ta stará, už 35 let, a linka se začala rozjíždět. Takže jsem vytáhla šuplík a on spadnul, dvířka už se pomalu nedala zavírat, jak to bylo rozklížený. Majitelí nám na tuhle dali 10 tis. Ale pokud si tu linku neužijem aspoň 5 let, tak jí normálně rozmontuju a vezmem si ji :-D Jinak tu dnes šíleně prší a mi je zas blbě od migrény.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mončo..u nás taky prší.....to mě mrzí že je ti zase blbě...obdivuji každého kdo přežije migrénu..já umíram při normálním bolení hlavy...migrína to by by mě asi zabila :-S :-S :-S :-S Přeji ať je zase dobře.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jdu vás zas epo sto letech pozdravit a zeptat se kkolik máme přírůstků a pdodobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Všechny vás moc zdravím a doufám, že se vám daří všem jen a jen dobře. Dočítat vás absolutně nestíham takže se nezlobte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Mony, no, věřím, že jste toho měli dost, ale tak hlavní je, že jste celkem spokojení, ne? Drobné nedostatky jste si vyřešili a to je důležitý! Luci a Macetko, ahój holky! Moc Vás obě zdravím!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, au nás je hezky x-)
Odpovědět
Ahoj holky, všem krásný víkend. Mončo - taky bych jim tam tu kuchyň nenechávala :-D Luci - já hlásím akorát úbytek....už -17kg, tak ještě 4 a budu na pův.váze :-N Macet - ahooj ;-) Jinak včea mi dojela na chvíli tchýně, abych mohla na kontrolu k mudr., zítra jedeme k rodičům, upřímně se těším, až jim hodím do kočárku T. a vyspím se, už padám na hubu, třeba dnes byl vzhůru a brečel od 4 od rána do půl 11, jiný dny je to ještě horší :-( A ikdyž spí, tak furt se budí a pobrekává, kňourá, takže já spím napůl a furt jsm ve střehu, no, určitě to maminy znáte :-N když ale už řve třeba 3 hodiny, tak ho dám do postýlky a třeba hodinu uklízím, peru, atd....má mi řvát v náručí nebo v postýlce :-N Aspoň nemusím mít zapnutý monitor dechu, ten jeho ječák je 100% monitor :-D :-x Užijte si víkend, tady se právě přehnala hnusná bouřka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem slaměná vdova, mám vygruntovaný byt, chtěla jsem jet na chatu, ale babi s dědou jsou zalezlí v chatě, tak pojedu ráno, ať vzládnu záhonky. Blanches má narozeniny!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, Blanches vše nej k narozkám, hlavně zdraví, lásku, štěstí a tak podobně co se přeje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni jak to, že neaspíš? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, Blani - vše nej k narozeninám, ať se ti vše splní a malej roste a nezlobí ;-) Tady je docela ok počasí, i včera to vyšlo, ale někde jsem asi nachladla,tak mě bolí v krku, hlava, atd. takže piju čaj "Chřipka a nachlazení", jak my to mu doma říkáme..."Mor a cholera", lupu Paralen a jsem v izolaci v obýváku, abych nenakazila juniora :-N (aspoň mám klid :-N a M. pozná, jaký je to být na MD :-D )
Odpovědět
Zuzi, no se nějak zadařilo :-D Jsme byli u táty a jako překvapení jsme mu dávali na dveře od skříní tapetu, aby to ladilo s dveřma od koupelny a záchodu. Jenže to muselo být, když táta není doma a on měl v práci odpolední do 0:20 hod. Blani: A M. bude i kojit? :-D Tak ať jsi brzy zdravá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blanches: všechno nej k narozeninám blani: brzo se uzdrav, já jsem taky chytila nějakého bacila, naštěstí mám akorát rýmu a s tím se žít dá ;-) :-D my si dneska užíváme odpočinkový den, rozložili jsme v obýváku gauč a spustili DVD :-) ;-) konečně víkend, kdy budem jenom odpočívat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jsem sem nakoukla po dlouhé době :-) Jak pak se pořád máte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, krásný nový týden. Mě se tááák nechce. By to chtělo nějakou dovču. A od rána taky lije :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, super fotky.... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....u nás sice svítí sluníčko, ale fouká vítr a teplo taky vypadá jinak..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dodatečně Blanches vše nej k narozeninám..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Zuzi: Super sestřih x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzi, už jsem ti psala na fejsáč, že se mi ten sestřih na Tobě fakt moc líbí!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: tak to gratulace k -17 kg, já mám zatím +10 a do porodu 7 týdnů :-D, tak jsem na to zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, Luci, moc moc moc gratuluju, tak se konečně povedlo, to je paráááááááda! x-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevím zda už jste slyšeli nebo nee. . . Kamarádka čte knížky o upírech - Twilight (Stmívání), pokud neznáte doporučuji alespoň kouknout na film, u nás jde do kina už 3 díl. Ale knihy jsou mnohem lepší. Já viděla první díl a kus četla v knize a jako nádhera. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný víkend vám všem x-) x-) x-) Hlásím, že nejdu na pohřeb, ale na svatbu bývalé kolegyni svědčit, tak se mooooooooooc těším!!!!!!!!papapa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?