Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tý jo, už 21 hod a vedro na padnutí :-p Jako jsem vykoupaná a sedím tu nahatá ......... a to větrám v každé místnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji vám všem krásný víkend!!!!!!!!!!!Já pracovní, čeká nás 3 kubíky dříví a já s těma svýma rukama, to bude mazec :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Dobré ráno, Zuzi: Ruce pořád bolí? My budem mít návštěvu v sobotu - švagříka a v neděli dojede kámoška ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holk,y Zuzi, že já Tě plácnu?! Jestli si ty ruce zase nemůžeš a budou tě bolet ještě víc.....Dostaneš na zadek! :-D Mony, venku je fakt masakr, jak by mi bylo dobře u vody, chjo! Jsem si měla vzít dovču, fakt!
Odpovědět
Markét, už nafukuju dětem bazének a dám ho na balkon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, to máte tak velkej balkon?
Odpovědět
Balkon normální. Jako on ten bazének není úplně nafouklý, tak z toho máme ovál :-D Ale když potřebuju na druhou stranu balkonu, tak musím přes bazén :-D
Odpovědět
Moni - takovou máme terasu :-D Nudloidní :-D Taky bych nejradši sedla, nafoukla si bazének (taky mám kulatý a počítám, že se musí trošku zdeformovat), ale neslyšela bych odtam malého :-N Muž furt vybírá chůvičky a ještě nic nevybral ]-(
Odpovědět
Blani já mám obyč chůvičku a jsem spokojená maximálně. My máme balkon z obýváku, takže pohoda.
Odpovědět
My taky máme terasu z obýváku, ale malej spí v ložnici, obývák je na jihozápad, takže tam pere slunko. Do ložnice svítí už jen trochu. Já se taky už nas...eru a koupím v papírnictví vysílačku a bude po chůvičkách :-D Ale už se to tu kaboní, nebo spíš je na obloze takový opar, takže slunko pomalu přestává svítit, hurá :-N Co holky plánujete na víkend?
Odpovědět
Vysílačky taky dobrý ;-) My budem mít návštěvu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dnes jsem tu měla kamarádku s 9 měsíční holčičkou, tak jsem si užila něco menšího a pomalejšího než to naše éro x-) Za chvilku odjíždíme na víkend pryč, tak se mějte taky pěkně a moc se neopečte na slunci ;-) Jo a dorazila mi pekárna, první pokus - slunečnicový chleba ze směsi se moc povedl a všem chutnal :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Beru: Tchýně taky často dělá slunečnicový a já se musím hodně držet, abych ho nesežrala hned :-D Užijte si víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, užívaly jste si krásného sobotního počasí? doufám, že Vás nikoho nezasáhly ty noční bouřky a přežily jste ve zdraví my jsme ztrávili víkend na chatě a super, už jsme tam poprvé i přespali a pohoda, sice trochu postrádáme sprchu, ale H. slíbil, že jí brzo udělá a zatím nám stačí na mytí kbelík nebo umyvadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hlásím že žiju a mám se dobře. Beruška nám krásně roste, je moc hodná, v noci spinká a dokonce nás tento víkend nechala slavit - máme u nás sjezd rodáků a jsme s ní venku od rána a vrátili jsme se až teď. tak já zas letím za mužíčkem ,mějte se všechny moc pěkně - myslím na vás.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.. jij:my máme sprchu, ale venku zase pro změnu :-D :-D :-D jinak sobota super, jen jsme zlikvidovali 3 kubíky dřeva, Vašek řezal, nosil, já to naštípala takže si dovedete představit, co mi dělají ruce dneska :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zuzi, takže na ten zadek dostaneš, že?! Chudino, já Tě lituju...To jsou taky nápúady, štípat dříví s bolavými lokty.... V sobotu jsem se pekla a dnes klepu kosu, to jsou strašný výkyvy... :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak u nás o víkendu pohoda, dojel švagřík s ženou a dětma, tak jsme byli trochu plavčit, grilovali jsme na bakoně, no pohoda. Jija: Pamatuju, jak jsme se na chalupě koupali ve vaničce :-D Záchod - kadibudka přes celý dvůr - no děkuji už nikdy víc. Zabena: Tak super, že si tak krásně užíváte a malá nezlobí. Zuzi: Máš Ty vůbec rozum? Jako chápu, že je to potřeba udělat, ale s bolavýma loktama? Marketas: Já klepu kosu už od včerejška a dnes tu pořád ještě leje, už od noci. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tady teď neprší, ale bude, je úplně zataženo a zima jako prase :-( To já bych raděj brala ty třicítky než tohle, fakt!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vím, že nejsem normální, ale já když si na chvíli odpočinula, hned běžel děda sekat......To nedovolím, po 3.tím seknutí mu ruplo v zádech, tak jsme se zhádali proč to dělá, on že proč to dělám já a bylo...Není nikdo jiný, kdo by to udělal a Vašek toho udělal až dost...... Tak papa jdu trpět do práce x-)
Odpovědět
Zuzi: A nepočkalo by to třeba do příštího víkendu? Aspoň bys už třeba měla ty lokty lepší. Markét: Tady teď už teda neprší, ale je tu dost mraků, tak asi zas bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tady mrholí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: jo to znám jak babička s dědou musí něco dělat a nic na ně nepomáhá, můj děda v 80 betonoval v pravé poledne až to s ním seklo, naštěstí jenom omdlel a pak byl v pohodě, ale jsou holt nepoučitelní momou: kadibudku máme kousek ;-) a tekoucí voda tam je i sprchový kout, musí se akorát dodělat sprcha :-) zabi: teda Ty máš ale hodné dítě, to mi budeš muset někdy prozradit jak se takové děti dělají ;-) :-)
Odpovědět
Jija: Tak to jo, to je pohoda. Mě jako dítě děsilo, když jsem musela jít po půlnoci do kadibudky přes celý zápraží, kolem pompy přes prkna na dvorek za vejminek ......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska svítí sluníčko! :-)
Odpovědět
Ahoj, tak mě dnes dovezou kuchyň x-) takže ještě tu likvidujeme poslední zbytky staré .......... a je tu spíš pod mrakem, ale teplo.
Odpovědět
Ahoj, tady svítí sluníčko a je zase hic... Moni - jakou? Doufám, že pak hodíš fotky. To se ti to bude vařit ;-) My jsme dnes od 3 vzhůru, malej má nějaký průjem už od soboty, tak bojujeme, řveme, nespíme, dnes jsem byla u mudr., prý je jinak ok, asi z vedra, má už 5kg, takže za měsíc přibral 1625g, takže přibral ažaž :-N zuzi - ještě, že jsi tak daleko, bych ti dala na prd..., že ruce takto namáháš, no snad už je ti torchu líp ;-) Boži - závidím spavé dítko :-N To je super, že je hodná, ať jí to vydrží min. ještě dalších 18 let ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jejdá, chudák Tomík :-(Ale hlavně, že přibírá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska je zase krásný den. vzala jsem si dovolenou protože jedu odpoledne s H. do Žatce a rozhodla jsem se, že si udělám radost a půjdu si koupit kabelku :-) momou: tak co nová kuchyň? super? my uvažujem, že bychom si letos nadělili předělávku koupelny a příští rok kuchyně, ale kdo ví blani: tak ať prcka průjem brzo přejde ať může spinkat a pořád nepláče, ale je to teda už pořádný macík :-)
Odpovědět
Ahojky holky. O víkendu jsem měli návštěvy. V sobotu dojel švagr s rodinkou, tak jsme šli plavat, pak jsme grilovali na balkoně, se švagrovou na nákupech a chlapi s dětma šli na zahrádku na pívo. V neděli dojela kámoška, tak jsme super pokecaly a Jára nám udělal na grilu ananas - mňamka. V pondělí jsme měli oslavovat druhé výročí od svatby, ale místo toho jsme demontovali starou kuchyň. Včera nám dovezli kuchyň. http://foto.dama.cz/foto.php?f=827146 Jen máme problém s trubkama, instalatér řekl, že je potřeba vyměnit přívodní i odpadní trubky. No a majitelé nám na to nechtějí přispět. Jako my to vyměnit chcem, ale zas tu přemýšlím, že to necháme být, páč jako 5 tis je dost a ani nevíme, zda nás tu nechají další rok bydlet - smlouvu máme vždy jen na rok. Takže nádobí meju v koupelně, zatím. Jinak nám to slepice v Kice blbě naplánovala, tak jsme trochu improvizovali a musíme něco dodělat, aby to vypadalo dobře. Páč skříňka nad digestoří má 60 cm a tak mi ke zdi chybí 7 cm - je tam díra. Jsem si vymyslela, že bychom tam dali poličku a budu tam mít šanonek s receptama. Pak mám díru mezi digestoří a horníma skříňkama, tak bych tam dala takový ten držák na papírové utěrky, aspoň to nebude tak prázdné a bude to vypadat, že to tam je schválně. Ale jinak se mi to moc líbí i jsme trefili barvu od dveří u vestavěných skříní, tak nemusíme nic přebarvovat. Včera jsem ještě byla s Ani na 3-leté prohlídce. Tak je prý moc šikovná, slyší, vidí velmi dobře (přečetla i poslední řádek), tlak má 80/40, moč v pořádku, barvičky umí, .... Prohlídka měla trvat cca půl hodiny a my byli venku za 10 minut Skvěle spolupracovala, to prý některé děti mají jednu prohlídku na šx. A teď to nejdůležitější: měří 89,9 cm a váží 12,7 KG.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?