Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mony!Ty jseš blázen, mazej si lehnout! Prej umýt okno! Máš se šetřit a ležet!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Andulka mi bude pomáhat. A já tu na to mám takovou tu tyč s tou stěrkou. Sice to nebude úplně hezky vyleštěné, ale to přežiju.
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, Ty dostaneš na zadek!!!!!No počkej!
Odpovědět
Ale to mě bude bolet :-N já si ho vycpu polštářem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D .Mony, ale fakt opatrně, jo?! Ať nezačneš rodit!!!!!!!!!!
Odpovědět
Neboj, nikam nepolezu ;-) Budu to dělat jak umývači oken - stěrka a tyčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, to sice jo, ale máš nakázaný ležet, že?!
Odpovědět
Dobré ráno holky, Marketas,ta kamarádka má 2klučíky a chtěj třetí dítko.Né že by jí třetí kluk vadil,ale prostě by radši tu holčičku.Tak jí zas další kamarádka poradila jak by měl ten sex být,aby to byla holka(pže oni taky maj tři děti a z toho první dva kluky a prý sexovali přímo na ovu.A když už chtěli třetí,tak prostě chtěli holku a prý před ovu sexovat tak 2 - 3 dny před.Pak už ne)Takže ona neví kdy má ovu.Tento měsíc to chce zjistit a příští už by to chtěli zkoušet.Třeba by se jim mimčo narodilo ve stejném měsíci co ten druhý klučík :-D No uvidí,já jsem jí chtěla jen trošku pomoci :-D Holky,u nás mimčo nebude,právě se ta "mrcha"dostavila :-( No mě picne.Tak zas se musí Míša snažit no :-D
Odpovědět
Moni,jaký mytí oken ?! Se z tebe picnu. Na okna kašli. Já být těhu,tak to tak udělám.Sim tě,při nejhorším si tam vyčistíte rukou jen kolečka jen aby jste trošku viděli ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak za chvíli tu máme sobotu !!! marketas-Markét, já si taky kupuju víc kvalitní kalhotky... o materiálu ani nemluvě... ale včera jsem neodolala a jedny si za 19 Kč koupila... oprala jsem je a zatím drží. I kdyby se měly po dalším vyprání rozpadnout... ;-) momou-Mony, tobě už otrnulo, viď ?! ]-( ženská, ty si fakt nedáš pokoj !!!! markee-to je mi líto.... :-(
Odpovědět
Majky,díky.Ale tak se budeme snažit dál.Naštěstí to není nepříjemné :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee, aha, tak to jo. No, hlavně, aby jí ta holčička te´d vyšla! majky, Markét, ta to jo! Tak popiš, jaké rajcovní kalhotky sis koupila?
Odpovědět
Článek se načítá
Marketas,taky si říkám.Aby její snažení nebylo k niveč. No uviděj až při porodu,pže oni si to taky nenechávaj říkat :-N Ale hlavní teď je: počít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, jejda, tak to jsou teda dobří, že si to ani nenechají říct, to já bych asi nevydržela - zvlášť, kdybych se takhle snažila o holčičku! x-)
Odpovědět
markee: Jo kolečka :-D Dveře na balkon jsou od Andulíka tak opatlaný, že ani ty kolečka už tam nepůjdou :-D majky: Jo jo, otrnulo mi a Jára mě naštval, tak to musím někde vybít.
Odpovědět
Profilova fotka
markee-moje řeč !!! :-D marketas- :-D :-D :-D takové bílé krajkové s dvěma mašličkama vepředu.. :-N Po dlouhé době jsem si koupila krajku, jinak mám moc ráda takové ty "tělové" barvy a bavlněné kalhotky na všechny způsoby... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, naštval? jak to? :-( majky, tak to já zase právě ujíždím na té krajce :-) x-) :-D
Odpovědět
marketas: No v pondělí mi lhal. Byla jsem na úřadě a pak že ho po cestě vyzvednu z práce. Byla jsem u práce, když jsem mu volala, kolali jsme na sebe a on mi řekne, že nekouřil, že šel jen s kolegama ...... a já na něj koukám jak hulí. Nešlo o to, že si zapálil a nevydržel to, šlo o to, že mu nebylo blbý mi lhát. Pak šel no kanclu pro batoh a když přišel, tak mi řekl, že si zapál 3, to si to jako musel rozmyslet, co mi řekne? A ještě k tomu mi řekl, že by mi to večer řekl, že by přiznal (i kdybych ho nevyzvedávala), že kouřil - a jak mu to jako mám věřit? Včera jsem se vrhla na postele, převlíkla je, vyprala ..... pověsila na balkon. Jindy by řekl, že jsem na něj měla počkat a netahat to. Včera to jen přešel. Přišel dom, převlíkl se a lehl si na gauč. V sobotu si půjde zahrát squash. Jsem mu řekla, že s Aničkou budem doma, že pojede sám. Na to mi řekl, že neví, proč bych nemohla jet taky - asi ptoto, že mi to bude líto, že si ani jednou neplácnu a koukat na to, jak ostatní hrajou fakt nechci. No ptala jsem se ho, co bych tam jako dělala? Prý si popovídáš (a budu se trápit tím, že ostatní hrajou a já si ani neplácla). Tak jsem řekla, že na to tam jet nemusím. A jeho odpověď? No to je fakt, popovídáš si s Karolkou v neděli, vždyť se uvidíte. Když jsem čekala Aničku, tak jsme přesně tohle probírali mockrát. Vysvětlovala jsem mu, že tak jak je pro jiné důležitá káva, pro kuřáka cigáro, tak pro mě je to sport a pohyb. Ještě než se Andulka narodila, tak si "zahrála" tenic. Švára mi nahrával a když ten míčel byl tak na dva kroky, tak jsem ho odehrála, stála jsem na kurtu jen 10 minut, ale bylo to strašně fajn, cítila jsem, že patřím do toho dění. Když půjdu na squash a budu tam jen sedět a opatrovat Aničku, tak se budu cítit odstrčená. Bude mi to líto ...................... A fakt nemám náladu mu to zas vysvětlovat. :-( Holky, taky tam máte takovou šílenou mlhu?
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, to je mi líto:-( Ale máš super manžela, to se zpraví. Třeba měl špatnou náladu....Víš jak, někdy se prostě nezadaří. Tak mu to zkus zase vysvětlit, jqk to je....
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, to je mi líto, myslím, že právě o té důvěře to ve vztahu je a neměl by ti Jára lhát. Asi se ti to bál říct, protože zná tvou reakci na kouření, tak ti zalhal, ale nedomyslel ty důsledky... :-S Kdyby jste místo toho squashu byli raději spolu a šli se třeba projít někam ven, myslím, že uděláte líp, ale to je vaše věc, když se cítíš na sport, tak dej malou na hlídání a jdi si zahrát...
Odpovědět
marketas: To nemá cenu, připadám si jak kafemlýnek, pořád dokola :-( Včera by mě jen stačilo, kdyby řekl, že si přece můžu zahrát ............ určitě bych nehrála, ale aspoň bych věděla, že si uvědomuje, jak to nesu. A přeci jen, jet tam a hlídat Andulku a pak jet zpátky, to raději doma v klidu uvařím. Vím, že toho mají v práci teď moc a že jim pár věcí nevychází, protože vedení v Polsku je pitomý. Ale zas já jsem tu celý den s Aničkou, vstávám k ní v noci (dnešní byla zas jedna z těch šílených), hraju si s ní a u toho ještě něco málo udělám. Tolik mi včera bolelo ji vidět, jak k němu napřahá ručičky a on si jí nevšímal. A přitom jí stačilo, že jsem si k ní sedla a házela jí balonek a ona jen pro něj běhala a snažila se mi ho hodit zpě. ;-( Jak to asi bude, až se narodí Kubík?
Odpovědět
majky: Já mu už několikrát zopakovala, že mi nebude vadit, když bude kouřit, jen bude dodržovat jistá pravidla: doma nekouřit-půjde na balkon, v lese se nekouří, v hospodě klidně, ....... On prý chce přestat, dobře, já mu ráda pomohu, ale když to nevydrží (vím jak je těžké přestat - sama jsem kouřila), tak chci, aby mi to řekl. Vždyť o nic nejde. Tohle to "tabu" má z domova, tak se špatný věci neříkají a všechno se tutlá. Budu ráda, když si půjde zahrát, aspoň se odreaguje. Já nevím, jak bych popsala co jsem chtěla slyšet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,,,, tak u nás se dějou věci--- =-) =-) =-) =-) Opravují nám výtah, aby splňoval euro parametry, tak nám 14 dní nepojede... budou to dělat ve 3 fázích, ty dvě nevim kdy budou, ale každopádně každý den šlapat do 5 patra.... budu mít kondyčku...malý to vyšlápne v pohodě, ale já mam už ve druhym patře infarkt :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak stále jsme 2v1 :-) jinak zabi 11.11 mam další kontrolu v porodce ne vyvolávání :-) trošku si to popletla :-D zkoušeli jsme sexík ale účinek žádný terce se prostě nechce no je to lenoška se poarádí a líbí se jí u maminky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou- asi vím, co máš na mysli. Ono, někdy žena trdí ne, ale myslí ano a kdyby jí to řekl ještě ten muž, manžel, tak je to lepší.... I když je unavený z práce o Andulku by se postarat měl. Nevím, kdy chodí Jára z práce,ale zkus mu třeba navrhnout večerní koupání Andulky, zapoj ho do dění domácnosti. Ty jsi taky celý den na nohách s Andulkou, to neznamená, že má jinačí práva než ty, i když je v práci a vydělává pro rodinu peníze... :-S leni-já mám klaustrofobii z výtáhů a když jsem šla ke kámošce na návštěvu šlapala jsem do 8 patra... je pravda, že to jsem jezdila tehdy spinning, takže fyzička byla skvělá, teď bych funěla ve 3 ... :-D
Odpovědět
baru: Ahojky, to víš Terka se musí ještě načančat, aby se líbila klukům ;-) majky: To on jí Jára vykoupe - no spíš se tam rochní sama a paj jdem vytřík koupelnu :-N :-D Nebo jsem s ní ve vaně a pak jí Jára vyndavá a dává pyžámko. Ale včera mi to přišlo strašně líto, hlavně kvůli Ančí.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-no možná by jsi mu mohla připomět, že Andulka za dospělé problémy nemůže, tak by ji z toh měl vynechat...
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, myslím, že vím, co jsi chtěla říct. Víš, on Ti možná neřekl, že si můžeš zahrát právě proto, že ví, že nesmíš! Máš nařízeno, že máš ležet a šetřit se....Je to asi těžký...Ale snad se to urovná!!!!!!!! Leni, my bydlíme ve 3 a výtahem nejezdím! Než sjede dolů, jsem sahoře...A jak se přestěhujem, budeme v 5. a takynechci výtah používat!!!!!!!!!!!!!!!!! Šáry, neboj, však Terka si dá říct! :-D
Odpovědět
Majky: nevím co se děje, možná počasí, nevím. Mno jdem s Andulkou péct bábovku, uděláme obídek - rizoto a pak uvidíme, venku je pořád melha ..........
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, tak jak na to koukam, tak jsem tady jediná zhýčkaná výtahem.....já jsem chodila pěšo, když jsme ještě neměli malého, ale s tim kočárem, by to asi šlo fakt blbě....... :-D :-D :-D :-D :-D Teď už sice kočár nepoužíváme, ale stejně radši vyfrčíme výtahem..... =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?