Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat m byli v Hurgadě a tam už asi ne :-p mě se tam nelíbili v přístavu ty lodě :-S takže asi Sharm a nebo lepší by byla Taba,ale uvidíme co bude a také trochu cenově,protože s touhle dovčou jsme už ted nepočítali
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, no, tak to jsem zvědavá, jak to dopadne! :-( Kat, já chci taky k moři!
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na poradu, snad bude krátká! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mury jak je doufám že už trošku líp ;-) máš super manžu a to je hlavní že tě podrží a podpoří :-)
Odpovědět
Šárko,ale Tonic se nesmí pít v těhotenství a pak ho nesmí pít děti.To slyším opravdu prvně,že by to mělo vyvolávat porod. Dítě by nemuselo růst nebo by mohlo mít jiné problémy.To nedělej,jsou daleko lepší vyvolávače porodu. Prý hlavní je sex,ale prostě až do konce a bez ochranny-žádný přerušovaný. Pak holky tvrdili na různých diskusí,že bramboráky a hodně česnekované. Samozřejmě vytírání podlahy a takové jiné věci.Ale tonic opravdu nepij!
Odpovědět
Profilova fotka
markee bramboráky jsem měla včera :-) tonic prý ale jednu skleničku malou :-) na koníkovi se to probírá dost často :-) tak nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte někdo program picaso nevíte jak v něm udělat rámečky kolem fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, já bych do toho toniku taky raděj nešla!
Odpovědět
Profilova fotka
tak já vás raději poslechnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru, víš jak, nestálo yb to za to. Dej si raděj ten sexík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na konovi holky píší že to neškodí že se nesmí jen v 1trimestru a při kojeni a že na otevření dělohy je dobry tak jsem z toho jelen asi dám ten sex ale moc se mi nechce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, naši jsou zrovna na dovolené v Hurgadě, mamča tam byla moc spokojená s jedním hotelem, tak si tam tentokrát užívá i s taťkou. Já bych taky někam jela, ale teď si na pár let budu muset nechat zajít chuť. :-D Možná nějaký ten víkend v lázních bych ještě zvládla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Murynka: my jsme byli v Scharmu a super,skvělý.. a ještě jsem dostala doporučení od Majky na Makadi... (nebo jak se to sakra píše)
Odpovědět
Profilova fotka
toto jsem našla: Ženy u kterých se již přiblížil nebo již překročily plánovaný termín porodu často nastane panika. Nechtějí si porod nechat uměle vyvolat v porodnici, protože jim to připadá jako nešetrný a nepříjemný zásah do těhotenství. Téměř každá z rodiček má přání porodit přirozeně. Jestliže jste již překročily termín porodu a lékař vám dal posledních pár dní či hodin než bude chtít porod uměle vyvolat, zkuste si pomoci alternativně, z mých zkušeností i od přítelkyn vím, že účinně a šetrně zabírají. * TEPLÉ KOUPELE: Dopřávejte si teplé koupele jak se vám jen zachce. Dobře se uvolníte a prohřejete. * PŘIROZENÉ PROSTAGLANDINY: Přirozené prostaglandiny jsou obsažené v mužském spermatu. Tyto hormony stimulují kontrakce, ovšem jenom tehdy, když je organismus těhotné ženy na porod připraven. Vůbec se nemusíte bát se milovat i v tak pokročilém stupni těhotenství. Děťátku neublížíte, ba naopak bude dobře vnímat uvolněné a láskyplné reakce maminky.. Jestliže máte občasné a slaboučké kontrakce je tento způsob ideální. Při použití této metody je dobré, jestliže je nastávající maminka silně vzrušena, protože tak vylučuje i ona větší množství prostaglandinů potřebných k vyvolání porodu. * STIMULACE PRSNÍCH BRADAVEK: Stimulace prsních bradavek je již známá spoustu generací a u porodních asistentek považována za velmi účinnou. Masáž se provádí následujícím způsobem – žena si dvě až tři minuty silně tře obě bradavky, poté následuje tak tři minuty přestávky a potom se postup zopakuje. Toto dráždění obvykle vyvolává děložní kontrakce. Jesliže je děloha připravená na porod, kontrakce by měly nastat do půl hodiny. * PUST A KLYSTÝR: Tyto dvě metody představují účinnou a velmi šetrnou metodu vyvolání porodních stahů. Těhotná žena si udělá pomocí sady (běžně k dostání v lékárnách) klystýr a ta celý den nejí jen dostatečně pije, za hodinu musí vypít okolo 3 dcl vody. Klystýr s teplou vodou povzbudí pohyby střev, na které reagují děložní svaly silnějšími stahy. * PUPALKOVÝ OLEJ: Pupalkový olej je výborným pomocníkem pro ženské orgány a pomáhá i při porodu. Těhotná žena by jej měla brát tři týdny před porodem v množství 2 lžiček denně. * KOŘENĚNÉ NÁPOJE: Při „přenášení miminka“ si můžeme pomoci i tímto způsobem. Výsledek se obvykle dostaví až po dvou či třech dnech. Kořeněný čaj si připrvíme: malého zázvoru, 1 polévkové lžíce sporýše lékařského, 12 kusů hřebíčků, 1 kusu skořicové kůry. Tyto všechny přísady přelijeme 1 litrem vroucí vody a necháme 30 minut louhovat. Potom přecedíme, přelijeme do termosky a popíjíme po doušcích během celého dne. * AROMATERAPIE: Také v tomto případě je nám aromaterapie účinným pomocníkem. Sami doma si můžeme připravit masážní olej na podbříšek, který by nám mohl uvolnit svalstvo. Do 5 lžic mandlového oleje nakapeme 2 kapky 100% éterického oleje z skořice, 2 kapky 100% éterického oleje z hřebíčku, 2 kapky 100% éterického oleje ze zázvoru a 2 kapky 100% éterického oleje z verbeny, smícháme a masírujeme podbříšek. Výborná je i horká koupel s přidáním 5 lžic mléka do něhož nakapeme 4 kapky 100% éterického oleje z levandule. Tato aromakoupel by měla trvat 15 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
baru, teda, Ty jsi šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
barca-Šáry, moje sestřenka si ráno dala sexík a ještě ten den dopoledne byla Karolínka na světě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dobrý vědět, že?!
Odpovědět
Profilova fotka
héj, kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsméééééééé
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec nestíhám :-N Dnes jsem zkoušela vařit tofu, ukazovali to v pořadu "Jste to co jíte", a náhodou je to dobrý :-D a rychlý. Jinak se tu snažím uklidit, ale malé se to asi moc nelíbí, páč mo to tu předělává.
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, já dnes nestíhám... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony a jak jis to dělala? Já dělám tugu knedlíky a jsou mńam! Jinak tofu mám ráda, ale jen uzený!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to já radši tofife !!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: tak to dokážu spořádat na posezení. Ale včera byla po ruce jen bonboniéra s mořskými plody, už je jí jen půlka.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
marketas: Tohle bylo obyč tofu. Nakrájíš ho na kostičky a zakapeš sojovkou a přidáš trochu bazalky a necháš chvíli. Cibuli na kostičky osmahneš, pak přidáš to tofu, pokrájená rajčata a česnek a to vše pak přidák k těstovinám. Já bych na to klidně dala i nějaký sýr ;-) Je to lehký a rychlý.
Odpovědět
Profilova fotka
beru-Luky dostal k narozkám 3 tofife a protože on oříšky nejí, tak mu na ni chodím já.... :-) A moje babička mi vykládala vtip: "Jede stařenka v autobuse a v ruce drží plnou hrst oříšků. Přijde za řidičem a říká "pane dáte si oříšky" Řidič se na ni podívá a říká: Kde jste to vzala? A stařenka odpoví: To jsem vycucala z Tofife.... :-N"
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky :-D :-D :-D tak já se loučím! Mony, díky za recept, zkusím!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?