4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
13 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, já "jenom" na 9 :-) Tak nacvičuj S :-D
Odpovědět
purblanca: S přímavama jsme na tom stějně já svatba a přítel baráček , chtěli bychom se stihnout nastěhovat do svatby, ale úřady jsou úřady a nějak se jim nechce poslat povolení na kanalizaci a tak nám to celé stojí . Snad to zvládneme včas. Koukám že jsem asi jediná komu se opravdu budou hodit svatební dary místo korunek. Zatím bydlíme u přítelovo rodičů v patře, ale kuchyn máme dohromady, proto budeme rádi když dostaneme dárečky do výbavy , zatím toho moc nemáme .
Odpovědět
Profilova fotka
radka300: jj, já myslím, že je to rozumný. Nevěsta má přece jenom pro ty přípravy "lepší cit" :-D A na ženichovi se cení, že se snaží připravit hnízdečko :-D My jsme taky měli problémy, ale zase s plynařama. Nechtěli nás připojit, protože chtěli vykopat díru k trubce s plynem přímo. Jenže ta vede přímo pod silnicí, která je v podstatě nová, a to chtěl starosta 20.000,- !!! ]-( Naštěstí, jsme zjistili, že už je 10 let "stará", takže jsme nakonec platili jen 5000,- 8-( chjooo, jak kdyby to nešlo bez potíží. Je kolem toho strašně moc lítání... ]-( No, já jsem to nakonec taky přehodnotila. Sice by se nám hodily ty peníze na svatebku. Ale snad to nějak "střískáme" dohromady :-N Svatební list jsem už taky vytvořila, s darama, který teda teď budu moct postrádat, když se nastěhujeme o prázdninách.... a v září je teda dostanu jako sv. dar, tak je budu používat až pak... vymysleli jsme 11 věcí a jako dvanáctou mám dar nazvaný "peněžní dar v jakékoliv výši". :-p Takže, kdo si nevybere z darů, tak může peníze. Je to tam i dost zřetelně naznačený 8-) Hlavně doufám, že koupí to, co opravdu chceme a co jsme si vybrali ! ]-( Jestli budou kupovat nějaký náhražky, tak mě klepne (třeba jiný model robotu atd.) ]-( Dala jsem ke každýmu zboží i odkazy, kde to lze koupit, tak snad je to napadne + jsem zatrhla, že "chceme, přesně to, co tam je" :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se konecne taky dostavam k tomu napsat vam par radku. Mam taky sileny pocit z toho, jak se nas den rychle blizi. Minuly tyden jsem si zajela do CR a k me spokojenosti se posunula v pripravach zase o kousicek dal. Sehnala jsem konecne spodni pradlo pod saty + samodrzky, mam koupeny material na maslicky a taky jsem byla znovu zkouset saty... a je rozhodnuto! BUde muset sahnout hloubej do kapsy, ale saty krasne, jsem do nich docista zamilovana, takze neni co resit. Jinak co se tyce domku, tak je to muj sen, jelikoz jsem v RD vyrustala ale uz vic jak 6 let cestuju po svete takze je to porad nejaky podnajem a uz toho mam plne zuby. S pritelovou praci je tu taky neustale moznost, ze dostane nabidku na presun do jineho mesta/statu/kontinentu, takze ani netusime, kdy a kde se usadime, i kdyz uz bych si to moc prala. Mam toho stehovani plne zuby. S tim souvisi i mimi, moc bych si prala hned po svatbe se na to vrhnout, ale skoromanzelovi se do toho moc nechce, porad je na to cas, ma stresy v praci, pak zase ze mame moc maly byt, porad nejake vymluvy. Uz mu to rikala i jeho babicka, na dite neni nikdy ten spravny cas, ale chlapi jsou neskutecni palicaci. Nechapou, ze po 30ti je to nejenou komplikovanejsi vubec otehotnet, ale hlavne to dite zdrave donosit a porodit.
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: svatá pravda. Můžeš mu na netu najít článek o tom, jak po třicítce máme "starý" vajíčka a že do 30.-tého roku ženě odejdou z těla ty nejkvalitnější vajíčka a zůstanou tam ty méně kvalitní... taky je vyšší riziko vad atd... Svýmu skoromanželovi jsem to taky naznačovala (mě bude letos 29 a jemu bylo 33), tak jsem mu na to řekla, že on může mít dítě i v 60, ale já ne ! ]-( Snad se nad tím zamyslí :-N , doufám.... Jinak, my holky včera došly clip iny. Jsou nádherný, vůbec těch peněz nelituju !! (stály 1200,- vč. poštovnýho). Už se těším, až je vyzkouším. Je tu i téma, clip iny, tak mi holky poradili i nějaký video, jak je připevnit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holka teda s tím příjmením :-) , já budu mít taky o písmenko delší a moje víceméně vzácný příjmení vyměním za jedno z nejčastějších :-S . Ale co už... A mimochodem momentálně mi začíná příjmení na Š a s psaním velkýho psacího S nemám vůbec problém ;-) :-D . Ale budu mít D a to mám velký psací fakt moc ráda :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: to s tvojí sestrou a příjmením je dobrý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jste přemýšlely jaký budete mít účes ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: právě taky uvažuju nad těma clip-inama jestli si je pořídit. Tak až je vyzkoušíš nebo tak, tak mi dej vědět a taky když tak přidej fotku. A kolik je tam těch vlasů? a máš to přes nějakou aukci nebo tak?
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: máš to v IP. V tom inzerátu je i počet atd. Jak vyzkouším, dám vědět :-)
Odpovědět
jé a.n.e.t.t to jsme na tom podobně, já taky vyměňuju svoje ojedinělé (a pěkné:-) ) příjmení za takové, kterým se u nás v městečku jmenuje každý druhý :-S Ale co bysme pro ty chlapy neudělaly, že? ;-) já uvažuju nad polorozpuštěnýma, drdol se závojem, a zbytek rozpuštěné. Určitě ještě vyzkouším různé variace podle odkazu co tu dala a.n.e.t.t - skvělá inspirace :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, tak u nás to bude opačně s příjmením, já budu mít neobvyklé příjmení na W, jelikož můj drahý má předky v Polsku... Co se týká účesu tak bych chtěla také polorozpuštěné vlasy, jelikož mám buclatý obličej :-), tak ať to trochu zamaskuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: aha, já bych chtěla právě takový účes, jako mám v albu. Těžko to popsat, tvar jako "V" nebo-li tvar jako kornout. Konečky jakoby spletené do sebe :-) No uvidíme :-) jak nakonec s těma vláskama budu vypadat. A ještě jste nebyly na zkoušce účesu ??? Já ano, ale jen s těma svýma vlasama, proto jsem se rozhodla zainvestovat, abych měla svůj vysněný účes...
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci buď úplně rozpuštěný vlasy nebo taky nějak polo, ale nevím no. Já když mám seplý vlasy, tak mi to vůbec nesluší, což jsem taky vyzkoušela přes to Mary Kay, jen jsem si to potvrdila... S některýma těma účesama vypadám jako totální pako :-D :-D :-D . Třeba ty účesy co má Purblanca jsou moc pěkný, ale ten účes je právě vzadu, že jde vidět zezadu, takže já si ho nemůžu dovolit, bych měla prdu...
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: tak si ty vlásky můžeš dát dopředu, na jednu stranu, to vypadá taky pěkně, jestli víš, co myslím.... Já to zase nemůžu mít, protože budu mít to ramínko za krk, takže vlasy musí zepředu pryč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ohledně účesu ještě nemám vůbec jasno, ale moje kadeřnice je moje kamarádka, takže něco musíme vymyslet. Už jsem si zakoupila nějaké sponky, nebo zápichy do vlasů nebo jak se tomu říká, ale to je tak všechno. Musím tady ještě napsat, jaké jsem měla včera nervy. Chtěli jsme včera večer tisknout oznámení. Odbalili jsme novou barevnou cartridge do tiskárny a nechali proběhnout zarovnávání. Potom jsme začali tisknout a ono ta barevná cartridge namísto třech barev obsahuje jen dvě 8-( byla jsem úplně vytočená. Nakonec se na chvíli rozjela i červená, ale když se rozjela červená, tak přestala jít modrá ]-( . :-( Já jsem myslela, že mě trefí.. Takže jsem hned večer psala mail dodavateli a jen čekám, co mi na to napíše.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
PUrblance: jo vím co myslíš. Já bych nebyla proti něco takovýho zkusit, ale mýmu nastávajícímu se líbím nejvíc s rozpuštěnýma vlasama a ve svatební den se chci nejvíc líbit jemu :-N . No uvidíme co vymyslíme. Včera jsem si na vlasy dala papiloty (nevím teda jak se to správně píše :-D ) a mám vlnitý vlasy, prvně jsem se lekla, že vypadám jak ovce, ale není to ve výsledku tak špatný, tak možná půjdu do nějakých kudrlinek :-D . Misahonza: teda to je nemilé :-S , pokud měla mít tři barvy a vám dodali jen dvě, tak to vám určitě vymění, teda meli by. Jinak můj přítel bude dneska volat tomu zlatníkovi a domluvíme se na schůzce :-) . Chtěli bychom tam jít zítra, ale uvidme, jak bude mít volno, už se těším. A už trochu řešíme i oznámení, s tím zajdeme na konci června. Holky prosím vás jaký máte na oznámení text a verš? Pro inspiraci... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: to je teda vopruz :-| To by měla být normální reklamace... a.n.e.t.t: verš nemáme, nijak po něm netoužíme a navíc na něho ani nebylo místo :-D Dám do svýho alba to oznamko, aby´s viděla, jak vypadá a jaký máme text. Pak ho ale smažu - kvůli drbnám od nás - jak jsem vám tu psala. Jak si to prohlídneš, tak mi písni a já ho smažu, ano ??? Díky za pochopení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: tak mrkni do mýho alba
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem ho prohlídla, můžeš smazat ;-) . A vypadá moc pěkně, takový výrazný a divoký :-D , jako barevně :-) . A ten text taky znám a máš pravdu verš by se vám tam asi nevešel :-) , nebo by to spíš bylo takový přeplácaný, takhle to vypadá pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se líbí tyto texty : společnou cestou jít, v lásce svůj život žít, splnit si krásný sen to vše v tento den ....v .... hod.... kde.... (tento je takovej básničkovej, romanťáček :-D ) a pak tento: oznamují všemu světu jednu prostou krásnou větu: „Budeme se brát“ dne .... v .... hod....kde.... (tento to asi nakonec bude x-) )
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: mě se líbí ten druhý ... oznamují všemu světu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten, co máme my, se nám zdál takový veselý, vtipný... nedbaje rady starších :-D ... myslím, že zvlášť u nás se to opravdu hodí, protože "nejlepší" kamarád od přítele mu stále naznačoval - a to i přede mnou, že se nemá ženit...dobrý ne ? :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A my bychom chtěli teda i veršíček, nebo teda nemusí to být zrovna verš, ale nějakou hezkou větičku, ale to ještě nejsme vůbec rozhodlí. Např.: Věříme v budoucnost nás dvou, proto jsme svoji, já Tvým a Ty mou. Nebo Miluji život, protože mi dal Tebe. Miluji Tebe, protože jsi můj život. Nebo Byli jsme dva a měli jsme jedno srdce. Nebo Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe. Nebo i ty klasiky jako Končí již krásné a vznešené „Já“, začíná prosté, ale o to krásnější „My“. Je toho totiž strašná spousta 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
To: nedbaje rad starších... měla i ségra na oznamku :-) . A právě je to takový vtipný :-D . My jsme naopak právě romantici, buď ten veršík, ale ten se i nám zdá přeslazenej :-D neno to oznamují, jak jsi psala, že se to líbí i tobě, včera jsme se o tom bavili, že to spíš bude ono :-) . Ale teda co to má tvůj přítel za kamarády :-| , jako u nás to bylo naopak, všichni měli hroznou radost, kamarádi v práci mu to taky přáli a nechali si vykládat, jak jsem bulela štěstím :-D . A další kamoš od nás mu prý řekl, že je borec :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: njn, co mám dělat. On má totiž (ten kamarád) manželství na prd, víš... tak si asi myslí, že jsou všechny ženský stejný, jako ta jeho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste rychlovky.. jsem se taky chtěla mrknout na to oznámko a už je zase fuč. :-p My tam budeme mít Chceme Vám na vědomí dát, že se z lásky budeme brát......kdy, kde v kolik a potom budeme mít pod obrázkem citát Ne Já, Ty, ale My.. (nebo tak nějak to je :-) ) Jsem teď v práci, tak si to moc nepamatuju. A s tím rozmlouváním, to rozmlouvali většinou ženské mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: já ti ho tam zase dám, tak mi taky písni, jak se podíváš :-) Ve skutečnosti má v sobě ještě vyražený srdička a mašličku... ;-) To jsem zapomněla napsat. To s tím, Ne já, ne ty, ale My je moc hezký, taky se mi to líbí... hezčí, než nějaký říkačky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ok ok tak já budu čekat a hned písnu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?