4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
tak uklízení ani moc nemám, protože toho opravdu doma moc nebylo a sklep se prostě vytřel no.. A peklo to bude proto, že my půjdeme do patra a rodičové místo nás do přízemí. A můj otec je jak to říct nějak hezky a neuraženě.. Je trochu cholerický a despotický a musí být všechno hned. A my si zase raději vše uděláme v klídku a nevadí nám delší doba. A budeme muset dělat nové podlahy a omítku a malby atd atd, takže to bude opravdu mazec no. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no, proto můj milý, nechtěl bydlet s rodičama. Opravdu to dělá zlou krev :-| Náš táťka je taky takovej "přísnej" nic se mu nelíbí atd. Takže JÁ bych byla pinkovací míček mezi taťkem a manželem ;-( Proto máme vlastní domeček.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no.. jsem si toho vědoma, že to nedělá moc dobrotu, ale máme velký rodinný dům a sami by tám rodičové nebyli a mý nejsme zase tak finančně založení, abychom koupili pozemek a mohli stavět. Takže to budu muset nějak zvládnout :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tak naši to taky těžce nesou. Jsem poslední, nejmladší dcera. Jedna bydlí až v Čechách (jsme Moraváci) a ta druhá naštěstí ve vesnici vedle našich. A já tam budu bydlet taky. Takže to budeme k sobě mít přes kopec. Naši si taky vždycky mysleli, že zůstanu doma. Ale co mám dělat..., že ? Vím, že by to stejně neklapalo a takhle si navzájem budeme vzácnějši... :-) Finančně založení taky nejsme, přítel to financuje ze stavebního spoření a já jsem si taky část musela vzít na dozařízení alespoň přízemí. To už teda nevím z čeho dostavíme to podkroví no a pak z tohohle důvodu váháme s tím mimčem, protože to jsou neuvěřitelný prachy navíc :-|. Zase si říkám, že už mám na to fakt čas (biologicky). Abych vůbec nějaký měla... Ale říkám si, že to zvládli jiní, tak proč my taky ne. Takže my, to soukromí máme zase vykoupený splácením půjčky na 20 let. Což taky není ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) . Purblanca: teda to máš problémy se zdravím, to ti vůbec nezávidím, tak snad to s miminkem půjde v pohodě Misahonza: tak ty bydlíš v oblasti povodní, už jsem tu psala, že nás to taky trochu potkala před několika lety a vím, že to je děs. Tak ti přeju, ať jste v pohodě. Jinak teda bydlení s rodiči... to bych nedala, možná s mými rodiči, chviličku jo, kdyby to jinak nešlo, ale třeba u přítelovi matky - nikdy... My byslíme sami, v domečku po přítelově babičce, dá se v něm v pohodě bydlet, ale potřebuje sakra rekonstrukci. A navíc není náš, musíme vyplatit ještě nějaké části domku. Takže po svatbě to vidíme buď na novomanželskou půjčku a nebo rovnou tu hypotéku a začali bysme i s rekonstrukcí.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: díky, s tím zdravíčkem to opravdu není zrovna pohoda... :-| I když tuhle nemoc mám už 8 let, tak z toho mám občas depky... :-( ...ale co už. Snad se s tím jednou smířím. Raději vám radím (jestli spoříte - s liškou, buřinkou apod.) tak využít úvěry od těhle spořitelen. Hypotéky jsou na prd, protože tam máš nějaký fixní částky a nemůžeš myslím platit víc popř. to doplatit, což u stavebka jde. Jinak, vlastně mimo to, při spoření dostáváš příspěvek od státu.
Odpovědět
Profilova fotka
Stavební spoření máme oba, ale asi na něm nemáme dost peněz, víš, aby to pokrylo rekonstrukci domu. Tak a já už valím domů z práce 8-) . Tak hezký víkend všem :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme na tom docela stejně a.n.e.t.t. A jak se jinak máte budoucí nevěsty? Já začínám mít tak nějak trochu pocit, že se to šílenou rychlostí blíží a já začínám pomalu, ale jistě stresovat a mít pocit, že nestíhám.
Odpovědět
purblanca : Obřad máme v 11.30 na obecním úřadě v Kryrech (okr.Louny), chtěli sme na zámečku kousek od nás což nevyšlo , ale i tak nevadí . Šatičky mám koupené v Karlových Varech měli v salonu výprodej svatebních šatů San Patrick , nádherné byli všechny a bylo těžké vybrat jedny :o) . Ženich nechává oblek na poslední chvíli ..... myslím že neni jediný, Jinak hudbu, hostinu , oznámení, kameramana, fotografa vše máme zařízené, domluvené. Jen po prstýnkách ještě pokukujeme a nemáme vybrané. Tak už se zabívám spíše výzdobou , kytičkou, účesem , ale na to vše si myslím že je ještě dost času :o) Koukám že také stavíte baráčky nebo provádíte rekonstrukci. My dostavujeme baráček a ze začátku sem měla strach jak to budem se svatbou zvládat, ale nakonec to vypadá dobře. Jak se to kloubí dohromady Vám holky ?
Odpovědět
Profilova fotka
radka300: ano, můj ženich má na oblek taky dost času, vždyť je to až za čtvrt roku ! :-p No, to mě vždycky "vytočí" 8-( Takže, ten tvůj jediný opravdu, není.... Jinak, ženich se zabývá dostavováním baráčku, abysme se mohli ještě před svatbou (alespoň částečně) nastěhovat a já zase zařizuju svatbu. Takže se na něho ani nezlobím, jak si tu v některé diskuzi nevěsty stěžovali na své ženichy, že jim se svatbou nepomáhají... Máme to tak nějak rozdělené, pro mě je důležitý, jakou mašličku dát na oznámení (vlastní výroba) a pro miláčka kdy budeme kopat vodu :-D Samozřejmě se, ale i podílíme na ostatních pracích. Já na domečku a skoromanžílek mi taky pomáhal s oznamkem, nebo já jsem mu připravila podklady k svat. novinám a on je úplně celý udělal sám... x-) Včera jsme byli ještě zkoušet u našeho zlatníka velikost prstýnků. Byl to opravdu polotovar, vypadalo to jak kus trubky :-o , ale na to jsem byla připravená :-D od kamarádky, která mi to popisovala. Je to jen obyčejnej kroužek, kterej není dodělanej, nakonec jsme se domluvili na něčem jiným, takže budou jiné, než ty, co jsme vybrali. Kvůli kamínkům, je ten můj široký a řezal by mě, tak jsme zvolili jiný tvar :-D Už se nemůžu dočkat, doufám, že ne budu zklamaná...
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo, málem bych zapomněla, fandily jste jako já našim, teď už zlatým klukům, na mistrovství ??? Já jo, jsem děsnej fanda, větší, než můj milovaný... Kdo z vás jo, tak to byly nervy, co ??? Chlapci naši, jsou mistři, zasloužili si to ! Už jsme zase hokejovej národ x-) Jupííííííí :-) Trocha odreagování, od svatebních příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) . Tak můj nastávající oblek neřeší, protože má svůj, asi rok a půl (no možná dva roky) starej a v pěkným stavu. Nosí ho občas do divadla, když jdem na ples, nebo se koná nějaká sláva, takže je opravdu moc pěknej. Kupovat si chce akorát novou košili, asi bílou s krátkým rukávem a možná i kravatu. Má jednu takovou s proužkem stříbro šedou, ale mu se moc nepozdává, kravata se neztratí, on je unosí, takže když se bude kupovat, tak to vůbec nevadí :-) . S domečkem my zatím stojíme, budeme řešit pouze vyplácení, po svatbě, teď pouze malé úpravy opadlé omítky doma a vymalovat dva pokoje a chodbu. A hokejistům jsem samozřejmě fandila :-D . Dřív jsem bývala teda větší fanynka, to jsem vstávala i v noci na zápas, teď bych se na to mohla vyprdnout 8-) .Ale když to bylo v takové dobré časy, tak jsem fandila. Ale jako se přiznám, nevěřila jsem jim, po tom co předvedli s těma Norama a Švýcarama jsem jim vůbec nevěřila s Finama, už vůbec ne se Švédama (ani jednou :-D ), stejně tak s Kanadou atd. A s Rusákama, první dvě třetiny jsem jim ještě furt něvěřila :-D , ale tu třetí už jsme byla taky jak na trní a pak se radovala i slzičku jsem musela utřít :-D dojetím. Jako fakt super, jsou to borci, největší 8-) a to ani nepotřebovali ty super hvězdy z NHL 8-) . A můj brouk je fanda úplně moc, ten řval víc jak Záruba, po prvním gólu říkám a řval vůbec Záruba... nebylo ho slyšet přes tvůj řev :-N :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, samozřejmě jsme taky fandili a byli jsme v hospůdce s kamarády a bylo to fakt :-p psycho!!! Byl to opravdu zážitek a myslím, že po zápase se Švýcary čechům nevěřil už vůbec nikdo. Ale holt jsou to teda kluci šikovní, že to takhle vytáhli ;-) . A jinak jsem fanoušek velký a jsem ochotna i vstávat brzo apod. Dneska jsem taky šla ráno do práce, ale nevadilo mi cestovat ještě v noci z hospůdky domů :-). A co jinak? nějaké nové úlovky na svatbu nebo nápady? Už budeme brzy tisknout oznámko a je na čase ho pomaloučku polehoučku rozdávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem rááááda, že je nás faninek víc ;-) Přesně, jak říkáš a.n.e.t.t - nepotřebovali ty hvězdy z NHL !!!! Možná proto jsme poslední roky i prohrávali, protože tam byli hvězdy z NHL a ty si hráli sami za sebe, kdežto tady byli mladí kluci, kteří hráli za celej manšaft a tak to má být. Jak říkal, jeden komentátor, .... že by se vrátily ty časy, kdy byla čest, hrát za reprezentaci !!! x-) Já teď řeším, jestli si nevytvořit tady na beremku svatební listy s darama. Chtěli jsme peníze, budeme dávat k oznámení tu říkačku .. jestliže si někdo se svatebním darem, hlavu láme.... že chceme peníze. Ale už nás terorizují, že nám nechcou dávat peníze, že je rozfofrujeme a nebudeme mít na ně žádnou vzpomínku. Tak si říkám, že kartičku tam dám a zároveň teda odkaz ať se podívají, který dary, bysme chtěli, kdyby nám mermomocí peníze dávat nechtěli. Stejně, ale i do popisu uvádím, že finanční dar je pro nás nejlepší ! A když už jsme si vybrali dary, tak ať akceptují ty, co jsme vybrali a nevymýšlejí kraviny. Dávám sem odkaz, mrkněte na to, a kdyby jste holky měly lepší nápad, jak formulovat věty, budu jen ráda... (část úvodu jsem obšlehla od kamarádky :-) ) http://www.beremese.cz/svatebnilist/8... díky za pomoc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanco: Taky jsem nejprve chtěla dávat kartičku s tou básničkou, ale nakonec jsem vytvořila taky nějaký ten svatební list a budu dávat k oznámení tu kartičku s adresou na webové stránky. A i když jsou někteří starší, tak jim holt mladší z rodiny ukážou co a jak, nebo jim řeknou co bychom rádi. Tak uvidíme jak to všichni poberou no
Odpovědět
Profilova fotka
My dáme kartičku ale i odkaz na dary, ať si každý vybere co chce. Je tam i tak uvedeno, že bysme raději ty peníze... :-) A navíc, se mi moc líbí, že tam je i to, co nechceme... to je fakt bomba.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako nám by se taky hodily mnohem více peníze, už nějakou dobu spolu bydlíme, tak to co bylo nutný jsme prostě koupili, ale mě je to naopak blbý si říct o peníze... A to z toho důvodu, že bude malá svatba, budou tam rodiče, kteří mi dají dost peněz na svatbu, tak od nich už samozřejmě nic jiného nechci. Pak ségra, která má dvě malý děti... takže aby nám dávali peníze mi přijde blbý, nemluvě o babičkách a dědovi, kteří jsou rádi za svůj malej důchod... a pak tam budou další sourozenci... studenti... kteří jsou taky rádi za každou korunu. Toto všechno jsou lidi, pro který je jednodušší něco malýho koupit, protože tísíce nám dávat nemůžou, aby nám dali pár stovek, to by bylo zase blbý asi jim (když si vzpomenu na sebe jako studentíka a šla jsem na svatbu, to jsem raději za těch pár stovek koupila rychlovarku, misky apod., bylo mi blbý jim dát pětistovku, když jiní dávají pětitisícovku...), ale my budem rádi i za ty stovky, protože člověk to dá pak do kupy a může si koupit něco pořádnýho, než nějaký blbosti, zkusím to nějak uhrát taky na ty peníze, ale jinak budu muset vymyslet nějaký malý dárky, co se nám budou hodit. U nás svatebníé listy nemají význam :-N , na malé svatbě...Purblanco jnak si myslím, že to není špatnej nápad, takhle jim dát, co byste rádi, to je fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: tak to je jasný, jedné i druhé straně je to trapné... to asi vždycky. U nás jsou naštěstí všichni výdělečně činní x-) No, když už do té svatby vrazíme (i s rodiči) celkem asi 150 tisíc, tak by se nám něco mohlo vrátit zpátky...to je taky důvod, který možná ta druhá strana nevidí.... :-|
Odpovědět
Holky, mi taky chceme naznačit, že se nám hodí víc peníze než věcné dary. Přesně jak píše a.n.e.t.t - nám přijde taky blbý říkat si o peníze, naštěstí většina hostů ví, že jsme si před rokem kupovali a zařizovali byt, tak snad je nenapadne něco kupovat :-D No a ještě při osobní pozvánce na svatbu naznačíme, že už "všechno" máme, ať opravdu nic nekupují, a snad to pochopí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
psala jsem tu o prstýnkách, co vy holky ? V jakým jste stádiu ?
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: tak to je jasný, že když dáte takovou pálku za svatbu, že byste rádi, aby se Vám i něco vrátilo :-N . Snad to teda ostatní pochopí 8-) .¨Jinak prstýnky my nic :-N . Máme vyhlídlýho toho zlatníka a chystáme si domluvit schůzku. Prstýnek by se nám podle jeho webovek určitě nějakej líbil, ale chceme se určitě podívat i do jeho katalogu, co má u sebe, ale těším se :-) . Oznámeníčko taky řešíme, mě se líbí jednoduchý, mám je v albu, co jsem si nechala poslat, na jendou jsou holoubci a na druhým růžička, nám by se asi nejvíc líbila kombinace těchto dvou, podklad jako s tou růžičkou, ten papír je pěkně bílej a do stříbrna a na něj ty holoubky (i když mě se líbí i ta růžička). Ten papír, na kterým jsou holoubci, ten má takovou smetanovou barvu, je jakoby obyčejnější.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: obě jsou pěkný, já bych byla pro holubičky :-)
Odpovědět
Ahoj :) co se týká dárků, my jsme tady taky založili svatební list, lidi už se dost ptají. A protože už taky jsme víceméně zařízení, dali jsme tam hlavně "zbytné" věci, které nijak akutně nepotřebujeme (a neutráceli bychom za ně), ale jako dárky nás potěší :-) A to, že bychom rádi dostali i finanční dárky, jsme zamaskovali do velkého dárku - že pokud nechtějí nic vymýšlet, aby nám přispěli na myčku. Tak uvidíme, jak se s tím popasují 8-) Oznámení snad budeme rozesílat tento týden... taky se mi zdá, že pomalu se to začíná rychle blížit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Letí, letí.... :-o 3 měsíce a 11 dní ! x-) My budeme muset do příštího týdne taky dokončit svatební listy s darama a dát do obálek oznámka s pozvánkama, protože naši jedou příští týden za rodinou do Čech, takže jim to tam zrovna budou brát.... Týýýýý jóó, už to bude ofišl venku ! Tě pic... Já se jen holky děsím, jestli se do září to počasí umoudří nebo bude tak šílený jako teď !!! Máme obřad venku a žádnou "mokrou" variantu nemáme. Kdyby byl ten "zahradní" deštík, tak to neřešíme, my, budeme pod altánem a rodina těch 20 minut pod deštníkem zvládne, ale kdyby byly takový bouřky s tak šíííleným ]-( slejvákem, jako včera, tak altán ani deštníky by nám nepomohli. Bylo to hrozný, alespoň tady na brněnsku... :-| za 10 minut jsme měli na dvoře obrovský kaluže vody...
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanco my jsme taky spíš pro ty holubičky x-) , ale asi na ten bílý papír, v tom "papírnictví" nebo jak to nazvat dělají i oznámení na íru, takže si myslím, že by nám to takto udělali :-) . A s tím deštěm je to blbý, my budeme mít oslavu po svatbě a hlavně týden před svatbou jakoby rozlučku pro kamarády taky venku, ale v případě deště se můžeme schovat domů, máme velikou verandu... A včera to u nás naštěstí nebylo tak hrozný, dokonce šla i elektrika, ale nešla nám televize :-S ,bouřky šly kolem nás. A mám pro vás holky tip 8-) . Možná znáte kosmetiku Mary Kay, mimochodem je fakt dobrá :-D . Ale na stránkách Mary Kay (www tečka marykay tečka cz) si můžete zadara (podmínkou je jen se na stránky zaregistrovat, což vás nic nestojí ani k ničemu nezavazuje) nahrát svoji fotku a vyzkoušet si tam spoustu líčení, ale hlavně i účesů, dokonce i barvy vlasů atd. Můžete si zkusit i jak by vám šli krátký vlasy, dlouhý vlasy apod. Je to fakt super, dokonce jsou tam i předdefinované svatební účesy, jakože je u toho i závoj a šperky 8-) . Důležitý ale je, aby ta fotka co si nahrajete neměla vlasy v obličeji, nejlépe si prostě udělejte culík, ulízanej :-D a taky se odličte, aby to bylo lepší pro to, když budete zkoušet různý šminky ;-) . Já se tam vždycky zabavím na půl dne.
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.e.t.t: dííííííky za to, už si taky vyhrávám x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky na to později kouknu, jsem teď v práci a za tu malou pauzu stihnu vždycky akorát přečíst pár řádků tady :-). Jako letí to úplně šíleně.. Ještě nedávno byl začátek roku a čas 9měsíců a najednou už to budou jen tři. Je to vááážněěě šílenéé. A oznámko budeme tisknout nejspíše dneska, pokud nepřijde zase bouřka a budeme zase bez šťávy. No holt už to pomalu klepe na dveře. Už jste si zkoušely podpis? Já jo a je to šílené :-D už jako malá jsem nesnášela psací velké S a bum a budu se tak muset podepisovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Já se podepisuju tiskacím, takže to není "tak těžké". A hlavně, začínající písmeno budu mít stejné K, jako do teď :)) Mám takovou veselou připomínku, netýká se mě ale sestry. Rozené jsme "Krejčová" a moje se setra se vdala a je teď "Schneiderová", takže jí v podstatě zůstalo příjmení = Krejčová je v němčině Schneiderová :-) Hi, hi, dobrý ne ? A jak se vám holky líbí nové příjmení ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak to je dobrééé.. Ale jo nové příjmení mám naštěstí v pohodě, ale zvyknout si podepisovat tak a hlavně pracuju na telefonu jako operátorka a každý hovor se musím představit, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi bude trvat a kolikrát se spletu při představování :-) a taky kolikrát se špatně podepíšu někde na úřadech a tak. Jen jsem vždycky doufala, že budu mít příjmení konečně kratší o pár písmenek a bude ještě delší o dvě písmena 8-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho budu mít delší naštěstí jen o jedno písmenko. Ale kratší příjmení je určo lepší. Na kolik písmen ho máš ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?