23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Nazdárek všem! Koukám, že se nám to tady pěkně rozrůstá....to je asi tím, jak se blíží ten termín. Byly časy, kdy jsme si tady s janinkem psali sami :-) . No aspoň se nás bude víc navzájem uklidňovat, že máme vše, že počasí bude oki, že nezakopnem o šaty, že všichni budou spokojení se zábavou a tak.....já teda zdaleka nemám vše, ale pořád se uklidňuju, že je celkem čas.....nemůžu vybrat kytku. A ženich stále nemá oblek....to už nechávám na něm, protože je naprosto klidný, takže já taky
Odpovědět
Profilova fotka
diggi : TAk jak tak koukám tak jsme na tom podobně,u nás taky ženich nemá oblek a zatím se ani nijak nestará.říkal že je čas.Kytku už vybranou mám a teď jen doufám že opravdu bude hezké počasí
Odpovědět
mě můj drahoušek říká, že je čas úplně na všechno, takže být po jeho, tak ještě nemáme ani fotografa, ani prstýnky, nic :-) . na oblek ho donutím, chtě nechtě příští týden...jenom ještě nevím jak ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
diggi : Tak myslím že u nás je to úplně stejné,ale neberem si stejného muže že ne? :-N Přítel by chtěl bílý oblek,ale je hodně vysoký a nemůžem ho zatím sehnat.
Odpovědět
no nevím, koukám, že svatbu budete mít v Ostravě, tak snad to nehrozí....záleží, v kolik to máte, že by stihl obě :-D . přítel je tmavý, takže jsme taky původně přemýšleli o bílém obleku....teda já přemýšlím :-) . pár kluků jsem v tom viděla a nějak zvlášť se mi to nelíbilo, možná spíš nějaký smetanový nebo tak....ale ještě uvidíme, jak mu to bude slušet a jak se bude cítit....pořád jsem trošku přesvědčená, že v něm bude vypadat krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi : svabu máme ve 13,00 v kolik to máte vy? Přítel je taky snědý a bílá mu hrozně sluší.
Odpovědět
Hééééj, my taky ve 13.00 :-D . Tak buď se rozdvojí a nebo máme jistotu, že to není jeden a ten samej, protože přece jen z Ostravy do brna je to trošku z ruky. Ještě mě taky štve, že z něho stále nemůžu vytáhnout jména na jmenovky....nevím moc, jak se jmenují Ti jeho bratranci, sestřenice a tak
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to by opravdu neměl šanci stihnout,uuuf. Kolik zvete hostů? My budeme mít jen 30,jako i to je na mě dost ale podle toho co tady píšou ostatní je to opravdu jenom.Já jmenovky ještě taky nemám,jména sice znám,ale nevím jestli si je mám udělat sama a jestli ne tak kde se takové jmenovky dělají,ještě nám chybí oznámení,na to se ještě řada nedostala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
diggi : stejně je to super vědět že budeme stát v tu samou dobu před oltářem,takové zvláštní,nemyslíš?
Odpovědět
určitě si na Tebe vzpomenu :-D ....bude to mazec....vy máte svatbu v kostele, že říkáš před oltářem? my budeme mít kolem 50, ale ještě stále nnevím přesný počet, budeme je objíždět z oznámkama, tak uvidíme, kolik jichnebude moct :-) ....předpokládám, že aspoň někdo se s nějakou výmluvou najde. My naštěstí oznámka už v úterý budeme mít, už jsem z toho začínala mít stres. jinak jmenovky dělají s oznámkama, když budeš chtít
Odpovědět
Profilova fotka
my tez jeste nemame vsechno, chybi jeste ta kytka, to budu asi resit pristi nebo prespristi tyden.... a ke kadernici jdu na zkousku az asi v srpnu, aby to nezapomnela :-D tipata: chcete krabicku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diggi : říkám tomu oltář a ani nevím proč,ne svatbu budeme mít na zámečku.Fakt tam ty jmenovky dělají?tak to je super,tak je po starosti,děkuji. Taky si na tebe vzpomenu,mám z toho všeho už docela strach.Hlavně ty přípravy v ten den mě děsí,pak už to bude pohoda-doufám.
Odpovědět
Článek se načítá
Já myslím, že určitě, aspoň v té firmě, kde mi máme oznámka to tak je, ale myslím, že to tak funguje všude. Jmenovky jsou asi jediný, co se chystám dělatt sama, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-D. To já nevím, co mě vlastně děsí nejvíc, ale nervozita každým dnem stoupá :-) . Ale nesmím si to připouštět, pak je to lepší :-N . Ke kadeřnici jdu až týden před svatbou, chtěla to tak sama......když se mi to nebude líbit, tak si udělám culík a hotovo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
diggi : tak já už mám dvě zkoušky účesu za sebou,ale jak tak koukám na ty fotky,tak přemýšlím že by se mi líbil trošku jiný účes,ale to vyřešíme asi v den D. Tobě jde si to nepřipouštět?Mi teda ne,už se nemůžu dočkat té chvíle,ale jak říkám zároveň mám z toho hrůzu. Jen aby to počasí vyšlo,to by mě asi mrzelo ze všeho nejvíc kdyby pršelo :-(
Odpovědět
Nejde :-D ....mě by ze všeho nejvíc mrzelo, kdyby se někdo nebavil nebo nějak tu svatbu zkazil svým chováním....a to dost hrozí, protože u nás v rodině jsou docela vyostřené vztahy :-S .....a máš fotku toho účesu někde tady?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi :fotkyu tady nemám ani jednu protože mi tady fotky dát nejdou,musím říct miláčkovi,ten je odborník na pc. Abych ti řekla pravdu tak u nás ty vztahy taky nejsou bůh ví co,rodiče od přítele se rozvedli a mají každý svého partnera a naši se taky rok zpátky rozešli,hrůza! A navíc si moje budoucí švagrová určuje kde kdo má sedět aby se sejí přitel náhodou nebavil s nějakou holkou,no co ti budu povídat,snad to nedopadne jako ve filmu slunce...a pár facek :-S
Odpovědět
no nazdar, tak to jsme na tom nějak podobně....i když já se se svým otcem nestýkám vůbec, pozvat ho víceméně nechci, pokud to nakonec udělám, tak jen kvůli ostatním....to ale zase nebudu spokojená já....nějhorší je, že se se mnou nebaví moc celá otcova strana, je to celý takový složitý
Odpovědět
Profilova fotka
diggi : to je hrozné jak jsou problémy v rodině,člověk k tomu kolikrát příjde jako slepý k houslím,snad to nám oběma dopadne dobře a budeme obě spokojené,když už jsou v našich rodinách takové problémy tak si to zasloužíme no ne?
Odpovědět
já už to teď neřeším....napřemýšlela jsem se o tom hodně, řešila to, bylo mě spousty věcí líto....teď už na to kašlu, chci aby jsme byli spokojení my a kdo se bude chtít bavit a bude chtít dojít, to už bude jen bonus
Odpovědět
Profilova fotka
diggi :úplně s tebou souhlasím,bude to váš den a nenechejte si ho nikým a ničím zkazit,určitě se najde nějaká záškvara co se o to třeba bude pokoušet,někdo je závistivý a nepřenese přes srdce když je ten druhý šťastný,ale věřím že vše dopadne dobře a budete mít krásnou svatbu!
Odpovědět
jo jo, krásnou svatbu, krásný počasí, všechno bude super :-D . kdy se budete fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi :fotit se budeme hned po obřadu,v zámecké zahradě,je nádherná,proto chci sluníčko,vevnitř to tak hezké není a vy?
Odpovědět
vůbec netuším, kde to bude....v místě kde bude obřad nikde nic není. chcete to udělat taky hned po obřadě, ale budeme muset někam jet. a pořád je mi tak nějak blbé, nechat tam ty lidi hodinu na sebe koukat, když se ani neznají. kdyby se tam dalo aspoň někde projít, ale to taky ne
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:tak je pošli na místo hostiny s tím že oběd by byl až příjdete ne?
Odpovědět
to jo, ale do toho sálu půjdeme až všichni zaráy, my jako první...mě je prostě blbý nechat je tam čekat předtím, než se vyblýskneme
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: Tak potom jedině se fotit před obřadem nebo někoho zaúkolovat ať se o hosty nějakým způsobem postará ať si dají třeba někde kafčo,určitě to pochopí ne?
Odpovědět
asi to tak nakonec dopadne s tím kafčem....je tam před tím taková teráska, tak je tam posadíme, dají kávičku, pivíčko, kdyžtak koláče a hotovo :-) . a budeme doufám, že nám to víc, neřž tu hoďku nezabere
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:no vidíš a máš to vyřešeno,myslím že se lidi zabaví a ani jim nebude připadat že jste dlouho pryč.Je to přeci jen váš den,tak tu chvíli to snad vydrží,taky budou chtít fotky ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, v podstatě jsme řešili stejný proglém s focením, ale majitel restauračky to vyřešil za nás, prostě hosty usadí do sedaček, co tam má, na přivítanou dostanou štamprli, na stolečcích budou koláčky a víno, zatím si pokecají a pak až dojdem z focení se půjde do salónku. A co se týče rodiny, tak moji rodiče jsou rozvedení a matka má manžela, chtěla, abych otce posadila někam jinam ne vedle ní. Ale otec nevěsty přece nebude sedět až kdesi na konci stolu. Naštěstí přítel má báječnou rodinu a ta mi to bude zachraňovat. :-) To fender: tak ochutnávku navzájem by jsme mohli udělat, ale my řešíme tu vaši krabičku u nás. :-p
Odpovědět
u nás to taky bude zachraňovat přítelova strana, aspoň doufám:-D. oba rodiče si musí uvědomit, že svatba není kvůli nim, ale kvůli jejich dceři, na které jim určitě záleží, takže by měli nechat svoje rozepře stranou a chovat se civilizovaně.......naši to nedokáží
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?