23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač,jj,sou tam super věcičky
Odpovědět
Profilova fotka
uvazuju, jestli bych si z toho stihla neco objednat.... nepamatujes si jake meli dodaci terminy? =-) mimochodem jeste stale nejsem nervozni - jsem ja vubec normalni??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peken prosim tu stranku take do IP. Dekuji. Urcit eje to normalni. U kazdeho se to projevuje jinak. Nekdo je nervozni silene pred, jiny spis az v ten den. Bud rada, ze nervozni nejsi a uzivje si to, nez to prijde :) Drzte mi palce, jdu koukat po botach. A neco do vlasu.
Odpovědět
Profilova fotka
já sem teda už nervozní celkem slušně
Odpovědět
janulka poslala bys mi taky tu stránku please. já jsem nervózní okamžitě, když si na to vzpomenu....a to je skoro pořád :-D . dneska jsem pokoupila krabičky na cukroví....potřebuju na ně vymyslet ještě nějakou ozdobu....nemáte nějaký nápad
Odpovědět
Profilova fotka
holky radsi tu stranku nechtejte, slintala jsem nad ni vcera cely vecer :-N jinak cetly jste na seznamu vyhled pocasi? na zacatku srpna ma prset a pak maji srazky ustavat... tim se zrejme mysli, ze bude az do konce srpna krasne...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi,jasně pošlu ti to.
Odpovědět
Profilova fotka
máš to tam
Odpovědět
Profilova fotka
diggi ještě k těm krabičkám na výslužky,udělala sem nálet na papírnictví a našla sem tam takový nálepky s holoubkama a srdíčkama,tak je tam budu lepit.jen nevím jestli jména na krabičky psát ručně nebo vytisknout.co vy nato? jinak doufám že nám to počasí vyjde
Odpovědět
to doufám, že se to tím myslí....ty předpovědi na prázdnini celkově nejsou nic moc, ale snad se zadaří. janulka děkuju. jména asi vytisknu, chtěla jsem taky něco nalepovacího, ale zatím nemám moc představu....nemáš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím nee,odešel nám foťák,ale já myslím že by ti měli něco v papírnictví poradit. budete dělat rozlučku se svobodou?
Odpovědět
nevím, zvažuju ji...ale fakt zatím nevím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já budu na diskotéce kde jsme se seznámili. 8-)
Odpovědět
no taky to vidím na nějaký taneček....žádné oficiality ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my s holkama razíme na nějakou zábavu
Odpovědět
Profilova fotka
Maaaaam botyyyyyy. Sice teda za dva tisice, ale kozene. Ty nekozene mi nabizeli za asi 1400, tak takhle je alespon pak unosim, jsou pohodlne. A mam vzorek oznamka, jeste ho necham zmensit a zitra pujdu snad tisknout uz i s kartickami. Na vysluzky budu neco davat, ale jeste nevim co. Na rozlucku asi nebude cas. Jinak planuji nechat si udelat razitko s monogramem nebo necim, takze to bych pak na ruzne veci take davala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky nevim, jestli bude cas na rozlucku, moc pozitivne to ale nevidim 8-( janinek: tak gratulace, a kde sis je nakonec koupila? btw ja se vzdycky divam do tveho alba, kolik jeste zbyva do svatby, jak tam mas to odpocitavani :-N asi FAKT zacnu byt brzo nervozni :-N komu vsemu davate vysluzky? davate i tem co budou na svatbe?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,my dáváme i těm co budou na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja davam vysluzky prave tem, co na svatbe budou. A pak par mimo, jako do prace martinovi poslu, rodicum do prace, jednem sousedum a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jeste jsem si koupila latku na populnocni saty, ale ted sjem zase nervni, ze je moc svetla a budu v tom jak dve koule. Normalne jsem jedna koule.
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat? Taky máme svatbu ve stejný termín. Těší mě tady ty vaše rekace, že bude super počasí. Kéž by... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
allissa:jasně,ahojik.tak jak ste na tom s přípravama?hotovo?v kolik to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
no, protoze u nas je to tak, ze obvykle se tem, co jsou na svatbe, uz nedava (asi jakoze se dost naji tam :-D ) a dava se tem, kteri nejdou =-) my bereme urcite nejake do prace, pak par lidem co nebudou na svatbe, plus kadernici a tak... ale ty svatebcany jeste nemam moc doresene. Beztak toho ale asi hodne zbyde, takze jim to asi taky nabalime.... 8-) allissa: jasneze bude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allissa vitej, mas rkasne vybrane datum. Tenhle den se totiz vyznacuje tim, ze nebude prset. fender, ja prave mam pro hosty vymysleno, ze predbalim do peknych kosicku par kolecku s podekovanim a cele do folie a masli. A pak par lidem dam pred - maminym kamaradkam, sousedum a jeste nejakym ruznym znamym, co nezvu, ale chci jim pravdepodobne rpedem dat alespon vysluzku. A pak resim lidi jako kadernice, fotografka a tak. Takze to asi az pak, kolik mi zbyde. Budu to delat ve ctvrtek vecer.
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mit fotografa na svatbe celou dobu, ma i zajistene ubytovani... takze asi tomu taky co zbyde :-D janinek - no aspon uz mas latku!!! ja nemam jeste nic!!! a porad vubec nevim...... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja dopredu chci udelat ehzke krabicky a pak rano dam "zbytky" do normalnich krabic od dortu.
Odpovědět
Profilova fotka
a jake budes delat krabicky? ja uz jsem se fakt naprdla :-) a objednala jsem si tricko na vecer na prevleceni (mam ho v albu). jeste si k tomu koupim bile capri a kaslu na to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty obyc bile na vysluzky, k tomu budu mit dekovne karticky v designu oznamek a nejakou maslicku a tak a cele do celoflanu. Jako nic extra, ale proste ehzci nez jen dortova krabice. Jo, malem jsem zapomnela. Mame oznamka, v poledne jsem je sla dat tisknout. Je to oznameni, karticka je stolu a karticka ohledne daru. Jeste k tomu bude dopis s instrukcemi. Ted musim koupit obalky, aby se to veslo a od pondelka posilame a davame, mam desnou radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak koukám tak se nás v ten den vdává dost,tak se k vám připojuji,jen tak mimochodem,já z toho už celkem šílím,zdá se mi o svatbě skoro každou noc,už nevím co s tím.Hrůza! Kdyby aspoň pozitiva,ale prd velebnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, máme stejné datum. Jak to tu pročítám, tak jsme na tom celkem dobře. Dnešním dnem jsme definitivně završili přípravy na svatbu. Všechno je zařízené, domluvené, objednané, vyzkoušené a nakoupené. Posledním resten zůstává rozeslání pár oznámení a nadepsání jmenovek. Až mi příjde podezřelé, že jsem klidná jak želva, hlavně, že bude krásně ;-) To fender: co s tou krabičkou? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?