23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
jo a kamulda: nebudeš mít náhodou cukroví od p. Hladůvkové z Morkůvek?
Odpovědět
Jojo, ty taky?
Odpovědět
Profilova fotka
Digi, asi taky záleží na kostele, někde ti to třeba udělají, ale já fakt nevím:-) A kde to budete mít?
Odpovědět
asi ano. a už jsi se tam byla podívat? máš tam vybraný i dort?
Odpovědět
Já jsem tam nebyla, objednávali jsme si to telefonicky, ale pak jsme na ni natrefili na svat.veletrhu v Brně a cukroví vypadalo krásně a bylo moc dobré. Dort u ní nemám.
Odpovědět
tak to je super:-). akorát mě zarazilo, že nás má dvě, na stejný termín. asi mají velké kapacity :-D
Odpovědět
Jojo, říkala mi , že jsem první na ten termín :-D Ty u ní máš i dortík?
Odpovědět
zatím nevím. mám objednané cukroví a kde dort se teprve rozhodujeme. tak jim je asi celkem jedno, jestli vykrájí padesát nebo sto koleček :-D , udělají to při jednom a je. třeba se tam potkáme :-) . a koláče jsi objednávala kde?
Odpovědět
Já ten dort taky ještě řeším, hlavně jaký, všichni mě zrazují od toho marcipanového, že bývá moc sladký a v létě na něj nebude ani chuť, tak přemýšlím o ovocném... Koláče mi upeče teta a budoucí tchýně je má objednané u paní, která je peče.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí dorty potahované marcipánem a sladké mi nevadí....Ale ty ovocné dorty vypadají taky moc hezky...Ještě ani nevíme, kdo nám ho upeče :-N
Odpovědět
Mně se ty marcipánové taky líbí. A dělají se prý i nějaké odlehčené, tak třeba to nebude tak hrozný. Ty ovocný jsou taky krásný, ale přijde mi, že se tolik nehodí na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my už máme dorty objednaný a vybrali sme si 3-patrovej,potaženej marcipánem s kytkama a nahoře s figurkou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A na kolik vás přijde? A jak bude velkej? :-)
Odpovědět
Ahoj Eri, ty už víš jaký bude dortík?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, ani furt nevíme, kdo nám ho upeče, moc se mi líbí ty tvoje, ale nevím, jestli tu unás někdo něco takového peče:-(
Odpovědět
Profilova fotka
vyjde nás ale na 1500-2000
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co svatební bublifuky,budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme zamluvenou paní, co nám dorty upeče, není drahá a dorty jsou prý moc dobré:-) Ale konkrétně se budem domlouvat až koncem června. Bublifuky nevím, někde jsem četla, že to některé nevěsto udělalo na šatech fleky...Ale na fotkách je to pěkné :-)
Odpovědět
Taky jsem to tady četla, nevěsta měla z toho na šatech fleky, takže raději ne
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď jsem nachytala deni a eimee na jiném diskuzi a teď koukám, kam se nám ztratila erinka a kamulda, pak má v srpnu 2008 někdo být :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Já stíhám všechno :-D Bohužel teda pro DP...
Odpovědět
Profilova fotka
erinka83 - ;-) tak já jdu pryč, tady nemám co dělat, já už v tu dobu budu vdaná paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, se někdo má:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale za to nemám své téma :-| 15/8 se asi moc nevěst nevdává :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to má taky své výhody;-) Si říkám, že mi budeme mít na zámku asi narváno :-( A už šup do srpna 2008 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se chci mezi vas pridat. Snazila jsem se diskusi k nasemu datu najit, ale vyhledavac mi tvrdil, ze tu nic s 23 neni, tak jsem ji zalozila. Timto dekuji Erince za upozorneni. A docela bych uvitala, kdybi mi nekdo rekl, ze jako toho nemam moc domluveneho a zarizeneho, aby me pustil strach, ze nemam sanci vse stihnout a mit podle mych predstav. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím, jestli tě uklidníme ;-) Ale neboj, všechno zvládneš... Hlavně jestli máte termín zamluvený a kde mít hostinu ;-) Na zbytek si myslím že je čas, i když ještě cukroví by to asi chtělo, pak taky fotografa...
Odpovědět
Profilova fotka
Mame misto, cas, hostinu, spani. Fotografku ted domlouvam. Sladke asi bude z hotelu, kde bude hsotina a vse, takze to by melo byt pokryte. Chybi video, hudba a liceni. A pak teda veci jako pozvanky, prstynky a tak, ale na to je porad jeste cas. Trapi me jen saty, jak sjem psala jinde, uz sestym tydnem hubnu a mam to rozpocitane prave az do cervence, abych byla na idealni vaze. Tak mam trauma, ze si ted vyberu a zamiluju saty a pak mi budou velke. Ale zase si rikam, ze je hlavni si nekde vybrat a zamluvit a pak tam jit dva mesice sest tydnu pred. Nez jako to rovnou nechat na posledni chvili. Bohuzel ted dokoncuji skolu a do konce kvetna nemam moc na nic cas. Uz takhle proste pulku casu nad diplomkou travim tady a proklikavam albicka a brousim na netu po obrazkach dortu, stolu a vubec.
Odpovědět
Profilova fotka
Leda to řešit korzetem ;-) Já sice korzetový nechtěla, ale budu je mít a jsem mooc spokojená x-) Taky končím školu, dopisuju diplomku :-S A hudbu bys asi měla začít řešit co nejdřív...:-)
Odpovědět
Ahojky janinek: buď v klidu, já ještě před 14 dny neměla vůbec nic, krom obřadu a hostiny. už mám šaty, nakonec korzetový, i když jsem původně taky nechtěla, cukroví, dort zajištěný, od včerejška dj a teď sháním fotografa...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?