23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hudba se resi, spis ze neni. Protoze styl, co chceme, v okoli asi nenajdeme. No, ja ji musim v patek odevzdat uz. Ted cekam na korektury, protoze to mam anglicky. Delam si ted seznam literatury a doladuji prilohy. Plus musim jako sjednotit odkazovani a tak. A jeste asi kousek dopsat. Jak ti jde se soustredit? Mne vubec, ze jako neco napisu, udelam, ale hned koukam po svatbach.
Odpovědět
y jsme nejdřív taky chtěli kapelu, odradily nás ale ceny a pak přítel skoro všechny nazval, že jsou to šumaři. Dj vybíral on, tak jsem zvědavá. jo, ještě jsem zapoměla, že nás čekají prstýnky a oznámka, doufám, že tento týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, tak já se taky připojuji. Máme taky stejný termín, ale tak se mě zdá že jsem jediná, která snad nemá nic zařízené. No teda kecám, mám šaty a místo konání.
Odpovědět
Nesmíš se tady moc rozhlížet kolem. já když jsem sem přišla poprvé a neměla vůbec nic a ostatní už měli většinu věcí zařízených, tak jsem málem padla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, do srpna času dost,že ? :-D
Odpovědět
To jo, ale raděj už začni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, myslim, ze si budeme rozumet :)
Odpovědět
Víte co holky, mám kamošku, která všechno zařídila během měsíce a půl, byla v pohodě, co nestihla nebylo a basta
Odpovědět
Profilova fotka
To je pekne. Moje hlavni zarizovani zacne v cervnu, ale tu hudbu a video bych chtela zamluvit co nejdriv. A pak vyresit ty saty. A prstynky snad vydrzi do cervna, dva a pul mesice musi stacit.
Odpovědět
Já jsem to původně chtěla vyřešit všechno během měsíce a pak mít až do července klid, ale nějak se to všechno protahuje. Ale stejně, šaty mám zamluvené asi měsíc a pořád o nich váhám
Odpovědět
Ahoj dámy, jsem sice v pátek, ale můžu se přidat? Nemůžu chodit často ale. Rozhodli jsme se před týdnem, nemám zařízené nic. Ani představy. Líčení teda jo, namaluju se sama. I učešu.
Odpovědět
Šaty beru spíše levnější. Z Prahy, bydlíme tam. Jsou tu ale vysoké ceny. Slyšela jsem o Adině a Nevěstě, to je prý hezké.
Odpovědět
Článek se načítá
Kolik tak dáte za prsteny? A jaký máte rozpočet? Nevím, vůbec, co všechno má stát. Nechci nic drahého, ani zase levného.
Odpovědět
Profilova fotka
Srp2008 vitej. A urcite se pridej. Ty to mas moc pekne datum, same dvojky a osmicky. Ja saty jeste nezacla shanet. Mam ulzoene ruzne stranky, ale nevim kde zacit. Je toho nejak moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já o šatech uvažovala taky celkem dost dlouho. Nakonec zvítězilo nechat si šaty ušít na zakázku, tak jsem zvědavá jaké budou. jinak přípravy nechám na prázdniny. Mamča je učitelka a má prázdniny a taťka taktéž, takže bude času habaku. Mamča se už na to moc těší, jak budeme vymýšlet atd. No a můj budoucí a taťka se jen starají co že budou pít, bych taky chtěla mít jejich starosti :-D .
Odpovědět
Šaty ušít bych mohla i já. Ale neumím sehnat návrhy.
Odpovědět
Profilova fotka
Nechala jsem si je ušít u paní Bartošové v Brně, teda ona je nešije. Posílá to do USA a během 6 týdnu šaty přijdou tak jsem zvědavá jak to dopadne :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem take zvedava. Ja se asi rozhodla, ze pockam do cervna. To uz budu mit nejaka ta dalsi kila dole a take uvidim, jestli mi to orpavdu jde a hubnu, jak mam. A proste nekde v Praze budou msuet mit saty, ktere si v cervnu zamluvim a v sprnu se v nich vdam.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že by to neměl být problém, s těma šatama. Jsou i takový, kteří zařizují vše až těsně před svatbou a vše v pohodě. Cvičím každý den, koupila jsem si orbitrek a děsně mě to chytlo. Né že bych to potřebovala, jsem hubeňour ,ale mám z toho cvičení dobrý pocit. Tak ti přeji hodně úspěchu v hubnutí.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky. Tobe at to take vydrzi.
Odpovědět
dydis: prosím Tě, ta paní u které si necháváš šít šaty, má nějaké internetové stránky nebo tak. mám šaty z půjčovny a vyjdou mě na 8. 000, tak si říkám, jestli není lepší si je nechat ušít. jinak ceny prstýnků jsou různé. my jsme se spřítelem shodli, že do nich určitě 15.000 nevrazíme...tak uvidím. nejlevnější je chirurgická ocel třeba se stříbrem, bílý zlato je drahý
Odpovědět
Profilova fotka
Srp2008, kdyby te to tu s nami prestalo bavit, nasla jsem i diskusi k tvemu dni primo http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, to mas dobre. My prstynky jeste vybirat nebyli. Ale, co koukame po netu, ktere se mi libi, tak je to jako 12-22 000, tak doufam, ze se mi brzy zalibi nejake za deset :) Je fakt, ze ja bych chtela asi jen obycejny krouzek, ani tam nechci moc kaminky, ale tak uvidime pak pri zkouseni. Chteli jsme puvodne bile zlato, ze mam zasnubni z bileho, ale ten pak budu nosit na prave, takze to zlute zlato na leve by nemelo byt tak rusive.
Odpovědět
Profilova fotka
My budem mít obyč kroužek, tvar "soudek", 3mm, žluté zlato a cca 5000 Kč :-) za oba
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: šaty najdeš na www.mrkni.net. je to hned jako první odkaz. Ty své šaty mám jinak v albu příprav, můžeš mrknou. Vyjdou mě okolo 6500,- Kč a budou moje a můžu si s nimi dělat co chci a nemusí mít strach, že je někde zatrhnu atd. Jinak prstýnky budou z chirurgické oceli v kombinaci se zlatem a já tam budu mít ještě 3 zirkony, vyjdou nás na 3500,- Kč což je pro nás taky přijatelné. O hudbu se postará můj bráška (svědek) a bude to přes počítač takže taky ušetřeno.
Odpovědět
dydis: a ty prstýnky už máš někde přímo vybrané? Představuju si přesně takovou částku, jako Ty:-). Nad těmy šatama budu muset ještě popřemýšlet, děkuju za ty stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi:To máš super, že jsi z Brna, teda co se těch šatů týče. Paní Bartošová je z Brna, zkus se tak zajít podívat, třeba tam zrovna nějaké bude mít. Jsem zvědavá hlavně jak mi budou sedět. Ty prstýnky najdeš pod LUCIE GOLD, a dovoz máš zadarmo !!!, no nekup to :-D
Odpovědět
No vidíš, a pak, že jsi pozadu s přípravama :-). Akorát mám trošku strach kupovat šaty bez zkoušení
Odpovědět
Asi počkám, až to všechno budeš mít doma a uvidím, jak Ti to bude sedět, a pak objednám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja asi prece jen zustanu u toho pujceni. I kdyz bylo by hezke mit ty saty usite. Ze jako fakt jsou jen tvoje. Plus teda ta cena mi prijde docela dost dobra.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?