Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marcelu bych tam nechala do rána ]-( Je mi líto Milana,i když mě naštval s Ivanou,jak se bavili o hlasování ]-( ]-( ]-( - trest trest trest trest trest
Odpovědět
Profilova fotka
Co to měl David na hlavě? Snad ne Juliho trenky.... :-D
Odpovědět
Hoja holky, já fandila Ivaně, takže je to ok, ale ty zvuky při tom loučení, to mě teda iritovalo :-p
Odpovědět
Hojte holky, já to včera viděla jenom do půlky a koukám, že jsem asi o hodně přišla, že???? ]-( Může mi to někdo říct????? Co Ivana, Marcela a Milan :-o :-o
Odpovědět
sarinka já taky není malá aby nevěděla co dělá
Odpovědět
Profilova fotka
Andel - myslíš Marcelu?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ta Ivana při loučení pištěla jak podsvinče..nebo spíš jako malá svině :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Saruska - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D přesně to jsme taky říkali,ale holky tady jí milujou,tak jsem je nechtěla dráždit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jen ať ji milujou :-D :-D ale to její pištění je nesnesitelný :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sarusko,že tě vidím,dneska tady byla Sabinka,už ti ty parfémy jedou do Brna. Jsme dneska se Sabčou vybraly šaty,jupíííí.Když budete hodné,dodám fotečky. :-D
Odpovědět
sarinka jo jo
Odpovědět
Profilova fotka
Beul - tak šup šup ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sarinko,jsou tam,ale ty se radši nekoukej,ty mě zkritizuješ a já budu neštastníček. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Betul - ty můj blbounku :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Betulko - ty první a poslední jsou nej /to jsou asi stejný,že/- sluší ti hrozně x-)
Odpovědět
betule zkoušela sis ty co byly za tebou?
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku,nee,ty byly na jinou váhovou kategorii. ;-) Sarinko no a já si vybrala ty druhé. ;-)
Odpovědět
betule já bych si asi nevybrala
Odpovědět
Profilova fotka
Betulko - oboje jsou hezký,ale ty první ti krásně sedí a dělají hezčí figuru ;-) Ale každýmu se líbí něco jinýho,já nemusím takový ty dortíkový :-|
Odpovědět
Profilova fotka
se ti ani jedny nelíbí,Andílku? ;-)
Odpovědět
já myslela sobě až si mě nějakej chudák veme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarinko,jj,každý má jiný vkus. ;-) Andílku,vybereš,to buď klidná. ;-)
Odpovědět
betule a co malá co bude mít na sobě?
Odpovědět
Profilova fotka
Betul - kurňa stejně by ses mi líbala víc v těch prvních x-) Uvidíš co řeknou ostatní holky.... ;-)
Odpovědět
sarinka ty druhý sou hezčí
Odpovědět
Profilova fotka
v těch jednoduších je větší kóča :-) ,v těch druhých tak nevynikne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
betule jééé, bezva.. se těším, koše s prádlem pořád čekají :-D jináč já bych vybrala ty první šaty, ty jsou fakt hezký a pasujou ti nejvíc..ty ostatní jsou jako šlehačkovej dort a v jednoduchosti je krása ;-) šla bych do těch prvních x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem zvědavá,takže všechny ostatní příchozí,názory sem!Snesu i kritiku,tak do mě! :-D
Odpovědět
betule a zkoušela sis ještě jiný?
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku zkoušela,ale nesmělo se tam fotit. ;-) Ale myslím,že ty dvoje byly nejlepší. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?