Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saruska - my se vždycky schodneme,viď? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, fakt jo ;-) a to jsme blondýny :-D :-D jen ty pejsky máme odlišný, ale mě šlechtí ti dva piťáčci co jsem měla a malá je vychovaná tak, že by mohl leckterej piťák závidět ;-)
Odpovědět
už to zase blbne
Odpovědět
Profilova fotka
Sarus - x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvílku jsou vyvolení,kdepak jste? :-)
Odpovědět
na chatu
Odpovědět
Profilova fotka
Nááááááástup :-D
Odpovědět
rozkááááááz
Odpovědět
Profilova fotka
andílku,holky na nás dneska kašlou :-(
Odpovědět
Čaute kočky.... včera jsem lehla jako po boji, takže jsem neviděla ani upotávku v 21.10 :-N :-D něco zajímavého???? Šatky jsou hezké Bet, nejvíce Ti sluší ty první!!! Ty druhé mají strašně volánů! ;-)
Odpovědět
Ahojte holky :-) Tak nějak nevím co se děje ve VV, ale dneska se podívám. Pak jsem koukala, že nám Bětulka zkoušela šaty, tak přispěji také se svým názorem. Nejvíc se mi asi líbily ty druhé šaty (koukám že jako jedné z mála tady). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti x-) - čus ty chrápači,večer koukej přinést dodatečně omluvenku :-D Betule - sleduješ? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Sari!!!!!!!! Ok... donesu podepsanou!!!! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sari,co mám sledovat?že se mnou vybrané šaty nikomu nelíbí?Stane se,hlavně že se líbí nevěstě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já byla u výběru a můžu říct, že v těch druhých mi bet úplně vyrazila dech, byla jak princezna... na těch fotkách to vůbec nevynikne, ale věřte mi, že si vybrala dobře!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,děkuju. ;-)
Odpovědět
Nahodou mne se Betule libi v tech vybranych satech... ;-) :-p :-D A co zenich...Videl fotecky... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko,neviděl,a myslím,že ho to ani moc nezajímá. :-D Nebo možná viděl a já o tom nevím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky, nevíte, co se na dnešek večer chystá v zúčtování? psali na webu, že náš čeká nějaké překvapení
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,oni by měli dostat nějaký trest ti tři Ivana,rené a Milan,tak kdo ví,jestli to nebude mít s tím něco společného.Třeba je všechny tři pošlou domů. :-D :-D :-D
Odpovědět
Sem to včera neviděla, co ta René? Ona se ožrala vrzla si s Dominikem a leč nechtěla být před národem a před svojí dcerkou za babau co se neumí ovládat, tak raději zvolila taktiku láska. Ale jelikož se do toho Dominik obul až moc vážně, neustále ji optalává už začíná přemýšlet jak z toho ven, co??? Už mu dala kopačky nebo ještě zvažuje???
Odpovědět
Profilova fotka
Ari-zvažuje. ;-)
Odpovědět
Jsem četla že Dominik už pomýšlí na svatbu a miminko s René =-) :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsem zvědavá! taky si totiž myslím, že to bude trest a úplně mám strach, že někoho pošlou dom protože psali, že dostanou dva tresty, ale dostali jen jeden - s těma rukama no jsem napnutá, teda
Odpovědět
Tak to jsem teda taky zvědavá. Pár dní to nevidím a takový události :-N ... Ale pochybuju že by třeba Milana poslali domů to ne... Spíš bych čekala, že třeba za trest půjdou do duelu možná.. Že by jako bylo normálně byly palce, ale pak to Tereza stopla a řekla, že viníci jsou do duelu... Ale to už asi fantazíruju, že... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale kotátko, zas to není špatnej nápad kolik zbejvá týdnů do vánoc??? a kdy to má končit? podle mě to musej stihnout před vánocema a to už teda moc týdnů není, tak 5, no to maj co dělat
Odpovědět
rené porušovala pořád a nic jí nedělali
Odpovědět
Hela: Necháme se překvapit jakpak to dopadne ;-) Andel: úplně souhlasím..
Odpovědět
Profilova fotka
Má to končit 1.12.,což je už za chvíli,udělají dva trojduely,vypadnou v každém dva a můžou to zabalit. :-D
Odpovědět
Už 1.12 ?? =-) Tak to bude teda fofr :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?