Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
sobota - trojduel - zpátky se vrátí jenom jeden.... :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta Ivana je držka ]-( vorachlá a drzá-leze na nervy všem i Terezce - nějak si myslí ]-(
Odpovědět
to je síla já myslela že David se baví s Ivanou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě Vám je ta blbka sympatická? :-p
Odpovědět
Jak jsem minule přála aby vyhodila Juliho a vrátila se do vily, tak teď jí přeju ať už raději maže domů... Ulhaná, namyšlená, ironická...fuj... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ivča půjde domů,snad sebou vezme toho idiota Radima,to je strašný ko.ot. ]-( Anebo možná vyzve Davida,ale nevím koho vyzve on,ale asi by s Ivčou zůstali ve studiu oba. :-D
Odpovědět
Davidovy reakce naprosto chápu... Sari: tak přeci jen jsi se dočkala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarinko,je,má stejný humor jako já.
Odpovědět
Tak Ivana by si mohla vzít Radima a ten Marcelu. A vrátila by se Marcela.... Ale David to bude mít u Ivany asi nahnutý..
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím,že momentálně jsou David,Ivana a Radim nejslabší.Kdyby šli ti tři,nebyla bych si jistá,kdo se vrátí.
Odpovědět
Bety já myslím že z té Tvojí zmiňované trojky by se vrátil David (nebo aspoň bych si to přála) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já bych si přála Davida vrátit. Betul - nezlob se ale to její chování je trapárna,je to vesnický ho...,který si myslelo,že teď dobylo svět ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to nevím,to bych se nevsadila. :-S Ale tak nějak mám tucha,že Ivča vyzve Davida a ten Milana,nebo Ivča vyzve Radima ten Dominika nebo Davida????Moc jich tam už není,těžko říct,jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nezlobím,je to tvůj názor,jen si myslím,že vidíš chyby jen na ní a na ostatních ne.Já mám prostě jiný názor a TEČKA,jak by řekla ta trapně jakože zamilovaná hvězda které fandíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Zapomněla jsem na smajloše,ať to nějak špatně nepochopíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jí prostě nesnášííííííííííííííííííííííííím :-D
Odpovědět
já si myslím že měla pravdu že každej tam hraje
Odpovědět
mě se david zprotivil
Odpovědět
Holky jdu spát. Takže Dobrou noc :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou x-)
Odpovědět
Přidávám se k bet, Ivana mi nevadí a myslím, že má pravdu, že tam každej z 50ti % hraje. A jinak já nesnášíííííííííííííííííím René:-D A david se mi taky zprotivil, je divnej:-) Tak, jsme se k vám pěkně připojila a můžu jít pracovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,jsem zvědavá,co si vlastně David s Ivanou udělali a pak budu soudit,kdo mi vadí víc. =-) Sabinko,kdepak tě máme? :-(
Odpovědět
betule mě taky
Odpovědět
Hojte kočky moje vyvolené... včera jsme koukala, ale nebyl net ]-( mami sjíždí Dr. House na DVD, tak jsem měla útrum..... No ivana mě docela zklamala... jak se chovala, jako největší favorit a pěkně jí to stouplo do hlavy... hlavně mě neumlaťte :-(
Odpovědět
martinka.t :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,neumlátíme,není důvod.Změnila se holka,to máš recht. ;-)
Odpovědět
Andel znamená to, že mi uděluješ milost :-o ;-)
Odpovědět
Holky, asi jsme divná, ale mně dřív přišla jako úplná husička, teď je prostě free:-) A mě takhle baví víc;-)
Odpovědět
katwind ona jim to tam dáva, najlepší bylo jak povídala jak to hrajou a oni vrtěli hlavou jako že nehrajou
Odpovědět
To jo já jí neberu, že to hrajou.. já bych také hrala, však 11 melounů nenajdeš na silnici, že ;-) ale vadí mi to jak se chová, když se od Milana dozvěděla, že měla nejvíc hlasů to přeci nic neznamená a včera u toho pinpongu.... no hlavně, že Milánek je neohrožený zatím, je to můj favorit a ostatní jsou mi ukradení ;-) :-D :-p Bet ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?