Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
No právě Dragi :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já su tak ráda,kde máme Sarinku?Brečí v koutě? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam dej nějaký hvězdičky, marti...zajímají mě chlapský názory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, sarinka musí zuříkovat :-) sari, neboj, ona někdy vypadne, pokud nevyhraje :-D
Odpovědět
Oukej, tak tam dám hvězdičky, ale ne že mě pak zabijete :-D :-D :-D :-D p**a se vrítila a č*****k zůstal venku... stejně to byl duel o h***ě :-N
Odpovědět
marti 8-) :-D
Odpovědět
Já jsem říkala, že to semka ani nemůžu dát... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mazéééc :-D dobrý ohodnocení... to je masakr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dost dobré,můj drahý tady parodoval Ivanino loučení,jsem nestihla ani zaslzet. :-D A pak mě krotil jak jsem nadávala Julkovi,prý mámo,zas to tolik neprožívej. :-D
Odpovědět
dobrý večer slečny, se Vám moc omlouvám, ale jinak to říci nešlo, Váš Mareček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D teda mámo, ty musíš nadšením sálat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sálám,to bys čučela a asi půjdu s drahoušem spát,ale neslibuju. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jojo Bety... tak to pořádně a řádně oslavte a né, že z toho slavení bude druhá Vandička :-D :-D Mareček jak byl překvapen, že jste reagovaly ;-) máte u něho prý + :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťo,ty máš taky Marečka?To jsme dvě. ;-) Martinko,neboj,dva dny nespat,takže Vandička nehrozí,ale dohodli jsme se,že se náš syn bude jmenovat Vendelín,když může mít Julius ségru Julii,Vandička bude mít Vendelína. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neslibuješ jemu nebo nám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale můj Mareček vám tady asi nic nenapíše. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nikomu,Sabi,vlk taky sliboval. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám Filipa, se mezi vás nehodím :-( ale má příjmení od "A", co vy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můj na H. ;-)
Odpovědět
No jo vlastně Bety, my máme obě doma Marečka!!!!!!! ;-) ;-) No vybraly jsem si dobře ;-) ať žije Vendelín :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A podává ti pero,Mareček? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu spát,drahé dámy,Mareček sice asi nic nepodá,ale včera jsem moc ponocovala,tak je třeba to dohnat.Papa zítra! :-D
Odpovědět
Můj na U :-D :-D Jooo Bet zrovna před chvíli mi ho nabízel :-N :-N asi neodolám :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,vy taky na nic jiného nemyslíte,tento týden už jednou bylo,neee? :-D :-D :-D
Odpovědět
Jsme mladí... tak toho musíme využít a když se nabízí :-N :-D :-D Hezké spinkání.... Bety... Já jdu také :-D :-D :-N tak se tu mějte a zítra naviděnou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky mladí, ale mě nanabízí... je vždycky unavenej :-)
Odpovědět
Sabco, tak ho nech přejmenovat na Marečka :-D :-D Dobrou noc.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, dobrou, berušky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se přiznejte,který z Vás jste zruinovala konto? :-D :-D :-D Marti - to sis teda pos...,že ses přidala na stranu blbky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě dneska,ale nikdo nenaštve - měla jsem krááásnej den - obídek s manželem,kupování jen tak dárečků,večeře, kino.... Ale pozor,všechno mám nahráno,zítra všechno zkouknu a ohodnotím,dokonce i sms mi přišla do kina o vypadnutí,což mi teda malinko zkazilo náladu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?