Pozdní příchod nevěsty

Ahoj holky, měli jsme s manželem nedávno svatbu a díky špatnému naplánování líčení a česaní se mi podařilo přijít cca o 10 minut pozdě k oltáři. Farářka pospíchala a způsobilo to můj neskutečný stres a nenatočení příchodu mého muže a družiček. Stalo se to i některé z vás? Jsem z toho hrozně špatná, zkazilo mi to celkový dojem ze svatby 😔
Odpovědět
Profilova fotka
Ted už toho stejně nezměnís tak proc se tím trápit ?
Odpovědět
Souhlas s Tess, fakt si chces pamatovat svoji svatbu jako “den, kdy jsme meli zpozdeni hned na zacatku a nenatocil se muj prichod k oltari”? Kdyz si vedle sebe postavim “nenatoceny prichod” a “vzala jsem si nejlepsiho muze na svete”, co je ten duvod, proc si dany den pamatovat? Na KAZDE svatbe se neco pokazi. Opravdu na KAZDE. Nekdy je to velky pruser, ktery zaznamenaji vsichni, nekdy takovy, ktery vyresi koordinatorky a novomanzele to treba ani nezjisti… Ale zadna svatba neprobiha do detailu tak, jak bylo naplanovano. Je lepsi se s tim smirit a povznest se nad to. U nas drobnou nehodu zpusobil muj (novo)manzel. Chvilku jsem z toho byla rozhozena, ale pak jsem si zvazila - je tohle duvod, proc si necham zkazit perfektni den? Ne. Je to, ze nemas video z prichodu, duvod, proc na dany den vzpominat v rozpaky? Ja ti nejak nevim. Ale mozna je moje perspektiva jen jina proto, ze jsem video povazovala za zcela nepodstatnou vec a kameramana jsme nemeli.
Odpovědět
Souhlasím s vámi oběma. Můj příchod zaznamenaný už je a nástup se pak udělal ještě jednou a dotočil. Mrzelo mě hlavně to, že jsem si neohlídala kdo všechno se líčil a česal. Holky vůbec neřešily, že ještě nejsem hotová. Díky nim se toto stalo. Když se na to podívám zpětně obřad byl nádherný, nezůstalo jedno oko suché a celý den pak žádná chybička. Jsem jen hrozná puntičkářka a tohle mi nějak nejde zkousnout. Muže mám báječného i kompletně celou jeho rodinu. Děkuji za podporu a hezká slova ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli te to trosku uklidni, tak ani u nas vse neprobihalo hladce a vubec by me nenapadlo si tim zkazit dojem ze svatby 😊 v 7, kdy me mela zacit licit a cesat vizazistka, mi zavolala, ze mela autonehodu (nastesti se ji nic nestalo). Ale ja s sebou samozrejme nemela nic! Nastesti sehnala nahradu, ktera me zvladla ucesat a nalicit za hodinu a ctvrt. Takze fotky z priprav a video bude taky jine - jak rekl kameraman, takove trosku naruby 😁 protoze jsem byla uz oblecena v satech, abychom vse stihli. Ted uz se tomu smeju, ale v tu chvili nez prijela vizazistka, jsem byla zrala na infarkt 😂 takze vsude je neco 🙂
Odpovědět
A kde bol kameraman, ze vas nenatocil pri prichode?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem přišla pozdě, hosté, kapela, matrikářka, všichni museli čekat, 10 minut to bylo určitě, spíš i víc. Muž měl vzít kytky a zapomněl je v místě oslavy, tak pro ně ještě běžela fotografka (naštěstí to nebylo daleko). 😄 Čekání se přežilo, kameramana jsme stejně neměli a rozházet jsem se tím nenechala, prostě se stalo, tak se s ním už nic nenadělá. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?