Konec svatby ve 22:00 - co pak?

Ahoj holky, mám dotaz :) našla jsem si krásné místo, vše super. Cena za pronájem zahrady je 15.000 , s tím že je to pronajato hned od rána, do 22:00 kvůli nočnímu klidu. A teď přichází to úskalí, co dál. Ukončit svatbu už ve 22:00? Je pak možnost se přesunout dovnitř do sálu, ale jen do 1:00, a chtějí za do dalších 8tisíc.. měli by jsme je, ale jestli to není zbytečné? Nebo pak řešit přejezdy jinam? Moc děkuju :)
Odpovědět
No, já jsem měla taky vysněné místo a chtěli po nás konec ve 2:00 ráno a to jsem opravdu nechtěla, aby byla svatba jakkoli časové ohraničená, tak jsem z toho vycouvala. Nakonec jsem daleko víc spokojena s místem, kde to bude. Bude to méně náročné na logistiku...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to záleží hlavně na skladbě hostů, ne? Já bych si třeba nedokázala představit, že bych našim 50 pařícím přátelům oznámila, že je ve 22:00 konec, ale pokud by to byla svatba třeba jen s rodinnými příslušníky (o kterých vím, že nebudou toužit pařit do půlnoci) a pár rodiči s malými dětmi, klidně bych se s časnějším koncem spokojila. Zkrátka, pokud odhaduješ, že už to stejně kolem té desáté bude samovolně utichat, nemá cenu to protahovat. Pokud naopak tušíš, že budou hosté teprve v nejlepším, určitě zařiď i ten sál na později. Jinak si myslím, že jakýkoliv přejezd někam v 10 večer zábavu spolehlivě zabije.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak zmiňuje drabík, záleží jaké máte hosty. Také záleží jaký připravíte program, jaké bude počasí atd. Pokud máte obřad později a víte, že se hosté rádi baví určitě bych uvažoval o prodloužení. Věřím, že cena nebo posunutí večerky půjde trochu usmlouvat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně bych teda asi hledala raději jiné místo. Nedokážu si představit, že se lidé v 10 večer seberou a pojedou jinam - to bych se vůbec nedivila, kdyby většina zamířila spíše domů.. na druhou stranu, platit 23 tisíc za pronájem celkem... docela darda. Co udělat tu svatbu jen uvnitř a neplatit tak za pronájem drahé zahrady?
Odpovědět
Hledat jine misto a nebo obetovat tech 8tis, my jsme obetovali 12 tis nad ramec na tvrdej alkohol, nemohli jsme prece v pulce nejvetsi party stopnout chlast... tak bud jine misto a nebo priplatit.. pokud mate brzy obrad a vse na jednom miste tak ta 1:00 je tak idea co se konci... u nas dj prestal hrat pry v pul 2 a ostatni co chteli tak zustali sedet a pousteli si z mobilu nebo delali party v pokojich... to Nemuze nikomu vadit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně bych hledala úplně jiné místo. Byla jsem na svatbě, kde i ten přesun dovnitř po 22:00 ze zahrady udělal problém - prostě to najednou úplně ztratilo drajv a i když pak ještě krájeli dort a pokračovali, spousta lidí si najednou uvědomila unavenost a odjela... Přesuny považuju za dost nebezpečné...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?