Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Ahoj holky, Peti: mne se libi to svatebni stribrne ;-) Se srazem pocitam, tak to dejme nejak dohromady. Misto uz mame, tak se musime domluvit v kolik hod a kolik nas bude??
Profilova fotka
No je potřeba se vyjádřit, kdy dorazíte vy přespolní!!! ;-)
Profilova fotka
Ja se prizpusobim vetsine, budeme stejne u segry, tak to nebudu mit daleko ;-)
Profilova fotka
Maci, tak to tam můžeme vyrazit spolu. ;-)
Profilova fotka
Peti tak to jsem zcědavá na tu fotoknihu já už bych jí měla každým dnem taky mít :-) tak holky dneska pádím ahoj V.
Profilova fotka
Jo Peti, jestli chces vzit, tak neni problem. Poveze me manzel s dcerkou a pak me snad i vyzvednou...
Profilova fotka
zdravím vás kočky, na sraz bych šla moc ráda, ale slavíme taťkovo narozky.Však to snad nebude poslední srázek né? ;-) U nás teď začlo pršet chjo 8-(
Profilova fotka
Marti, já počítala, že pojedu autem, ale zase takto bych si mohla dát i nějaký drink ;-) No popřemýšlím, děkuji za nabídku. :-D Koukala jsem do tvého alba a nikoho ze svatebčanů od vidění neznám, takže ségru jsme neidentifikovala. :-| Len, to doufám, že není poslední...ale když to tady nějak po těch svatbách vázne... ;-(
Ahoj, reknete nejaky priblizny cas, at se muzu mrknout kdy by mi neco jelo :-)
Profilova fotka
Peti, tak nejak jsem to myslela, tak to zvaz dobre :-D . A v kolik teda?
Profilova fotka
To by mě taky zajímalo??? Holky, vyjádřete se (Zuzu, Pavka, Žofi, atd.). ;-)
Profilova fotka
Já holky jen tak tady pokukuju, a stále už třetí týden válčím s virovým zánětem v oku, takže můj příjezd na sraz je hodněěě špatný. ;-( A tak doufám, že také nebude posledni. :-( Vůbec nevim jak na tom budu, nejhorší je, že se mi hodně rychle ty očka unaví a pak pálí a slzí. Nikdy jsem tohle neměla a už vim, že bych to nikdy mít už nechtěla!!! ]-( Dnes jsem byla v práci a vzala si práci domu, budu vždy chvilkiu pracovat na PC a pak odpočívat a pak zase pracovat... a tak dál.. dokud nebudu mít připraveny výplaty! Ale na PC funguju tak max. hoďku, pak už to mám rozmazané a nevidim... Horor... Petruzskooo tak jaké jsou fotoknihy, nějak jsem nad nima také začala přemýšlet a řešim teda kde je nechat vytisknout!? Který ten prográmek je nejlepší. :-) Tak holčiny, že mi tady napíšete Váš názor... od koho, za kolik je máte Vy. x-) Moc děkuju 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Niko, to je skoda, ze mas porad bebi, tak snad se to brzy zlepsi! Kniha se mi libi, mam tu CeWe knihu a volila jsem ji proto, ze na ni byla akcni cena. Ale u mne je jejich program az na 2.miste, nejvic se mi libi ten od Happyfoto, ale ta cena... Holciny, kdo jste vyvolavaly fotky, co maji ramecky? Mam strach, ze se mi to orizne spatne.
Profilova fotka
Dobré ranko holčiny , Petrusš už máš teda tu knihu jaká je? Niky já mám tu stejnou jako Peta, ale jeste je nemám doma jen jsem ji udělala a tedka se na ni docela tesim. Holky s tim srazem je mi to líto, ale jsem na koncertě v Praze na Michaelu Boltonovi, takže se omlouvám a doufám, že příští sraz vyjde a že vás konečne poznám osobně :-)
Profilova fotka
Dobre ranko! Tak dojede vubec nekdo nebo jak? Ach jo a ja se tesila. To se jdu kvuli vam i ostrihat. Knihy jsou krasne, ale ja zadnou jinou dosud nemela, takze nemam srovnani. Vcera jsem do ni vlepila oznamko, tak snad bude drzet. Jak budu mit cas, tak to zkusim nafotit.
Profilova fotka
Muj dotaz s fotkama a jejich vyvolanim stale trva.
Profilova fotka
krásné ránko :-) u nás svítí sluníčko, tak bude dnes krásně x-)
Peti, ja nechavala delat fotky bez ramecku, takze ti s tim neporadim. Ale rekla bych, ze by to nemel byt problem, jen to urcite chce upozornit je na to ve fotografii predem...
Profilova fotka
Šári, já to chtěla zadat přes net, jsou to fotky, co chce mamka, takže menší formát. Svoje mám vyvolané od Z. Sch. Ale včera jsem to trochu študovala a u fotolab to už chápu, ale u happyfoto ne. Sice mají slevu, ale asi to nechám u fotolab. ;-)
Profilova fotka
My sme dělali u Heysmile i u Fotolabu a víc se mi líbí ta od Fotolabu... A teď máme od Happyfota a ta ještě nedorazila... Ale jinak prográmek nejlepší od Happyfota. :-) Mě je čas jedno a taky sem se těšila...Tak zatím sme tři, ne? :-)
Profilova fotka
Jo jo, program má nejlepší happyfoto. Ale jejich program na fotky mě zklamal - nějak jsem tam neobjevila možnost úprav jako u fotolabu. Na knihy jsem Heysmile hned vzdala - zbytečně složité a stejně se s tím nedá nic dělat. Jediné, co mě překvapilo u fotolabu, že jsem u textů zadala bílé písmo a je šedé, ale vypadá to dobře i tak. ;-)
Fotoknihy pres Happyfoto: ax.spokojenost. Tentokrat pres Fotostar-jdu si je vyzvednout ve CT Dnes ma muj muzicek svatek, jdem to oslavit do tanecnich :-) A ohledne srazu furt cekam na vyjadreni vedeni kvuli toho skoleni, ale pocitam s tim, ze bych dojela na otocku, takze bych byla vdecna, kdyby byl sraziki dopo =-)
a jinak Vas vsechny zdravim x-)
Profilova fotka
Pavli, dopoledne??? To mi nemůžeš udělat, já se tak těším, že se konečně zas trošku vyspím! :-D Ale vzhledem k tomu, jak se to tady vyvíjí, tak mám pocit, že to dopadne tak, že to stejně padne, což mě pěkně štve, ale není tady žádné nadšení ani čas u většiny. :-|
Profilova fotka
Ahoooj holky, já teda nadšená jsem :-o Opovažte se udělat sraz beze mě ]-( Akorát nestíhám, měla jsem včera i dnes dovolenou, takže tu spíš nejsem než jsem a makám :-S Si pište, že se mnou můžete počítat 8-) I s tím drinkem, Peťo, budu s tebou držet krok 8-) Navrhuji 14:00 hod. 8-)
Profilova fotka
14 hodin je už slušnější než dopoledne. Takže všechny, co by přijeli, prosím o potvrzení a nějaký konkrétní čas, tak jak psala Zuzka...ať to nějak "ucelíme". Dnes se jdu ostříhat, abych se vám líbila. A zítra mi dojde to stříbrné album, jupííí. Ale na sobotu ještě nebude - vezmu vám ukázat knížku. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, no slava, konecne nejaky rozumny cas. Se 14:00 souhlasim a se srazem pocitam tak se opovazte ho zrusit! Uz je nas 5 ne?
Profilova fotka
Tak pokud vše klapne i Pavka, tak asi 6: petruszkaa, macicek29, zuzu79, maly_prcek, saraned, pavka.exit.
Holkyyyyyyy, tak aspon trochu pochopeni :-( Pokud bych jela, tak stravim cely den na cestach... |-| Tak aspon na 12??? |-|
Profilova fotka
Tak to už je na jeden větší stůl :-D Mně je čas jedno... Ale že by kompromis na 13hod.?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?