Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Ahojda koceny, preju vam vsem krasna prvni vyroci :-)
Jinak pugi - jak jsi rikala s tim prijmenim, tak mne to moje puvodni taky moc nejde pres pusu... respektive treba u mamky s tim nemam problem, ta se tak jmenuje porad... ale kdyz volam nekam, kde je lepsi se jeste predstavit starym (treba tuhle jsem volala nejake spoluzacce ze zakladky, se kterou jsme se uz asi milion let nevidely), tak to z ty pusy nejde a nejde ven :-D Podpis jeste zvladam, protoze mam jeste stare platebni karty, ty budu obmenovat ted pres zimu... takze pak zapomenu i to a "zmena znacky" bude hotova :-D
Manzelky moje nejmilejsi, vsem nam preju krasne vyroci a i nadale toleranci, pohodu a kompromis ve vztahu, vzajemnou lasku a silu prekonavat problemy. Marti, moc gratuluju k 2.bejbatku :-) Preju pohodove tehotenstvi ,-) Pugie, Niky, Petul, Marti, Saraned, Zuzi, doufam, ze opozdene svatebky a dovci byly fantasticke a plne zazitku a FOTEK, ktere chceme videt ]-( Petulko, myslela jsem na to uz nekolikrat, ze ti to pisnu, ale vzdy na to zapomenu. Nez pujdete na ten zorbing, prosim, prosim, poradne si zkontrolujte provozovatele, svah, jisteni...jak se v cernu zabil ten ucitel pri zorbingu na Morave, tak to byl muj tridni ze zakladky :-( Veliky pohodor, sportovec a vecny kluk...Meli jsme ho moc radi, takze ja od te doby o padajici kouli ze svahu nemuzu ani slyset |-| Sarinko (Lori), nesmutni a hlavne se na miminko neupinej! Ono prijde, neboj se! Moc na Vas myslim, at se podari a najdes dve carky, po kterych touzis... Kdyz uz jsme u toho rodicovstvi, po navsteve gynekologa jsme lehce prehodnotili nas nazor na momentalni materstvi, protoze nam vysledky neprinesly moc dobre zpravy. Ale tak treba se taky jednou povede ;-) Marti, ptala ses na vysledky testu, jak jsem byla tehdy u doktorky, tak ta mi nasla neco v moci, ale pila jsem urol.caj, brala nejake prasky a uz jsem v poho, diky za starost x-) Kazdopadne u nas po roce manzelstvi i tak velike zmeny: 1/ nevesta ma o 10kg a 13cm mene a dusledne v tom pokracuje x-) 2/ 2x nam behem toho roku vykradli auto 8-( 3/ v praci mi pribylo povinnosti, takze se absolutne nestiham koukat na web, tot vysvetleni me dlouhe absencem, ale uz mame net i doma, tak snad to bude lepsi ,-) I kdyz ja uz doma nemam moc naladu znova cucet do compu po celodennim dnu u nej v kanclu... 4/ hodne jsme cestovali, takze jsme se podivali do Chorvatska, na Balaton, po ceskych a moravskych krajich, do Nemecka, Belgie a na zaver to nejlepsi: HOLANDSKO! x-) Naprosto nas uchvatilo a rozhodne se tam vratime, jestli rovnou neodstehujeme :-N 5/ zavarovala jsem sve 1.marmelady v pekarne x-) 6/ uzili jsme si naprosto dokonale sve 1.manzelske vyroci, dostala jsem "svatebni" kyticku, zajeli jsme si na Moravu na misto cinu :-) , zasli si porozjimat a zavzpominat do kostela, dali si obed v "nasi" svatebni hospudce a vecer jsem dostala od sveho muze prekvapeni ve forme svatebniho ohnostroje x-) Marti, radeji drive vse nej k narozkam x-) A at se manzovi libi v noce praci a pro Tebe at je co nejvic doma ;-) Facebook, o kterem jste se bavily, taky mam, jen tam moc nebyvam. Kazdopadne si me pridejte do pratel, prosim a ja Vas urco potvrdim. Aspon omrknete par nasich fotecek ,-) Hledat:Pavlina Elstnerova ;-) Zkusim par fotek nahrat i do sveho alba tady, at nas muzete ocihnout ;-) Verunko (Niky), doufam, ze tchan uz je v poradku a vyroci na chate jste si mohli uzit ,-) Pugie, nove prijmeni uz jsem vzala za vlastni, ale to stare je pro me symbolem minulosti, ktere ke mne taky patri :-) Navic jej mam na vsech dokumentech, diplomu a vysvedcenich ze skoly apod, tak mi to zapomenout nedovoli a ja ani nechci :-) Doufam, ze nevadi, ze jsem Vam to tady zahltila, ale proste jsem tu dlouho nebyla, tak jsem Vas vsechny chtela pozdravit a okomentovat :-)
tu jsme po roce: http://www.beremese.cz/album/view.php... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz budeme mit pomalu vsechny za sebou i to vyroci, to to leti. My budeme mit ten den tady papeze, tak bude cele Brno naruby:-/ V utery jsme dorazili z opozdene svatebky a pres pocatecni rozpaky nas Turecko nadchlo. Porad resim, jak to vyroci oslavit...tak romanticky jak to mela Pavka, tak by to muj manzel asi nezvladl vymyslet. Ale on pry romantik je a ja ne. Pavli, vypadas skvele, manzelstvi ti asi moc svedci. Jdu si te najit na FB. A ten zorbing se nam zase posunul, tak treba z toho jeste sejde, ja moc nejsem adrenalinova a ted porad musim chodit na takove atrakce. Holky, a vy ostatni nejste na FB? Nejde o to, ze bychom si tam nejak vypisovali, ale at ostatni vi, jak se mate.
Zirafko dekujeme x-) Zuzanko, na Tebe jsem nezapomnela, jen jsem te chtela napnout :-N Ted v SO budeme v Lednici (nikoliv lednici :-D ), nemate casek na obed a treba burcacek? .-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem nakoukla. Tak my máme výročí v sobotu a oslavíme ho jak za minulého režimu - tedy prací. Já mám 24hodinovou službu a manžel jde taky do práce.
Diky Petrus x-) to je zrovna jedna z tech fotek kde vypada lepe manza :-D poslu ti do mailu odkaz na vice fotek ,-) Na FB budu az nevim kdy, tak se nediv, ze si te hned neprihlasim, ju? Dneska jsem v praci do 22h, takze to urco ne, protoze v praci to mame blokle a doma usnu jak spalek az prijdu 8-)
Iliiiiiiii, tak to me mrzi :-( Ale tak aspon nedele, co? ,-) a na Tvuj termin se vdava moje sefka ;-) Peti, mas ale pravdu, ze jsem v manzelstvi spokojena, je to fajn instituce :-D
Profilova fotka
Jinak Pavli blahopřeju k úbytku. Taky jsem se na to dala, akorát strašně ráda žeru, takže to řeším cvičením. Mám trenérku v posilovně, chodím na spinning, stepaerobic atd. Mimčo zatím nechystáme, v květnu mě čekají Mgr. státnice a na jaře chceme začít stavět. Jinak všem hezké výročí a doufám, že jste si užili svatebky. Tu my absolvujeme možná v listopadu někde v lázních.
Profilova fotka
Jo, jo v neděli jedeme se známýma do Vrchlabí. Kamarádka tam příteli zaplatila zorbing k narozkám, taky to předem obvolávala, páč z toho má strach. Jedeme naším autem, ale chci ho poprosit jestli by cestou zpátky neřídil, že bych sebou tajně vzala flašu šampusu jako překvápko.
Ahoj holky, Pavli gratuluji k ubytku, clovek se hned citi lip, ze :-) Jsi dobra. My mame vyroci az 27. zatim nemam plan jak to oslavit =-) Co se tyce fotek z nasi dovolene, tak pro me nejjednodussi zpusob bude asi hodit sem odkaz na nas blog (respektive meho muze + pise tam i par nasich znamych). Na konci toho prispevku jsou odkazy na fotogalerie, abych sem nemusela vkladat tolik odkazu (rozdelili jsme to do 12 galerii), posilam jeden, vy si to tam najdete, zejo ;-) Bylo tam fakt krasne a celkove to bylo cele jedna velka pohoda :-) http://blog.ne2d.cz/blog-post.php?blo...
Článek se načítá
Tyjo, neumim pocitat, 9 tech galerii je :-D no ale to je jedno. Je jich dost i tak :-))))
Dekuju holcinky, snazim se x-) muzete juknout jeste sem, chcete-li http://www.beremese.cz/album/album.ph... Sari, naprosto luxusni fotky x-) Pristi rok jedem na Korsiku ;-) Koukej na vyroci neco vymyslet, ja udelala aspon michana vajicka k snidani a z chlebu a rajcat vyrezala srdicka :-N Ilco, snad se prekvapko podari, uzijte si to ;-) Jinak uz davam pomalu dohromady seznam darku na Vanoce (ano, jsem prastena, ale to Vy vite :-D ), tak pak zase hodim tipy, treba se Vam to bude hodit x-) Pekny vikend :-)
jejda, tenhle odkaz je ten spravny...http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3294533&vReferer=
Profilova fotka
Hele, já byla dnes na nákupech ve Freeportu v Hatích a už mám nakoupené dárky pro taťku k Vánocům...naráz bych celou family nedala, zas tolik nevydělávám. Na Korsiku mě to taky děsně táhne, ale tato krajina je Čechy docela nedotčená, tak vlastně nevím, jak na to.
Profilova fotka
ahojte kočky, tak máme rok zasebou co, strašně moc nám to uteklo. já hlásím, že se mi 18.8 narodila dcera Valerie Anna. porod byl tak strašně rychlý, že jsme stihli jen u příjmu sepsat papíry a šlo se rodit.Normálně jsem druhý den byla fit.Nic mě nebolelo :-) tak pa Lenka
Profilova fotka
Ahojky, Leni, moc, moc gratuluji, Valince preji hodne zdravicka a at Vam dela jen samou radost ;-) Pavli, super poctenicko, dekuji za pranicko, oslava byla bezva, dostala jsem plno darecku a hlavne uz taky tu domaci pekarnu. Pak mi musis poslat nejake mnam receptiky. Na netu je toho dost ale ja bych potrebovala nejake vyzkousene...Pekla jsem zatim jen zakladni bily chleb a mazanec. Sari, fotecky naaadhera :-)
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem Vás dočetla :-) VŠEM MOC GRATULUJU K 1. VÝROČÍ :-) my máme dneska takže za chvíli jdeme na oběd a taky se jdeme podívat na místo činu a udělat nějaké pěkné fotečky :-) jinak jsem ve 4 měsíci a v březnu by k nám měl přiletět čáp :-) tedka jedeme na dovču a už se moc těšíme právě tak oslavíme naše první výročí :-) tak se mějte krásně a určtě kdo má Facebook tak si mě přidejte :-) Veronika Lukášová :-) Gratuluji Leničce k miminku a přeji ji jen aby jim dělalo radost a aby jste byli všichni zdraví :-) Jinak zdravím všechny a jsem ráda že se píšete jak se všechny máte jen tak dál :-)
Ahoj zinky :-) Dnesnim "vyrocnim" spoustu lasky do dalscih let x-) Lenicko, gratulace k smudlince x-) Jak se dela tak rychly a bezproblemovy porod, podel se o recept ;-) Marti, hod mi do IP mail a poslu ti odkazy odkud cerpam ,-) uz jsem delala spoustu ruznych chlebu, sladkych test i testo na vanocku x-) , ale je pravda, ze se u mne stridaji obdobi max.nasazeni a pecu o sto sest ]-( a jindy zas nepecu par mesicu |-| Verco (Zofi) uka fotky z vyroci a pripadne briska ;-)
Profilova fotka
Holky, tak mam info (teda z 2.ruky), ze Ivce Malemu prckovi se vcera narodil klucina. To si dali krasny darek k vyroci! Skoda, ze za nami nekdy nezajde. Pavli, taky mi to posli, please.
Profilova fotka
Jeee, tak to Ivce moc gratuluji, snad sem jeste nekdy nakoukne... My jsme byli ve ctvrtek na kontrole v Olomouci a podle pana doktora by jsme meli mit taky chlapecka :-) Tak budeme mit doma parecek. Nejak nam bylo jedno co to bude, ale ted jsme radi, aspon si vyzkousime oboje ;-)
to tak rychle uteklo?! :-o Tak Ivusko, at jste s prckem zdravi!!! x-) Maci, super, gratuluju x-) a jmeno uz mate? ,-) vydrz, prosim, s tou pekarnou, poslu co nejdriv, ale ted neco resim...kuju za trpelivost :-N (+Petka tez,-)
ufff, tak prave v tuto chvili jsem se odhodlala, ze prodam sve saty |-| rozporuplny pocity se ve mne bijou jeden pres druhy :-N :-( :-S viz me albicka :-)
tak ted jsem fakt nas*ana! bylo mi vymazano album s satama a vecma pro nevestu jenom proto, ze jsem tam uvedla, ze chci saty prodat! 8-( Album jsem updatetovala v 1 v noci, upozorneni jsem dostala dnes rano o pul devate a nez jsem to stihla udelat, tak je smazano?! :-( Ty fole... :-| 8-( |-|
Zofi, mas krasne brisko :-) a jinak uz tady radeji moc nebyvam, jsou tu moresy, jak v praveku 8-( stale nemam vysvetleni, proc mi zmizelo album a navic fotky jsou v nenavratnu :-( Fakt masakr...
tak jsem prave prisla o svou profilovou fotku na zaklade toho, ze je zatim v poradku, nic proti pravidlum neporusuje, ale v budoucnu by mohla, tak mi ji radsi smaznou hned :-D Za 3 roky, co jsem tady, jsem nemela jediny problem na beremku, ale jednou to asi prijit muselo... =-) Proto koncim svuj nerovny boj s vetrnymi mlyni alias adminy na tomto serveru a na FB na videnou, holky moje x-)
Profilova fotka
Ja vam porad rikam at jdete na FB, tady je to o nicem.
Profilova fotka
Ahoj holky děkuji za pochvaly no už mě to bříško roste :-) jo taky sem moc nechodím a tak na FB je to ted lepší budeme tak ve spojení. Peti ještě k tomu hotelu : je to teda Oblast Kolymbie a hotel Kolymbie sun v recenzích jsou i špatné , ale tak to bývá u mnohých. Hotel paráda , vybavení jídlo vše OK nápoje měli jsme ALL inclusive takže pohoda koktejly - pro i nealko takže bezva. Na výber jsme měli ze 3 pláží vše byli tak cca 200 m takže pohoda. Jednidé co mi trošku vadilo, že tento hotel má hodně českou , slovenskou a polskou klintelu, takže jsme museli občas poslouchat ty kecy, ale jinak v pohodě. tady jsem ti hodila odkaz tak se kdyžtak mkrni jinak fakt dobré doporučuju :-) http://www.akvila.cz/rhodos/kolymbia/... Holky všechny vás jinak zdravím a gratuluju Ivance :-) a taky macíkovi :-) chodíš na modrého koníka já jsem tam docela často tam mi napiš do IP do které diskuse chodíš :-) tak se mějte všechny krásně a piště piště piště :-)
Profilova fotka
Ahojky, Chodi sem jeste vubec nekdo? Budu se asi muset taky prihlasit na FB at nejsem pozadu. Pavli, to je mi lito s albickem. Synacek se bude jmenovat Tobias, kdyby se pan doktor nahodou spletl a byla to holka, tak to bude Rozarka :-) S pekarnou pockam jak dlouho bude treba :-) Zofi, na konika nechodim do diskuze, mam tam jen album dcerky a koukam tam docela casto na inzeraty, kupuju a prodavam ;-) Papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?