Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
nemas lepsi foto? mimochodem, o srazovaci folii slysim prvne, jak se s tim zachazi?
Profilova fotka
Ne, musela bych nafotit a to se mi nechce... Šak jak budu v praze, tak já si vezmu něco vlastnoručně vyrobeného :-) To je folie, na kterou se kreslí pastelkama, pak to stčíš do trouby na 10sec a ono to vytvrdne, ztluští se to a zmenší, takže to vypadá jak malované na sklo...
Profilova fotka
Dobré ráno, celé ráno i celý den :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera měla nákupní maraton s mamkou po Olympii...ona se tam sama bojí a potřebovala nakoupit nějaké dárečky, tak jsem se obětovala - s ní to je moc náročné. A jak jste tady mluvily, že nikde nemají bundy, tak v Pumě měli jednu úžasnou! Ale nikdo mi ji nechce koupit. Jinak nic new - už chci víkend. Nevíte, kde na netu koupit kvalitní prostěradla za málo??? ;-)
Profilova fotka
Tak holky mějte se páááááá
Profilova fotka
Teda holky, tady je ale mrtvo :-o Já mám teďka úplný blázinec, takže tady budu spíš poskromnu, taky mě teď čeká nějaké cestování a zařizovačky ;-( Včera jsem přikoupila nějaké nové dárečky, ale spíš jenom drobnosti. Jinak mi chybí inspirace a čas :-| Na Staromáku už je stromeček, jeee x-)
dobre rano :-) Ja tu jsem, nakukuju, ale nejak neni co psat =-) Petko, zkus matejovskeho na webu, ale tam je to spis kvalitni a uz ne tak levne... Ivi, tak joooo ;-) Anaz, byla ses podivat? Ja jeste ne...Hele, kdyz jsi z Praglu, nedame nekdy kafe? ;-) O vikendu jsem na Morave, neude nekdo na Severu?
Hmm, nojo, taky co porad resit, kdyz uz svatbu mame vsechny za sebou, dojmy jsme si sdelily... Tak hura do prace :-D
Profilova fotka
Čau baby! Pavli, Matějovský zrovna není to pravý...já myslela něco třeba z mimibazaru, aukra, apod. Něco osvědčeného. ;-) Asi koupím zatím jedno v Ikea a nechám zbytek ať nám koupí tchyně, chci vyházet totiž všechny froté, dělá to akorát bordel. :-| Nevím, jak vám, ale mně se teda vůbec nechce makat. Pořád mě bolí záda, venku je kosa - nejradši bych někam zalezla a relaxovala. :-S
Zdravim Vas rpi patku x-) Mam lehkou kocovinku po vcerejsi oslave narozenin nasi recepcni, takze omliuvte preklepy :-N Peti, na mimibazaru fakt nebrouzdam... nejak nam to tady umira...lorcooooooo, Zuzkoooo, Nikyyyy, Pugieeee, kde to vazne?! |-|
Profilova fotka
Ahoj holky, těžce to vázne. Pavli, to byl jen příklad...prostě něco levného, ale kvalitního. ;-) Nejlepší jsou prostěradla od firmy Dadka Vracov, ale nejlevněji jsem je našla za 425 Kč a to je pořád balík. Jinak jsem si pro manžílka vyhlídla tričko na netu Quicksilver, tak jsem šla včera do jejich kšeftu a cenový rozdíl??? O 400 dražší...se asi pos.... ]-(
Profilova fotka
Pavlííí, vázne to v práci, fakt nestíhám....jediné štěstí, že jsem měla před svatbou volněj, páč v tomto tempu bych asi zaručeně zbláznila ]-( Dobře mi to naštěstí šéf naplánoval, teď už se to všechno zvládne, i když to budou nervy, zavádíme infosystém 8-) Měli jsme takovou "gentlemanskou" dohodu :-D Peti, s prostěradlama nevím, já kupuju za pochodu co se mi líbí většinou v malých obchodech a Dadka Vracov je kousek od nás ;-) Mně přibyly taky nějaké dárečky,ale nebudu to tu psát pro šmíráky :-D Já bych někam jelááááá x-) Pavůlku, čekám pořád na fotky nové ložnice, kdepak to vázne??? :-o
Článek se načítá
Jezis, ja se stydim |-| , ale jeste neni komplet ;-( Kazdopadne prisaham, ze jakmile ji dokoncime a pripomenes mi to, posluuuuu ;-) Zatim se nam delaji rosty a matrace na zakazku, takze nemame ani celou postel. Plus chci delat tu kresbu na zed, ale nutne bych potrebovala nekoho, kdo by mi poradil s prekreslenim sablony na vetsi papir atd... Peti, ja tam obcas dostanu tip od kamosky na recept :-N my si ted v praci se dvema kolegynema varime, setrime, vymyslime furt neco noveho a ja se zaroven ucim varit :-N
Moc a moc vás všechny zdravím. Teď jdu něco dočítat, abych věděla co je u vás nového. U nás ani nic. Pořád dovybavujeme byteček, před svatbou nebyl ani čas (asi dlouho ještě budeme - nejde to věše najednou), ale všechny hlavní a potřebné věci máme, takže to nějak nehrotím. Teď už musím začít nakupovat dárky, něco málo už mám. Já vždy vše jinak nakupuji na poslední chvíli. Tak zatím pa, jdu dočítat. :-N :-N
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem konečně dožehlila a dobalila, zítra vyrážíme na tu naši týdenní wellness dovču... doufám, že bude fajn, po tom blázinci v práci za ty poslední dva měsíce, dohadování, jestli mi povolí volno nebo ne, už potřebuju kliiiid jako sůl ;-) Tak držte palce, ať to vyjde, budu na Vás myslet.. třeba až se budu koupat v čokoládový lázni x-) x-) x-) pa a hezký zbytek víkendu!!!
Profilova fotka
Dobré ráno o vikendu jsme byli na nákupech nic jsme teda nekoupili.Ale jak se tady nkdo ptal po těch tapetách , myslím že Pavka tak jsem ji viděla v knihách. měli tam několik motivů a normálně to vypadalo jako velký kalendář takový ten nástěný, ale když jsem si to prohlížela z blízka tak to byla ta tapeta. Tak pokud o to máte ještě někdo zájem tak se tam mrkněte. Jinak přeji pěkný den
Profilova fotka
Pavli, snad sem to sem už nepsala... :-) Nejlíp se motiv překresluje přes čtvercovou mřížku... Na obrázek si napreslíš pravítkem čtverečky (čím menší, tím přesnější), pak si na velký papír nakreslíš čtverečky zvětšené ve stejném poměru, v jakém chceš obrázek zvětšit, musí jich být stejný počet na výšku a na šířku a pak překresluješ, co vidíš ve čtverečku A1, A2, A3,... do toho velkého... Určitě znáš z dětských let :-D Druhá pohodlnější možnost je kopírka... Z A4 hravě vykouzlíš A1... Ono to sice nebude kvalitní, ale to neva... Obrysy zůstanou... Kdybys to chtěla jseště větší, tak to budeš muset rozstřihnout a nakopírovat na dva... Chce si to s tím pohrát a najít takové procenta, které ti budou vyhovovat (popř. změřit a počítat procenta :-) )...
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jak pokračujete v předvánočních nákupech a zařizování? ;-) Teda jak to tak čtu, tak většina už dárky má =-) Měla bych taky hejbnout kostrou :-N Ale když mně se do toho přeplněného města táák nechce 8-( Většinou tam vyrazím jenom na ten svařák 8-) Pavli, kdy dáme rande? 8-) Ale včera jsem se dokopala a konečně mám doma vánoční výzdobux-) Musím se pochválit, povedla se mi. Pugie, moc si to užij, zasloužíš si to ;-)
Profilova fotka
Anaz jsem na tom stejně jako ty ještě žádné dárky nemám a hlavně pro manžílka je to krize nic mě nenapadá a tak budem muset vyrazit asi do nějakého většího města a něco mě třeba trkne- Pro rodiče mě taky nic moc nenapadá. Máme pro ně fotoknihu to se jim bude myslím líbit a nějaké drobnosti, ale mamka má ještě 18. prosince narozeniny takže musím ještě vymaslet něco pro ni :-( no bude to boj :-)
Profilova fotka
Cau holky, tak ja jsem zas nemocna, takze dnes mam dovcu. Co se tyce vyzdoby, tak taky nic nemam - teda diky memu stavu, ale dnes neco dam jen proto musim skocit k nasim (ja si to ulozila u nich, mame v byte malo uloznych prostor) a to se mi nechce. Darky mam temer komplet, kupovala jsem skoro vse pres net, ja ty narvane obchody fakt nesnasim. Zofi, to jsme na tom podobne. Babicka ma v prosinci narozky a mamka ted 5. ma narozky i svatek a do toho je dalsi den jeste Mikulas. Jeee a hafine musim koupit Mikulajdu.
Peti, tak to jsme na tom podobně - letos jsem taky zatím všechny dárky pořešila přes e-shopy :-D Mimochodem moje mamka má taky narozky v prosinci, to aby toho nebylo málo :-D
Profilova fotka
Ahoj manzelky :-) tak my uz skoro vsechny darecky mame. Taky jsme letos vyuzili hlavne internet. My si s manzilkem darecky nedavame od te doby co mame Natalku. Max. nejakou drobnost a pak si kupujeme spolecny darek do domacnosti. Minuly rok to byl presovac a letos planujeme tu pekarnu. Ale asi si ji koupime az v lednu :-p . Navic milacek ma taky v prosinci narozky a Natalka svatek. Taky musim poresit Mikulase pro malou a nic moc me nenapada. Nechci ji totiz moc cpat sladkostma (teda vubec)!
Profilova fotka
Marti, pekárnu jsem teď viděla někde v akci (tu Moulinexku)...myslím v Tescu (???). Já chlapovi koupila jen to, co potřebuje (oblečení), protože on stejně nic jiného neocení - sám si to nekoupí a nosí vše dokud se to pomalu nerozpadá. Ale hlavně se chystáme na utracení peněz, co jsme dostali jako svatební dar...chci sedačku a kobereček pod konferenční stolek a taky vymalovat 2 zdi, tak snad to stihneme do Vánoc. A společný dárek jsme si koupili 2 lístky na Depešáky. :-D
Profilova fotka
Petrus kolik stály ty¨lístky na depešáky?
Profilova fotka
Žofi, my jsme hrozní magoři (máme story, jak jsme byli i v Lipsku na jejich koncertě, apod.), takže jsme to kupovali hned první den prodeje, protože jsme chtěli místa pod podiem. A jedeme do Bratislavy, protože to je blíž než do Prahy a lepší cesta (z Brna po D2 jsme tam za hodinu). Cena byla 1821 Kč - kupoval to kámoš přes net (můj svědek). :-D Dám odkazy (snad to nemáznou): Praha: http://shop.depechemode.cz/depeche-mo... Bratislava: http://shop.depechemode.cz/depeche-mo... My to kupujeme vždycky tady. ;-)
Profilova fotka
Petrus díky já jen že my jsme byli na Michaelu Boltonovi, tak jsem chtěla porovnat ceny těch koncertů.
Neco pro Pavku :) http://www.modrastrecha.cz/forum/show...
Zdravim Vas kocandy :-) Diky, Sari, uz jsem tam nasla spoustu nametu x-) Pugie, uzijte si svatebni cestu x-) Lorinko, zdravim Te moc :-) Taky furt dozarizujeme, takze porad to nevypada jako domov, ale spis skladiste |-| :-N Peto: ty nakupujes psovi MIkulase? =-) Ja letos nic jineho nez net na darky nevyuzila :-D V patek mam dovcu, jedeme do Nemecka na vanocni trhy, jako kazdy rok. Mooooc se tesim x-)
Profilova fotka
Ahoj babulky! Pavli, ano, nakupuju psovi na Mikuláše...ale když se na ni podíváš v mých albumech, tak copak to jde takovému sluníčku nic nekoupit??? Já ji mám jako dítě - zrovna teď tady vedle mě spinká. Samozřejmě, že ji nekupuji za tisíce, ale koupím jí ve zveráku nějaké ty fujtajbl tyčinky, co pejskům tolik chutnají....dám jí to k balkonovému oknu a ona si to sama vyčmuchá a většinou i rozbalí. :-D Jééé, v Německu musí být trhy krásné. My to máme daleko, ale dost lidí tady u nás jezdí na trhy zas do Vídně. Jinak brněnské trhy jsou ve znamení pyžam a nekvalitních kabelek jako každý rok...spíš takové vietnamské trhy. ]-(
Profilova fotka
Zdar babule, tak sem právě vrátila od kadeřníka... Já mám taky svátek aj narozky v prosinci... :-) A mamka narozky... Tom dycky šílí :-D Mě teda ještě pár dárečků chybí, ale jedna návštěva v Hornbachu to spraví ;-) Peti, jojo, vánoční trhy upadají... Já si dám dycky svařák nebo punčík, podívám se na stromeček a du dom... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?