Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
jo jo jednou, asi před měsícem, si tady taky něco napsala, jsem se ještě ptala Val a co jde a prej máme vydržet do druhého dne, nebo snad do pondělka to bylo
Profilova fotka
cože???tak to jsem pak určitě vykecala ;-)
Profilova fotka
no takže ted to teda vykecej taky
Profilova fotka
tak šooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Profilova fotka
jinak teď svačím jogurtíka, za chvíli se mi sem přihrnou ti uchazeči na pohovory, tak už bych to nestihla, snad stihnu potom oběd ;-) no, takže tu pak asi nebudu, leda by někdo zase nepřišel a neměla bych pauzu, tak to bych kdyžtak zaskočila ;-) sonik: no, tenkrát to bylo s tou kočkou - teda to jsi nám pak tvrdila a ukazovala fotky :-N
Profilova fotka
ne to nebyla ta kočka, to bylo něco jiného
Profilova fotka
sonik: jééééé, ty budeš hrát v té české verzi Ošklivky? :-N :-D
Profilova fotka
val né, ale určitě by mě vzali :-D
Profilova fotka
Brý ranko holkyyy :-)
Profilova fotka
bábule jdu psát zase nějaký zápis tak dvě hoďky tu určitě nebudu pak vás dočtu ;-)
Profilova fotka
zdár Kaji, co barák?
Profilova fotka
zdar zdar, zatím nic nového, stááále hledáme
Článek se načítá
Profilova fotka
no já jsem si včera prohlížela nějaký časák s inzerátama a bylo tam baráčku dost
Profilova fotka
a jaký časák?? nějaké pozemky tam nebyly? hledáme spíš pozemek, barák jen v případě, že by nás hoooodně oslovil....
Profilova fotka
no na pozemky jsem se nekoukala, jen na baráky a tak mají to dycky na poště na jindřišké, si to čtu v metru
Profilova fotka
hoj hoj jsem zpět :-)
Profilova fotka
ahoj Soniiii :-)
Profilova fotka
zdár
Profilova fotka
zdary, ahoj zdar :-) koukám že jste debatovaly jako hrom :-D
Profilova fotka
mno jeje, huby se nám nezastavily :-D
Profilova fotka
no kukám kukám :-D
Profilova fotka
bože mě je kosna, celou dobu mi krapet táhlo na záda a přijdu do kanclu a jak jsem před odchodem nechala okno otevřené kolega to tak nechal, asi zmrznu :-S
Profilova fotka
dej si kolečko kolem stolu, bude tepleji :-)
Profilova fotka
no stůl mám u stěny kolečko není možné :-p ale díky za radu ;-) nesnáším když mi fučí na záda jakoby u pasu - jsem na močák - :-p :-p :-p
Profilova fotka
tak už mám asi po pohovorech, ještě měli přijít dva kluci, ale zatím tu nejsou :-N
Profilova fotka
a už si někoho vybrala Val?
Profilova fotka
Tak ten jeden ještě přišel :-N tak jsem se mu musela věnovat a pak jsme šli k personálnímu se závěrama :-N a závěr je, že tu moje drahá kolegyně budu na 90 % mít jednoho mlaďocha :-D
Profilova fotka
val tak to má fajné ne?a je aspoň k světu????
Profilova fotka
sonik: docela jo, takový černovlasý a zdál se i šikovnej a nehrál si na frajera ;-)
Profilova fotka
no tak super ne? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?