Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
ale jo v práci je to celkem pohodička ;-) byla bych tu ráda,ale holt nic není na věky ;-)
Profilova fotka
aspoň na ní budeš v dobrém vzpomínat ;-) což ne všichni mají to štěstí...
Profilova fotka
jjo jsem ráda že jsem chytla své první zaměstnání totok, ale trochu mě zmlasali takže oto horší bude hledat a pracovat jinde :-N
Profilova fotka
však uvidííííííš :-) třeba budou taky ok
Profilova fotka
jjo uvidíme,tak nějak jsem ještě v klidu :-D a to za měsíc a půl dělám papa :-D
Profilova fotka
já udělala v pátek a s jakou grácií, jee mě bylo tak fajn :-) a ten včerejší večer, kdy jsem byla v klidu a netřásla se co zas bude... báječné....:-)
Profilova fotka
jjo to věřím, hlavně ať ti tam je líp ;-)
Profilova fotka
Dobré ranko, je úterýýýý :-)
Profilova fotka
soni: ahojky
Profilova fotka
čus bus val, jak se máme???
Profilova fotka
sonik: no, budu tu do půl deváté, tak mi budou chodit ti uchazeči ;-) ale jsem zdrchaná ze včerejška, zase se na mě včera dobejval ten bláznivej tchán, normálně jsem se bála, že ty vchodový dveře povolí, jak do nich mlátil :-(
Profilova fotka
cože??????????? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sonik: přišel, ať ho pustím dál a já jsem nechtělo, se ho totiž bojím, je agresivní, aby mi nic neudělal :-( tak tam půl hodiny stál na zvonku, pak tam bušil do dveří, že jsem zkurvenec, cikánka, lidská bestie, ať ho milostivě odprosím a otevřu ty dveře :-( fakt jsem se docela bála včera :-( no, naštěstí po půl hodině odešel, to jsem ale nevěděla, že jde jenom za manžovo mámou, ta mi pak volala, že jde zase za mnou, ať mu hlavně neotvírám, že je rozzuřenej a agresivní, že by mi mohl něco udělat |-| no, tak se celá story opakovala znova, jenže jak šel zpátky domů, tak potkal mojí mámu, tak jí začal nadávat, co to vychovala za spratka, že se nebavím ani s manželovo mámou |-| no prostě krize, jsem z toho skoro nespala |-|
Profilova fotka
a co manža nato?je to přece taky jeho tatík ne??? jinak dobře žes neotevřela ;-)
Profilova fotka
no, manža byl v práci, ale v tomhle je se mnou, posledně jsme taky neotevřeli, když takhle zase vyváděl, to je asi měsíc :-N no, taky proto jsme se přestěhovali a nejsme na baráku, tkerý je sice ofiko manži, ale tchýně tam tchána pouštěla a on tam vyváděl, psychicky nás terorizoval :-(
Profilova fotka
no hlavně že tak ;-)
Profilova fotka
a co ty, jak se máš?
Profilova fotka
já?celkem ok, jo a v pátek tu opět nejsem :-N opět něco potřebujem zařídit a pokud se to povede uvidíte něco co jste snad, asi, učitě ještě neviděly :-D
Profilova fotka
sonik: teda ty už nás zase napínáš :-D zase nějakou kočičku? :-D
Profilova fotka
no to určitě není kočička, ale vydrž do pondělka a uvidíš ;-)
Profilova fotka
sonik: a tos mi to nemohla říct až v pondělí? Kdo to má takhle vydržet :-D
Profilova fotka
no já to nevydržela :-D už teď mi cuká :-D
Profilova fotka
sonik: cožeee? :-D
Profilova fotka
brééééé rááááááánko co se děje?
Profilova fotka
ahojky elis něco se děje? :-.
Profilova fotka
no o Val jsem si už četla, je to mazec, dobře jsi udělala a Soni co ty a to tvoje top secret, honééééém vybal to
Profilova fotka
nemůžu fakt mi cuká, ale musím vydržet, přece nejsem totál užvaněnka :-D ;-)
Profilova fotka
jo nedíváte se někdo na ošlivku betty tu amrickou??? :-D
Profilova fotka
no tak to teda ne, už jsi to nakousla tak to hezky řekneš počkej, dyt už minule jsi nás s něčím napínala a taky to nějak přešlo do ticha, resp. já o ničem nevím
Profilova fotka
cože?kdy kde?nic

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?