Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
dneska to tu žije :-D
Profilova fotka
brééééé brééééééé :-D Kajka váš zdraví
Profilova fotka
no čusky, všichni se vytratili :-. a já potřebuju help
Profilova fotka
šopak
Profilova fotka
Ahoooj děvčata, zdraví vás marod :-D
Profilova fotka
ahojky val :-D tak co jak je?
Profilova fotka
sonik: s čím potřebuješ pomoct? No, je mi líp, hlavně, když nemusím vylézat z domu ;-) taky se aspoň vyspím ;-) jinak rýma už ustupuje a průdušky už mě tak nebolí, tak snad i ten sirup zabral, i když to bylo taky drama s tím :-N
Profilova fotka
Ahojte....tak já mám jednou čas, sednu k PC a tady nikde nikdo....jsem u rodičů...hlídám domeček.....a moje babička se ujala Barunky...takže mám čas na odpočinek a i courání se po netu...... :-)
Profilova fotka
jááá jsem tadýýýý
Profilova fotka
no jé jé...jak se daří????
Profilova fotka
jj jde to ;-)
Profilova fotka
terule: ahojky, kde jsou rodiče? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Val...na horách.....a jak se daří skoromamino????v jakým jsi týdnu a jak se vůbec daří???
Profilova fotka
ahoj teríííí :-)
Profilova fotka
terule: jsem ve 24 tt, daří se celkem dobře, akorát jsem teď doma, začali mě bolet průdušky a měla jsem rýmu, tak jsem doma a mám dovolenou :-N jinak je OK, zrovna čekám, až se mi zapečou fr. brambory a přijde mamka na oběd ;-)
Profilova fotka
no, brambory jsou hotové, tak než přijde mamka, jdu předčítat Míšovi pohádky, tak papapa ;-)
Profilova fotka
dobré ranko, opět a jako vždy se nám dens láme týden v pase ;-)
Profilova fotka
opět nikde nikdo =-)
Profilova fotka
brééééé já jsem dneska později, páč tady budu do večera, jdeme do hospy s kolegama
Profilova fotka
ahojky takže máte mejdan hm
Profilova fotka
jj zítra divadlo s manžou a v pátek bowling
Profilova fotka
fíha vy jste společensky aktivní :-D co víkend?
Profilova fotka
vííííkend bude fajn, manža jede v pátek na chalupu s kámošema na běžky, doufám, že budou mít sníh a já budu sama doma, chystám se mýt okna a tak, pohodička
Profilova fotka
takže budeš slaměná vdova
Profilova fotka
jj, se těším, koupím si časák o bydlení, v klidu si uklidím byt, uvařím si špenát :-D
Profilova fotka
hm tak to jó :-D až nato uklízení :-D
Profilova fotka
no jo no, já ty okna před vánocema nestihla, ted má být o víkendu hezky, tak to nějak přežiju
Profilova fotka
aha tak to jó, hlavně nevypadni :-D
Profilova fotka
jinak v Těšíně jsou koenčně teploty mírně nad nulou, ale počasí teda nic moc :-S
Profilova fotka
my jsme v prvním patře, takže pohoda

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?