Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
tak to jó, já bydlím v sedmičce takže někdy je mi ouzko, ale furt lešpí než když jsem bydlela dvakrát na 11 to byl mazec :-D
Profilova fotka
Dobréééé ráno, zdraví vás marod :-D
Profilova fotka
čaukýýýý val, tak jak je?
Profilova fotka
sonik: celkem to je, akorát teď jsem se dívala na nějakou fakt kravinu v TV, nechápu, jak za to můžou utratit ty prachy :-p ale za chvíli dávají To je vražda, tak se u toho aspoň najím, zbyly mi fr. brambory ze včera ;-) a potom se chci vrhnout na ty dańová přiznání ;-) jak je tobě?
Profilova fotka
val celkem gut, ale jsem nějaká utahaná, :-p to je vražda - to mám ráda Jessika je super x-)
Profilova fotka
sonik: jj, fakt jediný, na co se tak dá dívat od 8 do 16, pak jsou tam aspoň ty kriminálky, to celkem jde ;-)
Profilova fotka
jééé Jessicu jsem neviděla ani nepamatuju
Profilova fotka
no, jdu na tu Jessicu a oběd a pak se vrhnu na přiznání, tak papapa :-)
Profilova fotka
val papa já jdu taky jíst tak zatím a všem dobrou chuť
Profilova fotka
tak já jsem zpět, měli jsme fazolačku a francouzskké brambory (akorát na jídelňáku byly Milánské) :-D
Profilova fotka
Dobré ranko, tak je čtvrtek, konečně nám pomalu končí týden x-)
Profilova fotka
haló haló kde jste kdo??? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem tady, ale nepoužitelná
Profilova fotka
takže včerejšek byl asi dobrý co? :-D
Profilova fotka
ahooooj děvčata, zdraví vás marod :-D
Profilova fotka
Tak jak tak koukám, tak tu žádná nejste |-|
Profilova fotka
nazdárek holky, já jsem tady takyyy
Profilova fotka
no, tak vám aspoň poferefuju, jak se máme..... Po zdravotní stránce už se cítím celkem fajn, zítra jdu na kontrolu a očekávám, že v pondělí půjdu do práce, jenom nevím, jak zvládnu zase to vstávání, spím teď cca 11 hodin... chodím spát s manžou tak v 21 hod a vstávám v 8 ráno, to chci vidět, jak se mi bude vstávat zase v 5 :-N jo a to jsem usnula včera už při Simpsnech před osmou, ale pak se zase probrala :-N s Míšou se máme OK, akorát máme hlad, máme slíbeno, že na oběd k nám přijde mamka se ségrou, oběd přinesou, ale my už máme hlad |-| jinak se náš Míša asi rozhodl, že využije ještě možností, kdy se může v děloze válet jak chce, takže teď je našíbrc, ani hlavou nahoru ani dolu, ale do strany, protože mě střídavě kope do pravého nebo levého boku, teďka teda do levého včera jsme Míšu naštvali, chtěli jsme po něm, aby trochu kopal, tak v sedm večer teda nic, nedal si říct, nic co obvykle pomáhá, nepomáhalo, tak když jsme si šli v osm lehnout do ložnici k televizi, tak jsme to zkusili znova, tentokrát jsme zkusili namazat bříško, trošku s ním hýbat a mluvit, potom jsem cvičili ty svoje cviky na křečové žíly (prevenci), pak se zase natáhla, aplikovala břišní dýchání a za chvíli už kopal, tak jsme ho pochválili, jak je šikovnej, že aspoň zase víme, že je OK a že může spát..... tak se naštval a jal se přesouvat, původně byl nohama vpravo, ale rozmyslel si to a začal se přesouvat, prvně nohy dolů, pak zase nohy vlevo a šťouchal mi do boku, no a teď mi tlačí na levý bok, mrška jedna malá :-D teda, fakt holky, úúúúžasnej pocit, když cítím, jak se tam ve mě mrská a potom, jak nás kope x-) x-) x-) no, tak jsem si tady vylila své těhu pocity a očekávám, že se za chvíli objeví mamka se ségrou ;-) jo a trošku tady probírám těhu časopisy (a taky mama časopisy), co jsem dostala od kámošky, že už je nepotřebuje a na chvíli jsem podlehla panice, že to starání o mimčo aaaabsolutně nemůžu zvládnout, ale pak to přešlo, prostě se to budu učit zapochodu no :-N žádný učený z nebe nespadl, až to přijde, tak to přijde :-D tak jo, mějte se, pracantky moje papapa x-)
Profilova fotka
ahojky jsem taky tadýýýý
Profilova fotka
ses ale rozepsala ;-) já už mám taky hlááád nechtějí se mamča se ségrou stavit i u mě? :-D
Profilova fotka
ahojky káji, si teda dáváš na čas :-D
Profilova fotka
no co no, byl to dlouhý přepis, do toho jiný srágorky... :-) ale už mám hotovooo 8-)
Profilova fotka
kajka: ahojky ;-) a jedla by jsi filé s cizrnou? :-D
Profilova fotka
no konečně, tak co novýho??? jiank babky budete mít email ju? ;-)
Profilova fotka
sonik: tak jo.... druhým okem kukám na mail ;-)
Profilova fotka
tak co????prosím do IP ju? ;-)
Profilova fotka
Val ještě mi řekni co je cizrna :-)
Profilova fotka
jééé, už je Jessica, tak já se jdu kukat, ještě ale napíšu Soni tobě to IP ;-)
Profilova fotka
cizrnu jsem měla nedávno má to zajímavou chuť ale není to špatný ;-)
Profilova fotka
Val, tohle http://www.novinky.cz/clanek/133687-n... už si četla? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?