Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
bessinka: Já si kytičku usuším doma sama, mám tady už jednu růži, usušená tři roky, přežila s námi dvoje stěhování a pořád je pěkná. Mám tady teď další dvě, přelakovat lakem na vlasy a potom obrátit hlavičkama dolů a jsou taky pořád hezké. Neříkám že ji budu mít 20 let, ale něco to vydrží určitě :-)
Profilova fotka
On bude ten fígl asi v tom, že se musí přelakovat a to já nikdy neudělala :-) . Tak co holky, jaký byl Valentýn? Já dostala krásnou kytičku (po hodně dlouhé době, Jirka na to moc není....). Je fakt nádherná
Profilova fotka
bessinka: Já dostala od drahého růži, zákusky ve tvaru srdce tady od nás z obchůdku a červenou plechovku s čokoládovými bonbony Lindor Lindt vykládanou swarovski kamínky :-) ale to tak ani ne valentýn jakože den předem jsme měli výročí 4 roky spolu :-)
Profilova fotka
@kamculenka To je pěkný :o). My slavíme 14.2. Valentýna a taky to, že přítel 14.2. 2009 měl těžkou dopravní nehodu a málem tu s náma už nebyl. Tak to, že to přežil :o)Teď už je ale víceméně ok. My máme výročí 8.11. - byli jsme spolu 2010 7 let.
Profilova fotka
bessinka: Teeda, pěkně, 7 let, to je hezké... no my měli vloni bouračku, docela škaredou, baba nám nedala přednost a zrušila nám auto a mě zrušila krk... a půl hodiny po bouračce volala mamka že babička zemřela v nemocnici... náhoda? Nebo si anděl strážný vzal ji místo mě? Taky docela mazec ten den. Protože ještě odpoledne jsem zjistila že se mi zabila kamarádka, měla ten den pohřeb, kvůli chlapa to nafachčila autem v plné rychlosti do stromu :-(
Profilova fotka
@kamculenka No to jsou holt takový osudový náhody, s tím nikdo nic neuděláme, bohužel...... ;-( . Jojo 7 let je dobrý. My jsme spolu chodili na střední stavárnu do třídy a tam jsme se dali dohromady. loni na jaře jsme teda měli děsnou krizovku, ale překonali jsme to a bude svatba, takže vše ok :o)
Profilova fotka
bessinka: Taky jsme měli krizovky, tuším dvě, ale vše zažehnáno, svatba se chystá, věřím že už to je za námi, zažili jsme spolu hodně zlého a myslím že jen tak nic nás nerozdělí...
Profilova fotka
@kamculenka Taky doufám, že nás nic nerozdělí :o)No uvidíme :-) . Pojedete někam na svatební cestu? (doufám, že už jsme to neřešily, nějak zapomínám .....)
Profilova fotka
bessinka: No uvidíme uvidíme, ale nejspíš ne, jsme totálně bez korunek, ze svatebních darů chceme nakoupit do domácnosti nový PC, máme notebook a ten už dodělává a chtěla jsem kuchyňský robot. A zda něco zbyde, tak možná potom, nikde není psané, že svat. cesta musí být hned po svatbě nebo tak... tak uvidíme,... :-)
Profilova fotka
@kamculenka No jasný. Vzhledem k tomu, že přítel podniká ve stavebnictví, tak vždycky přes zimu je to špatný s prací i penězma, takže už aby bylo jaro. My na svatební cestu chceme, ale ještě nevíme kam. Rádi bysme jeli hned druhý den po svatbě - buď k moři někam na týden a nebo třeba jen tady u nás v čechách na Šumavu třeba. Prostě jet někam spolu to oslavit to manželství. Ale uvidíme, jak bude mít přítel volno s prací, a jak budou penízky. A jak dlouho spolu bydlíte s přítelem? My teď 4.3. spolu bydlíme 4 roky :o)To to uteklo....
Profilova fotka
bessinka: No my spolu bydlíme cca rok a půl necelý, ale už předtím jsme spolu "bydleli" u našich v mini pokojíčku v paneláku, takže takhle :-) Jinak jsme teď oba nezaměstnaní, takže taky bez korunek, můj by měl snad nastoupit od 1.3. tak aspoň on by byl v práci. Jinak taky jsme kutili kam, my jezdili na dovolené autem pod stan, takže svat.cesta buď zase tady někde v ČR a nebo třeba v létě lajsnout nějaký last minute nebo tak.. uvidíme, je to ještě daleko :-)
Profilova fotka
@kamculenka Jojo, je to celkem daleko, ale já jsem člověk, co rád plánuje, takže už řeším i dovolenou :o). I když bych teda spíš měla řešit diplomku :o(...Ale nějak mě ta škola nebaví, když se nám blíží ta svatba :o). Už jen 66 dní :-N .
Článek se načítá
Profilova fotka
@bessinka já budu mít růže. Chtěla jsem kaly, ale kamarádka mě právě odradila, že jsou strašně náchylný na položení a zlomení a že pak hnědnou, když se pomačkají. Tak jsme se nakonec domluvily na růžích. Bílých a tmavě červených. :-)
Profilova fotka
@itimich To bude taky krásný - bílé a červené růže. Už se to tak strašně blíží :o)Jenže pak je to jeden den a je po svatbě...Ale zase manžel nám snad zůstane na celý život ;-) .
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem byla v Makru, nechala jsem tam přes 5tis. ( je v tom i pár věcí co nejsou na svatbu) dovezla jsem asi 80 limonád a vod, džus, kávy, mlíčka do kávy, cukříky, čaje, nějaké brambůrky, šlehačky, další čoko mince, ubrousky, tvrdý alkohol a ještě toho hodně chybí, počítám, že i s masem a věcma na raut to bude ještě tak 6- 8 tisíc :-N
Profilova fotka
@smudlinka10 Tak to je dobrý, že už máte část nakoupenou. Já už zapomněla jak budete mít hostinu? Že kupujete pití sami? To si můžete přinést? U nás nic novýho, akorát že máme ty deštníky...
Profilova fotka
@bessinka my si vše děláme sami, bude nás to stát o dost méně než v restauraci, tam nám spočítali, že s tvrdým, nealkem, vínem a pivem by nás raut a oběd pro 35 lidí vyšel 50tis. Takhle se vlezeme do 15tis i s cukrovím
Profilova fotka
@smudlinka10 Tak to budete mít levný, a kde to budete mít? Někde na zahradě? My máme 66 Dní do svatby :o)taky hezké číslo :o)
Profilova fotka
@bessinka ne na sále, je tam kuchyň a je nově udělaný, takže budeme mít luxusní prostory za 90kč na hodinu, což se nám pořád vyplatí, na ničem nešetříme, takže se nakonec budeme mít možná líp jak někde v restauraci
Profilova fotka
@smudlinka10 Tak to je paráda, to máte vážně super :o)Tak nás bude nakonec s plnou platností na svatbě 16 i s náma. Konečně se to rozlousklo.
Profilova fotka
@bessinka tak to není moc, nás bude kolem 35
Profilova fotka
@smudlinka10 No není to moc. My jsme původně chtěli velkou svatbu, kde nás mělo být kolem 60, ale nakonec radši pojedeme na svatební cestu někam a bude nás na svatbě "jen" 16. Ale i tak se moooooc těšíme :o)
Profilova fotka
@bessinka no my chtěli velkou svatbu a kdyby jsme měli pozvat všechny tak se na 130 nezastavíme :-N
Profilova fotka
@smudlinka10 No tak jasný, když by se zvali i všichni kamarádi a známí, tak to prostě strašně naskáče :o)
Profilova fotka
@bessinka no hlavně když táta má 10 sourozenců, ti mají každej tak po 3 dětech a ty děti už mají každej min. jedno dítě... ehm já do těch 130 nepočítala kamarády :-D
Profilova fotka
@smudlinka10 Aha, no tak naši maj jeden jednoho sourozence a druhej 2. Tak to já bych do těch 130 musela počítat kamarády :o)Jinak bych to dohromady nedala. I když Jirkovo mamka je ze 6 dětí, tak tam by to možná naskákalo trochu, ale ne jako u vás :o). Prosímtě kolik je taťkovi? Já nechápu, že si někdo pořídil 11 dětí. To muselo být pro jejich rodiče na výchovu velice náročný. Já si neumím představit ani 2 děti, natož 11.
Profilova fotka
@bessinka tátovi je 55let, a já sama jsem ze 7 dětí, ale to je na dlouhé vyprávění
Profilova fotka
@smudlinka10 Tý jo, to je hustý. Ty máš 6 sourozenců? A ségry, bráchy, nebo jak? Nevadí ti , že se ptám? Mě to jen zajímá. Neznám nikoho, kdo by byl ze 7 dětí
Profilova fotka
@bessinka 2ségry a 4 bráchy ... vždy jedna holka a dva kluci jsou jednoho z rodičů, já jsem až poslední, tak jako byl táta
Profilova fotka
@smudlinka10 Aha. Tak to jo. Já nevím, jestli bych zvládla mít tolik sourozenců. Mám 2 bráchy a to mi stačí :o)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?