Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
To já se zase chlubím, kde můžu :-D jsem strašná. Když se mi něco líbí a jsem z toho nadšená, tak musím všechny vtáhnout do své radosti :-N .
@itimich no já jsem teda taky nadšená, ale nikomu neukazuju prstýnky :)
Profilova fotka
Já kdybych mohla, tak už ho i nosím :-N . Ale to zase nemůžu, už by to pak nemělo to kouzlo že :-D.
Profilova fotka
@hhanca Jo to my jsme je ukazali komu jsme chtěli. A všem se moc líbily ...
Profilova fotka
@itimich Plně s tebou souhlasím :o). Taky jsem si ho už zkoušela x krát na prst...
@bessinka @itimich holky, tak na ně pořád chodím koukat :-o Fakt se mi moc líbí a taky se už těším, jak ho budu nosit :)
Profilova fotka
Taky furt očumujeme prstýnky :-D jsme jak praštění, oba :-D
Profilova fotka
Tak co holky, nějaké novinky ? Já zítra razím do prioru taky u nás. Mají 20 % slevy, tak tam chci koupit krabičky na výslužky, košťátko s lopatkou, špendlíky na dodělání vývazků, vínovou fixu na popisování jmenovek a Jiříkovi trenky na svatbu (ať má taky nové :o))
Profilova fotka
Tak já dnes dělala panel s našimi fotkami od malička doteď ještě čekám na fotky které budou v pátek vytištěné, pak to teprve bude hotové.
Profilova fotka
@kamculenka A to budete mít někde v restauraci? To je také dobrý nápad...
Profilova fotka
No je to prostě místnost nebo objekt příznivců polska, tzv. PZKO. Jelikož jsme v příhraničí, máme pézetek plno a jelikož bud.tchyně je členkou, tak veškeré rodinné akce se odehrávají tam. A je to fajn, pronájem za pusinku, je tam vlastní kuchyň, všechno... pohoda :)
Profilova fotka
@kamculenka Tak to je fajn :o)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo je to super... udělám si vše po svém a nemusí se platit pronájem a lidi a všechno. I jídlo vyjde levněji, než v restauraci, bude nám vařit z rodiny jeden kuchař, tak se zaplatí jen suroviny a jemu za práci. Hotovka. V restauraci dáš za jednu porci třeba 150, tady třeba jen 50.
Profilova fotka
@kamculenka Tak to máte opravdu fajnový :o)No my to budeme mít v té restauraci. Nemáme ani možnost to udělat jinde...
Profilova fotka
bessinka: Nezoufej, určitě to budete mít super :-)
Profilova fotka
Tak holky, mám nějaké nové věci. A vše jsem koupila se slevou 20 % v Prioru :o)
Profilova fotka
@bessinka Tak pecka a co všechno jsi sehnala?
Profilova fotka
@kamculenka Jiříkovi trenky na svatbu (když mám já nové prádlo, tak aby se necítil odstrčený :o)), krabičky na výslužky, ubrousky do krabiček na výslužky, album na fotky, notes na poznámky ohledně svatby, košťátko s lopatkou ve vínové barvě . Mám radost. Už toho vážně moc nechybí...
Profilova fotka
NO tak super, my nemáme krabičky, zbytečnost, notes na poznámky - máme notebook :-D jinak paráda, album budu kupovat až po svatbě :-) tak gratuluji k super nákupu :-)
Profilova fotka
@kamculenka Jo děkuju :o)
No mě toho ještě chybííííí :) teďka je ale na řadě to spodní prádlo :) Pak krabičky, kytky, jídlo, pití,....
Profilova fotka
@bessinka Tak to je super. Vůbec mě trenky pro Peťu nenapadly, ale je to super nápad. Co nejdřív to pořeším 8-) . Já jsem dnes byla v tiskárně a dovezla jsem si od tamat nařezané oznámení. Tak jak bude čas, tak budu lepit, mašličkovat... Taky z toho mám velkou radost.
Profilova fotka
Tak já jsem dneska koupila prstýnky na cukroví :-) super :-) v e-shopu v Havířově, byla jsem si tam osobně, tam je věcí!!
Profilova fotka
@itimich No tak to gratuluju k vyzvednutému oznámení. My snad taky co nejdříve necháme oznámení vytisknout. Už aby to bylo. @kamculenka Tak to věřím, že v obchůdku muselo být stašně moc krásných věcí :o). A nic jiného sis nekoupila? Já byla dneska s mamkou u švadleny a už se mi šijí šatičky. 22.3. jdu na první zkoušku a 29.3. hned na druhou. Tak už se moc těším, jak se povedou :o)
Profilova fotka
bessinka: Ne nic jiného, už jsme všechno pokoupili jinde a za menší penízky, takže už nebylo co, fakt jsme jen potřebovali prsteny do cukroví :-) ale věciček tam bylo, to je fakt :-)
Profilova fotka
Jo a holky, tak ode dneška to máme s Jiříkem za 60 dní :o)
@bessinka My taky :) Děsně to letí...
Profilova fotka
Jo tak my to máme za 67 :)
Profilova fotka
@hhanca Jojo, strašně to letí, je to fakt síla. Mám v živé paměti žádost o ruku a ta byla 16.10. a on už je konec února. @kamculenka Jo vy to máte 30. dubna :o). To je na moje narozeniny :o)Vzpomenu si na vás.
Profilova fotka
Holky my to máme za měsíc a pár dní... ještě čekáme na vývazky a perníky pro rodiče, tím už končíme a máme zařízeno

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?