Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
@smudlinka10 Už s přípravama asi finišujete, viď? Už to máte opravdu za chviličku...
Profilova fotka
@bessinka tak se mnou se stejně baví jen brácha co bude vařit na svatbě, ostatní mě nějak neberou... asi je to tím, že je mezi náma věkovej rozdíl víc jak 10 let
Profilova fotka
@smudlinka10 Aha. A kolik je tobě, jestli se můžu ptát? To si vlastně říkala, že ti bude brácha vařit na svatbě...
Profilova fotka
@bessinka jj už se to všechno šine k cíli x-)
Profilova fotka
@bessinka mě je 19let
Profilova fotka
@smudlinka10 Ty už budeš 3 týdny vdaná, až se budu vdávat já :o)
Profilova fotka
@bessinka jj ;-)
Profilova fotka
@smudlinka10 19? Tak to jsi ještě hodně mladá :o). Mě bude týden po svatbě 24. Takže teď doděláváš školu, nebo jak to máš? Já mám státnice v červnu.. A jak dlouho jste s přítelem? My spolu byli 8.11.2010 7 let.
Profilova fotka
@smudlinka10 tak to je pořád pěkná cena. Oproti rautu v restauraci je to za pusu. ;-)
Profilova fotka
@bessinka jsem mladá ale mám toho za sebou asi mnohem víc než ženské kolem třicítky, nedodělávám, dělám další, teď konkrétně nástavbu podnikání. S přítelem budeme za týden 5 let @itimich je to fakt levný, ale víš co, je to tím, že nikomu nemusím platit sociální, zdravotní, provoz restaurace atd atd ... což všechno se ti do ceny v restauraci započítává, skutečná hodnota se může pohybovat kolem 20 kč a ty zaplatíš 80kč ;-)
Profilova fotka
to je fakt, zase se o nic nemusím starat, každý má něco. Já ani nevím, kde bych to tady u nás dělala. Kdybych si to chtěla dělat sama.
Profilova fotka
@smudlinka10 Jo v pohodě, mě jen překvapilo, že ti je 19. Myslela jsem, že ti je tak nějak jako mě.Takže jste spolu od 14? To je hustý..
Článek se načítá
Profilova fotka
@smudlinka10 Neznám nikoho, komu by to vydrželo. My jsme spolu od 16 a kus a i tak se plno lidí diví, že jsme spolu začali chodit hodně brzo...
Profilova fotka
@smudlinka10 Musím nad tím pořád přemýšlet, a moc vám ten váš vztah přeju ;-) .
Profilova fotka
@bessinka jj bylo mi 14 a mu 25 :-D ale co, fakt jsem jinde než holky v mém věku a u nás to byla fakt čistá láska, sex jsme měli den po 15. narozeninách, které jsem měla v červenci, takže vydržel docela dlouho :-N :-D
Profilova fotka
@smudlinka10 tak to ti vážně přeju :o)My jsme s přítelem oba stejně staří, já myslela, že i vy. Proto jsem se divila tomu, že jste spolu od 14. Kluci (chlapi) se nechtějí moc vázat a natož takhle brzo. Takže přítelovi je 30 ?
Profilova fotka
@bessinka jj je mu 30 a je to asi ten nejlepší chlap na světě, díky němu jsem zvládla i to co bych už dávno vzdala
Profilova fotka
@smudlinka10 Tak to je fajn, že se máš o koho opřít. Tak vám budu určitě v životě držet palce..
Profilova fotka
@bessinka děkuji, nápodobně ;-)
Profilova fotka
@smudlinka10 přidám se do debaty. Když čtu, že ti bylo 14 a jemu 25, tak to zní šíleně. Ale když si uvědomím, že mímu přítelovi je 35 a mě 26, tak jsme od sebe o 9 let a vy o 11, to už není takovž rozdíl. Takže proč ne že. Občas jsou starší chlapi lepší, než deset mlaďochů ;-)
přidávám se do debaty...není nad starší chlapy :-D :-N
Profilova fotka
jj, souhlasím ;-)
Profilova fotka
@hhanca @itimich holky já vím na 1000000000000000000%, že by kluk blízko mému věku nezvládl moji rakovinu, určitě by utekl a u P. jsem měla jistotu, že bude se mnou a to co si vytrpěl bylo šílený. On třeba přišel domů odpoledne a až do rána mě tahal pod sprchu, lítal se škopkem, převlíkal postel atd atd a ráno se zbalil a šel pracovat ( na slévárnu)... Po vyoperování nádoru a propuštění domů jsem měla 3 týdny "blicí", takže si vemte, že nic příjemného to nebylo ,všechno ustál a nikoho k tomu nepustil. Bere si mě s tím, že se ta mrcha může vrátit, měl možnost odejít ale zůstal a za to jsem mu moc vděčná. Kdyby bylo takových chlapů víc, hned by se lépe žilo ;-)
Profilova fotka
@smudlinka10 No tak to věřím, že máte úžasný vztah, když jste přestáli takovou strašnou nemoc. Tak to se držte, budu na vás myslet, aby vám už teď všechno jen a jen vycházelo ;-) . Uvidíš, že bude včechno už jen dobrý...
Profilova fotka
Tak to je jasný. Mladej kluk by spíš utekl, než se postaral. Vztah to určitě strašně posílilo.
@smudlinka10 jj naprosto souhlasím, že to vztah posílí i prověří! Moc držím palce ať je vše OK! U nás těch testů už bylo taky víc, tak doufám, že to stačilo a teďka už bude všechno jakš takš!
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem dneska byla u babičky a dědy. Ukazovala jsem jim naše snubáky a babička mi šla ukázat jejich (už jim ani jednomu nejsou). Děsně mě překvapilo, že měli kompinaci bílého a žlutého zlata. Já myslela, že je to až vymoženost dnešní doby. A stály je 4 tisíce. A to se brali v roce 1955 - před 56 lety...
@bessinka No na tu dobu to byla teda drahota, to je fakt. No kombinace před 56 lety by mě asi taky překvapila :)
Profilova fotka
@hhanca No já na to taky koukala jak zjara :o). Proto babičku vůbec nepřekvapilo bílé zlato, prstýnky se jí moc líbily :o). Tak jsem se zase trochu poučila ...
@bessinka já je nikomu neukazuju, je to překvapení :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?