Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
No já nemám ani jedno:-(,hotel snad vyjde za týden:-)a pak se musím objednat do Sofie, na zkoušku šatů, u nás na Kladně se musí objednávat:-(asi je hodně nevěst:-)a hudbu, itimich - budete mít živou či dj?já právě nevím:-(
Profilova fotka
ver.kkk:budeme mít DJ, máme celkem malý prostor, kdybych tam dala živou hudbu, tak už tam nedám tanečníky :-D
itimich:no já jsem taky radši pro DJ, mě ani živá hudba moc neláká:-(máme kamaráda který takhle hraje, tak ho nejspíš požádáme:-)a i by mohla být sleva:-)já pořád nevím s tím obřadem v altánku - 30.dubna - bojím se aby bylo hezky:-/, ale bylo by to krásný:-)
Profilova fotka
Holky na jaký čas si zvete DJ? Jako od kdy plánujete že tam bude?
Profilova fotka
ver.kkk: většinou se plánuje varianta venku i vevnitř podle počasí se pak jedna z nich provede. Nám taky nabízeli, že můžeme mít obřad venku a kdyby bylo škaredě, tak by to nachystali dovnitř a my bychom pak jen doplatili rozdíl v ceně. pep.e: to taky řeším. Při objedě hudbu ještě nechceme. Obřad bude o půl jedné + focení počítám tak do dvou, pak oběd, tak snad kolem 3 - 4 aby začal, ale klidně se někým nechám inspirovat ;-). No a říkali jsme si tak do jedné. Aby jsme zvládli i nějaou tu svatební noc ;-) .
ahoj holky,tak já jsem se rozhodla,že pojedu vyzkoušet ještě nějaké šaty :-) .jinak hudbu máme domluvenou na 16 hodinu až do pulnoci,ale myslím si,že to bude zbytečně dlouho.Noi když poslat ho domů můžem kdykoliv.
Profilova fotka
Tak já mám vizi, že když obřad začíná v 15, tak DJ tak 16?? no a ve 22 to chceme oficiálně rozpustit. Na tu dobu budou domluvené auta na odvoz. Kdo bude chtít zůstat dýl může, ale zajistí si odvoz sám :)
Profilova fotka
pep.e: tak to bude rychlovka. Já mám v plánu kolem 17 - 18h otevřít hostinu i pro kamarády. Kdo bude chtít jít domů, může kdykoliv a konec určený nemáme. :-)
Profilova fotka
Ahojky, my budeme mít DJ tak od 19. hod možná o chvilku dřív... počítám, že tak kolem 16:30 se bude jíst, pak kafčo, dortík, pokec s hostama a pak se pustí hudba... ale uvidíme
Profilova fotka
Ahojte holky my mame obrad na 12, pocitam tak do 13h pak pojedeme na hostinu s hostama,ubytujeme je, odskocime si udelat zbytek fotek, pak bude obed , myslim ze kdyz muzikanti prijedou na pul 4 a od 4 budou hrat je to akorat :-D a taky pocitame max do pulnoci
Profilova fotka
my máme obřad ve dvě a muzikanty plánuju tak nějak od šesti nebo od sedmi....jen aby kolem té čtvrté páté kdy se budeme fotit bylo ještě aspon trošku světlo....
Profilova fotka
lucy:tak to mě opravdu ani nenapadlo, že už by nemuselo být světlo :-(.
Článek se načítá
Profilova fotka
já nemám představu, snažím se vzpomenout jak bývá když se dou pálit čarodky a prostě netuším v kolik je tma....
Profilova fotka
holky co si tak pamatuji, tak minulej rok u nás na čarodky byla tma kolem 18.hod, nebo jsem měla sama tmu ale vím, že jsme došli na kopec a už se začínalo pálit a bylo už hodně šero
Profilova fotka
vytáhla jsem kvůli vám fotky z čarodějnic z tohoto roku a je to foceno kolem 20.hod a je ještě světlo, ale nejlepší je fotit před hostinou, protože se může stát že se zamažete nebo tak něco ;-)
Profilova fotka
my chceme udělat pár fotek přímo po obřadu na Špilberku a potom po hostině v Dolních Kounicích v bývalým klášteře....tak snad se nezašpiním...
Profilova fotka
Už je v tu dobu letní čas :), ještě..každopádně my se budeme fotit ráno před obřadem. Jinak fofr..já nevím, bude to fakt venku, a budou tam všichni (kamarádi i rodina od těch 15ti hodin) tak myslím že ve 22 je odpovídající pro většinu zajistit odvoz. Já a můj drahý nejsme zrovna nadšení z davů, tak 7 hodin s lidma je na nás i dost :)
Profilova fotka
pep.e: tak pokud se ti to povede ukoncit ve 22h tak budes mit stesti,myslim ze takovy ten standart je pulnoc. no ja jsem na sebe zvedava bude to vycerpavajici od 10h dopoledne s lidma, ale zase pokud se budou chtit bavit nebudu je posilat spat :-D i kdyz u vas nevim, kdyby jste nemeli pocasi kdyz to mate venku nebo bylo chladno budete toho mit mozna uz v 8h dost :-D
Profilova fotka
Holky tady to nějak umřelo :-( a to se nám to pomaličku blíží x-)
Profilova fotka
smudli: opravdu to tu nejak umrelo. Psala jsem ti pred nejakou dobou, jestli bys mi po svatbe neprodala 6 tech vazicek z Ikea, a dneska mi psali, ze jim do Ikea prisli, tak pro ne mozna zajedem. I kdyz nevim kdy, pritel je po operaci s kolenem, tak snad bude brzo fit (meli by ho zitra pustit z nemocnice). Mám docela dost novych veci, kdyztak mrkni do alba. Momentalne spis resim, ze nam uz 3. den nejde topeni a mame doma 16 stupnu... Takze docela zima. A co ty? nejake novinky?
Profilova fotka
bessi: :-( jezis...jakto ze vam nejde topeni?? kvuli snehu ? :-( no tak to je sila..... nas uz je 40 na svatbu...bud tchyne si zase zacina delat co chce aa zvat si sve lidi na nasi svatbu :-( jsem na ni tak nastvana ze si to pekne slizne ]-( ja si s ni servitky neberu....jeste ze jsem ty oznamka priobjednala :-D
Profilova fotka
Bessi já jsem myslela, že jsem ti psala :-N kdyby jsi je nesehnala tak ti pak prodám kolik budeš chtít ;-) S tím přítelem je mi to líto :-( :-( mě to asi taky čeká, modlím se ať se koleno dá do kupy ženy co říkáte na odstávku až do pátku :-N
Profilova fotka
smudli: vidim to pro nektere spatne ;-) ale tak uvidime jake budou novinky atd ;-)
Profilova fotka
hannyy: no zrovna když se nám tak blíží termín a já tu můžu být častěji tak se musej seknout ]-( :-D ale už se těším na novou verzi, snad se budou moc i zamknout diskuze
Profilova fotka
smudli: ty mas svatbu na me 25 tiny :-D a na me narozky sel zadat oficialne me rodice o mou ruku :-D to bylo slz :-D :-D takze jsme si rekli,ze radsi az 30.dubna bude svatba, aby toho 1.4. toho nebylo na vsechny moc :-D :-D
Profilova fotka
:-D no my jsme takovej praštěnej páreček, tak to jinak než na Apríla nešlo :-D
Profilova fotka
tak to my snad ani ne :-D spiz jen ja :-D ale my mame na pritelovi narozky viroci naseho vztahu a to je 18.3. tak by bylo blbe jeste na me narozky mit do budoucna viroci svatby :-D ale tesime se oba :-D mame vesmes vse hotove
Profilova fotka
no my máme výročí 23.2. (už páté x-) ) já mám naštěstí narozky až v červenci, pak máme 28.8. výročí zasnoubení ( to už taky bude 3. :-D ) a přítel má narozky v říjnu, máme to tak rozházené :-D
Profilova fotka
hele sorry za chyby,ale zivotem v rakousku zacinam zapominat ;-) kolikrat si nemuzu vzpomenout jak se co rekne cesky a tak mluvim automaticky nemecky :-N , no my odstartujeme rok tradicne plesama :-D plesy mam rok od roku radsi ;-) a pak tata ma 60 ;-) do toho dubna to utece jako voda a pak uz svatba ;-) uz aby byla ;-) aby bylo hezke pocasi a lidi se dobre bavili ;-) jidlo chutnalo a hudba dobre hrala ;-) ;-)
Profilova fotka
v poho, to neřeš ;-) no my neplesujeme a tchán má 18.12. šedesátiny :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?