Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
ja bych se klidne vdavala hned zitra :-D
Profilova fotka
to já taky, docela lituji, že to nemáme dřív :-N :-D
Profilova fotka
hanny: No máme rozbitý nějaký ty roury co vedou ke kotli.Ale zítra už to prý opraví. Tak doufám, že už bude teplo.. smudli: No bohuzel nenapsala :o). Ale díky za odpověď. No Jirka měl 14.2.2009 vážnou autonehodu (srazil ho sypač) a od té doby je už na 3. operaci. Doufám, že už ho čeká "jen" příští rok vyndání hřebů. Mě 16.10. přítel požádal o ruku a 8.11. jsme měli 7.výročí. :o)Hrozně to letí!
Profilova fotka
bessi, tak to se omlouvám... já toho měla teď tolik, že sama nevím co kde dopsat, odepsat, popsat :-N Snad se mi podaří brzo vyřídit zbytek věcí a příští výplatu už jedeme pro pitivo x-)
Profilova fotka
smudli: Tak pak napis, co je noveho, jo? Jo holky, dneska mi přišel od happyfoto kalendář co jsem si nechávala dělat - je nádhernej :o)ještě jsem objednala fotoknihu z dovolené, tak snad se taky povede...
Profilova fotka
holky jeste bych chtela nekde sehnat tu knihu hostu,ale nechci o hodne strankach :-N bessi: tak snad vam to spravi ;-) drzim palecky
Profilova fotka
hanny: já má knihu hostů obyčejný sešit s tvrdýma deskama - mám ho v albu.Stál jen 49 kč. Měla jsem a mám z něj radost. Jo zítra napíšu, zda to spravili!!A i jestli pustili Jirku domů. Bessi
Profilova fotka
bessi : no vidis , to je napad , se po necem takem musim podivat..........nebudu davat 400,-kc aby mi tak 40lidi napsalo vzkaz kdyz vim, ze to stejne nepopisou :-D
Profilova fotka
hannyy: No přesně, mě se taky nechtělo za to dávat ty peníze - a tuhle jsem viděla v Madal Balu v ČB (obchod s dekoracema), tak jsem ji hned koupila...A jsem za ní ráda. Sice jsou ty koupené přes net hezké, ale prostě moc drahé - těch peněz by mi bylo líto. Teď se zaměřuju na koupení průhledného deštníku a bílých gumovek :o). Kdyby bylo škaredě :o). A co chybí tobě?
Profilova fotka
bessi: vidis, tohle by me nenapdalo ;-) no jednak ta cena pres net je silena a pak mas jeste postovne.....nekteri natom vazne pekne vydelavaji ;-) tak nam chybi dekor.na uato zenicha....ja uz svoji mam komplet,prstynky...znama mi nadelal bizu tak si jen mam vybrat jakou chci a udela mi i pompaduru, jezis ja doufam, ze bude hezky,ale taky nam muz proprset :-S , v breznu budeme kupovat lampiony stesti a bilo lososove balonky na vyzdobeni mistnosti......davam do kupy fotky od mala nas obou ty budou take poveseny ;-)
ahoj holky,tak si pročítám diskusi a koukám jak jsme všechny už pěkně daleko s přípravami :-) mi tento měsíc spíš probíráme děti a Vánoce a zase v lednu něco zařídíme.I když chceme ještě ted se podívat na místní učiliště a kdyžtak domluvit obložené mísy na raut :-) a líbí se mi,že děti(učni) umějí vyřezávat ovoce tak i snad něco pro nás objednáme:-)
Profilova fotka
Toje dobrý nápad s tím učilištěm, kdybychom měli větší svatbu, tak to asi taky budu takhle řešit...Co jinak holky, nějaké novinky?
Článek se načítá
bessinka:taky máme malou svatbu budete tam 24 lidí,ale jíst musí :-)
Ahoj holky, já jsem sice nevěsta z dubna, ale 2010. Mrkla jsem se k vám do tématu, abych viděla, jak to prožíváte. Držím vám palce, aby všechno vyšlo podle vašich představ. My jsme měli krásné počasí, tak se ničeho nebojte, pokud to řešíte!
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu úplně nová a koukám, že jsme s přípravami pěkně pozadu x-) Svatba bude 30. dubna, v Přerově v kostele, zasnoubení jsme 3 týdny a kousek, ale už máme zajištěný kostel (už chodíme i na předmanželskou přípravu - přítel je katolík), předběžně zajednanou hostinu a v pátek jdu vybírat definitivní šaty. Doufám, že když se po novým roce pustíme do hledání hudby, nebude pozdě, abychom neskončili u CDček :-D
Profilova fotka
@tentakule : ahojky tak to te tu viitame :-) muzes se pripojit i do skupiny svatba 30.dubna 2011 :-)), jj na Prerov mam svee vzpominky, mela jsem tam svoji lasku :-)) . Vy to berete hezky hopem :-) ale asi to tak ma byt :-)
Ahoj a krásný den všem, máme svatbu 30. dubna 2011 v Karlových Varech. Chtěla jsem sice 16. dubna, na mé 30. narozeniny, ale nakonec jsme to posunuli :-) Bude to pěkně hektický, protože za měsíc na to maturuju, takže to bude masakr :-D. Jinak koukám že tu je pár dubňáčků co se budou v dubnu vdávat, to je hezký :-) Tak držím palce všem, ať se to vydaří přesně podle vašich představ :-)
Profilova fotka
ahoj danyka. Jasný, že se nám všechno vydaří - duben je krásnej měsíc. Já budu mít 30.4. 24. narozky :o). A na jaře pak dělám státnice, tak si na tebe určitě vzpomenu :o). A co už máte zařízeno?
Profilova fotka
:-) koukam, ze nam na toho 30.dubna nevesty pribyvaji :-)) to je fajn :-)) @danyka.01 : co uz mate zarizeneho a co vas jeste ceka :-) ?
Ahojky, zatím mám vybraný a zamluvený šaty, měla jsem si pro ně jet už minulý týden do Jihlavy, ale kvůli počasí se nedalo. Předběžně máme vybranou restauraci u přítelovo tety, domluvený dort (upeče budoucí tchýně), seznam hostů, kadeřnici (to nejmíň podstatné :-D) a zbytek máme tak nějak zatím v hlavě. Rozhodli jsme se před měsícem, šli zamluvit termín a ted si to zatím smolíme na papír, co je potřeba a tak. Teoreticky máme svatbu naplánovanou parádně, ted to ještě převést do praxe :-) Takže nás ještě čeká nákup prstýnků, vybrat definitivně restauraci, domluvit meníčko, zařídit koláčky a takový ty věci ohledně hostiny, ohlášení (už máme vybraný), no a ten zbytek :-) 30. duben se nám nakonec hrozně líbil, probudíme se po svatbě a hned 1. Máj - lásky čas :-). Na hostinu zveme 22 hostů (nejbližší příbuzní a svědci) a odpoledne rozpustíme tu formální rodinnou oslavu (hostinu) a pak už to bude i pro známé (počítáme kolem 40 lidí). Jsem fakt ráda za tyhle stránky, je tu spousta věcí,co by mě vůbec nenapadla, takže super. Můžete prosím někdo poradit, kolik svatebních koláčků? Myslela jsem tak 10 pro každého do výslužky + samozřejmě na stůl, takže nějakých 700, ale nevím jestli to není přehnané. Máte s tím někdo zkušenost? Děkuju
Profilova fotka
@danyka.01 :tyjo to mas docela dobre , pac ti ten cas rychle utece :-) , my budeme taky asi koncem ledna kupovta prstynky :-) jinak s tema kolackama nevim, u nas to ma nastarosti pani, co nam bude pect celou svtabu-vysluzky -dorty a rikala, ze je to podle osob pozvanycha na kg a ze si to uz sama rozhazi :-) my ji v unoru potvrdime definitivne pocet osob , ale ja si mylsim, ze 10ks kolacku je moc na 1 vysluzku, ale nevim, abych ti nekecala :-)
Profilova fotka
@hannyy Děkuji za přivítání :-) Doufám, že vzpomínky jsou jen příjemné, já z Přerova pocházím a nakonec jsme se shodli, že když to bude v místě mého narození, nebudeme muset ubytovávat celou mou rodinu :-D Jinak šaty už mám zamluvený, můžete kouknout na fotky 8-)
Profilova fotka
@tentakule : tak vzpominky jsou hezke, ale co by bylo bez vpominek ? ja mam saty uz od kvetna doma :-) a docela jsem zveda na brezen az si je zkusim jeestli mi budou :-) verim ze jo :-)) svatba bude taky v miste meho bydliste a budeme ubytovavat celou pritelovu rodinu, bude nas mezi 30 a 40 zatim nam to porad neni jasne, budeme to mit v kostele a vy ?
Profilova fotka
@hannyy Nás bude asi tak jak vás...ještě uvidíme, kdo všechno potvrdí, máme nějaké těhotné, které budou mít tou dobou párměsíční caparty. Jen od přítele bude víc lidí než od nás...ty rozvětvené slovenské rodiny :-) (mám štěstí, že osobně neznám prý jen 6 lidí, typicky na svatbě prý bývá tak půl napůl ne/známí :-N ) Kostel je taky jasný, v přerovském největším, přítel je katolík, mně se bude vyřizovat taková ta výjimka od biskupa :-D Jo, na šaty jsem taky zvědavá, doufám, že ještě zhubnu, aby mi nemusela posunovat šaty přes prsa na max 8-) A dnešní úlovek - malý památníček na podpisy a přání přímo z hostiny, přímo ze svatebním motivem, mám z něho radost :-)
Profilova fotka
@tentakule : u nas se taky bude vyrizovat povoleni pro pritele :-) , mam potvrzene terminy a prvni katechyzmus mame 9.1.2011 :-) no jsem nato zvedava, to bude asi sranda. My budeme mit 2 male deti a 2 pubertaky , ale ti se uz umi chovat a jsou skvele vychovani , tak verim, ze problem nebude a snad se nebudou ani nudit, spize ti mali se budou nudit a to jsou takovi zlobivi caparti, tak mam z toho i hruzu :-)) taky koukam po nejakem pamatnicku, nemusi to byt nic velkeho :-)
Profilova fotka
@hannyy My máme už dve hodiny za sebou, zatim to nebyla takova hruza (pro me :-) ), ale myslim, ze bude hur :-D Mame uz domluvene sezeni i s manzelskymi pary, dostali jsem A4 otazek na probrani :-S Jak jsem se dozvedela, v Prerove je priprava dost dusledna...mame absolvovat 15 hodin :-o Ale zase si rikam, tezko na cvicisti, lehko na bojisti 8-) A dneska jsme udelali svatebni oznameni (hurá!!! :-D ) Už jen potvrdime cas a muzeme tisknout, at si hoste muzou zaridit dovolenou :-) Pamatnicek uz jsem pridala do fotoalba, oznameni dodam, jen co budu doma.
Profilova fotka
@tentakule : jejda tolik hodin? proboha to my mame prvni hodinu 9.1.2011 a budeme mit celkem 4 hodiny nebo sezeni z cehoz ta 4h bude zaverecna s manzeli, by me ani nehlo jit na 15h a poslouchat nejake keci, ja verici nejsem a ani nebudu a pritel taky neni ale je pokrteny :-) , svatbu chceme sice v kostele, ale myslim , ze by si mel kazdy vybrat kde to chce a ne podle viry ! me se kosteli libi a proto ta, chci i svatbu, ale kdyz zijeme v tak svobodne vire a to kde a jak se mas vzit ti nekdo urcuje tak at jde cela vira nekam,ale jo ja to pretrpim,pritel taky a tim to konci. Ja budu zkouset oznamka pres scaner, oznamka mame uz doma jen ten text chybi, ale to vse bude :-))
Profilova fotka
Ahojky, nějak nestíhám chodit na beremko, mám rozbitý NTB a tak chodím na Pc k mamce. U nás už to pěkně jede :-N Musíme udělat další objednávku na oznámka, dort máme už domluvený a teď musím pořešit znovu cukroví :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co nějaké novinky? My chceme teď v lednu dojít vybrat a objednat prstýnky, zaplatit poplatek na matrice, sejít se s fotografem a dojet do restaurace. Už se těšíme na ty prstýnky.
Profilova fotka
@bessinka teda to máte perný leden :-N U nás zatím nic nového, čekáme na výplatu a už pojedeme nakupovat džusy a limošky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?