Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
Ahojky holky, my máme termín 23.4. 2011 vlastně na "bílou sobotu" na velikonoční víkend, ale budem mít civilní sňatek, ne církevní, tak snad bude pěkně. V tu dobu kvetou rododendrony, kterých je v náměšťské zámecké zahradě plno, tak snad nebude pršet, jinak tu krásu nebudem moct využít :-S
Profilova fotka
@myskulka Ahojky, vítej :-) doporučuji se podívat na počasí z minulého roku a pár let před tím v den kdy máš svatbu. Docela ti to pomůže odhadnout počasí ;-)
Profilova fotka
Sledovala jsem to loňský duben a vím, že bylo krásně, tak snad budem mít štěstí, termín už měnit nechci, papíry na matrice už máme vyřízený, tak budu doufat :-), teď sháním svatební botky :-)
Profilova fotka
@myskulka no já taky hledám boty, měla jsem úraz a podpatky jsou pro mě utrpení, takže hledám něco pěkného a pohodlného
Profilova fotka
smudli: Jaký jsi měla úraz, a už jsi ok?Já mám na svatbu balerínky, mám je v albu. Já nemám boty s podpatkama ani jedny,nosím sportovní boty, takže pro mě byly baleríny jediná volba. Ještě si chci koupit bílé gumovky.Co si budeme povídat, v dubnu bývá hnusně, takže možná budu ráda za gumovky. Stejně boty vidět nebudou. Dám si na ně vínovou mašli.
Profilova fotka
@bessinka měla jsem vyhozené koleno, no pořád to bolí jako čert ale snažím se ho nezatěžovat. No já přemýšlím o teniskách a dám si na ně mašličky ať je trošku sranda :-D
Profilova fotka
smudli: To je taky dobrý nápad :o). O kolenou mi nemluv. Mě bolí dost celý život a Jirka měl toho 14.2.2009 těžkou autonehodu a od té doby byl už s koleny na 3. operaci. Naposledy teď 2.12.. Nesmí na to ještě šlapat, nanovo rehabilitace.no je to blbý. Takže s tebou cítím.A už máš nějaké tenisky vyhlídlé?
Profilova fotka
@bessinka tak to je mazec :-( no koukala jsem se u ťongů, mají bílé tenisky za 200kč, na to bych koupila krajku a udělala z ní tkaničky x-) :-D
Profilova fotka
smudlinka10:Taky nápad :) Jinak se přidávám k dubnovým, vdávám se 30. dubna, na čarodějnice :-D
Profilova fotka
ahoj kamculenko. Vítám tě mezi dubnovkama. To se budeš vdávat týden po mě. a na moje 24. narozky :o). Co už máš všechno nachystáno?bessi
Profilova fotka
@kamculenka ahojky, vítej ;-) x-) Tak už máme doma prvních 12 litrů vína x-)
Profilova fotka
bessinka, smudlinka10: Tak my už máme doma dvě igelitky brambůrků a tyčinek :-D Jinak už mám botičky, bižu na krk, šaty objednané do polského obchodu, budou mi je muset upravit, protože přes tu moji maxizadnici se hoooodně zvedaly nahoru, ale to je v ceně šatů úpravy. A upravit korzet. Jinak v obchodě už tisknou svatební oznámka, dělají se nám prsteny, mám zajištěného DJ a Fotografa, mám komplet výbavu pro ženicha (až na spoďárky, ty ještě nějaké praštěné seženu) a víc už mě nenapadá ...
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka teda ty se můžeš hned vdávat :-D nám toho ještě chybí :-N
Profilova fotka
smudlinka10: Já jsem taková, že raději zařídím všechno hned, než čekat a potom shánět na poslední chvíli a nervovat se. Tak když bude vše zařízeno, a stane se, že odpadne třeba cukrárna, tak už sháním JEN novou cukrárnu a ne do toho 15 dalších věcí... :-D
Profilova fotka
a vdávat se nemůžu nemám ještě šaty! a prsteny! :-D
Profilova fotka
@kamculenka @kamculenka no my budeme péct nakonec sami - já, mamka, přítel, ségra, svědkyně a možná se ještě někdo přidá. Jen dort mám objednaný, ale chceme nechat udělat malinké děkovné pro svědkyně a pak větší pro rodiče. Jenže každej mě odešle domů s tím, že je čas na objednávku 8-(
Profilova fotka
smudlinka10 : No já jedu s drahým zítra do jedné cukrárny se poptat co a jak a za kolik hlavně, ať vím a domluvit se s nimi. Nevím, zda je čas, vdávám se hned po velikonocích, aby měli volný termín, já jim dám! I když, možná začátkem března by stačilo, ale ať vím a ať už to mám zajištěné, nebo ať s nimi můžu počítat... :-N
Profilova fotka
@kamculenka víš co, mě štve, že se k tomu tolik lidí v okolí staví tak - je čas. Dle mého čas není a už nebude :-S
Profilova fotka
smudlinka10: Jako není čas no, duben je za chvíli...a kdoví, co se všechno ještě může stát!! Tím nechci nic přivolávat, ale víš jak, můžu si třeba říct že si v dubnu týden před svatbou udělám doma vývazky...ha! Zlomím si ruku, sice sádra je bílá, k šatům to půjde, ale kde narychlo sehnat vývazky?? He heee.... Já budu takové věci dělat v březnu, protože koncem února je v ostravě svatební veletrh, tam načerpám nějakou inspiraci příp.něco nakoupím a v březnu už budu dělat, protože březen uteče a šup, duben je tady.. Já už mám vybranou i kytku jakou chci,...radši...než by mi měli donést nějaké koště...
AHojky, můžu se přidat? Taky si řekneme ANO v dubnu 2011 :)
Profilova fotka
@kamculenka vidíš, ty máš vlastně ještě skoro celý duben, takovej luxus nemám :-D @hhanca ahojky, vítej v klubu :-)
Profilova fotka
hhanca: Vítej mezi dubnovkami... a kdy to máš? smudlinka10: A kdy to máš??
Profilova fotka
@kamculenka 1.dubna
@kamculenka 23.4. :)
Profilova fotka
smudlinka10:Kurec, tak to už bych ale stresovala pomalu... to je hned... ani se nenaděješ... hhanca: mám to týden po tobě, na čarodějnice :D 30.4.
Profilova fotka
@kamculenka taky už pomalu mlátí hlavou do zdi, když mi někdo řekne ať nestresuji, že je dost času :-N
Profilova fotka
smudlinka10: No ono se to nezdá ale to je fakt za chvíli..a co už máš zajištěné nebo zařízené? Tak matriku asi jo když už máte datum, a zbytek? Dj? Fotograf? Koláčky? Dorty? Šaty? Sál? Vývazky? Kytku? Mluv! :-D
Profilova fotka
Ahoj Hanca. Máš stejný datum jako já. Co už máš všechno zařízené? A kde budete mít svatbu?Bess
Ahoj, jsem tu po celkem dlouhé době... A nevím, jak daleko máte přípravy vy, ale my máme pouze zaluvenou matriku, já mám zamluvené šaty, kadeřnici(kamarádka), botky... Toť vše.... a termín máme 9.4.2011 a to ještě jedeme 12-19.3. na hory... Nejhorší je, že u nás se nejsou schopni domluvit rodiče, kdo co bude platit... Všichni jsou rozvedení... :o)
@morrilon Ahoj taky plánujem svatbu na duben. Jen taky nevím jak řešit mé rodiče když jsou rozvedeni a nemluví spolu.. Je mi to líto, protože jsem si nikdy nepředstavovala, že až budu mít někdy svatbu že tam bude jen jeden .:-( A ted nevím. Ale myslím, že mamka půjde na obřad se podívat, ale na oslavu už chtít jít nebude.:(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?