Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
tak nad těma šatama pořád přemýšlím a nevím :-(
já ti asi moc neporadím. měla si někoho sebou? já bych si možná na tobě představovala jiný. ale neznámtě, nevím co ti sluší
Profilova fotka
mamka z toho byla nadšená, mě se taky líbily. Možná to dělá jen ta fotka z mobilu ( a taky ty příšerný vlasy, který si chci nechat do svatby trochu vyrůst) No uvidíme, možná to ještě změním. 8-(
jasný fotka je jen fotka a taky je důležitý jak se v nich cítíš, když vtom máš vydržet co nejdýl!!! uvidíš, změnit to ještě můžeš ne?
Profilova fotka
Je zaplacená záloha "jen" tisícovka a všechno jde, když se chce :-). Líbí se mi, jen mi to nepřijde úplně svatební, spíš na ples, tak nevím. možná si ještě zajdu jednou do nějkýho salónu a uvidíme.
hm já si nasvatbu představuju čistě bílé nebo šampán,ale každý má jinou představu, víš, to moc neporadím:-(
Profilova fotka
No uvidíme, třeba se vyspím a zase se mi budou líbit :-D .
ty by se ti měly líbit furt a hlavně byses měla těšit až je oblékneš...
Profilova fotka
Já nevíííííííím :-S líbí se mi, to jo a těším se. Taky si asi nejsem jistá, protože nevím, jestli se budu přítelovi líbít. Asi bych potřebovala slyšet od něj, co si myslí. Ale mám zakázaný mu to ukázat a on má zakázaný se podívat :-D .
hm to je jasný ale tak mu můžeš ukázat jiný vtom stylu a uvidíš.
A nemáš fotky i jiných zkoušených šatů ?
Profilova fotka
vymyslela jsem to tak, že mu ukážu všechny, ve kterých jsem se fotila a ať mi řekne, jaký styl se mu líbí. :-N třeba se trefí. Mám nafocený i jiný, ještě půjdu v sobotu vyfotit jedny, co se mi líbili asi nejvíc a pak vám je sem dám a budu ráda, když mi řeknete, jaký by jste vybraly vy :-).
Článek se načítá
ahoj,myslím,že ti tvůj miláček řekne určitě něco jiného :-) oni šaty vnímají jinak :-)
Profilova fotka
No on nemá jinou možnost, než že se mu budu líbit :-D . To zas ne. Spíš mi řekne "já tomu nerozumím". :-D
mě ten můj řek že chce bejt překvapenej že se k šatem vyjadřovat nebude:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se dneska vrátili z toho Egypta :o). A úžasný, později sem dám nějakou fotku...A jak pokračujete s přípřavama?
ahojky bessinko:-) já pokračuju tak že už máme termín na matrice zamluven, dodělávám čokoládky a vybíráme oznamko:-) a tot asi tak vše:-) teda ty se máááááš!!!!
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Dlouho jsem tu nebyla... Tak jak to jde? My jsme změnili datum...na 30.4.2011 na čarodějky...myslím že to naše pojetí se k tomu datu bude dobře hodit a naše mini svatební cesta na hory připadne tím pádem na 1.máj...lásky čas... :-D Tak se nám to zalíbilo, navíc v souvislosti s tím že koncem dubna snad už na tom hradě neumrznem, že bylo rozhodnuto, přesunuto... :-) A našla jsem super paní švadlenku, která nám ušije v jakékoliv barevné kombinaci vše co budeme chtít, tak se tam jdu dnes domluvit... :-) Jo a v restauraci vaří dobře, takže tam taky už není co řešit... No docela se to rýsuje...a co vám.. :-) ? twigik: to už je finální verze čokoládek...? máš je mooocka pěkné... ;-) bessinka: jak bylo v Egyptě? :-)
Profilova fotka
itimich: koukám že máme jednu barvu svatby společnou... :-) a ty vývazky s růžičkou, ty se mi moc líbí... ;-)
Profilova fotka
sonipa: JJ, mě se ty vývazky taky moc líbí, ale když jsem se je rozhodla koupit, tak už jsem je nenašla :-( . Jsem já to ale tele. Myslím, že je měly na aukru, ale kdo ví??? Mají tam s bílou kytičkou. Tak ještě chvíli počkám a koupím kdyžtak ty.
Profilova fotka
itimich: no tobě by se hodily i s bílou kytičkou.... ;-) já jsem si ty naše chtěla udělat sama, ale ta švadlenka co mi bude šít šaty, nám udělá i ty vývazky potom...dneska jsem tam byla, šatky domluvené, tak jen co přijdou vzorky látek začínáme pomaličku šít...už teď se nemůžu dočkat... :-) ty si budeš, jak koukám, šaty asi půjčovat, že?
Profilova fotka
Nejspíš ano, právě jsem z nich taková rozpolcená. Jak jsem v nich vyfocená, tak ty mám zamluvený, ale nejsem si úplně jistá. Jsou pěkná a dobře mi sedí, ale nepřijdou mi úplně svatební :-S . Původně jsem chtěla taky nechat šít, ale nakonec to dopadlo takto. Tak uvidíme. Vývazky můžu mít i s bilou, ale tato se mi líbí o kapku víc. No a hlavně zatím nevím, kolik jich mám koupit? Tolik, kolik lidí půjde na hostinu, nebo i pro ostatní, co přijdou??? fakt nevím.
Profilova fotka
sonipa: V Egyptě bylo úžasně,objeli jsme všechny důležité památky, opálila jsem se, šnorchlovali jsme, no prostě super!!!Nemohlo to dopadout líp.
Profilova fotka
bessinka: tady bylo taky úžasně. Samej déšť a kosa jako svi... :-D . Taky bych hned jela do teplých krajů. ;-)
Profilova fotka
bessinka: tak to věřím, to musela být paráda...opálit bych se taky potřebovala, ale do svatby to budu muset zvládnout jen pomocí solárka... :-D itimich: tak to máš stejný problém jako já...taky nevím jestli vývazky jen pro hosty na hostinu nebo i těm co půjdou na večerní párty....možná asi nechám udělat dva druhy, jedny větší a druhé ty menší a aspoň tak nějak to rozdělíme.... :-) jinak šaty jsou moc pěkné, ale jestli si nejsi jistá, tak zkus ještě nějaké jiné a uvidíš, třeba najdeš něco čím si jistá budeš... ;-)
holky vy píšete jako divý. jj je to finální verze, vepředu jmenovky, vzadu poděkování, nechci mít přeplácaný stůl a mandličky měli ted na svatbě tak jsem chtěla něco origo:-))) holky budete ty si dělat oznamka nebo objednávat přes net???
Profilova fotka
tak já jsem uvažovala že bych si oznámení udělala sama (kdysi jsem dělala v reklamce) ale nevyrobila bych si ty různé tvary co nabízí firmy co jsou na to zařízené, takže si je v té bývalé práci nechám asi udělat u toho dodavatele co jim je tam dodává a budu to mít i tak u bývalé kolegyně za spešl cenu... 8-) :-D takže tak... :-) a co ty...twigik?
u jaké firmy? já si je nechám udělat, na to jsem antitalent:-)
Profilova fotka
no ten dodavatel je firma semper....je to tady kousek...nevím odkud jsi....
Profilova fotka
Ahojky, tak se vracím :-D Do svatby máme 154 dní a oba se už nemůžeme dočkat, teď ještě musíme hoooodně moc šetřit, protože díky vánocům nám chybí penízky na oblek atd... no naštěstí je ještě čas :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?