Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
Tak my si asi uděláme návrh,m ale někde nám to budou muset vytisknout :-). Tak snad to bude dobrý. Budeme tam mít fotečku nožiček a ktomu něco "vykročí do společného..." nebo něco na ten způsob.
ahoj holky,čtu Vaší diskuzi.Zdá se mi lepší mít vlastní návrh. Některé mi přišly moc "sladké"
Profilova fotka
To my taky musíme ještě hoodně moc šetřit...začli jsme v září...ale naštěstí máme ještě půl roku.... 8-) Zbývá nám 182 dní....do teď to bylo jen plánování...teď už se začne konečně trochu něco dít, dneska jsem si domluvila šaty, takže až přijdou vzorky látek, tak si vyberu a začnem šít...už se nemůžu dočkat... :-)
Profilova fotka
Já už mám šaty doma, jinak počítám měsíce do svatby jinak - podle počtu výplat :-D
Profilova fotka
:-D jj...tak to máme podobné...nám zbývá šest....změnili jsme totiž datum...předtím jich bylo jen pět... :-D
Profilova fotka
nám už jen pět ]-( :-D
Profilova fotka
apvj: záleží jaké svatebko si vybereš...ne všechny jsou ve stejném stylu... :-) vlastní návrh je fajn...ale s tvarem toho moc vymyslet nejde například...a taky musí mít člověk trochu smysl pro tvorbu takových věcí, jinak je někdy výsledek "podivný".... :-D
to ano,ale naštěstí firma u které jsme navrhli a poté nechali vytisknout naštěstí splnila naše přání. :-)
Profilova fotka
smudlinka: to je nemilé.... 8-) :-D třeba si nechat na něco vystavit fakturu s delší splatností a hned bude pár měsíců navíc.... :-D
Profilova fotka
no my nemáme žádné dodavatele, vše jedeme ve vlastní režii, takže nevím co by takové Makro říkalo na fakturu se splatností třeba měsíc :-D
Profilova fotka
apvj: tak to jste dobře natrefili....takže oznámení už máte hotové?
Profilova fotka
smudlinka: :-D tak makro nevím, to je fakt....ale co třeba prstýnky na zakázku...kytky...i ten oblek by nakonec mohl takhle vyjít... 8-) :-D vy si děláte sami hostinu nebo jak?
Článek se načítá
jo už máme,chtěli jsme jednoduchou kartu s našema holkama a k tomu náš text, :-) nechtela jsem ty srdíčka a takový a hlavně tahle fa nechtěla tolik peněz jako tady u nás.taky si všechno platíme sami.
Profilova fotka
Tak my máme taky 6 výplat :-D . No to teda nic moc. To je lepší to počítat na dny. Co se týče financí, tak je to veselejší :-D .
Profilova fotka
Soni no prstýnky máme, od obleku stačí už jen kalhoty... jj vše si děláme sami, nebo teda s pomocí rodiny
5 vyplat :-) takže hruza :-)
Profilova fotka
:-D koukám že to tady každý počítáme na výplaty... :-D je fakt že na dny je toho víc...ale ještě kdyby tak šlo ty dny násobit tím co se ušetří z té jedné výplaty...to by pak bylo veselééé :-D My ještě nemáme vlastně nic...jen paraplíčko...ale tak někde se začít musí... :-D
Profilova fotka
no my máme skoro všechno, teda spíš 80% toho co je potřeba... na výzdobu máme vše krom jmenovek, balonků, konfet, vodních perel a kytek, které budou živé
mi začali brzo,máme se co otáčet :-) tak jsem ráda,že vždycky na něco zbejvá :-) u nás začla první dcera,koupila si bordo šaty a bylo rozhodnuto o barvě :-D pak už to šlo samo.
Profilova fotka
jj, někde se začít musí. Já doma nemám v podstatě ještě nic. Ale namyšleného toho mám spoustu 8-) .
jo a když sem dceři ukázala oznámení,povída mi,že je od nás hezký,že jsme je tam chtěli a až bude mít svatbu dá si nás tam na oplátku taky :-)
Profilova fotka
to je krásný x-)
jo potěšilo to,akorát si to nedovedu představit :-)
Profilova fotka
No bude to určitě originální :-D.
Profilova fotka
Ahoj holky, měla jsem pocit kolik máme času, ale když vás tu tak pročítám pomaličku se děsím..bereme se na čarodějnice. To nejpodstatnější - šaty - si nechávám šít, nastřihnuté jsou, 14dní před svatbou pojedu na zkoušení a dokončí se. Ženich a naše děti mají koupenou polokošili (budou bez kravaty a saka). Taky mám domluveného fotografa..jinak nic :(
Profilova fotka
pep.e: málo času je jen když to počítáš na výplaty, jinak se to zdá ještě dost dlouhá doba ;-).
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dala do albíčka fotky šatů, co jsem si zkoušela. Tak prosím hlasujte 8-) . a ráda přijmu i negativní názor ;-) .
Profilova fotka
No a koupila jsem si dneska polštářek pod prstýnky, tak mám z toho radost x-) . Přesně ten, co jsem ho chtěla.
Profilova fotka
itimich: jsem dámská krejčí tak ti trošku poradím no :-D kdyby něco vadilo tak kopej, je to už takové postižení :-D Takže: dle mého bych šaty nechala bílé, bordó tě dělá starší, opravdu bude stačit jen kytka v této barvě. Máš větší prsa, uzounký pas takže bych to zbytečně neschovávala do korzetů apod. Líbí se mi na tobě šaty číslo 6 - skvěle vytvarovaná postava, střih ukazuje tvoje přednosti a pak šaty číslo 1 ... ale asi bych u obou jinak vyřešila to vázání za krk, protože máš opravdu pěkné tvary, nemohu posoudit zda ti šaty padaly či co ale radši bych krk nechala volný a k šatům bych vybrala bolerko z krajky... Jinak kdyby jsi trvala na té bordó tak bych brala šaty č. 12 ;-)
Profilova fotka
smudlinko: moc děkuji. Jsem ráda za upřímný názor a málo kdo si dovolí říct někomu, koho nezná, vypadáš v tom hrozně :-x . Já chci trochu bordó do šatů. Mám totiž problém s tím, že to musím mít všude, aby bylo vidět, že to patří k sobě. Nelíbilo by se mi, kdybych měla bílý šaty a k tomu jen bordó kytku. Jsem v tom trochu postižená :-) .

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?